Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-04-14 12:43:30

LOGOUT.hu

War Thunder: Ground Forces - legördülő öszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3751) BoB válasza Imilenni (#3750) üzenetére


BoB
veterán

Na mert az oroszoknak 2 post war van, a németeknek meg 1. Rohadt op oroszok már megint :))

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#3752) CHaooSS válasza BoB (#3751) üzenetére


CHaooSS
őstag

De ne feledjük eddig meg el voltak lehetetlenítve a németek, ( most is el vannak csak top tier-ben nem )

Turret: 392 mm vs KE, impenetrable vs HEAT , ezt nem tudom, hogy hogyan oldanák meg ,hogy jó legyen mindenkinek
dolgozni kell még a játékon, hogy normálisabb legyen aztán jöhet a T-64
ráadásul 5DTF 5-cylinder diesel producing 700hp. This gives the T-64 a hp/t ratio of 20.5

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#3753) Imilenni válasza BoB (#3751) üzenetére


Imilenni
addikt

De minek megy a sírás hogy legyen több? :D
Most bejön a németeknek +1 az a rakétás micsoda és egában lesznek.

Press "F" to pay respects.

(#3754) BoB válasza Imilenni (#3753) üzenetére


BoB
veterán

Talán azt hitted csak a németeknek lesz olyan? Ha ha ha :D

Orosz: IT-1
Amcsi: Sheridan

Persze ezek közül csak az amcsi rendelkezik löveggel is, a többi csak ATGM :U

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#3755) CHaooSS válasza BoB (#3754) üzenetére


CHaooSS
őstag

Ha van tornyos akkor remélem jönni fog a kpz 70 :D úgyis amcsi-német szóval nem lesz sírás mert két nemzet is megkapja

"A Sheridan amúgy kifejleszthető lesz, alapból HEATFS lőszerrel, ki kell húzni majd rá az ATGM rakétát." :W

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#3756) CHaooSS válasza CHaooSS (#3755) üzenetére


CHaooSS
őstag

Vagy a másik kettő is kifejleszthető lesz? mert akkor felakasztom magam.. nem elég, hogy nem különítik el a 2. vh-s tankokat, de még kifejleszthető rakétás gépek is lesznek.. totál fos lesz már az egész játék

bár a Kpz-70 tudtommal csak 120-as auto-loader-el lett felszerelve, bár az sem rossz :D

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#3757) BoB válasza CHaooSS (#3756) üzenetére


BoB
veterán

Én nem látom hogy ettől miért lenne totál fos :F

Örülök hogy lesz.

Menjél reserve tankokkal, ott csak olyan jöhet szembe ;]

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#3758) CHaooSS válasza BoB (#3757) üzenetére


CHaooSS
őstag

Miért ne? Gaijin is megmondta, hogy húznak egy határt nem lesznek rakétás tankok erre tessék.. Light tank egy 152-es rakétával.. majd meglátod mennyire ku**a idegesítő lesz

maus még éppen csak használható volt, de most már lehetetlen lesz vele menni mert egy hatalmas gördülő céltábla lesz egy rakétának..

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#3759) BoB válasza CHaooSS (#3758) üzenetére


BoB
veterán

Jaj hát mostmár értem honnan fúj a szél :DDD

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#3760) CHaooSS válasza BoB (#3759) üzenetére


CHaooSS
őstag

az én ku**a anyámat, hogy szeretnék, egy olyan tankkal játszani amit kifejlesztettem és megvettem.. -.-"
amúgy meg Tiger 2- se lesz használható mert BR miatt tuti rakétások közé kerül és egy magas lomha tank ugyan úgy mint a maus..

tudom, hogy neked annyiból áll a német ág, hogy OP Leo fúúúj T64 KELL , de én rendesen szeretnék a többi tankkal is játszani és ezután a pár csatából 0 lesz..

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#3761) CHaooSS válasza CHaooSS (#3760) üzenetére


CHaooSS
őstag

Semmi bajom nem lenne a rakétákkal, ha nem kevernék a modern gépeket a 2. vh-s gépekkel.. de most tényleg betelt a pohár, hogy nem csak a hidegháborús szarokat kell elviselni, de még elkezdenek rakétákat is lőni rám..

