Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-04-14 12:43:30

LOGOUT.hu

War Thunder: Ground Forces - legördülő öszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3301) BoB válasza CHaooSS (#3298) üzenetére


BoB
veterán

Ez hülyeség hogy semmit sem lehet eltalálni, IS4-en szerintem több mint 100 csata után lett meg, és egyszer nem mentem árkád csatába vele. Annyit nem számít.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#3302) CHaooSS válasza BoB (#3301) üzenetére


CHaooSS
őstag

Nem komolyan mondtam, hogy semmit, de érezni, hogy elég pontatlan, én leo-val sokat szenvedtem mert elég sokszor nem oda ment ahova lőttem

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#3303) BoB


BoB
veterán

Update 10.11.2015 (1.53.7.82)
[...]
Fixed rare bug where tank can disappear when it should be visible (graphical bug).
[...]

Kíváncsi vagyok mennyire sikerült javítani az eltűnő tankokat, szerintem lesz még munka vele a jövőben is :D

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#3304) CHaooSS


CHaooSS
őstag

AB-ben halál bugosak a fighterek.. esélytelen sokszor leszedni a bombázókat.. van, hogy lőni nem tudok utána meg olyan mintha 900-as pingem lenne..

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#3305) olcsii


olcsii
aktív tag

Letöröltem WOT-ot, teljesen játszhatatlan vicc kategória, az a játék....

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#3306) CHaooSS válasza olcsii (#3305) üzenetére


CHaooSS
őstag

Én már több mint 1 éve rájöttem.. :D

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#3307) BoB válasza CHaooSS (#3306) üzenetére


BoB
veterán

Én már nem is emlékszem.. van már vagy 3 éve szerintem...

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#3308) maximilian4 válasza BoB (#3307) üzenetére


maximilian4
addikt

Mi az a wot? Valami fagyasztott kaja? :D

Maxi

(#3309) PAtr0n válasza BoB (#3307) üzenetére


PAtr0n
addikt

Nekem még fent van, néha ráfrissítek, belépek 1 kör erejéig, aztán lépek is ki. És ez évente 1x megismétlődik. :D
Annak jó, hogy ha elérem azt a pontot a WT-ben, hogy meginog a hitem benne, a WoT-ban eltöltött 1 kör mindig bebizonyítja, hogy annál lejjebb nincsen, és örömmel térek vissza a WT-be. :)

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3310) CHaooSS


CHaooSS
őstag

basszus srácok megint nem játszottunk.. miért nem írtatok? elvoltam foglalva a ruszki gépekkel és elfelejtettem.. :( :(((

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#3311) t.imi


t.imi
addikt

Sziasztok.

Változott valami a csapatsebzésben? Tegnap okos kolléga pcsán lőtt, égtem mint zsír. Nem oltottam, elhagytam a vasat, csata végén se casco, se semmi. Csata ablakban írta hogy kigyújtott...

(#3312) t.imi


t.imi
addikt

Kicsit csökkentek a jav. költségek :) [link]

(#3313) olcsii


olcsii
aktív tag

szerintetek is szebbek a tankok mint patch előtt?:)
tegnap mentem egyet de egyszerűen nem látom az ellent...... pedig jó a szemem és tudtommal színtévesztő sem vagyok:D

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#3314) BoB válasza olcsii (#3313) üzenetére


BoB
veterán

Nekem ez októberben tűnt fel, de én kihagytam 4 hónapot és monitort is cseréltem plussz jött egy új főverzió is (1.49).

Viszont ha neked is feltűnt ez, akkor elképzelhető hogy a grafika változott a játékban.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#3315) CHaooSS válasza BoB (#3314) üzenetére


CHaooSS
őstag

szebb lett a játék viszont a környezettel még mindig nem vagyok elégedett.. :/

olcsii: ajánlott egy jó nagy monitor.. én laptopról játszok és, ha elég messze kell lőni benne van a fejem a kijelzőbe :D

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#3316) olcsii válasza CHaooSS (#3315) üzenetére


olcsii
aktív tag

22 VA paneles monitorom van.
De tegnap bemegyek a városba. 3 ház udvara előttem. célzómódba körülnézek,nem látok senkit, jó akkor elindulok abba a pillanatban onnan kilőnek ahova nézek:D

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#3317) CHaooSS válasza olcsii (#3316) üzenetére


CHaooSS
őstag

Akkor neked nincs gond, nekem 15,6".. elég kicsi azért ehhez :D

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#3318) olcsii válasza CHaooSS (#3317) üzenetére


olcsii
aktív tag

hát a környezet sajnos elég vicces... hasonlóan mint a színek:) nekem van időm kivárni míg jobb lessz:D

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#3319) CHaooSS válasza olcsii (#3318) üzenetére


CHaooSS
őstag

postfx-et érdemes állítani, szebb lesz legalább valamennyivel.

