- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- LG OLED48CX TV mint monitor
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- gerner1
- hcl: Kelj fel komám, ne aludjál
- Yézi: 10 év
- GoodSpeed: Ugrás 32 GB RAM-ról 64 GB RAM-ra: Corsair Vengeance CMK64GX5M2B6000Z30
-
LOGOUT
Ebben a témában VPN-el kapcsolatos kérdéseket lehet megbeszélni, különféle VPN szolgáltatók, és VPN képes eszközök, pl. VPN-t is tudó routereken, NAS-okon a VPN használata. Különféle VPN típusok (PPTP, L2TP, OVPN, WG, SSTP, stb...), pl. melyiket érdemes, mik a különbségek, előnyök-hátrányok.
Új hozzászólás Aktív témák
-
xplood
csendes tag
Sziasztok!
Adott otthon egy NAS szerver, amit szeretnék távolról elérni, úgy mintha a laptopom az otthoni hálózat része lenne. Ehhez gondolom VPN-re lesz szükségem. Egy TL-ER6120 router dolgozik otthon, ami VPN szerverként is működhet. Melyik protokollt kéne használnom, hogy "belső hálózati" IP címet kapjak? DynDNS előfizetésem van.
Köszönöm!
-
xplood
csendes tag
Ebbe a Linksys szériába egyáltalán nincs benne a VPN. De már mindegy is. Rendeltem egy TL-ER6120 routert, ez a párja a TL-R600VPN-nek. Kettejük közt biztosan megy a site to site (erre vannak kitalálva). Nem volt épp a legolcsóbb, de ez legalább garantáltan tudja. Mondjuk ott még lesznek kérdések, hogy nem akarom a Main router funkciót elvvenni az EA7500-tól, viszont külföldi fórumon mintha emlegettek volna valami olyat, hogy ilyenkor a fő routernek kell lennie a VPN kapcsolatot biztosító párnak.
remélem csak félrefordítottam...
-
xplood
csendes tag
válasz
MasterMark #1531 üzenetére
-
xplood
csendes tag
válasz
MasterMark #1524 üzenetére
Hát, nem találok erre vonatkozó infókat, úgyhogy más megoldás után kell néznem, hogy egy hálózatba hozzam őket.
-
xplood
csendes tag
válasz
MasterMark #1522 üzenetére
Annyi állítási lehetőségem van amennyit a képen látsz, mit kéne módosítanom a Nason hogy ne az L2TP hanem az Ipsec érvényesüljön?
-
xplood
csendes tag
válasz
MasterMark #1519 üzenetére
Köszi, mivel az L2TP a közös nyelv (amit támogat mind két eszköz) így azt használnám. De akkor a továbbítók voltak rosszul beállítva. Mindjárt átmegyek és tesztelem.
-
xplood
csendes tag
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni. Adott 2 IP kamera és egy PC egy raktárhelyiségben, ezeket szeretném egy "LAN" hálózatba fogni az otthoni NAS szerverrel. (Azon fut a Survellliance station).Nevesítve;
Otthon: Linksys EA7500 Router, mögötte DS118 NAS.
Raktár: TP-Link TL-WR1043ND OpenWRT (WIFI-LAN gateway) és mögötte egy TP-Link TL-R600VPN router.Képeken mellékelem a beállításokat.
Mit rontok el, ugyanis nem működik?
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Kazy Computers - Fehérvár - Megbízható?
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Egyéni arckép 1. lépés: ARCKÉPHEZ VALÓ JOGOSULTSÁG
- Moderátort keresek a fórumhoz!
- Milyen okostelefont vegyek?
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Motoros topic
- Autós topik
- Kamionok, fuvarozás, logisztika topik
- További aktív témák...
- Xiaomi 13 Pro
- Új Zebra Symbol LS2208 LS2208-SR20007R vonalkód olvasó eladó, több db.
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad Yoga 260 - i5-G6 I 8GB I 256SSD I 12,5" Touch I W10 I Cam I Gari!
- Dell Inspiron 7577 GAMER LAPTOP
- Xiaomi 14T Pro 12/512GB Titán ezüst színű 3év Vodafone garanciával dobozával + 120W gyári töltővel
- VÉGKIÁRUSÍTÁS - REFURBISHED - Lenovo ThinkPad 40A9 docking station
- Telefon felvásárlás!! Huawei P20 Lite/Huawei P20/Huawei P30 Lite/Huawei P30/Huawei P30 Pro
- Bomba ár! Dell Latitude 3590 - i5-8GEN I 8GB I 256SSD I HDMI I 15,6" FHD I Cam I W11 I Garancia!
- LG 27GR95QL - 27" OLED / Limitált LoL Edition / QHD 2K / 240Hz & 0.03ms / NVIDIA G-Sync / FreeSync
- Lenovo ThinkPad X13 G2 multitouch
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
Város: Budapest