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#3762) Dewri válasza BoB (#3754) üzenetére


Dewri
aktív tag

Az Armored Warfare-ban van Sheridan, ott nekem nagyon nem jött be. Iszonyat lassan töltött az ágyúja, a rakéta szintén, ráadásul elakadt minden tereptárgyban, hamar célt tévesztett. Ahhoz hogy rávezessem a célra, végig látni kell a célt, tehát kint kell állni a placcon és mire odaért volna a célhoz, azt sokszor már rég kilőtték a sima ágyús tankok... Páncél nulla, torony is lassan forog. A végén már nagyon utáltam vele játszani, kínlódás volt, minden kicsapta 2 lövésből. És ott persze modern tankok vannak, aktív vagy passzív rakétavédelemmel, így a rakétát szinte nem is használtam...

Itt valószínűleg más lesz a helyzet, mivel RB-SB csatában nincs jelölés, szépen lehet majd sniperkedni vele, rakétavédelem se nagyon van, a 152-es ágyú is nagyot üt... Azért valahol tényleg vicc, hogy beraknak egy 1969-es tankot az 1945-ösök ellenében... Inkább legyen kétfajta játékmód: tankok 1945-ig és tankok 1945-től. Így aki akar, tolja a régi vasakat, aki modernekkel akar menni, az azzal megy, de nem keveredhetnek össze. Szerintem a játékosoknak ez nem lenne ellenére. És ezzel máris konkurenciát csinálnának az Armored Warfare-nak is a wot mellett... :)

(#3763) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Megnéztem a BR értékeket...nem hittem a szememnek :W mi a szarért nem 8.0-ba van mind?

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#3764) BoB válasza CHaooSS (#3763) üzenetére


BoB
veterán

Direkt azért tették oda őket hogy jobban tudjanak levadászni téged a Maus-oddal :DDD

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#3765) CHaooSS válasza BoB (#3764) üzenetére


CHaooSS
őstag

Maus a top gépek között megy szóval nem jött be.
De amúgy miért zavar téged, hogy Maus-al akarok játszani?

amúgy akkor kérek Leo 2-őt, ha már ATGM rakétával lődöznek a 2. vh-s tankjaimra, de amúgy akkor T72 is jöhet, leszarom, de akkor ne csak a vh-s tankok szopjanak hanem a hidegháborúsok is.. faszom

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#3766) BoB válasza CHaooSS (#3765) üzenetére


BoB
veterán

Engem aztán nem zavar, téged zavarnak amazok :))

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#3767) CHaooSS válasza BoB (#3766) üzenetére


CHaooSS
őstag

jogosan? igen.. ennyit erről

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#3768) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Ohm, a Churchillemet szetlotte egy sorozatbol egy Ostwind....aminek 65mm a max pen-je. A Churchill oldal pancel meg 95mm.

(#3769) Imilenni válasza Dewri (#3762) üzenetére


Imilenni
addikt

Ellenére lenne az összes olyan játékosnak akik szerint az oroszok az istenek.
Hisz akkor nem lenne IS-3, mi állítaná meg a MAUS-t ? :)

Press "F" to pay respects.

(#3770) maximilian4 válasza Imilenni (#3769) üzenetére


maximilian4
addikt

Az is3 a szar lövedékével nem állítja meg a maust. :D

Am nem értem mi ez a sírás. A németeké t5-ben az egyik legmodernebb és véleményem szerint legjobb közepes harckocsi t5-ben, ami nem kis ütőkártya annak tényében h a legfontosabb harckocsinem.
Főleg rb-ben jönnek ki a 10 év és a sokkal jobb fegyver előnyei. Egyik fórumtárssal mentünk 1x 2x squadba T-54-gyel rb-ben és nem tudom mennyire emlékszik rá, de szó szerint szarrá szopattak a leo-k (a helyzet jelenleg is változatlan).

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#3771) Dewri válasza Imilenni (#3769) üzenetére


Dewri
aktív tag

A légierő...

(#3772) Dewri


Dewri
aktív tag

Ó igen, jön az elsősegélycsomag, instant legénységélesztés. Kéne még tank hp, meg 10 sec javítási idő és már lehet is cserélni a címet: wot thunder...

[link]

(#3773) maximilian4 válasza Dewri (#3772) üzenetére


maximilian4
addikt

"...hogy a legénység egyik harcképtelen tagját felélesszétek a csatában...

Sztem nem cinkes...