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#3320) Bigiordas


Bigiordas
tag

Üdv mindenkinek. Az angol ágról van valakinek valami infója? Vagy a 4 prémmel ki is merült lehetőség az idei évre? Vagy húzzák még egy évig :C

(#3321) CHaooSS válasza Bigiordas (#3320) üzenetére


CHaooSS
őstag

Elvileg azt mondták, hogy 1.53 után 1 hónap és jön a többi ( de aztán a fene se tudja mi lesz.. ) :D

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#3322) donmackó


donmackó
őstag

Ahhoz képest hogy optimalizálást és stabilitást hozott a mai patch, engem minden egyes pályán kivágott game freeze üzenettel. A fejlesztők biztos hogy fogják a fejüket, ahány hiba jegyet ma beküldtem. ;]

Release the cable hounds!

(#3323) BoB válasza donmackó (#3322) üzenetére


BoB
veterán

Én ma kaptam egy +500% fejlesztést bónuszt egy csatára. Gondoltam nagyon jól jön majd hogy a T10-re még javítókészlet sincs. Hát nem kilőttek úgy hogy semmit sem sikerült csinálnom? Mára elég is volt :D

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#3324) maximilian4


maximilian4
addikt

Ennek a PT-76-nak nem kéne tudnia úszni? Csak mert az enyém eddig az összes próbálkozásnál elsüllyedt...

Maxi

(#3325) CHaooSS válasza maximilian4 (#3324) üzenetére


CHaooSS
őstag

Azt mondták majd a későbbiekben fog tudni úszni

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#3326) BoB válasza CHaooSS (#3325) üzenetére


BoB
veterán

Ja, bár gondolkoznak rajta mert hát idő meg pénz lekódolni... Nem mintha szerintem nehéz lenne, bár full nem értek hozzá :D

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#3327) PAtr0n válasza maximilian4 (#3324) üzenetére


PAtr0n
addikt

Bizonyára az még prototípus, és kicsit még lukas.
Én amúgy lennék akkora troll a fejlesztők helyében, hogy kifejleszthető tulajdonság lenne az úszás, azt is olyan néven pl. hogy "Siloplasted holes" :DDD

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3328) maximilian4


maximilian4
addikt

A másik... ugye az alaplövedék az apcr, amivel ölni nem nagyon lehet. Nagy one shoot bajnok vagyok, de talán 3x jött össze ezzel a tankkal. Második lőszer aphe, na ez jó is lenne ( oroszok révén nagy kedvenc), de itt is jön a buktató max 100mm átütés. Ezt így tier4-ben nem tudom hogy gondolták, na mind1. Végre sok szopás után megvan a HEATFS. Mivel oroszokkal játszom így még sose találkoztam vele, de nagy reményeket fűztem hozzá, gondolván hogy fejlettebb technika és végre normális átütés. Nem váltotta be a hozzá füzött reményeket. gyakorlatilag egy apcr, csak nagyobb kárt tesz a tankon belül. Ezzel is minimum 3-4 lövés egy tank mire kimúlik (és tök mindegy h milyen modult lövök). Ennek tényleg így kell viselkednie, vagy csak ennél a tanknál ilyen ergya?

Maxi

(#3329) donmackó válasza maximilian4 (#3328) üzenetére


donmackó
őstag

Sokat ne várj egy könnyű tanktól. ;]

Release the cable hounds!

(#3330) CHaooSS válasza maximilian4 (#3328) üzenetére


CHaooSS
őstag

Mit vártál egy ilyen kicsi lövegnél? nagyobb kalibernél már elég jók

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#3331) maximilian4 válasza CHaooSS (#3330) üzenetére


maximilian4
addikt

76 mm azért nem olyan kicsi, a T34 85-nek is csak 85 mm a lövege (9 mm-rel több) és az nem sokkal adja jobban. Pedig ahhoz még HEATFS sincs.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#3332) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Mennyit kell még hangoztatni, hogy legyen egy olyan játékmód ahol nincsenek k***a repülők.. tényleg kezd nagyon elegem lenni... folyton kibombáznak

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#3333) PAtr0n válasza CHaooSS (#3332) üzenetére


PAtr0n
addikt

Pedig még RB-ben a könnyebb bombázás (külső nézet ugye), ellensúlyozva van az SP rendszerrel, legalább csata kezdéstől számítva 3-4 percig nem kell számolnod repülővel. SB-ben sajnos sokszor van, hogy már kezdés után 1 perccel ki vagy dobva, mert nyilván minden repülő a spawn pontok felé megy, annyi idő alatt még nem tud elvegyülni a sok tank.
De ahogy hangoztattam már máskor is, én ott is bevezetném az SP rendszert, ne lehessen Air start.

