Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-04-14 12:43:30

LOGOUT.hu

War Thunder: Ground Forces - legördülő öszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3251) maximilian4 válasza CHaooSS (#3250) üzenetére


maximilian4
addikt

Máma én is ráérek.

Maxi

(#3252) CHaooSS válasza maximilian4 (#3251) üzenetére


CHaooSS
őstag

Csak olcsii nem tud veled játszani mert neked csak szovjet gépek vannak :/

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#3253) PAtr0n válasza CHaooSS (#3250) üzenetére


PAtr0n
addikt

Tényleg meg kéne beszélni már egy időpontot...
Tényleg meg kéne már egy időpontot beszélni...
Meg kéne már beszélni tényleg egy időpontot...
Meg kéne beszélni már tényleg egy időpontot...
Meg kéne egy időpontot már tényleg beszélni...
Meg kéne beszélni egy időpontot már tényleg...
Már tényleg meg kéne beszélni egy időpontot...
Már tényleg meg kéne egy időpontot beszélni...
Már meg kéne egy időpontot tényleg beszélni...
Már meg kéne beszélni egy időpontot tényleg...
Egy időpontot kéne már tényleg megbeszélni...
Egy időpontot már tényleg meg kéne beszélni...

Bocsi, beteg az agyam :DDD Valamiért most elkezdtem agyalni ezen a mondaton, és rájöttem hogy milyen csodás a magyar nyelv, hogy bizonyos szintig agyon keverheted a mondatban a dolgokat. Ha ezt egy külföldinek megmutatnánk el sem hinné, hogy értelmes maradt a mondat. És szerintem még fel sem soroltam az összes variációt. Persze szituációfüggő, hogy melyik milyen szövegkörnyezetbe illik inkább.

Nyelvtan OFF. :P

Felőlem mehet egy szakasz majd, bár nem tudom mikor érek rá hosszabb időre. Ja és nekem még mindig csak német játszik :D

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3254) CHaooSS válasza PAtr0n (#3253) üzenetére


CHaooSS
őstag

Neked is csak német van.. hát maxi akkor kezd el gyorsan fejleszteni a németeket :D

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#3255) maximilian4 válasza CHaooSS (#3252) üzenetére


maximilian4
addikt

Délutánig van ideje fejleszteni.
Rb-t akarnánk menni?

szerk.:
Ja h én fejlesszem.. azt már nem. :D
Nálam úgy néz ki a dolog, h orosz t5, amerikai t3, német t1.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#3256) CHaooSS válasza maximilian4 (#3255) üzenetére


CHaooSS
őstag

Mehetünk szovjetekkel is mert nekem van már ott t4 báár legénység csak egyiknél normális.. de bevállalom így is az RB-t velük

németekkel meg alap az RB, csak t5-ben nem :D

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#3257) PAtr0n válasza maximilian4 (#3255) üzenetére


PAtr0n
addikt

Ne is kezd el a németeket, mert T4 végén, és T5-ben hányni fogsz, az unbalansztól. Persze az APCR lőszereket nerfelni kellett a fircceknél, nehogy véletlen átvigye a sztáliniumot. :U

CHaooSS:
Szóval lennénk szakaszba most 4-en, ebből 3-nak T4-ig szinte minden német megvan, de egynek csak oroszok vannak, ezért oroszokkal kéne menni. Faking logic. :D

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3258) maximilian4 válasza PAtr0n (#3257) üzenetére


maximilian4
addikt

Akk menjetek nélkülem. :D
Nem haragszom meg, csak jó lett volna.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#3259) CHaooSS válasza PAtr0n (#3257) üzenetére


CHaooSS
őstag

Nem én csak azt mondtam, hogy én tudok menni szovjetekkel is. Nehogy már szegényke egyedül játsszon :D

maximilian4: jövőhét vége fele meg már szerintem lesznek t5 vasak szóval csapathatjuk azt az RB-t