Maxi

(#3774) Dewri válasza maximilian4 (#3773) üzenetére


Dewri
aktív tag

Hát nem tudom. Ez a játék próbál realisztikusabb lenni, ezért is nincs tank hp, ezért tart sokáig a javítás a harctéren, ezért nincs műholdnézetes zoom, stb. A legénységi felélesztés is kilóg a sorból, mert ha a találat embert ért a harckocsiban, azt nem nagyon élesztgették fel elsősegélycsomaggal szerintem... Kissé tomato-párti döntés... Eddig is voltak érdekes anomáliák legénységgel kapcsolatban, ezután legalább hivatalosan is lesz mire fogni, hogy miért tud még mindig menni/lőni a rommá lőtt harckocsi... Ha nagyon muszáj, tegyék be csak árkádba, ott elfér...

(#3775) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Most nézem, hogy ASU-85 6.7-be lesz heatfs-el aminek az átütése 380mm... really?

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#3776) Malibutomi válasza CHaooSS (#3775) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Ne is mondd a 6.7-et, ott vagyok az amcsikkal (+T32), es allandoan IS3-4 meg Maus ellen megyek egyiket sem tudom megsebezni az APCR loszerrel sem.
Total szivas ez a BR amig kigrindolom az M103+M60 combot. Utaba mar csak felig kesz szivas.

(#3777) SP4C3 válasza Malibutomi (#3768) üzenetére


SP4C3
veterán

Nekem a Jumbo-t végezte ki a wirblewind, pár lövésből. Majdnem repült a billentyűzet gépházastól egészen a gaijin székházáig :U

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#3778) SP4C3


SP4C3
veterán

Üdv. Valakinek ötlete, hogy ez mitől lehet?
64bites rendszeren 64bites játékot futtatok és benchmark (tank battle CPU) alatt:

Valakinek ötlete, hogy hogyan tudnám orvosolni?

A képen bejelöltem a benchmark intervallumát

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#3779) BoB válasza SP4C3 (#3778) üzenetére


BoB
veterán

Itt most 2 benchmark volt? Vagy hogy kell ezt nézni?

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#3780) SP4C3 válasza BoB (#3779) üzenetére


SP4C3
veterán

Nem. csak egy volt, az ott a 2 processor mag egy ugyanazon időben, amint látszik csak a core0 (azaz az első mag) van terhelve, mintha a másik nem használná a játék. (singlethread szindróma). 2016-ban azért már illett volna a multi-core support.

Ha megkérlek, akkor megnyitod nekem a task manager-t a háttérben és futtatsz egy benchmarkot? Csak, hogy lássam másnál hogyan viselkedik? :(

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#3781) SP4C3 válasza SP4C3 (#3778) üzenetére


SP4C3
veterán

Win10, eredmény:

:O

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#3782) BoB válasza SP4C3 (#3781) üzenetére


BoB
veterán

A CPU-s tank csata benchmarkot indítva 7480 lett a score.

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#3783) Drenadar


Drenadar
veterán

nekem sem pörget ki mindent, lassú voltam a képhez sorry... viszont nem értem a problémát, nekem 9600+ pontom lett, átlagban 120fps-t írt alul. Há nem tök mindegy, hogy hány szálon megy? (amúgy kettő szálat kellene használnia).

kép :

[ Szerkesztve ]

(#3784) SP4C3 válasza Drenadar (#3783) üzenetére


SP4C3
veterán

Nekem teljesen mindegy lenne, ha játszható szintet produkálna, nem pedig minumum átlag: 20fps-t.
Köszönöm a képet és bob-nak is. Késôbb még lefuttatom mégegyszer és meglátjuk a pontokat.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#3785) Drenadar válasza SP4C3 (#3784) üzenetére


Drenadar
veterán

Nekem is játszhatatlan a játék... reggel pl egy sima ab-re nem talált meccset 5 perc alatt... repülőssel sem. kihalt a játék? :(

(#3786) SP4C3 válasza Drenadar (#3785) üzenetére


SP4C3
veterán

Mostanában nekem is ilyen. Tegnap event-re 10perc után sem jött semmi. EU és RU szervereket pipázd ki sokat segít. :DD

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#3787) BoB válasza Drenadar (#3785) üzenetére


BoB
veterán

Én most mentem párat, fél percet vártam. Lehet megjött az emberek esze és nem mennek Árkád csatába ;]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#3788) Malibutomi válasza Drenadar (#3785) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

En tegnap jatszottam csomot max egy perc varakozassal.
Megint tankozol? Angolokkal?

