Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1951) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Üdv!
Androidos Vivaldi esetén csak nekem omlik össze a böngésző ha rá megyek a chrome://flags részre?
Újra telepités, adat törlés megvolt.

Android 11 a rendszer

(#1952) Sweet Lou 6 válasza aprokaroka87 (#1951) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

nekem a vivaldi://flags nem omlik össze, szintén Android 11.

sweetlou6.wordpress.com

(#1953) aprokaroka87 válasza Sweet Lou 6 (#1952) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Értem.
furcsa mert eddig ilyen nem volt.

(#1954) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Megnéztem, Chrome esetén is hasonló a gond.
Nem lehet ennek köze ahhoz hogy a legfrissebb Vivaldi is már 100-as alapú chromimum motort használ?
Vagy mi a neve :)

(#1955) Sweet Lou 6 válasza aprokaroka87 (#1954) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

ez szerintem inkább telefon specifikus probléma lesz ha a Chrome is ugyanezt produkálja.

sweetlou6.wordpress.com

(#1956) aprokaroka87 válasza Sweet Lou 6 (#1955) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Hmm... na majd holnap megnézem a másikon is.
Az is Android 11, igaz custom rom.

(#1957) Szirtimorc válasza repvez (#1950) üzenetére


Szirtimorc
aktív tag

Igazából nem is a file fajtára (az se lenne hülyeség), hanem a két különböző letöltésre gondoltam. Egyszer van amikor egy oldalon a "download" gombra nyomok, illetve amikor egy megjelenített fotótnál a jobb klikkes "Kép mentése" lehetőséget választom. Ez a két funkció FF-nál simán megjegyzi a saját utolsó helyét, és így nem keveredik a kettő.

(#1958) vgyuri válasza Szirtimorc (#1957) üzenetére


vgyuri
őstag

Megoldható böngészőtől függetlenül is, ezt elmented egy fut.bat fájlba, és elindítod:

:begin
move /y "%USERPROFILE%\Downloads\*.mkv" "%USERPROFILE%\Videos\"
move /y "%USERPROFILE%\Downloads\*.jpg" "%USERPROFILE%\Pictures\"
timeout 8
GOTO :begin

8 másodpercenként a letöltések könyvtárból a videó könyvtárba átmozgat minden mkv kiterjesztésű fájlt, és a Képek könyvtárba minden jpg fájlt.

(#1959) Szirtimorc válasza vgyuri (#1958) üzenetére


Szirtimorc
aktív tag

Igen, persze ez működik, és bármilyen file-ra alkalmazható. Csak szimultán használok FF/Vivaldit, és nem értettem, hogy keverednek, mikor elvileg a saját helyére kéne menniük (elkényelmesített a FF). Aztán észrevettem, hogy a Vivaldi csinálja (na jó, én is kellettem hozzá).
Köszi!

(#1960) Phülöp válasza vgyuri (#1958) üzenetére


Phülöp
addikt

frappáns és szögegyszerű
:C

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#1961) Ablakos


Ablakos
őstag

A reading list leírása alapján nem értem mivel ez tud többet, mintha egy szinkronizált könyvjelzőben jegyeztetném meg a kívánt uri-t? Valamit félre értek?

(#1962) Sweet Lou 6 válasza Ablakos (#1961) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

Nem :N Egyetlen funkcióval több, hogy lehet változtatni olvasott/olvasatlan állapotot.

sweetlou6.wordpress.com

(#1963) Ablakos válasza Sweet Lou 6 (#1962) üzenetére


Ablakos
őstag

Jah, ez nem jutott eszembe. :)

(#1964) poirot


poirot
senior tag

Most tapasztalom a Facebooknál, hogy a bejegyzéseknél vagy a legutóbbi tartalmaknál nem jeleníti meg a tartalmat legyen az nyilvános csoport, vagy ismerős. Az Edge minden további nélkül megjeleníti. Valaki tapasztalt ilyent?

(#1965) Sweet Lou 6 válasza poirot (#1964) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

próbálj meg egy Ctrl + F5-öt, esetleg cookie-k törlését, hogy utána is csinálja-e.

sweetlou6.wordpress.com

(#1966) poirot válasza Sweet Lou 6 (#1965) üzenetére


poirot
senior tag

Sajnos egyik sem jött be. :(

(#1967) Sweet Lou 6 válasza poirot (#1966) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

valamilyen tartalom/reklám szűrő miatt nem lehet?

sweetlou6.wordpress.com

(#1968) poirot válasza Sweet Lou 6 (#1967) üzenetére


poirot
senior tag

Nem szoktam piszkálni a bővítményeket.