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#3260) PAtr0n válasza maximilian4 (#3258) üzenetére


PAtr0n
addikt

Nyugi csak úgy megjegyeztem a dolgot, nem bánom ha oroszokkal bohóckodtok picit, CHaooSS úgyis most azokat húzza, én meg nem is biztos, hogy be tudok szállni. Aztán ahogy alakul, majd ráírok a bandára a játékból, hogy mi a pálya. ;)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3261) olcsii


olcsii
aktív tag

mentem reggel két kört.ferdivel.. hátulról szétszedtek,, a jagpantherrel meg oldalról lőttek ki... teles városi pálya szerintem valami ujj lehet.
Meg mentem eggyet stug 3 mal ott igazából egyből meghaltam. belelőttem egy t34 be oldalról semmi baja nem lett a következő pattant. Aztán kilőttek egy lövéssel:D

Nem is lehet ledönteni a házakat!!! pedig neki mentem mindnek és meg is lőttem őket, de semmi bajuk nem lett:(

[ Szerkesztve ]

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#3262) CHaooSS válasza olcsii (#3261) üzenetére


CHaooSS
őstag

Rhine az, de ki is írja a nevét . viszont ott nagyon droppol az fps

--

ghost shell még mindig jelent van.. fasza :(((

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#3263) CHaooSS válasza CHaooSS (#3262) üzenetére


CHaooSS
őstag

Ja, hogy teles nem teljes nem tudok olvasni :))
Az Stalingrad lesz, nem igaz, hogy nem ismered meg :D engem még nem rakott oda pedig mentem már pár kört :((

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#3264) PAtr0n válasza olcsii (#3261) üzenetére


PAtr0n
addikt

Házat nem lehet minden pályán rombolni, csak Berlin, Rhine, meg Stalingrad-on, tehát ahol nagy romos épületek vannak. Ép lakóházat (pl eastern europe, Poland) nem fog engedni szétlőni, pedig ott lenne igazán értelme, főleg cap-ek közelében.

CHaooSS:
Az ne feledd, hogy a ghost shell sokszor nem ghost shell, simán lehet nem elsülő (de a páncélon áthaladó, vagy beragadó) lövedék is, mint már valamikor régebben írtam, nézni kellene egy replayt jól lelassítva, aztán ha gyanús, mehet az officialra bugreportnak.

Ha már replay. Azt miért nem fejlesztik? Baromi idegesítő a visszafele pörgetés hiánya, értem én, hogy a szerver újrarendereli az egész meccset replaykor, de nem hiszem el, hogy ezt nem tudják belerakni.

Meg ennek az angol ágnak mi értelme van most még... beraktak 4 tankot amiket csak csomagvásárlással lehet megszerezni, ebből 2 amerikai fejlesztés. :F

Azért az durva, hogy tegnap este cirka 4 óra volt mire a laposra lejött a frissítés, most asztalin 30 perc. Pedig kicsit pihenni akartam játék előtt :D

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3265) CHaooSS válasza PAtr0n (#3264) üzenetére


CHaooSS
őstag

:(
Átment rajta mint a fene és utána robbant..

---

Ez a legénység fejlesztés k**a szar.. örülök, ha 1 valamit tudok fejleszteni.. vicc

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#3266) olcsii válasza CHaooSS (#3265) üzenetére


olcsii
aktív tag

én sosem tudtam hogy lehet a legényeket fejleszteni, igy nem is fáj:D

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#3267) CHaooSS válasza olcsii (#3266) üzenetére


CHaooSS
őstag

Jézusom :D hogyan bírtál így játszani ?

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#3268) Avicularia


Avicularia
veterán

Ha lehet jönnék én is. Ruszki tankból tier3 ki van fejlesztve, megvéve az összes tank, de nincsenek felfejlesztve, mert tier2-be játszottam. Németektől tier4-ből a két Tiger2-es van meg

(#3269) Avicularia


Avicularia
veterán

Kárpátok pályát is teljesen átalakították.

