Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15701) F e Z o


F e Z o
veterán

Egyik ismerősöm a szakdolijához kér segítséget, ha Veletek is előfordult, írjátok le pár sorban pls.
Virág Zsolt FB profil-on vagy a viragzs79@gmail.com email címen eléritek.
"Volt már valakinek ransomware-ja, azaz zsaroló vírusa? Tudjátok, hogy a szoftverrendőrség titkosította a gépet/rendszert/fájlt és x forint befizetése ellenében feloldja a titkosítást ...? Akinek volt, kérem, dobjon egy privát üzenetet! Fontos, szakdolihoz lesz, titkosan fogom kezelni ... KÖSZI!"

H2O über alles!

(#15702) Cheesy válasza F e Z o (#15701) üzenetére


Cheesy
őstag

Done :)

www.vakbelmutet.hu

(#15703) Qru válasza F e Z o (#15701) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nekem volt ilyen de csökkentettmód + MSE segített. :D

#nincsbennetarcsi

(#15704) smiti


smiti
addikt

Ezzel egyre sűrűbben találkozok:

(#15705) Qru válasza smiti (#15704) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Asus mint maleware?! Ők már vmit tudnak. :DDD

#nincsbennetarcsi

(#15706) smiti válasza Qru (#15705) üzenetére


smiti
addikt

Az az érdekes, hogy az alaplapos topikban az " MSI "-re akartam szűrni. :F

(#15707) Bjørgersson válasza Qru (#15705) üzenetére


Bjørgersson
félisten

[link] :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15708) embe válasza F e Z o (#15699) üzenetére


embe
nagyúr

sephi : Azt vettem észre a jelenlegi lapommal, hogy a lap hőmérséklete, terhelés alatt fel-fel megy akár 40C° -ig. Az előző szellős házamban is. A korábbi Asus lapom max. olyan 32-35 C° körül volt.
A tuning során megemeltem a szorzót, alkalmaztam az XMP profilt.
Vajon ennek a lapnak ez a normál hőmérséklete, vagy vissza kellene venne esetleg a fesz-ből?

Van valami tanácsod ezzel kapcsolatban? Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#15709) Speed® válasza embe (#15708) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Komolyan azon aggódsz, hogy 40ig felmegy terhelésre? :)

(#15710) embe válasza Speed® (#15709) üzenetére


embe
nagyúr

:B :B Korábban nem volt ennyi a másik lapommal... Túl spilázom a dolgot igaz? :U

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#15711) Speed® válasza embe (#15710) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Enyhén szólva :) Az a helyzet, hogy sokunkat elkényeztette az a technológiai szint, ahol tartunk..ki emlékszik már a régi szép időkre, mikor az nF4U chipseten 4cm/8000rpm venti felelt az életbenmaradásért vagy a jó kis Q6600 B3 OC mellett vizet igénylő VRM részleg esete és még sorolhatnám..40°C alkatrész szinten picsa..nyáron lesz 50 is, jujuj :DDD

(#15712) Vigneau válasza Speed® (#15711) üzenetére


Vigneau
félisten

Jaja, DFI LANParty-n is lecseréltük EverCool VGA hűtőre, hogy ne legyen olyan hangos a drága.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#15713) embe válasza Speed® (#15711) üzenetére


embe
nagyúr

Ne rémisztgess! :Y

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#15714) F e Z o válasza Vigneau (#15712) üzenetére


F e Z o
veterán

DFI UT NF4@SLI-D volt az első lapom víz alatt, nagyon szerettem azt a konfigomat.

H2O über alles!

(#15715) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Mindjárt negyed hat és még "világos" van. :))

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15716) perge666 válasza Bjørgersson (#15715) üzenetére


perge666
veterán

Bár este 8-kor mondanád ezt.:)

(#15717) F e Z o válasza Bjørgersson (#15715) üzenetére


F e Z o
veterán

Én is várom, hogy besötétedjék, mennék futni.

(#15716) perge666 : Az is eljő még.

[ Szerkesztve ]

H2O über alles!

