Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16401) robogos10 válasza eszakas (#16386) üzenetére


robogos10
aktív tag

utána nézek majd :)
Csak közben hoznak 1 gépet javításra

(#16402) S.Feri válasza smiti (#16399) üzenetére


S.Feri
őstag

Van egy I3-2100-am eladó. :D És hétfőn tudom is vinni! :)

[ Szerkesztve ]

De untam már a telet, a tavasz is kimaradt, de mindent bepótolok, úgy kipörgetem a nyarat. :)

(#16403) smiti válasza S.Feri (#16402) üzenetére


smiti
addikt

Egyben kellene minden a kívánt áron.

(#16404) Mercutio_ válasza Speed® (#16396) üzenetére


Mercutio_
félisten

Úgy érzem rossz irányba terelodik a történet, szóval egy Seasonic SS-350ET táp lesz (van) a konfighoz és nem tervezem 20+k kiadását extra erős Paneltápra, mert az átlag 12V-on 4 max 5A-t bír.

smiti : APU-s cucc nem játszik?

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16405) emiki6


emiki6
veterán

Szóval laptop: 1,866 GHz-es Celeron 540, 2GB ddr2-es RAM.
32 bites win 7 menne rá, de melyik? Starter-t érdemes?

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#16406) Bjørgersson válasza emiki6 (#16405) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Válassz! :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#16407) Mercutio_ válasza emiki6 (#16405) üzenetére


Mercutio_
félisten

Starter semmiképp :(

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16408) eszakas válasza emiki6 (#16405) üzenetére


eszakas
senior tag

Hát én néznék helyedben egy olcsó 64gb SSD-t még 5-6e és azzal az Ultime is felmehetne, vagy az Enterprise.

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#16409) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Pink Floyd kicsit másképp [link]. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#16410) robogos10


robogos10
aktív tag

Van itt közöttünk Router szaki?
FritzBox-al találkozott már valaki?
egyszerűen nem tudom beállítani!
Belelépek az eszközbe de Német és igen nehéz
beírtam (elvileg ) jó helyre a felhasználónevet és a jelszavat de nem csatlakozik meg ilyenek :(((
fórumok youtube minden volt de nem megy!

Létezik olyan hogy nem lehet beállítani?
Németországban használta 1 barátom 1&1 szolgáltatónál

(#16411) emiki6 válasza Mercutio_ (#16407) üzenetére


emiki6
veterán

Már csak 5 válsztási lehetőség van. :C

Win 8-8.1 elmenne egy ilyen gépen?

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#16412) Bjørgersson válasza emiki6 (#16411) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Április elején jön majd a 8.1-hez valami nagyobb update, amivel elvileg csökkentettek a rendszer hardverigényein. Egy próbát szerintem megér.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#16413) Speed® válasza Mercutio_ (#16404) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Azzal a táppal kb. bármit elhajtasz..szóval a teljesítményigény alapján dönts..CPUra nyilván az i3 a nyerő, kérdés, 750 alá jobban ajánlanám. Esetleg ha tudsz lőni i5-2390Tt, az nagyon korrekt étvágy/tempó értékkel bír. Egyéként nem vagyok elájulva az SS350ETtől, bárhogyis sztárolja Duliee..de ez már a saját meglátásom..vettem jaja1981től 300as Bronze TFXet, nagyon pöpec :)

emiki6
Starterrel ne szivasd magad..Basic vagy ThinPC, ha be tudod szerezni.

(#16414) smiti válasza Mercutio_ (#16404) üzenetére


smiti
addikt

Ajánlat függvénye, nem kizárt szerintem.

Én először azt ajánlottam én is, egyelőre VGA nélkül, mert így spórolhat még a kártyára és nem kell elkapkodnia a vásárlást.

mod.:

Ezt cserélné le egyébként, ennél kellene jobbnak lennie: [link]

[ Szerkesztve ]

(#16415) Mercutio_ válasza Speed® (#16413) üzenetére


Mercutio_
félisten

Az X4 740 annyival gyengébb mint amennyivel olcsóbb,illetve az i3-hoz képest úgy egyáltalán milyen felhasználásban érezném és mennyire a kisebb teljesítményt?
A gyári venti biosból gondolom szabályozható, akkor van olyan csendes mint az intel stock? Elég sok helyen olvastam, hogy köpködték az amd-st :U

Az a 2390T ahogy nézem ritka és drága is+csak ilyen 1/2-1 év garázsgari van rájuk (persze tudom ez a gari dolok az én rigolyám, de...)