(#3270) CHaooSS válasza Avicularia (#3269) üzenetére


CHaooSS
őstag

Mozdok pálya is megváltozott, középen lévő rész ahol a C pont is szokott lenne teljesen más lett

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#3271) Avicularia válasza CHaooSS (#3270) üzenetére


Avicularia
veterán

Ott még nem voltam a patch óta. T34E-STZ-nek mintha sokkal gyorsabb lenne a lövedéke és jobban ütne át. Eddig mindig megszenvedtem a KV-1-ekkel, de most mintha sokkal simábban át tudnám ütni szemből.
Meg mintha sokan nem tudnának célozni, kivárnak sokat. Mondjuk én cheatelek, változtatom a DPI-t az egéren mikor célzok és így nagyon finoman tudok célozni. Most messzire lövésnél nagyon jól jön.

(#3272) PAtr0n válasza CHaooSS (#3265) üzenetére


PAtr0n
addikt

Még csak ma néztem rá a legénységi fejlesztésekre.... hát, kicsit fura. Nem mondanám azért annyira rossznak, mondjuk azt, hogy nagyobb lépcsőkben tudsz csak fejleszteni. Amúgy, a régi rendszer tökéletes volt, fölösleges volt ezekkel a csillagokkal felcsicsázni.

Amúgy meg a plusz zoomolást állítsátok be, ha még nem tettétek volna meg "toogle sight" néven fut a "view controls"-ban, ez ad még pici nagyítást, alapból régen a jobb egér klikken volt.
Amúgy ezek az irányításbeállítások is förtelmesek. Ha szeretnék free look-ot mondjuk a "C" gombbal miközben tankozok akkor az "enable view axes"-t ki kell kapcsolni, mert akkor csak körbe lehet a kamerát forgatni, de fel-le nem azaz ez így nem free look. De ha meg repülnék joy-al, ez elengedhetetlen a körbenézéshez, különben nem működik. SB módban tehát most kapcsolgatni kell menüből, attől függően mivel megyek.
Azt hiszem ezt jelzem Gazsiéknak.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3273) maximilian4


maximilian4
addikt

Gyerekek... megvan a 1949-es t54. Nagyon nagy meglepetés. Mármint nem azért h. milyen jó, hanem h. milyen sz*r. nagyon nem vagyok egy béna játékos, de azért az kicsit vicces h bármilyen tank bárhol belövi. Olyan érzésem van mintha egy kiba**ott light tankkal mennék. Konkrétan első 5 játék ---> 1 lövéses halál.
Amilyen jól állta a lövedéket az olyannyira f*s, pedig ennél papíron jobbnak kéne lennie.

Maxi

(#3274) BoB válasza maximilian4 (#3273) üzenetére


BoB
veterán

Ugyanmár. Itt már mindenki megmondta hogy mennyire OP-ok az oroszok, főleg a T54-es :D

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#3275) maximilian4 válasza BoB (#3274) üzenetére


maximilian4
addikt

Akkor lehet csak az enyém sz*r. Gyári hibás. Vékonyabb lett a páncél mint ami a leírásban fel van tüntetve.

Maxi

(#3276) CHaooSS válasza maximilian4 (#3273) üzenetére


CHaooSS
őstag

Hát biztos nem volt most szerencséd a játékkal :D biztos szopatott
Nekem sokszor a Maus meg Jt lövését is elnyelte, sőt a Leo apds lövedéke is megakadt benne

amúgy lassan már nekem is megvannak, kíváncsi vagyok nagyon, holnap meglesz a t44 aztán gyors húzom majd őket

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#3277) PAtr0n válasza maximilian4 (#3273) üzenetére


PAtr0n
addikt

Az a helyzet hogy a patch óta nem annyira virgonckodnak az oroszok. Most vagy azért mert kaptak titkos nerfet (ezt kétlem), vagy csak azért mert az új spot és célzó rendszert képtelenek a könnyű orosz rush-hoz szokott gamerek haszálni. Annyira nem bánom. :D

Tegnap volt pár köröm Ferdivel, az oké, hogy még mindig többször kapunk ki mint nyerünk, de körönként simán összehozom vele a 3-4 killt sokszor. És akkora vigyorral lövöldözöm ki az atom zoomhoz szokott orosz és USA játékosokat, hogy öröm nézni.