(#15718) Bjørgersson válasza perge666 (#15716) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Pár hónap múlva fogom. :K De tudnék örülni, ha mindig nyár lenne. :D

(#15717) sephi: Miért sötétben futsz?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15719) F e Z o válasza Bjørgersson (#15718) üzenetére


F e Z o
veterán

Nem tudom, így szoktam meg. Mondjuk a későbbiekben próbálok majd beállni este 6 órára. Márciusban már érdekes lesz, mert tanfolyamon vagyok egész hónapban, s azt tudni kell rólam, hogy engem kora estére kinyír a "nyolcórázás".

H2O über alles!

(#15720) Cheesy


Cheesy
őstag

I've had enough internets today.

03:16-tól, ha nem működne rendesen a link.

[ Szerkesztve ]

www.vakbelmutet.hu

(#15721) Bjørgersson válasza F e Z o (#15719) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Értelek. Milyen tanfolyam lesz, valami továbbképzés?

(#15720) Cheesy: Én már ismerem általános óta. :DDD

Előbb hívtak, holnap végre elviszik a Blade III-at 20k-ért. :C

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15722) F e Z o válasza Bjørgersson (#15721) üzenetére


F e Z o
veterán

Reptéri speciális tűzoltó váltásparancsnoki tanfolyam. A legénységi - ami 95%-ban megegyezik ezzel - már rég megvan, de beosztásomhoz nem elég. Ezt a 160 órát fél lábon is kibírom, viszont hiányzik majd a szolgálat, az emberek, főleg a szoli utáni 2 pihenőnap.

Blade III-ról nem sok jót hallottam ezidáig, haver is járt rendszeresen szervízbe vele.

(#15720) Cheesy : A marharépája...

[ Szerkesztve ]

H2O über alles!

(#15723) Bjørgersson válasza F e Z o (#15722) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Értem főnök.

Szerencsére odáig nem jutott el, 3-4 hónap után le tudtam cserélni a Nokiára. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15724) Vigneau válasza F e Z o (#15714) üzenetére


Vigneau
félisten

Kellemes lapok voltak, de vagy becsődölt, vagy csak eltűnt a hazai piacról a gyártó, vagy csak ipari célokra gyárt. Én anno kifogtam egy Expert(?) verziót, nagyon hasított.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#15725) Cheesy


Cheesy
őstag

A HA!-s RSS feed miért nem mutatja az összes friss hirdetést? Erre is "elő kell fizetni" hirdetésfeladáskor?
Mert akkor kb. nem sokat ér.

www.vakbelmutet.hu

(#15726) Bjørgersson válasza Bjørgersson (#15723) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Egy órája küldött sms-t a srác, hogy mégsem kell neki a telefon. Úgy néz ki csak tudok megszabadulni tőle. :((

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15727) emiki6 válasza Bjørgersson (#15726) üzenetére


emiki6
veterán

Lehet olvasta, amit sephi fentebb írt. ;]
"#15722"

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#15728) eszakas válasza emiki6 (#15727) üzenetére


eszakas
senior tag

:C

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#15729) F e Z o válasza emiki6 (#15727) üzenetére


F e Z o
veterán

Ne már.... még a végén lelkiismeret furdalásom lesz. :)

H2O über alles!

(#15730) Bjørgersson válasza emiki6 (#15727) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Apródról hívott. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15731) dfdfdf


dfdfdf
őstag

Eladtam a lapom procim ramom hűtésem 37 ezerért ami nem is rossz ha a korát nézzük. Amit kiszemeltem procit,nem megvették?!... Szemetek :(( Akokr egy darabig újra x2vel vagyok ami egy picit lassúcska még a net is akad. Szerintetek túlzás lenne beletenni a 7870-t ? ;]
akkor most spórolunk és gyűjtünk egy használható konfigra.

(#15732) F e Z o válasza dfdfdf (#15731) üzenetére


F e Z o
veterán

Nem gyengén visszafog egy x2 egy 7870-et.

H2O über alles!

