Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) gerisz23 válasza Graphics (#946) üzenetére


gerisz23
őstag

Ez brutál,vízkő vagy egy vascső rozsdásotott terméke?Ha új rendszerből ez jön ki akkor elég jól el lett ott rontva valami.Tuti ráverném a szerelőre.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#952) Graphics válasza emre (#950) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Igen volt, típus nincs rajta.

Nincs benne semmi gane.

Nem tudom én sem, hogy mi ez ami kijött a kazánból.

Olyan mintha vízkő lenne összeállva, de kissé fekete a színe

gerisz23: Ráverném én is,de nekem most az elsődleges, hogy működő rendszer legyen...

Én laikus vagyok, a megoldás érdekelne. Mert oké , nincs meg gyerek, de ha jön, akkor nem lehet ez a van fűtés nincs fűtés állapot...

Az a baj türelmetlen vagyok sajnos... Mert indulás óta nem tűnik okenak.

És nem jó a tehetetlenség. :(

Vascső elvileg nem nagyon van. Ez full új rendszer.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#953) emre válasza Graphics (#952) üzenetére


emre
veterán

A rajz alapján ha fektetve van, nem a két átellenes pontján kellene bekötni, szerintem így nem látja el a funkcióját az iszapleválasztó.

Külső hőmérséklet érzékelő nincs ha jól látom, de a kazánon az auto funkciót be lehetne kapcsolni.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#954) Graphics válasza emre (#953) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Rendben. Köszönöm :R

Computherm-es van.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#955) emre válasza Graphics (#954) üzenetére


emre
veterán

Az a szobatermosztát, de nem erről beszéltem, hanem hogy a kazánhoz nincs külső hőmérséklet érzékelő ami pedig jó dolog.

Auto funkcó, jobb oldalt a fűtés igény ikon mellett található. Asszem fűtés beállítás menüből lehet bekapcsolni.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#956) gerisz23 válasza Graphics (#954) üzenetére


gerisz23
őstag

Én is arra lennék kiváncsi amit emre kérdezett,melyik csőből jött a vízkőszerű anyag?Az iszapleválsztónak ahogy ő is írta függőlegesen kell álnia.Én Fernoxot tettem be,na azon ilyen cucc tuti nem megy át-nem mintha lenne a rendszerben.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#957) Graphics válasza gerisz23 (#956) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Igen,én is nézegettem.

Hát azt hiszem falhoz állítom a beüzemelőt...

Hisz látta, hogy ez így nem lehet oké...

Aztán pedig átépítés lesz.... Drága dolog ez így. De sajnos nem tudok jobbat.

@emre: most komfort módban van.

Miért jobb az auto mód? :R

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#958) gerisz23 válasza Graphics (#957) üzenetére


gerisz23
őstag

Honnan szedtétek ki a vízkövet?

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#959) Graphics válasza gerisz23 (#958) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Keverőszelep előtti csőrész lett lelazítva. Majd vízzel nyomással átmosva jött le a kazánból.

Nem tudom,hogy vízkő-e

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#960) gerisz23 válasza Graphics (#959) üzenetére


gerisz23
őstag

Akkor az a fűtésedből jött ki,nem a HMV hőcserélőjéből.Ha ilyen darabok átmennek az iszapleválasztón akkor ez első alkatrész amit tönkretesznek a kazánban levő keringető szivattyú lesz (gondolom van benne).
Nem használt kazánt adtak el neked véletlenül?Ennyi vízkő kicsapódáshoz idő kell,meg magas előremenő hőfok.
Ez így nekem nagyon nem áll össze... :F

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#961) emre válasza Graphics (#957) üzenetére


emre
veterán

A komfort mod hmv funkció, míg az autó mod fűtőköri.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#962) Graphics válasza gerisz23 (#960) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Vadiúj kazán. Bontatlanul jött, helyi üzletből.

Nekem se nagyon áll össze . Sajnos :(

Ezek a darabok a kazánban alakultak ki, onnan válnak le,körbe nem nagyon tudnak menni. Mérete miatt sem...

Az aprókat sajnos viszi...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#963) gerisz23 válasza Graphics (#962) üzenetére


gerisz23
őstag

Pedig ez nem a HMV hőcserélője...