Azt kell hogy mondjam, féltem ez egésztől, de ez a németeknek most jött tett. Mind az új motor, mind az új spot rendszer, mind a nerfelt sniper és bino mód.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3278) CHaooSS válasza PAtr0n (#3277) üzenetére


CHaooSS
őstag

Ja csak a Leo és a jgpz 4-5 lósz@rt nem ér így.. mert ezek nem mbt-k

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#3279) maximilian4 válasza PAtr0n (#3277) üzenetére


maximilian4
addikt

Nekem a patchel annyi bajom van, h. előtte medium grafon el tudtam játszani 30 fps átlaggal. Most low grafikán tudja ugyanezt, valamint az új német pályán olyan fps droppok vannak, h nagyban magam alá csinálok ízibe. 40fps-ről leesik 5-10 fps-re, utána a textúrák is pillanatig össze-vissza vannak.

Chaooss
Grat., gyorsan haladsz.
Is2-ről jobban pattannak a lövedékek. Lehet vissza is rakom. Egyedül ezzel a tankkal van negatív statom. Szégyen. Általában mindegyik tankkal megvan az 1 halál 2 kill stat...legalább.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#3280) donmackó válasza maximilian4 (#3279) üzenetére


donmackó
őstag

Együtt érzek veled. Nekem is csinálja, főleg a rajnai átkelésen dobálja fel-le az fps-t, a traki gyárnál és berlinnél nem jelentkezik (vagy csak nem veszem észre) pedig azok is rombolhatók. És ráadásul árkádban, minden 3-4. pálya a rajnai. :(((

Release the cable hounds!

(#3281) maximilian4 válasza donmackó (#3280) üzenetére


maximilian4
addikt

Azaz, a rajnai átkelés (nem jutott eszembe a neve). Szörnyű és ráadásul tényleg sűrűn adja.

Maxi

(#3282) CHaooSS válasza maximilian4 (#3279) üzenetére


CHaooSS
őstag

34-100 eszméletlen jó, gyorsan lehet vele farmolni.

donmackó: Hát többi pályán is droppol az fps.. remélem gyorsan javítják

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#3283) PAtr0n válasza maximilian4 (#3279) üzenetére


PAtr0n
addikt

Én rohadtul nem vettem észre teljesítmény romlást. Legalábbis a régi pályákon nem. Rajnát még nem kaptam.
Nyomom notin is (szinte ultra low-on, csak a render resolution max), és ugyanolyan jól fut. Asztalin is, ahol minden maxon, egyedül a füvet vettem le 0-ra, tankozáskor nagyon hátrányos ha be van kapcsolva.
De ez várható volt, hogy az új pályák, és úgy általában a rombolhatóak bugosak lesznek. Majd javítják.
IS-2. Hát, tegnap kb 3-mat lőttem ki minden gond nélkül. Én nem vettem észre hogy jobban pattintana. Persze aki nem tudja hova kell lőni egy IS-2-n, az meg is érdemli.

CHaooSS:
Nem értem. Mi a baj a Leo-val és JgPz-vel? Kifejtenéd? Kicsit fáradt vagyok felfogni mire is gondolsz :B

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3284) donmackó


donmackó
őstag

Hihetetlen ez a Pz IV G. 5 kill úgy hogy egy helyben álltam mert ellőtték a motort. Végül egy repülő szedett ki. Tetszik ez a traktorgyáras pálya. :D

Release the cable hounds!

