Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-04-14 12:43:30

LOGOUT.hu

War Thunder: Ground Forces - legördülő öszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3101) PAtr0n válasza CHaooSS (#3100) üzenetére


PAtr0n
addikt

Érdemes lenne együtt tankozni többször, mert tényleg idegőrlő amikor te tényleg mindent megteszel, de a csapat agyatlan.
2 órával ezelőtt volt egy nagyon pici időm tankozni, egészen pontosan 1 körre, fi:zi'k kolléga (Pradata), meghívott egy RB meccsre, 4-en voltunk szakaszban 2 párduc(D és A), 1 Tiger I (P) és Tiger I (E). Az eredmény nem lett rossz:

Nagyon szépen összejátszottunk pedig se voice chat, se egy összeszokott társaság (legalábbis számomra), gyakorlatilag a pálya déli részét lezártuk, hideg fejjel, métereket haladva csak előre. De jó lenne még sok ilyen csata. Sajnos a német oldal ritkán ilyen összeszedett.

Egy kis életkép a meccs végéből:

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3102) CHaooSS válasza PAtr0n (#3101) üzenetére


CHaooSS
őstag

Hát igen.. jó lenne összejönni páran és úgy játszani mert így nagyon nem jó

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#3103) Máté94


Máté94
addikt

Egyébként volt már rage a WoT-féle spotting miatt? :DDD

(#3104) PAtr0n válasza Máté94 (#3103) üzenetére


PAtr0n
addikt

Kíváncsi leszek én arra, hogy mennyiben változik majd a spot rendszer. Meg hogy melyik módban pontosan hogyan is fog ez kinézni. Azért, a leírás szerint egy képzetlen crew is képes lesz 500-750m-re ellátni. És ahogy fejlődnek, ettől csak tovább. Ezt ugyanúgy mint a WoT-ban, befolyásolni fogja, hogy az enemy milyen camot használ, áll e éppen, és van e előtte bokor. Ja és ott van még a bino is, amit ugye elvileg a commander használ. Ghost tankok most is vannak,szóval nem lesz itt nagy meglepi szerintem.
Messzemenő következtetéseket egyenlőre nem lehet levonni, kíváncsian várom az 1.53-mat.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3105) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Papír tankok kellenek a németeknek.. mert így lehetetlen tier v-ben játszani, most őszintén... óriási elavult nagy dögökkel mit csináljak a modern gyors páncélozott és nagy átütési oroszok ellen? röhejes ez így

amcsiknak is ott az M60 meg M103.. mind a kettő nagyon jó tank.. nekünk meg van 1 ami képes átütni a többit, de 0 páncélja van.. sokra megyek a leo-val ezek ellen

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#3106) PAtr0n válasza CHaooSS (#3105) üzenetére


PAtr0n
addikt

Az a baj, hogy nem tudsz német alternatívát az 50-es évekbeli orosz ill. amcsi tankokra. Így is csoda, hogy a Leopárd bekerült. De hogy T5-ben kiegyenlítődjenek az erőviszonyok sajnos az kell, hogy olyan tankokkal töltsék fel a kialakult űrt, amik nem léteztek csak papíron. Sajnos emiatt kicsit WoT-osodni fog a játék. Vagy nem, de akkor marad a szívás.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3107) CHaooSS válasza PAtr0n (#3106) üzenetére


CHaooSS
őstag

Ez igaz, de így meg miről szól a játék ?

De sok esélyét nem látom.. E100-ra is ugyan az a 12,8-as kerül mint Maus-ra mert nem készítették el a 15cm-est.. ebből kiindulva nem hinném, hogy papír tankokat beraknak.. bár reménykedem

Az lenne a legjobb, ha "megszüntetnék" ezt a szintet a németeknél.

Leo-t meghagyni itt a többit pedig lerakni, aztán a JT meg Maus egyedi csatába kerülne csak ahol több szovjet meg amcsi tank lenne

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#3108) CHaooSS válasza Máté94 (#3103) üzenetére


CHaooSS
őstag

Most nézem Ez valami vicc?