SS-350 íti nem rossz, de egy S12-höz viszonyítva tényleg nem akkora szám, utóbbi az asztalon előttem ment és nem hallottam míg íti azért már morog picit.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16416) emiki6 válasza Bjørgersson (#16412) üzenetére


emiki6
veterán

Próbálkozni nincs most sajnos idő, holnap utazik németbe és kell neki egy működő gép. :(

Speed(R): ncore-ról? Hát hogy a viharba ne? :DDD
Akkor jó az a Thin-PC? Röviden miben más? Kevesebb az alap program?

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#16417) Mercutio_ válasza Speed® (#16413) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ja igen ami mITX környezetben íti mellett szól, hogy a vastag alaplapi tápcsati kábelek csak 40cm-esek, nezegettem más ajánlott tápokat, de mind 55cm-es volt azt a plusz kábelt meg a pici házban elhelyezni :O (fél)modulárisok is bazi hosszú kábelekkel + még némelyiknél fix vga kábellel ami szintén bakuig elér :W

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16418) robogos10


robogos10
aktív tag

Valaki tud táp javító emberkét itt PH-n aki esetleg olcsón és gyorsan javít? :)

(#16419) radi8tor válasza robogos10 (#16418) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ennél kicsit konkrétabban kellene fogalmaznod.

Házi feladatot kellene javítani vagy mit? ;)

⭐ Stella

(#16420) robogos10 válasza radi8tor (#16419) üzenetére


robogos10
aktív tag

(#16421) eszakas válasza robogos10 (#16420) üzenetére


eszakas
senior tag

Hát azon gondolkozz el, hogy egy ilyen hiba vihet/károsíthat más alkatrészt is. Nagyon-nagyon meg kell gondolni javíttatod-e vagy veszel esetleg egy olcsóbbat.

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#16422) robogos10 válasza eszakas (#16421) üzenetére


robogos10
aktív tag

Ezért kellene megnézetnem!
Ha olcsón javítható akkor megcsináltatnám!
bár nem olcsó táp
Thermaltake TR2 RX-550 Moduláris

(#16423) radi8tor válasza robogos10 (#16422) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Alattad ment tönkre vagy így vetted? :U

⭐ Stella

(#16424) robogos10 válasza radi8tor (#16423) üzenetére


robogos10
aktív tag

így vettem! a srác mondta hogy menet közben pukkant 1et
megbízható a srác!
elhoztam rádugtam a tápkábelt a hátulján a bekapcs gombot (ON) ra teszem és ott amit mutattam a képet 1 pici szikra keletkezik!
sztm most vagy nem érintkezik és azért vagy valami kisült és az csinálja ezt!

(#16425) Speed® válasza robogos10 (#16424) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Ha már pukkant, szerinted jó ötlet, hogy csillagszórónak használod? Nem tudom, mennyi pénz szántál rá, de szezonon kívül olcsóbb az említett céleszköz :U
A céltopikban kérj tanácsot/árat, de szvsz qka.

[ Szerkesztve ]

(#16426) robogos10 válasza Speed® (#16425) üzenetére


robogos10
aktív tag

Köszi a segítséget :)

(#16427) Vigneau válasza robogos10 (#16424) üzenetére


Vigneau
félisten

Ahogy elnézem, néha hatalmas üzleteket kötsz... :N

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#16428) perge666 válasza Vigneau (#16427) üzenetére


perge666
veterán

Csak néha? :F :DD

(#16429) Vigneau válasza perge666 (#16428) üzenetére


Vigneau
félisten

Próbáltam finom lenni... ;) :B

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#16430) föccer válasza Vigneau (#16429) üzenetére


föccer
nagyúr

No, skacok, tudom, hogy itt mindenki hivatásos, de nem foglalkozik valaki banki hitelekkel?

Valami megbízható(bb) arc kellene az általános bankos szivarnál.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#16431) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Amikor a csatorna munkások basszák el az áramot. <3

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#16432) perge666


perge666
veterán

Eladó PC cuccaim egybe : Vegyétek-Vigyétek
Már 6 nap sincs hátra az aukció zárásáig,ha nem megy el legalább 4000ft-ért akkor kilökök mindent!