(#3285) CHaooSS válasza PAtr0n (#3283) üzenetére


CHaooSS
őstag

ez a hülye spotrendszer, mbt-vel nincs baj, de ha papírtankokat nézzük akkor nem feltétlen jó dolog, ha nagyon közel kell menni az ellenséghez.. 1 lövést sem bírnak ki ezek

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#3286) maximilian4


maximilian4
addikt

Mai napom és a frissítés 1 képben...
Hónapok óta, hétről-hétre egyre szarabb a játék. Kezdődve azzal, hogy a br-et levitték 8-ról 7,7-re.
Arcade-ból ennyi elég is volt, sose többet.
Marad a realistic. Remélem azt legalább nem cseszik szét, mert aránylag még játszható.

Maxi

(#3287) PAtr0n válasza CHaooSS (#3285) üzenetére


PAtr0n
addikt

Na akkor fussunk neki még egyszer. Mi az az mbt? Mire gondolsz papírtank alatt?
Én eddig se mentem túl közel senkihez ha nem volt muszáj, ha jó a legénység, most is messziről látszik az enemy. Főleg ha távcsövezel commanderrel.

maximilian4:
AB egy fos. Nem érdemes vele kínlódni. RB-ben kezdődik az élet. Már csak az SB-vel kezdhetnének valamit, az RB spawn point rendszerét kéne abba átültetni, mert jelenleg túl hamar lehet repcsivel megszopatni a másikat.

donmaci:
Pz IV G nagyon jó kis jószág abban a tierben, meg szerintem az összes. F2 volt a kedvencem. De a Pz II H-t a cabriót is nagyon szeretem :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3288) CHaooSS válasza PAtr0n (#3287) üzenetére


CHaooSS
őstag

Egy Maus, IS4, T54 stb. ami páncélozottabb azzal kicsit jobb ez a spot rendszer mert közel mehetsz és ott a páncél, de ha odamész egy jgpz 4-5 el neked annyi, ha észrevesznek

ezek nem élvonalba valóak

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#3289) PAtr0n válasza CHaooSS (#3288) üzenetére


PAtr0n
addikt

Jaaa, értem már. Nem tudom, én Ferdivel se megyek túl közel általában, azért is mert lassú, meg azért is, mert távolról jobban érvényesül a 200mm front azért. De vígan lődözök vele 1km-nél messzebbre is.
Minden azon múlik, hogy ki mennyire használja a távcsövet, na meg persze a legénység skill-jén is sok múlik.

Minden esetre én eddig sok kárát nem láttam ennek az új rendszernek. A láthatatlan tank nettó hülyeség, kár volt bevezetni, de ez van.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3290) CHaooSS válasza PAtr0n (#3289) üzenetére


CHaooSS
őstag

Persze azért lehet őket messziről használni, de ugye akkor amikor már fullosak.
jgpz 4-5 azzal az apcr-el sokat nem ér messziről sajnos.. nem is értem miért nem kaphatta meg alapból a heat lőszert

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#3291) PAtr0n válasza CHaooSS (#3290) üzenetére


PAtr0n
addikt

A JgPz-nek van HEAT lőszere, a IV/70-nek (V), nincs csak PzGr, meg a robbanó HE, ami SPAA-n kívül másra nemigen jó ugye. Na meg a két tank nem ugyanazzal az ágyúval készült (PaK39 vs. PaK 42), nem kizárt, hogy anno a IV/70-eket nem töltötték fel HEAT-el, hiába hogy ugyanaz az űrméret mint a JgPz-nél.
Mondjuk abban a tierben ahol ezek vannak a HEAT még jól használható, na most egy Ferdinél vagy JagdPanthernél a HEAT már igen karcsú átütésre, főleg ha betesz +1BR-be amit mint tudjuk előszeretettel alkalmaz a játék. Ott egyértelműen a PzGr jobb választás még messzire is