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#3109) donmackó válasza CHaooSS (#3108) üzenetére


donmackó
őstag

Ez brutális. Tiszta WoT feeling, csak a grafika más. ;]

Release the cable hounds!

(#3110) CHaooSS válasza donmackó (#3109) üzenetére


CHaooSS
őstag

Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy miért kell ilyeneket csinálni.. :(((

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#3111) BoB válasza CHaooSS (#3108) üzenetére


BoB
veterán

Semmit sem látok...

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#3112) donmackó válasza BoB (#3111) üzenetére


donmackó
őstag

Megy egy tank -> eltűnik -> megint megy -> eltűnik

Release the cable hounds!

(#3113) PAtr0n válasza CHaooSS (#3108) üzenetére


PAtr0n
addikt

Ugye ez nem az 1.53-ból van? :)

Visszatérve: Nem tudom mi lenne a jobb. Hogy azt a kevés gyenge Tier 5-ös német tankot más szabályok szerint játszatni, vagy behozni a papírmasékat. Aztán majd azok miatt megy a hörgés, és megint ott leszünk ahol voltunk. Sajnos nincs könnyű dolga ezzel a témával Gazsinak.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3114) CHaooSS válasza PAtr0n (#3113) üzenetére


CHaooSS
őstag

"A cikkben elég részletesen el van magyarázva de még azért vannak ködös részek.

Szimulátor csata:
Ha jól értelmezem a nagy távolságon (500-750 méter fölött) bokorban megbújó tankokat le sem fogja renderelni, tehát láthatatlanok amíg nem mozognak, vagy lőnek. Emellett itt semilyen jelölés nincs, tehát szabad szemmel kell észrevenni őket.

Realisztikus:
Hasonló a helyzet mint szimben, de itt a térképen is megjelenik elvileg a jelölése, hogy hol és milyen tank áll. Továbbá a csapattársaknak is megjelenhet ha bizonyos távolságon belül vannak (ezt a távolságot Rádió Kommunikáció legénységi képzettség befolyásolja), de nem tudom, hogy hozzád vagy a célpont tankhoz méri a távolságot.

Árkád:
Szintén a fenti helyzet, de itt a térkép jelölés mellett magán a pályán is megjelöli a tankot a szokott módon (jelölő keret a tank köré, név, titulus, távolság). Itt azért kevésbé lesz észrevehető a változás, mivel a pályák fele árkádban sokkal kisebb (pl Mozdok)."

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#3115) t.imi


t.imi
addikt

Sziasztok.

Koca játékos vagyok, tuti kimaradtam valamiből. Ma gurultam egyet a németekkel és agy@szt kaptam. Tigris 1, Jagdpanzer 4 pattog 3-s gépekről?
Konkrétan Tigris Is1-t, KV85-t szemből nem üti át, helyette egy lövéssel végez velem, Jagd KV85 oldaláról pattan, ill nem tudom se kigyújtani, sem robbantani négy lövésből sem..

(#3116) maximilian4 válasza t.imi (#3115) üzenetére


maximilian4
addikt

Milyen lőszert használtál?

Maxi

(#3117) olcsii


olcsii
aktív tag

hát jött valami frissítés mostanában!:D

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#3118) PAtr0n válasza t.imi (#3115) üzenetére


PAtr0n
addikt

Szimplán rossz köröd volt. Az utóbbi napokban elég jók a németek T3-T4-ben. Anomáliák persze mindig vannak, tegnap AI T-28-ról csont szemből pattantam Ferdivel :D
Ugyanakkor a Tigrist ésszel használd. Abban a BR-ben nagyon jó tank, be kell forgatni és kész is. Persze átlőhet egy IS1 még így is, ha tudja hová kell lőni, de legalább csökkented az esélyeit.