(#15733) dfdfdf válasza F e Z o (#15732) üzenetére


dfdfdf
őstag

az hagyján de pci ex 1.0 :DDD

ez most "póver" masina:
ASRock ALiveNF6G-VSTA
DualCore AMD Athlon 64 X2, 2030 MHz (10 x 203) 3800+
2x512 ddr2 533mhz
geforce 6150SE
egy rossz 750es sata2 hdd (szó szerint rossz ha torrentezek lehal hibával, talán a motor csapágyas :D)
400as codegen
logitech g510 :DD
razer death adder 3g bal kezes edisön

az egerem többet ér mint a gép összesen.
1920x1200ban a yt is szaggat ... de a hang megy :)

[ Szerkesztve ]

(#15734) Qru válasza dfdfdf (#15733) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Kemény gép! :D

400-as Codgen mellé be ne tedd a 7870-et! A többi cuccér nem kár (kivéve ha az egeret is túlfeszeli).

A hdd-d meg biztos jogvédő azért nem torrentezik. :DDD

#nincsbennetarcsi

(#15735) dfdfdf válasza Qru (#15734) üzenetére


dfdfdf
őstag

Speed(R) 600as CM e is itthon van de meg se merem mutatni neki ezt a gépet :D
képes inkább leég mint hogy ezt a szutykot táplálja :DDD .
A semminél azért sokkal jobb de azért nem sokkal :))
A HDD még az 500as BeQuiet ideje alatt betegedett meg de előtte egy 320 vinyó is hasonló sorsra jutott, nem eszméltem időben :(

Szerinted ha teszek rá vagy 50 db artisjus matricát menni fog ;] ?

Ám billt jobban sajnálnám less csak rá :P

[ Szerkesztve ]

(#15736) Qru válasza dfdfdf (#15735) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Pofás bill. :K Én Revoltec-el nyomom.

Ha ilyet ragasztasz rá az +1 mag erőnyit ad. :D

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#15737) JanR válasza Qru (#15736) üzenetére


JanR
addikt

Én keresnék rá egy i7-s matricát is, hát ha ;]

Tudom, hogy AMD :DDD

(#15738) Qru válasza JanR (#15737) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ha ezen múlik lekapom az enyémről. :DDD

#nincsbennetarcsi

(#15739) dfdfdf válasza Qru (#15738) üzenetére


dfdfdf
őstag

van itthon talán phenom2es, razer, akkor pentium de 1155os :P, talán valahol van még egy p3as is :D
szerintetek mit kellene vennem bele hogy menjen a jútúb? :D

ez jó lenne azt hiszem :

(#15740) Qru válasza dfdfdf (#15739) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Elég ha a tft-t cseréled kicsire. :D

mod:

Razer egerem van, szerettem. Aztán kaptam egy Roccat-et, gondoltam eladom mert a Razer az Isten. Aztán kipróbáltam és soha többet nem használtam a Razert, azóta is a szekrényben rohad. :D

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#15741) JanR válasza Qru (#15740) üzenetére


JanR
addikt

Én meg elég erősen Logitech párti vagyok :D MX518, ami a mai napig hibátlan, sőt még a króm felirat se kopott le, meg a mostani G500 :D Nem mai darabok, de hibátlanul üzemelnek.

(#15742) dfdfdf válasza Qru (#15740) üzenetére


dfdfdf
őstag

bal kezes egér jó csak nekem :)
Attól függ milyen razered van de ha egér és drágább akkor én csak razerben bízom lassan 8 éve csak razerem van és bevált nagyon. 1 hétig volt Logitech egerem de nem jött be nagyon nem :D
Talán még egy microsoft optical ami szóba jöhet még (talán érződik a régi cs-s múlt :D )
Ez elég kicsi : LG 42LA690S ? :DDD bár rákötni nem tudom :N (talán media home al vagy hálózati médialejátszással :) )

JAjj de kínszenvedés ezen a gépen lenni ilyen felbontásban késik ahogy gépelek :O

[ Szerkesztve ]

(#15743) F e Z o válasza JanR (#15741) üzenetére


F e Z o
veterán

Logitech G15 rev2 & Logitech MX518 régóta összeszokott párost alkot nálam. Az egéren már megkopott kissé a gumírozott felület a kb 3000 játékóra alatt, de engem nem zavar.

