Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-04-14 12:43:30

LOGOUT.hu

War Thunder: Ground Forces - legördülő öszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3201) maximilian4


maximilian4
addikt

Valaki megmondaná mi a tököm van ezzel a t-10m-mel? :D
Mindenhonnan pattan róla a lövedék. Indikátor is hiába zöld, semmit nem jelent. :D

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#3202) t.imi


t.imi
addikt

Sziasztok.

3-4 szinten vagyok mind a 3 nemzetben. Mely vasakra érdemes megvenni a talizmánt? Érdemes ezen a szinten egyáltalán foglalkozni ezekkel?

(#3203) CHaooSS válasza maximilian4 (#3201) üzenetére


CHaooSS
őstag

Köcsög gép.. alváza sokkal keményebb mint valójában.. maus full szemből úgy lepattant mint a szar

t.imi: érdemes hát! elég jól hoznak, el kell dönteni melyikkel megy a legjobban, németeknél az biztos, hogy panther a v tiger-re kell rakni.

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#3204) t.imi válasza CHaooSS (#3203) üzenetére


t.imi
addikt

Köszi, a p@ba. Vehetek még aranyat :)

(#3205) t.imi válasza CHaooSS (#3199) üzenetére


t.imi
addikt

Szia. Melyik lenne ez? Kinéztem a szememet, már ami maradt belőle ma, de nem találom :B

(#3206) maximilian4 válasza CHaooSS (#3203) üzenetére


maximilian4
addikt

Jólvan, akkor ezek szerint nemcsak nekem nem adja be. :D

Maxi

(#3207) CHaooSS válasza t.imi (#3205) üzenetére


CHaooSS
őstag

PACIFIC ADVANCED PACK

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#3208) donmackó


donmackó
őstag

Milyen új fajta szokás hogy induláskor végig géppuskázzák a csapattársak egymást? Így lőtték ki a wirbelwind-ben a tüzért, én meg fogtam magam és elhagytam a tankot. ;]

Release the cable hounds!

(#3209) t.imi válasza CHaooSS (#3207) üzenetére


t.imi
addikt

...... A tankoknál kerestem.... Köszönöm:)

(#3210) t.imi


t.imi
addikt

Hi!

Urak, elmondaná valaki, hogy is van ez? Számomra nagy "hibák", amik tolják az agyamat rendesen.
Célzok x helyre, ott a célkereszt
Egér mozdul 2mm-t, célkereszt a holdban Ezt elég sűrűn eljátszom, nem kevés harckocsit veszítve.
Kedves "Tigris" ? nincs ott, köv pillanatban ott terem és kilő mint állat. Ez már a visszajátszás....
Hasonló, mint az előző. Csak itt lövész szemszögből. 1--2 másodpercenként látom, nem látom, ... , ...

(#3211) CHaooSS válasza t.imi (#3210) üzenetére


CHaooSS
őstag

Keen Vision mennyire van felhúzva? mert nekem a németeknél már szinte fullos a legénység és nem szoktak eltűnni előlem.

Amúgy végül sikerült megvenni a Pacific packot?

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#3212) BoB válasza CHaooSS (#3211) üzenetére


BoB
veterán

Ez bug. Pont a napokban történt meg velem is (már nem első alkalommal)

Akkor jelentkezik ha részben takarásban van a harckocsi. A motor félreszámolja hogy látható-e vagy nem.

Ennek szerintem nem a láthatósághoz van köze, más játékokban sem rajzokja ki a vga azt, amit amúgy sem látni hogy spóroljon az erőforrásokkal.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#3213) CHaooSS válasza BoB (#3212) üzenetére


CHaooSS
őstag

Tényleg? hát ez durva.. mondjuk velem még nem nagyon történt meg.. érdekes

mostani patchben lesz valami javítás erre?

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#3214) PAtr0n válasza CHaooSS (#3213) üzenetére


PAtr0n
addikt

Javítás???? Ez csak rosszabb lesz az új visibility (aka spot) rendszerrel. Hisz pont veled beszéltük. :D
Tudod, Leopard 160%, IS3 csak 86%, meee az sóska ződ, oszt nem lehet annyira látni. :U

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3215) t.imi válasza CHaooSS (#3211) üzenetére


t.imi
addikt

Uhh. 50-95% között mozog, Az a bibi, hogy ettől független szerintem. Azért 25-170m-n ne tűnjön el senki, mikor 8-900+ -on meg ott figyel. Nagyon bosszantó, mert sok bukta volt emiatt.
Ha ez csak rosszabb lessz... Lesz nagy vastaps :)

Ha törlöm a játékot és újra telepítem? Mennyi slejm marad benne 1-1 update után?