De úgy általában igaz a német oldalra, hogy ésszel kell, összejátszva szépen lassan előre haladni, az orosz és amcsi oldal a rush-hoz szokott, amire egyszerű a magyarázat: sokkal gyorsabbak a gépeik, általában hamarabb kerülnek normális lövő pozícióba, arról nem beszélve hogy a cap-et is hamarabb érik el.

CHaooSS:
Majd meglátjuk. Nem várok öröméjenzést, de meg lehet szokni majd szerintem. Bár szvsz kár volt a spot rendszerhez hozzányúlni.

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3119) CHaooSS


CHaooSS
őstag

E-100

főbb infók:
lőszer tekintetében semmi eltérés nem lesz a Maus-hoz képest
Nem lesz se E50 se E75.. szóval német tier v itt véget is ér kb.

Nagyon kíváncsi vagyok már, hogy hogyan lehet majd megszerezni ezt... azt írják elég ritka lesz meg speckó kihívás lesz.. hát nem reménykedem nagyon, hogy akkor megszerzem..

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#3120) donmackó válasza CHaooSS (#3119) üzenetére


donmackó
őstag

Nem értem akkor mi értelme van ennek a gépnek. Azon kívül hogy más a neve és nem Maus. Na meg persze hogy prémiumnak szánják.

Release the cable hounds!

(#3121) PAtr0n válasza donmackó (#3120) üzenetére


PAtr0n
addikt

Van azért különbség. Elvileg a hull gyengébb lesz, de az oldalát jobban védik a "lecsatolható" (értsd: lelőhető/lerobbantható) toldalékok. Meg nem kizárt, hogy lesz még ezen kívül buffolva is, mondjuk mozgás, és toronyforgatás terén.

Meg nem prémium lesz, hanem egy olyan gép amit speciális event alkalmával néha-néha megszerezhetsz. De megvásárolni szerintem nem lehet majd.

CHaooSS:
Amúgy pont az a bajom ezekkel a special eventekkel, hogy úgy általában alig adnak rá időt. A legtöbbjük 3-4 nap alatt ki is fut, na most ezt egy dolgozó ember próbálja már megcsinálni. Arról nem is beszélve akinek még családja is van, és napi max fél vagy 1 órája gép elé ülni.
Minden eventre minimum 1 hetet kéne adni, mert ez így kib*szás. Kíváncsi leszek erre majd mennyi idő lesz, és mit kell érte csinálni. De már most leteszek a megszerzéséről, 12 órás műszak mellett nem tudom bevállalni.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3122) CHaooSS válasza donmackó (#3120) üzenetére


CHaooSS
őstag

Mobilitás és jobb páncél, a kialakítása miatt elég jól megfogja akár a heat lőszert is
persze a tornyot ugyan úgy szarrá lövik szóóval..

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#3123) donmackó válasza CHaooSS (#3122) üzenetére


donmackó
őstag

Nem olvastam el az egészet, csak a Q&A rész. De így már világos.

PAtr0n: Egyet érzek veled. Én is mindig így járok. Mire oda jutnék az eventhez, már majdnem vége.

[ Szerkesztve ]

Release the cable hounds!

(#3124) CHaooSS válasza donmackó (#3123) üzenetére


CHaooSS
őstag

Bár a mobilitásában annyira nem vagyok biztos mert nem az eredetileg tervezett motor kerül bele. de azért így is jobb lesz mint a Maus , ez már jó
Azért elég nagy előnyt jelent ez a testpáncél mivel, ha oldalba támad egy t54 akkor nem tud egyből ammo-t lőni mint maus esetében.

elég nagy fan vagyok , imádom a német tankokat szóval szerintem már csak azért is megszerzem, bármibe is kerüljön :DDD bízom benne, hogy jó lesz ( ha már nem kifejleszthető akkor illene )

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#3125) donmackó válasza CHaooSS (#3124) üzenetére


donmackó
őstag

Igaz. A németek szerették alkalmazni ezeket a kiegészítő páncélokat/oldal szoknyákat. Ott van pl. a Pz III M vagy a Pz IV H.

Release the cable hounds!