Így néz ki az Edge-vel: [kép]
Így a Vivaldival: [kép]

(#1969) Sweet Lou 6 válasza poirot (#1968) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

privát ablakban is ugyanezt csinálja?

sweetlou6.wordpress.com

(#1970) trance89 válasza poirot (#1968) üzenetére


trance89
őstag

Nem valamelyik reklámblokkoló szűrő csinálja véletlenül? A beépítettre gondolok, nem bővítményre.

[ Szerkesztve ]

(#1971) poirot válasza trance89 (#1970) üzenetére


poirot
senior tag

Köszönöm a tippeket, letöltöttem az installt, a jelenlegit nem távolítottam el, felajánlotta a frissítést, úgy elfogadtam és felraktam. Semmi változást nem érzékeltem utána. Viszont, hogy most elindítottam a gépet, megnéztem az oldalt és most jó. Hogy az újból húzás segített-e nem tudom, a lényeg, hogy most jó. :R

(#1972) Ablakos


Ablakos
őstag

Lehetséges egy tabot bezárni valamilyen bill. kombináció + egér kattintással? (lusta vagyok elvonszolni az egeret a tab fülig)

(#1973) Phülöp válasza Ablakos (#1972) üzenetére


Phülöp
addikt

Jobb klikk folyamatosan nyomva és rajzolsz egy L betűt.
/és sok egyéb gesture van még

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#1974) Ablakos válasza Phülöp (#1973) üzenetére


Ablakos
őstag

Na, ezt megnézem. Eddig hülyeségnek tartottam ezeket a gesztusokat, ki voltak kapcsolva.
Köszi.

(#1975) aki33 válasza Ablakos (#1972) üzenetére


aki33
csendes tag

Olyan bill. kombinációt állíthatsz be magadnak amilyet csak szeretnél. Akár egygombos is lehet. Nálam például az í betű zárja a tabot.

(#1976) Ablakos


Ablakos
őstag

Ez a gesture nagyon bejött. :K

A gondom, hogy kiszórtam a (számomra ) felesleges mozdulatokat.
Ha vissza akarom állítani valamelyiket, akkor a piros négyszögben hiába rajzolgatok, nem akarja felismerni alakot. Hogy lehet vissza gesturázni, vagy megváltoztatni valamelyik parancsot?

[ Szerkesztve ]

(#1977) Ablakos válasza Ablakos (#1976) üzenetére


Ablakos
őstag

Persze , hogy nem ment, mert jobb egér gombbal akartam definiálni a mozdulatot. Ballal kell :B

(#1978) Ablakos


Ablakos
őstag

Mi lehet az oka, hogy nem tudok innen letölteni semmit? Mindegy, hogy .pls vagy .m3u fájlt szeretnék kapni.

(#1979) poirot válasza Ablakos (#1978) üzenetére


poirot
senior tag

Nekem most úgy sikerült, hogy a letöltési nyilat megnyomtam, majd a kivánt formátumnál jobb egérgomb és a letöltési cím másolását választottam. Egy üres ablaknál beillesztés és felkeresés. Na akkor mentette. Hát elég macerás.
Próbálkozásoknál persze az adblockok fel voltak függesztve.

(#1980) Ablakos válasza poirot (#1979) üzenetére


Ablakos
őstag

Köszönöm. Ez így is több a semminél. (Már megint kisebbségi módra kell megoldani valamit.)

(#1981) Sweet Lou 6 válasza Ablakos (#1980) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

jobb gomb a lenyíló menüben lévő fomátumon, majd 'cél mentése másként' után a letöltési ablakban a biztonsági figyelmeztetést nyugtázni kell ('megtatom a fájlt'). Ez is Chromium sajátosság miatt van ezek szerint.

sweetlou6.wordpress.com

(#1982) Ablakos válasza Sweet Lou 6 (#1981) üzenetére


Ablakos
őstag

Save link As után kérdés nélkül letölti, de .crdownload kiterjesztést hagy a fájl után. A tartalom benne van a fájlban.
Nem tudom mi veszélyt rejt egy szöveges tartalom letölrése. :(

(#1983) AtHoS válasza Ablakos (#1982) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Bal oldali oldalra kinyitható menüben a letöltési részen (CTRL+J) kell a Megtartásra kattintani, mert szerinte A fájlt nem lehet biztonságosan letölteni
Utána szépen ott lesz megfelelő kiterjesztéssel a beállított letöltési mappában

read-only mode on the forum

(#1984) muzli1963


muzli1963
csendes tag

Üdv.
A privát ablakot, hogyan tudom bezárni? Hiába megyek arra, hogy lap bezárás, vagy ablak bezárás. :))

(#1985) Ablakos válasza muzli1963 (#1984) üzenetére


Ablakos
őstag

Ilyenkor egy teljesen tiszta telepítés csodákat tesz. (teljesen üzemszerűen működik nálam az említettek)
A szinkron visszateszi a legfontosabb dolgokat (bookmarks, extensions, history stb.) és beállítom kézzel a néhány defaulttól eltérőeket. Sajnos néha el kell ezt követni, mert lehetnek anomáliák a rendszeres frissítések után.