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#964) poli27 válasza Graphics (#949) üzenetére


poli27
veterán

Azt a hülyét aki ezt így összerakta neked azt baszd ki a picsába, ha számlás volt és kaptál számlát még meg is fenyegetném perrel kártérítésért... Ez nem vízszerelő volt hanem egy kontár, az iszapleválasztó is rosszul van bekötve, és a padlófűtés keverőkör se jó.... ha az iszapleválasztó normálisan lenne bekötve akkor abban gyűlne a retek.... Látható ha fektetve van beszerelve akkor így kell bekötni L alakban.... még arra se vette a fáradságot, hogy elolvassa a manualt... De egyébként is cseréld le ezt a szart egy Fernox TF1 re vagy egy Adey magna cleant igaz az nem 14000ft de ér is valamit.... abban a computermes wifis moduloknál a dobozban mi van? Egyébként is egy ilyen kazánhoz a saját hozzá való buszos termosztátját használjuk, ami nem sokkal de drágább ettől, de legalább teljes körűen vezérli a kazánt is... nem csak on off rendszerben...

alt="alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""" title="alt="alt="" title=""" title="alt="" title=""""

Tessék így átépíteni, és meg lesz oldva a gondod! És az osztó gyűjtőt kicserélni egy áramlás mérősre! Még egy hidrováltót is betennék a két szivattyú miatt, de akkor kell a radiátor körbe is egy szivattyú, de ez már kisebb baj, mint ami most nálad van!
alt="alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""" title="alt="alt="" title=""" title="alt="" title=""""

A legnagyobb baj ebben az, hogy az iszapleválasztó nem megy rendesen....

[ Szerkesztve ]

(#965) Graphics válasza poli27 (#964) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Igen, én is az iszapleválasztót látom már hibának... Ha az jó helyen lett volna, akkor nincs ekkora baj....

Az ábrát még értelmezem :D kérdezhetek ha nem világos valami? :R

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#966) poli27 válasza Graphics (#965) üzenetére


poli27
veterán

Jó helyen van az iszapleválasztó, csak rosszul van bekötve, meg ez egy noname darab én tuti kibasznám a rendszerből, és egy jól bevált darabot tennék be... Kérdezz persze.... az alsó osztógyűjtőnek a bal oldalát , a felsőnek a jobb oldalát kell lezárni, ezt nem írtam rá a képre !

(#967) gerisz23 válasza poli27 (#964) üzenetére


gerisz23
őstag

A villanyos részre van tippem,onnan van elosztva 230V.Kazán dugalj,2 termosztát.Legalább EPH van kiépítve,habár én ilyenkor összekötök mindent mindennel csillagpontosan.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#968) kenand


kenand
veterán

Szeretnék kérni egy kis segítséget ha tudtok.

Van egy gázkazán (turbós) Buderus köntösben (Olasz Unical), meleg víz termelése problémás- gyár hibás- még a gyakorikérdésk.hu is írja :(

Most a termosztátját szeretném okosítani. Egyszerű Buderus manuális termosztátra van kötve, biztosan csak on-off, funkció.

Egy MoesHouse kínai csodára cserélném, ha minden igaz nekem a "GasBoiler" GC változat kell.

Itt az eredeti bekötése, úgy látom 1 (L) és 3 (N) van kötve

Ez a MoesHouse csoda bekötési rajza (jobb alsó a GC)

Itt is a 4-ere kötöm a L-t a 3-asra az N-t és kész?

[ Szerkesztve ]

(#969) poli27 válasza kenand (#968) üzenetére


poli27
veterán

Attól mert ilyet teszel fel, attól még csak on off lesz a termosztát... csak eléred a netről... az időjáráskövetős teljesítmény szabályozós termosztát csak gyáriban van, csak azzal fog menni, nem tudom milyen a kazán de ha leírod megnézem !

(#970) csemberlen válasza kenand (#968) üzenetére


csemberlen
őstag

Nem! Azért mert kék vezeték van bekötve a termosztátba attól még nem N.
Amikor a termosztát alacsony hőmérsékletet érzékel akkor összeköti az 1-és 3 pontot.
Az új termosztáthoz még minimum 1 vezeték kell. De erről méréssel meg kell gyözödni, hogy a fekete az valóban fázis vezeték.

Hja kérem az élet nem egy habostorta

(#971) kenand


kenand
veterán

Típus Buderus Logamax u012-24k
manual

Sajnos nem valódi Buderus (egy Bosch mérnöktől tudtam meg Bosch -Buderus egyesült) Unical gyártotta a Buderus részére.
Mostani sem időjárás követős, csak sima on-off manuális ebben biztis vagyok.