(#3126) t.imi válasza maximilian4 (#3116) üzenetére


t.imi
addikt

Macsekon PZGR39-t, Panzeren PZGR39 - 40t. Kumulatív, rep. rombolót nem használok, max M4 (?) Kv2-nél. Kb kkit érnek nálam, max kisebb gépeknél válik be. Tuti bennem a hiba, tesztvezetésnél T34-t alig tudom nullázni ezekkel, pedig 2x darabot is beléjük tolok.

PAtr0n köszi, remélem igazad van :). Tisztára wot feelingem volt. Csak árkádban nyomom, nem akarom elrontani más játékát a felsőbb szinteken. Mármint a gépet forgassam be? Ha azt, megtettem, kb 10 fokos szögben voltam (nem a fenti csatában), mint a ...úgy lőttek át. Volt, hogy M5A1 !!, M4, takarítónő partfissal, stb..
Már a wotos emlékeimet is elővettem, hogy a gép fara lóg ki, orra meg szikla mögött, kb 10-20 fokot bezárva az elennel, nem sokat segített. Torony, üzemanyag, rekesz, motor k.o.

T-28 kontra Fredi fasza :)) Anno konkurenciánál ISU top löveggel ~300-s átütéssel pattantam egy 4-s arty oldaláról, majdnem kettéhajtottam az asztalt, pedig mosolyogni szoktam ezeken egy ideig.

(#3127) BoB


BoB
veterán

Én annak örülök, hogy végre ultra alacsony grafikai beállításokon kicsivel több lesz a növényzet. Elegem van a sok k*cs*gből aki direkt leveszi hogy többet lásson :(((

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#3128) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Na megvan az elmúlt pár napi stat.. 20+ lose éés 9 win... teljesen átlagos.. :D

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#3129) PAtr0n válasza BoB (#3127) üzenetére


PAtr0n
addikt

Igen az nagyon jó lesz az új motorban, hogy a direkt ultra low-os kecsegek kicsit jobban fognak szívni. Na meg rájön még egy lapáttal az is, ha csak dekkolsz a bokor mögött, de nem lősz/mozogsz. Bár még mindig nem vagyok kibékülve ezzel az új visibility dologgal, csak már látnánk hogyan is működik.

t.imi:
Pedig AB-ban a büdös életben nem fogod tudni jól használni a Tigrincset. Úgyis azt a részedet fogják lőni ami "ződ", ergo kifingasz hamar. Tessék csak átszokni RB-be minimum, menni fog az pár óra játék után. Nem kell megijedni attól, hogy kicsit számolgatni kell a lövedék röppályát, meg nem világít az enemy felett a piros titulus. Ettől igazán élvezetes és izgalmas az RB és SB.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3130) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Még valami..

Szovjetunió: a 100 mm-es ZBM-8 páncélátütése 1%-kal növelve, a 122 mm-es ZBM-11 páncélátütése 3,5%-kal növelve, a 122 mm-es ZBM-7 páncélátütése 1%-kal növelve, a 85 mm--es BR-367P páncélátütése 4%-kal csökkentve.

USA - 105 mm-es М392А2 páncélátütése 5%-kal növelve, a 90 mm-es М332 páncélátütése 14%-kal csökkentve, a 90 mm-es М304 páncélátütése 13,2%-kal csökkentve, a 90 mm-es Т44 páncélátütése 13%-kal csökkentve, a 76 mm-es М93 páncélátütése 2%-kal csökkentve, a 76 mm-es М331А2 páncélátütése 10%-kal csökkentve, a 76 mm-es М319 páncélátütése 10%-kal csökkentve.

Németország: a 105 mm-es DM-13 páncélátütése 5%-kal növelve, a 105 mm-es PzGr 40 páncélátütése 10%-kal csökkentve, a 88 mm-es PzGr 40/43 páncélátütése 11%-kal csökkentve, a 75 mm-es PzGr 40/42 páncélátütése 15%-kal csökkentve.