(#3787) bob.zxr
En szoktam menni AB-t a gyors szorakozas miatt, de egyre inkabb idegesit, hogy mindenki latszik a mapon, ezert csinalhat az ember akarmit a palta masik vegerol szedi ki valaki...foleg miota a Dickmaxx bent van a jo kisbugos panceljaval.

[ Szerkesztve ]

(#3789) Drenadar válasza Malibutomi (#3788) üzenetére


Drenadar
veterán

nem... csak belépegetek... nem játszom, mert nem ad be csatába. És túl sokat kellene farmolni egy normális tankért, amivel szintúgy nem lehetne játszani... :(

(#3790) Malibutomi válasza Drenadar (#3789) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

En most beleptem es mar be is dobott csataba..atlag 80-100 varakozo van mindig. Mondjuk T3-ban vagyok, odaig kifarmolni az angolokat nem tartott semeddig, itt kezd meglassulni.

(#3791) Dewri válasza maximilian4 (#3724) üzenetére


Dewri
aktív tag

Ma is toltam egy RB kört a KV2-vel, mert láttam egy youtube videóban és megtetszett az 1 lövés-1 kill. :) Normandiát kaptam. A part mentén haladtam, oldalról kicsaptam egy Hellcatet, majd szemből egy Shermant, aztán egy angol tankot csak alig ütöttem meg, mert úgy állt be, hogy alig látszott ki, onnantól végem volt, mert volt annyi esze, hogy amíg töltöttem, rámrohant. Itt tudatosult bennem, hogy nincs géppuska a tankon, pedig nem ártana... De azért jó kör volt, a lassúsága ellenére volt némi izgalom és jól állta a találatokat is. Ráadásul még alap, ezért nagyon lassú a toronyforgás, de már fejlődik a modul... És kaptam a kör végi pörgetésnél (mert bejött valami pörgetés utána) 4 tartalék tankot is hozzá.

A bónuszokkal van valami bug? Mert aktiváltam valami 30% kreditemelőt, meg 10% xp emelőt, az volt rájuk írva, hogy 1 napig érvényesek, de pár csata után eltűntek.. :F

[ Szerkesztve ]

(#3792) donmackó válasza Dewri (#3791) üzenetére


donmackó
őstag

Azt is írja aktiváláskor (sőt még előtte is) hogy hány körre van a fokozó. Amit te írsz az, az hogy 1 nap alatt kell azt a mennyiséget lemenni mert utána eltűnik.

Release the cable hounds!

(#3793) SP4C3


SP4C3
veterán

Benchmark Tank Battle (CPU):
DirectX 11:

DirectX 9EX:

DirectX 9 (WinXP Mode):

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#3794) CHaooSS


CHaooSS
őstag

Kíváncsi vagyok már , hogy a patch után mennyire lesz játszható, bár azt nem értem, hogy miért kellett a td ág után berakni a rakétás gépeket.. nem lett volna jobb egy teljesen új ágba rakni? akkor is csak az fejleszthette volna aki már eljutott t4/5-ig.. na m1

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#3795) donmackó válasza CHaooSS (#3794) üzenetére


donmackó
őstag

Én inkább a novemberi filmjükre leszek kíváncsi. Szeretem a tömény háborús filmeket. :D

Release the cable hounds!

(#3796) Imilenni válasza donmackó (#3795) üzenetére


Imilenni
addikt

Majd jön a Tiger II-k serege, ellenük bevetnek pár T-34/57-et és a németek menekülni fognak előlük. :DDD

Press "F" to pay respects.

(#3797) donmackó válasza Imilenni (#3796) üzenetére


donmackó
őstag

A trailer-ben csak Pz IV F1 és Pz III-at lehet látni, meg sok (talán 155 v. 152) 122-es ágyút, és egy csomó emberkét látni. Elvégre '41-ben moszkvánál még a Tigris széria még a habokban sem volt.

Release the cable hounds!

(#3798) CHaooSS válasza donmackó (#3797) üzenetére


CHaooSS
őstag

belinkeli valaki? én nem láttam még :D

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#3799) donmackó válasza CHaooSS (#3798) üzenetére


donmackó
őstag

“Panfilov’s 28” to be released on the 24th of November 2016

A launcher is kiadja a híreknél.

Release the cable hounds!

(#3800) CHaooSS válasza donmackó (#3799) üzenetére


CHaooSS
őstag

én nem launcherrel indítok, modolva van :D

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.