(#16433) Mercutio_ válasza perge666 (#16432) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nem vagyok benne biztos, hogy a modik szeretik a vatera linkelést :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16434) perge666 válasza Mercutio_ (#16433) üzenetére


perge666
veterán

Értem én hogy nem szeretik,de itt sajnos nem tudok aukciót nyitni. :(

(#16435) Vigneau válasza Mercutio_ (#16433) üzenetére


Vigneau
félisten

De legalább itt kapnak hozzá egyből direkt linket. :DDD

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#16436) föccer válasza Mercutio_ (#16433) üzenetére


föccer
nagyúr

Nincs vele gond. Akkor van vele gond, ha apróra van felrakva egy olyan hirdetés, ami csak a linket (esetleg a termék nevét) tartalmazza. Viszont, ha egy normális leírással felrakja az aprót, és beteszi a vatera linket, az sem gáz. Legalábbis régen ezek voltak az irányadóak.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#16437) robogos10 válasza Vigneau (#16429) üzenetére


robogos10
aktív tag

1k ért vettem!
meg is csinálják!
2500ft ért azaz lesz 3500 ba
szetm jó vétel volt :) :)

(#16438) eszakas válasza robogos10 (#16437) üzenetére


eszakas
senior tag

Nagyon jó vétel:)! Milyen típusú?

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#16439) Vigneau válasza robogos10 (#16437) üzenetére


Vigneau
félisten

Ámen, csak ne vigyen magával a sírba más cuccodat, mert akkor már nem is volt olyan olcsó.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#16440) radi8tor válasza eszakas (#16438) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Thermaltake TR2 RX-550 sparkle edition.

⭐ Stella

(#16441) eszakas válasza Vigneau (#16439) üzenetére


eszakas
senior tag

Hát én nem venném meg tőle még szerviz tápnak sem. A pukkanás akármit elvihetett még ami most nem jelentkezik, majd csak egy feszültségtüskét nyom valahová és kész.

Köszi radi.

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#16442) dfdfdf válasza perge666 (#16432) üzenetére


dfdfdf
őstag

Hmm 4.000 akkor lenne jó ár érte ha kellene több minden a pakkból valakinek szvsz.

hmm én is csinálok néha hajmeresztő üzleteket de te robogós mindig veszélyes vagy :D

(#16443) eszakas


eszakas
senior tag

Letelt az időm: :)

Ezekre nincs valami szabály?

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#16444) perge666 válasza dfdfdf (#16442) üzenetére


perge666
veterán

Igen ez így van. :K
Itt PH-n már 2 ember is jelezte hogyha nem viszik el va..rán,akkor ők 4k-ért megveszik,szóval nem idegeskedek hogy ki kell majd dobnom.:)

(#16445) Mercutio_ válasza föccer (#16436) üzenetére


Mercutio_
félisten

Az aprós részt én is így tudom, a topicba csak egy vakera link nem tudtam, hogy mehet :B

eszakas : Néha olyan érzésem van, mintha minden lomis hozzá hordaná a cuccait ;]

radi : :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16446) föccer válasza Mercutio_ (#16445) üzenetére


föccer
nagyúr

Lokálba belefér.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#16447) Vigneau


Vigneau
félisten

Az aktív USB kábelt miként kell elképzelni? Hogyan kapja ez a ketyere a plusz tápot? A router bő 8 méterre van a gépemtől. Erre keresem a megoldást:

"Nos, rosszabb vételű helyen én is beleszaladtam a problémába E3276 esetében a v1.x-es MR3220-ammal.

A couple of words of warning for users with the E3276 (other late model 3G/ 4G modems), that we have found along the way:

1. The E3276 may under some conditions (generally low signal levels), draw more power than the router can provide. This may lead to unstable performance and connection. The solution is a USB Y - Cable and an additional USB 5v supply.

2. The E3276 may under certain conditions require a USB cable with ferrite bead 'interference isolation' to ensure stable operation.

Nincs meg a megfelelő jelerősség, kereséskor nagyobb áramfelvétel jelentkezik és dobja a hálózatot a modemem. Kénytelen voltam visszaállni az E367-re."

Kísérletezem az említett E367 mellett még egy régi E173-mal is, csak hát ezek a modemek azért némileg kevesebbet tudnak. Ráadásul az E367 külső antennacsatlakozója már megadta magát, gyenge anyagminőség. :U

Hasonló megoldás plusz egy USB Y kábel?

[ Szerkesztve ]

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#16448) robogos10 válasza eszakas (#16441) üzenetére


robogos10
aktív tag

1K volt az ára de most talán túl is adok rajta! annyian írnak rám miatta hogy az eszméletlen!
Nem törödnek vele az emberek hogy milyen minőség csak az hogy Moduláris :)

(#16449) föccer válasza robogos10 (#16448) üzenetére


föccer
nagyúr

Meg, hogy 2 gb a videója nem?

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#16450) embe válasza föccer (#16430) üzenetére


embe
nagyúr

Mindenki hivatásos? :U Van itt kérem nyugdíjas is. Vagyis szolgálati járadékos. Vagyis... tudja a bánat hogy éppen mi......
Én foglalkozom banki hitelekkel. Éppen fizetem havonta vissza a sajátomat. ;] :O

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.