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3292) CHaooSS válasza PAtr0n (#3291) üzenetére


CHaooSS
őstag

Megnézzük apcr-t akkor 500m-en 245 1000m-en már csak 217 az átütése.. nem ér valami sokat sajnos..
De hál Isten II tier-ben van a HEAT és hamarabb megvan , mondjuk így is kell 2x33e +22e mert a tűzoltás fontos és akkor utána fejlesztheted 22 ezerért.. na meg adjustment of fire sem ártana előtte mert különben semmit sem találsz el

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#3293) maximilian4 válasza CHaooSS (#3292) üzenetére


maximilian4
addikt

Nekem 10m-en annyi az átütésem. Majd a 49-ces T-54-hez tudjok utolsó körben apds-t fejleszteni. Nem tudok róla sokat, még tapasztalatom sincs, de mintha azt hallottam volna h nagyon szeret pattogni.

Maxi

(#3294) BoB


BoB
veterán

Én meg játszottam a T10-el, és félelmeim beigazolódtak :D

Könnyebben átlövik mint az IS4-et, vékonyabb a páncél. Viszont mozgékonyabb, gyorsabban tölt és nagyobb a lövedékek páncélátütő képessége.

Mindkettőnek 7.7 a BR-je. Nem mondanám hogy a 10-es jobb, inkább más. Ha lennének klánháborúk itt is, a 4-es lenne az oroszok Maus-a :D

Ami meglepett hogy az IS3 BR-je is ugyannyi, viszont az szvsz rosszabb mindkettőnél.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#3295) maximilian4 válasza BoB (#3294) üzenetére


maximilian4
addikt

Mindkettőről pattogok T-54-gyel, rémálom mindkét tankot átlőni. De nekem úgy tűnik mintha a frissítés óta a t10 jobb lenne. Oldalról erősebb mint az is4 sztem. Legalábbis tnap nagyon pattogtam oldalról, pedig az indikátor zöld volt (persze meg is néztem hova lövök, nem bízok benne), de simán lepattantam.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#3296) fi:zi'k válasza maximilian4 (#3286) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Mai napig nem értem, hogy lehet egyáltalán AB-t játszani tankkal. Mondjuk sajnos a RB is ebbe az irányba mozdult ezzel az idióta jelölőrendszerrel. Soha ennyi killt nem loptak még előlem.

(#3294) bob.zxr
De az IS3 legalább jól néz ki.

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#3297) maximilian4 válasza fi:zi'k (#3296) üzenetére


maximilian4
addikt

Csak a fejlesztések miatt. Legalább a partsot akartam kifejleszteni a 49' T-54-ben, hogy ne rb-ben kelljen szopni nélküle.

Maxi

(#3298) CHaooSS válasza maximilian4 (#3297) üzenetére


CHaooSS
őstag

RB-be én nem is megyek javítás és tűzoltó nélkül, de adjustment of fire nélkül sem szoktam sokszor mert, ha nagy pályát ad akkkor kb lehetetlen eltalálni valamit is.. mondjuk patch óta már nem olyan vészes, de még így is lehet nagy távolságokból lőni.

Amúgy most lett meg T44 szóval jöhet a tier 5 , csak nem tudom, hogy t54-et v is3mat húzzam ki előbb hmmm

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#3299) maximilian4 válasza CHaooSS (#3298) üzenetére


maximilian4
addikt

Én mindenképp T-54-et javasolnám. Még mindig a 47-es T-54 a kedvencem. Szemből brutális a páncélja, kb heavy tank feeling és mellette relatív gyors. Én sokkal jobban tudom használni mint a 49-cest.

Maxi

(#3300) CHaooSS válasza maximilian4 (#3299) üzenetére


CHaooSS
őstag

Na akkor azt kezdem előbb.
Durva, hogy 1 hét után már fejleszthetem is a t5-ös gépeket :D ez a 34-100 nagyon jó kis gép

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.