(#3216) BoB válasza PAtr0n (#3214) üzenetére


BoB
veterán

Jó lesz az én várom, T10-et húzom IS-4 -el (már nincs sok hátra) és élvezetes köröket szoktam menni :DD

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#3217) CHaooSS válasza PAtr0n (#3214) üzenetére


CHaooSS
őstag

Jaa teljesen hülye vagyok, korán van még :DDD

Amúgy lesz ám 1 tank aminek jó az álcája, jgpz 4-5 csak 90%-os lesz, igaz, hogy páncél 0, de legalább ennek van álcája
De annyira nem izgat már.. most, hogy megvettem a 34-100at elkezdtem húzni a szovjet tankokat, már ott tartok, hogy megvan az első t4-es tank, most hanyagolom a németeket

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#3218) BoB válasza CHaooSS (#3217) üzenetére


BoB
veterán

Viccet félretéve abszolút utálom a láthatósági rendszereket... A francnak kell behozni. Vagy látod a szemeddel, vagy nem, bízzák már rá a játékosokra

Ha itt is olyan hülyeség lesz tényleg hogy láthatatlan vagy adott esetben majd mikor lősz hirtelen látható leszel, lehet hanyagolni fogom ezt a játékot is.

Vagy tegyék bele, de maradjon meg az árkád módban. Azoknak akik azzal játszanak teljesen jó lesz. Ők úgyis szeretik az ilyen hülyeségeket.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#3219) CHaooSS válasza BoB (#3218) üzenetére


CHaooSS
őstag

Hát igen... nem tudom mit gondolnak azzal, hogy RB-be meg SB-be ilyet raknak..

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#3220) PAtr0n válasza BoB (#3218) üzenetére


PAtr0n
addikt

Igen, abszolút a játékoson kéne múlnia hogy mit vesz észre egy bokor mögött. Na most pont azt a faktort gyengítik a játékban ami a játékos skill-én múlott. Hogy eldöntsd lősz e egy bokorra, mert gyanús, vagy sem. Persze, közelről most is ez lesz a helyzet szerintem, de messziről majd bámulunk egy vékonyka bokrot, ami mögött lehet ott lapul valami.

Így is problémás az engine, nem tudom az a Dagor 4.0 javul e ilyen téren, a ghost tank effektus még mindig nagyon játszik. Tegnap néztem PhlyDaily videóját, tessék megnézni az első 20 másodpercet ;]

Sokszor van az is, hogy repülve először még látom, hogy melyik tankot kéne kidobni (tank SB meccs), ráhúzom a gépet, erre eltűnik. A pilótafülkéből nézelődve sokszor van ez a hatás.

AB módban kéne hagyni valóban ezt az új spot rendszert, még mindig ott játszanak a legtöbben, élvezzék ők, de RB-hez meg SB-hez nem kéne nyúlni, szarok a jobb eredmény érdekében grafikabutítgató emberekre, úgyis szeretem a kihívásokat. De ez így szopatás lesz.

CHaooSS:
Lassan én is ott tartok, hogy kezdem az orosz bandát, mert a T5 nagyon nem gyerebe németekkel. :)

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3221) CHaooSS válasza PAtr0n (#3220) üzenetére


CHaooSS
őstag

Na akkor majd mehet a szakasz ott :D

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#3222) olcsii válasza CHaooSS (#3221) üzenetére


olcsii
aktív tag

ma is mentem egy kört....
hajnali pályát kaptam az orromig nem láttam... 2 tanknyi távolságról lőttek ki nyílt terepen..... a tankból semmit de tényleg semmit nem lehetett látni:D

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#3223) CHaooSS


CHaooSS
őstag

AB-ben rohadt bugos ez a repülős rendszer.. szarrá lövöm és füstölve zuhan le majd nem adja meg a killt.. utána meg lövöm az ellenséget erre kiírja, hogy megöltem a csapattársam.. wtf? közelben sem volt.. vicc

olcsii: ott vannak a kibaszott reflektorok a tankokon és nem csinálják meg, hogy világítsanak is..

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#3224) BoB válasza CHaooSS (#3223) üzenetére


BoB
veterán

Te, igaz szó van második világháborús és az előtti tankokról is (most beugrott hogy valaki egyszer azt mondta hogy tankkocsi looool), azok nincsenek moat előttem hogy látok-e rajtuk reflektort.

Na de lényeg a lényeg, azok nem a látható spektrumban világítanak. Infravetőnek is szokták hívni őket, először a németek használták a második világháború alatt.