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#3131) PAtr0n válasza CHaooSS (#3130) üzenetére


PAtr0n
addikt

Tehát USSR minimális buff, USA annál picit jelentősebb nerf, Németek meg szintén nerf, tehát amivel eddig át tudtad nagy nehezen és nagy szerencsével lőni az orosz/USA vaskos dögöket szemből, azzal most már tuti nem fogod... Mondjuk nem tudom mennyien használnak keménymagvas lőszert, én sose szoktam, bár még T5-ben nem játszottam.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3132) CHaooSS válasza PAtr0n (#3131) üzenetére


CHaooSS
őstag

105-ö PzGr 40 így is kevéske volt sokszor.. de így, hogy -10%.... :(((
DM13-nak +5% hát.. nem tudom mit változtat, meglátjuk

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#3133) CHaooSS


CHaooSS
őstag

1.53 dev

Maybe you noticed on the vehicle statscards that they now show the visibility of the tank.

Ill post some examples:

M2A4 (american reserve tank) visibility 85%
Panther (D,A,G,F) visibility 138%
T95 visibility 105%
Panther 2 visibility 163%
Leopard I visibility 163%
M103 visibility 150%
Jagdtiger visibility 150%
Tiger II (H) visibility 200%
Tiger II (P) visibility 200%
Tiger II 10,5 visibility 200%
Maus visibility 200%

And now the Russians:

IS-3 visibility 85%
IS4m visibility 94%
T10m visibility 85%
Su-122-54 visibility 90%

Ahaa...

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#3134) Máté94 válasza CHaooSS (#3133) üzenetére


Máté94
addikt

"Nem akarásnak nyögés a vége." :N

Milyen igaz. :)

(#3135) PAtr0n válasza CHaooSS (#3133) üzenetére


PAtr0n
addikt

Hát ez tiszta vicc. Komolyan mondom. Oké hogy egy tetves IS3 vagy IS4 eléggé "low profile", de ne b*sszamámeg, hogy pl. a Leopard a duplája! Persze, a Tigris 2-esek meg Egérke 200%, de ha ilyen elven nézzük, akkor a KV2 minimum kapjon 400%-ot. Ezeknek elment az eszük, és frissítésről frissítésre be is bizonyítják most már.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3136) CHaooSS válasza PAtr0n (#3135) üzenetére


CHaooSS
őstag

Röhej.. Leonak a 163% röhejes.. nagyon
De Tiger2 is ugyan úgy 200% mint a Maus azért durva..

De a Leon kiakadtam nagyon... pont, hogy az álcázásában reménykedtem itt.. erre nesze... nem elég, hogy jóval gyengébb a páncélzat és az átütés is a németeknél erre ilyen álcákat raknak még rájuk.. persze most már úgy fognak kilőni az oroszok, hogy előtte rájuk se tudunk lőni.. hagyjuk már

Egy kis remény azoknak akik realisztikus játékot akarnak

IL-2 Sturmovik tanks

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#3137) PAtr0n válasza CHaooSS (#3136) üzenetére


PAtr0n
addikt

Röhej az egész. Most már tényleg annyi lesz az egész, hogy a USSR/USA csapat bekempel, és várja hogy megjelenjenek a németek. Márpedig innentől kezdve csak ki kell várni hogy közelebb jöjjenek, aztán durr. Nem kicsi helyzeti előny.

Az IL2-es dolog meg nagyon adná. Ha már ez a játék is elrákosodik, valamivel nyomni kell továbbra is.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3138) donmackó válasza PAtr0n (#3135) üzenetére


donmackó
őstag

Akkor egy Hetzer-nek mennyi lesz a saját tierjében? 20%?

#3137: Nem kell megvárniuk. Oda érnek a cap-hez mielőtt észrevennéd. ;]

[ Szerkesztve ]

Release the cable hounds!