Alapjába véve szerintem kellenek a repülők a tankos csatákba, hiszen régen amikor még csak repcsik voltak mindenki erre várt, hogy kevert csaták lehessenek, de igazad van aki csak tankozni akar, azoknak is kedvezni kéne. Egy külön játékmód csak erre.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3334) olcsii válasza CHaooSS (#3332) üzenetére


olcsii
aktív tag

kb annyit mint a wargamingnek az artyk miatt:d

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#3335) CHaooSS válasza PAtr0n (#3333) üzenetére


CHaooSS
őstag

Egy baj van, 10-ből 7x legalább úgy halok meg, hogy kibombáznak.. én szemtől szemben akarok tankokkal csatázni nem repülőkkel.. nem tudom miért nem lehet egy ilyen játékmódot berakni

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#3336) BoB válasza CHaooSS (#3335) üzenetére


BoB
veterán

Nem véletlenül vették ki a rendes SB módot. Ha betennének egy külön repcsi nélküli módot szerintem negyed órákat kellene várnom egy csatára.

Most is általában legalább 5 perc eltelik mire bedob a 7.7-es BR-en, csúcsidőben. Napközben 20 perc is lehet de általában feladom a várakozást és játszok mással...

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#3337) maximilian4 válasza CHaooSS (#3335) üzenetére


maximilian4
addikt

Ezaz. Volt olyan h mind a 3x úgy haltam meg arcade-ban, h repülő bombázott ki, pedig én tankokkal akartam csatázni. Ebből 2x ugyanaz az ember bosszúból, mert nem volt elég vér a pucájában, hogy tank csatában tankkal meg merjen velem küzdeni.

Maxi

(#3338) CHaooSS válasza maximilian4 (#3337) üzenetére


CHaooSS
őstag

AB engem nem izgat.. ott lehet repkedni viszont engem RB-ben zavar

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#3339) PAtr0n válasza CHaooSS (#3338) üzenetére


PAtr0n
addikt

AB-ban sem feltétlenül jó, hogy vannak repülők. Vagyis inkább túl sok ott is. A baj rögtön ott kezdődik, hogy random gépbe dob be, ha kiválasztod, hogy most repülnél, tehát köze nincs a lineup-odhoz.
Bár nem AB-zok, de legalább annyit megcsinálhatnának, hogy rendes lineup szerint lehessen bemenni repcsivel, és nem korlátlanul, tehát ugyanúgy mint RB-ben vagy SB-ben, max annyi könnyítéssel hogy nem 1x, hanem mondjuk minden fajtából egyszer-egyszer (fighter, attacker, bomber)

bob.zxr:
Igen, ezt el is felejtettem írni, hogy nem véletlen vannak csak mixed csaták, mert túl sokat kéne várni.
Amúgy meg amit pár hónapja ígértek rohadtul nem valósult meg, miért nem lehet BR szintet választani SB-ben, hogy én hol szeretnék menni? Úgy mint most a Khalkin Ghol-os fejlesztői eventben, ki tudnám választani, melyik BR szimpi.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3340) CHaooSS válasza PAtr0n (#3339) üzenetére


CHaooSS
őstag

Akkor biztos FW 190-el mennék.. 203mm-es rakéták nagyon durvák.. de szerintem nem baj mert akkor minden ezzel menne és akkor még rosszabb lenne

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#3341) BoB válasza PAtr0n (#3339) üzenetére


BoB
veterán

A választható szintes eventhez:

Gondoltam milyen fasza, megyek egy kört. Várakozók száma orosz oldalon 14, amcsi oldalon 1. Ő akkor inkább mégsem :DDD

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#3342) CHaooSS


CHaooSS
őstag

orosz oldal rosszabb mint a német.. hiába jobbak a tankok rakás idióta játszik velük.. szóval bob meg maxi egyeztessünk, hogy mikor játszunk mert ez így..

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#3343) BoB válasza CHaooSS (#3342) üzenetére


BoB
veterán

Ok, esténként ráérek, mehetünk pár kört :)

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#3344) PAtr0n válasza BoB (#3341) üzenetére


PAtr0n
addikt

Na igen, látszik is a hátránya, annak amit szeretnék. :D

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3345) maximilian4 válasza CHaooSS (#3342) üzenetére


maximilian4
addikt

Nekem ment el a netem, vagy téged is ledobott a szeró? :D
Egyszer csak azt mutatta h belém lőttek (semmi nem volt pedig látható), utána hátratolatok h javítok. Nyomom az u betűt és semmi, ezután meg kidobott. :D

Szerk: Pedig ezt nyertük volna úgy érzem. :D
De a játék ezt nagyon nem akarja.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#3346) CHaooSS válasza maximilian4 (#3345) üzenetére


CHaooSS
őstag

Neked ment el :D

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#3347) t.imi


t.imi
addikt

A patch óta változott az "elszámolás" módja meccs végén? Van némi prém fiók és eddig látszott mikor hozzácsapja a +50%-ot, most nem.

(#3348) maximilian4 válasza CHaooSS (#3346) üzenetére


maximilian4
addikt

Legalább nyertük? :P

Maxi

(#3349) BoB válasza t.imi (#3347) üzenetére


BoB
veterán

Hozzászámolja most is, csak már egyből a végeredményt írja ki, nem látványosan számol mint eddig.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#3350) CHaooSS válasza maximilian4 (#3348) üzenetére


CHaooSS
őstag

Dehogy >.<

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.