Egyébiránt meg nemhogy rendes reflektorokat szerelnének fel, ha megnézed a lámpákon is lehet látni fénycsökkentő berendezéseket.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#3225) CHaooSS válasza BoB (#3224) üzenetére


CHaooSS
őstag

Most csak nézzük a játékot, gondolom azokat erre a célra akarták/akarják használni a fejlesztők mivel van esti pálya ahol alig látni valamit így azok kellenének.. bár nem tudom minek van esti pálya, ha nem látsz az orrodig se..
bár hál Isten sokat nem rakott olyan meccsbe, de egyszer volt ahol olyan sötét volt, hogy pár másodpercenként elakadtam.. és ugye rb volt és csak akkor láttam meg az ellenfelet amikor már szinte összeütköztünk.. vicc :D

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#3226) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Na az előbb eltűnt előlem egy.. de úgy, hogy nem volt semmi előtte...

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#3227) Máté94


Máté94
addikt

Na, akkor kezdhetünk is beszélgetni, hogyan is fogják még ennél is jobban elb*szni a játékot a következő patch-re. ;]

(#3228) ndrish79


ndrish79
csendes tag

Holnap szerver karbantartás 8-tól.
Esélyes, h az 1.53 jön.

(#3229) BoB válasza CHaooSS (#3226) üzenetére


BoB
veterán

Megint mentem pár meccset és volt egy eltűnés... De úgy hogy látom hogy ott van, eltűnik (nem mozdult egy centit sem odébb, tehát nem elbújt), lő a semmi, oda lövök a semmibe mire elővillan ahogy szétrobban :DDD

Megvan a T-10M! :DD Már csak kell 600.000 a legénység képzésére... :(((

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#3230) CHaooSS válasza BoB (#3229) üzenetére


CHaooSS
őstag

SL hiányod van? LOL , nekem van 8 millió és egyre csak nő.. folyton rohadt sl boostert kapok :(((

Örülnék már én is, ha lassan meglenne az a T10, de előtte még van pár tank.. :/
mondjuk 34-100 + premium miatt napi 100-150e rp megvan

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#3231) Avicularia


Avicularia
veterán

Jól elkúrták a legénység képzését. Meg zoomolni sem tudok csak kicsit :(

(#3232) BoB válasza CHaooSS (#3230) üzenetére


BoB
veterán

Hát, én őszintén nem tudom mit csinálok rosszul, de mindig kevés a silver...

Most töltődik az új geforce driver. Changelogban ott van a war thunder is :K

A klienst még nem indítottam el, nemtom mekkora az új patch, de van egy sejtésem hogy ma már nem fogok tudni játszani vele :o

Changelogban most nézem mi változott... úúúú, távmérő, király! Csak azoknak amik tényleg rendelkeztek vele, fasza!

Abban az időben csak optikai volt, kíváncsi vagyok hogy működik majd a játékban...

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#3233) BoB válasza Avicularia (#3231) üzenetére


BoB
veterán

Megváltoztatták a zoom mértékét:

For tank optics from 7.5x to x3.5 and for binoculars from x9 to x6.

Ez jobban megfelel a valóságnak (abban a korban). Én nem bánom.

Egyelőrte fixen ez az összesnek, aztán majd idővel mindegyiknek annyi lesz amennyi a valóságban volt.
Ezért piros pont fog járni ha tényleg így lesz.

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#3234) CHaooSS válasza BoB (#3233) üzenetére


CHaooSS
őstag

én 15,6" fullhd -ben alig látok valamit.. bele kell másznom a kijelzőbe, hogy lássak..

ide kell barkácsolnom egy nagyítót mert így nem tudok játszani

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#3235) BoB válasza CHaooSS (#3234) üzenetére


BoB
veterán

Úgyis németekkel játszol, könnyebben kiszedlek ezentúl a 24-es monitorommal :D

Sejthettem volna, 10GB frissítés... Nekem ezt 24 óra letölteni :o

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#3236) CHaooSS válasza BoB (#3235) üzenetére


CHaooSS
őstag

Ó már tier4 szovjetek vannak :D :P 34-100 al fejlesztem ezerrel őket

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#3237) PAtr0n válasza BoB (#3235) üzenetére


PAtr0n
addikt

Nekem mán gyün lefele egy ideje, egyelőre csak a laptopra, az asztalira majd holnap ha hazakerülök. Most asszonypajtást fogom fáraszti egy kis kockulással. Legalábbis addig amíg az újdonságokat megnézem :D

Ez a módosított optika és bino szorzó jó dolog...
lenne, de ez a németeken még rúg egy nagyot. Kíváncsi leszek mennyit változott. Meg arra, hogy az új endzsinnel merre változik a láthatóság. Most persze nem a láthatatlan tankokra gondolok, azok ki fognak idegileg készíteni, már most látom. :U

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3238) CHaooSS válasza PAtr0n (#3237) üzenetére


CHaooSS
őstag

Rakás szar.. 3.5x nem ér semmit

1km-en már szinte nem látok semmit , de 500m-en is bele kell bújnom a kijelzőbe, hogy jó helyen találjam el

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#3239) Avicularia


Avicularia
veterán

Nekem 32-es 2K kijelzőm van és nem valami frankó így a zoom.