(#3139) PAtr0n válasza donmackó (#3138) üzenetére


PAtr0n
addikt

-20% :D

Amúgy meg jahh. Mi németként nézzük majd a cap-et 1km-ről és csak azt látjuk majd hogy foglalódik magától. :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3140) CHaooSS válasza PAtr0n (#3139) üzenetére


CHaooSS
őstag

Röhejes az egész.. nem tudom, hogy van pofájuk ilyet csinálni.. :(((

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#3141) donmackó válasza PAtr0n (#3139) üzenetére


donmackó
őstag

Meg van a Pz III M, a következő a Wirbelwind (csak az egyenlő BR miatt). Azután a Tigrincs jön, és mehet a szakasz. :D

Release the cable hounds!

(#3142) PAtr0n válasza donmackó (#3141) üzenetére


PAtr0n
addikt

Húzzá bele, amint megvan a csíkos nagymacska megyünk jókat majd! ;)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3143) donmackó


donmackó
őstag

Reggel kigyújtották a csapattársam tankját. Én géppuskáztam a Pz III M-mel, eltalálta egy skuló, majd felrobbant. Nesze neked friendly fire -5000. :W

Release the cable hounds!

(#3144) CHaooSS


CHaooSS
őstag

csirkehálós T34-85 nem érdekel valakit? €17.84-ért lehet kapni..

hmm gondolkodom rajta mert megéri, németeket úgy is hanyagolom most kicsit ezzel meg lehet húzni az ágat jól

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#3145) t.imi válasza PAtr0n (#3129) üzenetére


t.imi
addikt

Biztos igazad van, sokkal izgalmasabb lehet :) Kicsit még gyúrom magamat, bár, ez a nagy frissítés" ami várható, ....kicsit fel@ta az agyamat.
Nem tudom, hogy a konkurenciát akarják majmolni, vagy kevesen nyomják az orosz ágat?
Anomália az, ha nem látható ellen szed ki kb 50 méterről, lövés után meg láthatóvá válik?

(#3146) maximilian4 válasza donmackó (#3143) üzenetére


maximilian4
addikt

Nem azért volt, mert utána kiugrott a tankból, hogy direkt szívasson?
Én írtam már korábban is h velem is történt hasonló.
Csak nekem az volt h a 12mm-essel az elején lőttem a kerítést, és a mögötte lévő csapattársam lánctalpját eltaláltam, utána szándékosan kiugrott a tankból...

Maxi

(#3147) donmackó válasza maximilian4 (#3146) üzenetére


donmackó
őstag

Nem tudom. Az biztos hogy égett, én meg eltaláltam géppuskával, majd kimeredt. És jött a friendly fire felirat.

Release the cable hounds!

(#3148) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Az új MM rendszer alapvetően jó ötlet, de miért kellett lejjebb vinni minden top jármű BR-ét? Ez akkor lett volna a legjobb, ha azok ott maradnak ahol voltak.

Kirill Yudintsev: Ellenőriztük az adatokat, játszottunk a játékkal és megnéztük hogy lehet játszani. Jelenleg a Tankcsaták némileg pozitív változást mutatnak, de még túl korai végeredményt mondani erről. Emellett, amikor megérkezik a páncélzat amortizációja (remélhetőleg még 1.55 előtt) a top járművek kevésbé lesznek hatékonyak az AP lövedékekkel szemben, és csökkenni fog a különbség.

Hmmm

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#3149) maximilian4 válasza CHaooSS (#3148) üzenetére


maximilian4
addikt

"Jelenleg a Tankcsaták némileg pozitív változást mutatnak, de még túl korai végeredményt mondani erről."

Pfff... ez milyen tankcsatákat nézhetett? Eddig mindenki szidja a GAYjint az új mm miatt.

Amúgy menjen be is2-vel t-54, t-10m, is4 ellen pl. Biztos élvezni fogja a játékot.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#3150) CHaooSS válasza maximilian4 (#3149) üzenetére


CHaooSS
őstag

Még mindig jobb szovjet szovjet ellen..

németekkel kész rémálom.. főleg, hogy nerfelik az apcr átütését majd..

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.