A kínai abban lenne jó helyette, hogy látnám hány fokon kapcsol-ki és be, esteleg tudám programozni, (este mikor menjen takarékra stb) és akár telefonról is be tudnám kapcsolni.

Fullos gyári -nem is tudom melyik passzolna hozzá - nem is tudom megérné-e .
Nagyon bosszantó a széria hibája, hogy nem ad melegvizet, olyankor nyitott csapnál oda kell csapni a melegvíz nyomásérzékelőre akkor bekapcsol.

Csere elenne jó előbb- utóbb, de a gond, hogy egy társasházban van, (15 éve épült) és már csak kondenzációs kazánt lehet kapni, az meg más kémény bélést igényel, mint a urbós és nem biztos, hogy reális áron megoldhtaó, ráadásul mind a 120 lakásban akkor rá kell venni az emebereket...

Itthon a családi házban (Zalaegerszeg), nem szórakoznék a kazán cserével és a 6-8m kémény béleléssel, de ez sajna társasház Bp-en. (fiam lakik ott, egyetemista, 1 hónapja vettük., jó sok hitellel : ( ), jövőre talán a kisebbik is megy...

Manuaális termosztátba
Szóval valószínűleg megy be egy fázis amit kapcsol, vagy megszakít, de 0 nem (hiába kék a vezeték) végül is ki tudom mérni.
Nem olyan messze megy 240v. max onna viszek oda.

H

[ Szerkesztve ]

(#972) gerisz23 válasza kenand (#971) üzenetére


gerisz23
őstag

A mostanid vagy fázist kapcsol,vagy csak a kazán termosztát kimenetét,az utóbbit tartom valószínűnek.Ezek alapján az új termosztátnak kelleni fog fázis meg nulla,a kapcsoló része meg marad a régi.De ha lesz időm belenézek a használati utasításába is.

42.oldal,Y2 csatlakozó,relés kimenet van,az újnak kell fázist meg nullát adni ahogy írtam.

[ Szerkesztve ]

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#973) kenand válasza gerisz23 (#972) üzenetére


kenand
veterán

Köszönöm a segítséged.
Akor az újhoz odavisszek egy fázist és 0-át (gondoleom ez kell a wifis működéshez)
A mostani kék és fekete vezetéket meg az új termosztát 1 és 2-es bekötési helyére kell tennem?

(#974) gerisz23 válasza kenand (#973) üzenetére


gerisz23
őstag

Igen,mérj azért rá műszerrel a régi vezetékekre-ne egymáshoz,-nullához vagy földeléshez képest.Kazán leírása alapján nem 230V-ot kapcsolt a régi termosztátod.
A 230V-os táppal működik benne minden gondolom,a relé behúzó tekercse is 230V-os lehet a termosztátban,csak potenciál mentes a kapcsolt oldala.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#975) gerisz23 válasza gerisz23 (#972) üzenetére


gerisz23
őstag

Most nézem hogy elírtam Y2 a kazán betápja,Y1 a termosztát.A lényegen nem változtat,ahhoz a feléhez talán nem kell nyúlni.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#976) kenand válasza gerisz23 (#975) üzenetére


kenand
veterán

Köszönöm.
Azért gondolom úgy jó lesz, hogy az új Dry contact 1 és 2-höz megy a régi termosztát 2 vezetéke, fázis nulla meg az új 3, 4-be. majd kipróbálom először egy 220-as vezetékkel. Ha működik jön a vésés kábel vezetés...

(#977) poli27


poli27
veterán

Nah megjött az új kazánom egy Genus One személyében, ami egy 9 éves clas premiumot vált.... sajna amikor rendeltem a netest rendeltem amibe benne van a cube s net is, de közbe az ebayen lelőttem egy vadi új Sensys netet, szállítással Angliából 29k ért :D Itthon 85k...... Mivel két zónám van, remélem mivel mindkettő netes nem lesz belőle gubanc :D Elég lett volna ugye egy cube szobatermosztát az cube s net helyett...
De egy kib@szott egyszerűsített kazáncserén, úgy hogy én cserélem ki a kazánt, mi kerül ~100e ft ba (30k a beüzemelés, 40k az egyszerűsített kazáncsere papírja, 25k a kéményseprő szakvélemény)...... Komolyan elgondolkozom azon, hogy be se üzemeltetem csak felrakom... mivel a 3 év garihoz még évi 25k a karbantartás, és kijön azt kiporszívózza a kazánt ennyiért kb (én rendesen szétszedem minden évben darabokra az égőrészt, a hmv hőcserélőt... kimosom a szífont, megtisztítom az elektrodákat) 175k fizetek ki 3 év alatt..... szerintem ez a nem normális kategória.... szerintem nem éri meg beüzemelni, mert a hőcserélőt ami a legdrágább a kazánban Angliából 195 font.... kb 80000ft.... Magyarország én így szeretlek a lehúzások országának :D