(#3240) PAtr0n válasza CHaooSS (#3238) üzenetére


PAtr0n
addikt

Akkor majd szentségelek én is. Mondjuk másik részről azért is jó ez, mert aki noob a távcsövet elővenni, az most rá fog szokni. Nem is értem sokan miért nem használják. Gyorsan körbe lehet vele nézni, arról nem beszélve, hogy pl. SB módban, ahol ugye "a csövön ülsz" nézet van csak, ott baromi hasznos mivel fentebb van mint a sight, így sokszor én veszem előbb észre a domb mögött lapuló enemy-t aki viszont b@szik használni.
Sok killt köszönhetek a bino-nak, bár így hogy ennyire visszavették, nem tudom mennyire fog menni a dolog.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3241) CHaooSS válasza PAtr0n (#3240) üzenetére


CHaooSS
őstag

Sokat használom, de nagyon nem segít ebben a problémában. :(

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#3242) donmackó


donmackó
őstag

Nekem idáig 2x fagyott le a játék , mert hogy ő szerinte kevés a videómemória. Kérdem én, hogy 1Gb mihez kevés? Ez elég átlagos mennyiség szerintem.

Release the cable hounds!

(#3243) BoB válasza Avicularia (#3239) üzenetére


BoB
veterán

Még szerencse hogy mindenkinek ugyanolyan most a zoom, nem csak neked....

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#3244) PAtr0n válasza donmackó (#3242) üzenetére


PAtr0n
addikt

Kipróbáltam, nekem 2x vette vissza a texture quality-t, fent bal sarokban figyelmeztetett róla, hogy a grfikus hardver alaphelyzetbe állt :D
De nem fagyott ki, csak olyan volt mintha letetted volna tálcára, aztán meg vissza. Amúgy meg mentem egy gyors AB-t repcsikkel, valamivel világosabb a áték, ennyit vettem észre. Tankozni ma már nem fogok, meg amúgy is, itt a laposon a butított graffal nem látni sok különbséget.

CHaooSS:
Hozzá kell szoknunk, ez van. Búcsút inthetünk többek között Eastern Europe-n, meg mondjuk Kursk-on, a sharpshootingnak.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3245) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Nem tudom, hogy minek kellett belenyúlni a legénység fejlesztésbe, hisz nem volt vele semmi gond.. vagy pont ez volt a baj? :(((

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#3246) Avicularia válasza CHaooSS (#3245) üzenetére


Avicularia
veterán

Ahogy elnézem sokkal többet kell játszani a fejlődéshez
Mondjuk 85-ös volt a legénység élete 2 csapatban is nekem ruszki tier2-ben. Most asszem 965 pont kell, hogy emelni tudjak a szinten :(

[ Szerkesztve ]

(#3247) CHaooSS válasza Avicularia (#3246) üzenetére


CHaooSS
őstag

Most kezdtem el szovjeteket a hétvégén és 34-100al az egyik legénységet már elég jól felhúztam
most átraktam másikhoz és 34-100al + prémium fiókkal alig jön a pont.. elég szar alap legénységgel játszani... azért ez így elég durva

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#3248) BoB


BoB
veterán

Tegnapelőtt letöltődött az armored warfare, így gondoltam a WT hiányában kipróbálom. Mit ne mondjak, kiköpött WOT klón pár újítással.

A járművek úgy mozognak mint a dobozok, semmi fizika, semmi nagy dög esetleg kis dög érzet. A torony úgy fordul, cső úgy megy le fel hogy az vicces :)

HP... Ha meglövök valakit hiányzik az akciókamera ahol látom mi történik. De hát mit is várnék? Ezek üres dobozok, csak felvillan egy -123 HP számoló. Teljesen hiányzik az odadurrantok érzet.

Nincsenek hangok ahogy fordul a torony, csikorognak a lánctalpak, egyáltalán rugóznának, szétugró célkereszt, egyszerűen trotty az egész. Olyan igazi árkádos.

Azért játszottam vele most vagy 3 órát, de ment is az uninstall. A WT számomra ezerszer jobb. :K

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#3249) olcsii


olcsii
aktív tag

mikor játszunk szakaszba?

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#3250) CHaooSS válasza olcsii (#3249) üzenetére


CHaooSS
őstag

Tényleg meg kéne beszélni már egy időpontot... :D

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.