(#15738) Qru : Úgy vettem az antec házam használtan, hogy volt rajta egy i7 matrica, s akkor még phenomII-m volt, így kénytelen voltam beruházni egy i7-re.

[ Szerkesztve ]

H2O über alles!

(#15744) dfdfdf válasza F e Z o (#15743) üzenetére


dfdfdf
őstag

"Szegényke" mit meg nem teszel a házadért, ha egy intel atom matrica lett volna rajta akkor atomot veszel :DDD ?

(#15745) Mercutio_ válasza F e Z o (#15743) üzenetére


Mercutio_
félisten

Vettem egy - újabb - mITX(-nek hirdetett, valójában se TFX se SFX táp nem rögzíthető bele csak mókolással, az előlapi cuccok csatijainak kábele pedig túl egyedi bekötésű és túl röid, nem ér az alaplapig:W ) házat, azon Sapphire power cimke volt, viszont leesett a fényes felület és csak egy fehér öres lap maradt a helyén, most kereshetek megfelelő beltartalmat és olyan cimkét ami pont lefedi :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#15746) Qru válasza dfdfdf (#15742) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Balkezes? Kell itt különcködni... :N :D

Am az a bajom az egérekkel, hogy nem lehet kipróbálni őket normálisan. Razert is azért vettem mert dícsérték, aztán a Raditól kapott Roccatom, meg hiába olcsóbb, sokkal-sokkal kényelmesebb fogású.

sephi: Gombhoz a kabátot. :D

#nincsbennetarcsi

(#15747) smiti


smiti
addikt

Na srácok ezt a szívást!

Úgy néz ki elkelt az alaplapom, megérkezett a pénz a számlámra.
De az Iponban meg elfogyott az Asrock lap amit rendelni akartam. :W

Az Aqua-val van valakinek tapasztalata ?

[ Szerkesztve ]

(#15748) F e Z o válasza smiti (#15747) üzenetére


F e Z o
veterán

Kb 10 éve vásároltam tőlük, árban jók voltak, nem mai bolt, szerintem megbízható.
Pontosan melyik lapot nézted ki? Mennyi volt az utolsó ára?
IPON vs. PC Planet netes rendelés

[ Szerkesztve ]

H2O über alles!

(#15749) embe válasza smiti (#15747) üzenetére


embe
nagyúr

Igen. Pozitív. A jelenlegi lapomat, és pár vga-val régebbi kártyát, egy GTX650TiBoost-ot rendeltem tőlük.
Garifutár náluk is van, illetve a PPP-ra is érvényes az ingyenes futár, mint a házhoz szállításnál.

Viszont náluk is ingadoznak az árak, mint az IPON-nál.
A lapom ára ~25eFt. és 33eFt. között ingadozott. 1 héten belül többször is volt a két végletnél.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#15750) Speed® válasza Qru (#15746) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Roccat..a Koneom 3 nappal az 1 év gari lejárta után hozta a szériahibát..görgőtengely-törés..meghenkeltem, klikk funkció működött, a görgetés már nem..mivel nem szoktam használni játékokban, nem zavart annyira..de netezéskor ugye jól jön.
Rá 2 hónapra kábeltörés tőben..meghenkeltem..alig 3 hónap múlva beszart a bal egérgomb mikrokapcsolója..nos, akkor hajítottam dobozába.
Az anno hozzá vett Taito jól teszi a dolgát..azt nem tudták elrontani szerencsére.
Elővettem a régi MX518at..ami ~4 évesen is hibátlan, csak kicsit kopottas..de kapott hyperglideot és brutál jó még mindig. Általános használatra van egy MX1000rem, ami madzagfree, de egyébként nem adnám semmiért az 518at..remélem bír még pár évet.
Na jó, egy Razer Mamba lehet, hogy ki lesz próbálva..ha emberi ára lesz :U

Néztem az új HAs "egyenlegem"..~5 hónap, 40 adásvétel, ~400k forgalom..ha boltos lennék a tipikus haszonkulccsal, ebből bizony éhenhalnék :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.