[ Szerkesztve ]

(#978) Graphics válasza poli27 (#977) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ugyanez van nekünk is.

Egyszerűbb ha felrakod... A beüzemelő csak a lóvét teszi el ..

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#979) emre válasza poli27 (#977) üzenetére


emre
veterán

Az szép. :Y
Linkelnéd melyik store-ban vetted?

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#980) poli27


poli27
veterán

(#981) poli27


poli27
veterán

Azért az is komoly, hogy 350k ért nem adnak hozzá kondenz víz elvezető csövet.... elmehetnek a f@xba...

(#982) poli27


poli27
veterán

Amikor az Artiston a netes részéhez a kazánnak ezt adja meg : https://www.ariston-net.remotethermo.com/Content/Documents-new/Hungary/Ari/TermsAndCondition%20HU.pdf

Szerintem ez támadható, hiszen nem kevés pénzt kérnek el azért hogy működjön a netes elérés rajta, és mi az hogy semmit nem garantálnak hozzá.... szánalom komolyan amúgy...

Felraktam a kazánt faxán működik, egyet kivéve, ez a wifi része.... egyáltalán nem tudom működésre bírni, hogy lássa a routeremet... fuck Ariston!

[ Szerkesztve ]

(#983) Graphics válasza poli27 (#982) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem vágom az eszközt magát, hogy pontosan melyik is, de felmerült bennem egy dologság.

De csak eszmefuttatás.

Feltehetőleg az eszköznek van egy IP címe, és a routerednek is, és a kettő nincs egyben. tehát mondjuk 192.168.1.50 van az Aristonos eszköznek, és a routered meg mondjuk 192.168.2.0-es...

És nem lehet , hogy ilyen hiba miatt nem látják egymást? De mondom ez agyalás csak, én Wifis kamerával jártam így... Ott gépre kellett kötnöm a kamerát, IP címet kézzel átírni, majd utána oké lett.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#984) gerisz23 válasza poli27 (#982) üzenetére


gerisz23
őstag

A routernek kell látni az eszközt,gondolom routeren belül kell engedélyezni neki az internet elérést.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#985) poli27 válasza Graphics (#983) üzenetére


poli27
veterán

Megoldottam, de nem a leírás szerint... úgy nem ment ! Hanem felcsatlakoztam az ariston ap-ra és az átjáró ipre felmentem, ott manuálisan be lehetett állítani...

(#986) gerisz23 válasza poli27 (#985) üzenetére


gerisz23
őstag

Grat :C

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#987) poli27 válasza poli27 (#977) üzenetére


poli27
veterán

Akinek ilyen kazán van nem fél óra amíg ha fűt a kazán és meleg vizet akarsz átvált, és meleg is folyik? Baromi idegesítő, az előző kazán nem csinált ilyet.... szerintem nem működik a comfort funkció benne... https://www.youtube.com/watch?v=VuFxupKjmfs

(#988) bazccka válasza poli27 (#987) üzenetére


bazccka
tag

Hogy mit állítunk? :U

(#989) gerisz23 válasza poli27 (#987) üzenetére


gerisz23
őstag

Üzembe lett helyezve ariston szervizes által?

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#990) poli27 válasza gerisz23 (#989) üzenetére


poli27
veterán

Nem mert lesz@rom a garanciat.... nem fogok 170k kifizetni linkre a kazancsere miatt 3 ev alatt.... 100k az egyszerusitett kazancsere +kemenyes + beuzemeles es 25k evente a karbantartasnak nem nevezheto lehuzas.... ennyi penzbol az egesz belet kicserelem ha elromlik....a masikat is evente darabokra szedtem es kitakaritottam...