[ Szerkesztve ]

(#1986) muzli1963 válasza Ablakos (#1985) üzenetére


muzli1963
csendes tag

Most telepítettem újra.
Valami beállítási probléma lehet....

(#1987) Ablakos válasza muzli1963 (#1986) üzenetére


Ablakos
őstag

Egy teljesen új telepítésnél, (alap beállításnál) milyen beállítási probléma lehet? :U

(#1988) muzli1963 válasza Ablakos (#1987) üzenetére


muzli1963
csendes tag

Nem tudom....

(#1989) Sweet Lou 6 válasza muzli1963 (#1986) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

töröld a profilt is (windows alatt C:\Users\AppData\Local helyen vannak)

sweetlou6.wordpress.com

(#1990) Ablakos


Ablakos
őstag

Aki 11-es windows alatt használja...
Nekem nem működik a 11-es egyik újítása. Az ablak jobb felső window max/restore ikonon tartva az egeret megjelenik egy ablak elrendezés sziluett. Ez másnál üzemel?

Betolok egy képet, hátha zavaros, amit írtam.

[ Szerkesztve ]

(#1991) Sweet Lou 6 válasza Ablakos (#1990) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

nem, másnél sem működik ez a funkció. Vivaldi-nak saját GUI-ja van, fórumon korábban az a válasz érkezett ezzel kapcsolatban, hogy akinek fontos ez, az pipálja be a 'natív ablak használata' opciót.

sweetlou6.wordpress.com

(#1992) Ablakos válasza Sweet Lou 6 (#1991) üzenetére


Ablakos
őstag

Jujj, de xarul néz így ki :(( . Marad ahogy volt. Köszi.

(#1993) Ablakos


Ablakos
őstag

Nagyon ritkán töltök le videót Youtube-ról. A letöltési szándékomra mindenképp prémiumra akar erőltetni. :O Van olyan kiegészítő, ami letölti a kiválasztott Yvideót?

(#1994) Sweet Lou 6 válasza Ablakos (#1993) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

a hivatalos Chrome store-ban nem lesz, Google tiltja őket. Githubon vannak kiegészítők illetve különálló programként érhetők el ilyen letöltők.

sweetlou6.wordpress.com

(#1995) repvez


repvez
addikt

valaki észlet hasonlo problémát a vivaldi 5.3.2679.13 (Hivatalos verzió) (Függő 5.3.2679.16 frissítés) (64 bites)
verziojával, hogy bizonyos oldalak egyáltalán nem jelennek meg, mármint ugy értve, hogy betölt az oldal és a nagy része az oldalnak fehér egyáltalán nem látni a tartalmát és csak egy egy része bukkan fel valami nézhető tartalom.
NEm tudom, hogy a dark moddal kapcsolatban lehet e valami probléma, de a YT nél is ha a idösévra rémegyek akkor a kis képen is inverz fekete fehér a kép.
Bekapcsolt dark moddal használom a Viavldit és azt nem tudom, hogy átvette e a beállitásokat a stabiltol, de ott a stabilnál a force dark modot is aktiváltam a flags oldalon.
Igy a PH is inverz szinekkel jelenik meg nálam.

(#1996) troller válasza Ablakos (#1993) üzenetére


troller
senior tag

Video letöltéshez inkább tegyél fel furafoxot, video download helper kiegészítővel.
Rájuk nem vonatkozik a gugli tiltása.

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#1997) Ablakos


Ablakos
őstag

Megjött a hírlevél a frissítésről, de frissülni nem akar a mester. Hiába nyomkodom a check update gombot, szerinte friss 5.2.2623. Remélem a letöltött legfrissebb rátelepítése nem okoz katyvaszt.

(#1998) AtHoS válasza Ablakos (#1997) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Nálam androidon lefrissült (pár napja) és minden oldalra újra be kellett jelentkezzek, amit eddig megjegyzésből kifolyólag nem kellett

read-only mode on the forum

(#1999) Ablakos válasza AtHoS (#1998) üzenetére


Ablakos
őstag

Na, lefelejtettem, hogy az asztaliról írtam.

[ Szerkesztve ]

(#2000) Sweet Lou 6 válasza Ablakos (#1997) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

Az új verzióban van egy tömeges bug, amely összeomlást okoz, amíg az erre adott javítást biztosan nem sikerül letesztelniük, letiltották az automatikus frissítést.

sweetlou6.wordpress.com

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.