De mar tobb forumot talaltam, sajnos ez ilyen xar... ha futes kozbe melegvizet kersz 1 perc alatt valt... ez szoftveres hiba sztem ilyenkor nem tartja melegen a hocserelot a komfort funkcio... amimor nem fut, es akkor kersz meleget akkor azonnal ad...

[ Szerkesztve ]

(#991) gerisz23 válasza poli27 (#990) üzenetére


gerisz23
őstag

Akkor relatív nincs beállítva a kazánod,se füstgáz,se bejövő gáz,és a rendszeredhez se hangolták hozzá,csak feltetted a régi a helyére és kész.Artól nem is beszélve hogy 2 évente ellenőrizetni kell a kéményt,ha valaamilyen csoda folytán kihívnád ellenőrizetni a katasztrófavédelmet elvinnék a gázórádat,a tetemes büntetésről ne is beszéljünk...
De hagyjuk is,neked occó volt az a lényeg.Ha bármilyen problémád lesz a kazánnal amit nem tudsz egyedül megoldani nem lesz szervizes aki hozzányúlna.
Gondolom terven se lett áttírva egyszerűsített cserélvel a kazántípus....

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#992) poli27 válasza gerisz23 (#991) üzenetére


poli27
veterán

Lesz kazanos, barmelyik kijon gari nelkul...de nem kell, mert mindent meg tudok oldani magamnak. Ez a kazan mar automatikusan beallitja magat a gazhoz, de a regit pl beuzemeltettem meg minden, azt se allitgattak a gazhoz... a rendszerhez hozzahangolom en, nem kell lenezni az embert, a beuzemelo pont leszarja amugy... itt nem szol masrol az egesz csak az intezmenyesitett penzlehuzasrol.... egy gyari turbos kemeny pl ami nekem is van 1m hosszban, mit is ellenoriznek?... ha esetleg kifuj a fust resze, akkor se kerul a lakoterbe, mert ugye korlotte ott a szivoresz, tehat beszivna a kazan... de egy ilyen kemeny nem megy tonkre 9 ev alatt..
Amugy meg ha nem tudom megjavitani akkor veszek masikat es megvan oldva... de ennek kicsi az eselye...

[ Szerkesztve ]

(#993) gerisz23 válasza poli27 (#992) üzenetére


gerisz23
őstag

Nálam beállították a füstgáz értékeit,az induló teljesítményt stb.
Ellenőriztetni KELL 2 évente,nem én találtam ki,ha kell lefotózom a kémyényseprő papírját.Nekem is csak 1,5m füstcső van bent.A szabály az szabály.
Te tudod,szerencsére még nincs elég ember lejárni minden fogyasztót egyik közmű szolgáltatónál sem.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#994) csemberlen válasza gerisz23 (#993) üzenetére


csemberlen
őstag

Vagy 5 éve családi háznál nem kötelező a kémény ellenörzés. Mikor bedobják , hogy mikor jönnek akkor a postaládára kiteszem, hogy köszönöm, de nem kérem.

Hja kérem az élet nem egy habostorta

(#995) emre válasza csemberlen (#994) üzenetére


emre
veterán

Az egy másik sztori.
Kazáncserénél akár egyszerűsítettnél is amennyiben nem gyári vagy azzal egyenértékű elvezetés kerül felszerelésre kell kéményseprői papír.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#996) gerisz23 válasza emre (#995) üzenetére


gerisz23
őstag

Nekem új kivitelezésnél,gyári kéménynél is kellett az üzembe helyezéshez.Kéményseprő mondta hogy 2 évente ellenőrizetni kell a gáz kéményt,egyéb kéményeket évente.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#997) n0rbert0 válasza gerisz23 (#996) üzenetére


n0rbert0
senior tag

Mi mást mondana? :D

(#998) gerisz23 válasza n0rbert0 (#997) üzenetére


gerisz23
őstag

[link] Mondjuk azt ami jogszabályban elő van írva.ezek szerint már nem kötelező.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#999) n0rbert0 válasza gerisz23 (#998) üzenetére


n0rbert0
senior tag

"Mondjuk azt ami jogszabályban elő van írva." Ja, egy ideális világban biztos.:) Midig hazafelé beszélnek. Eddig nem sok jó tapasztalatom volt velük, de ahogy a fórumokat olvasgatom nem csak nekem.

(#1000) poli27


poli27
veterán
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.