Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15101) radi8tor válasza Mercutio_ (#15100) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

A borravalóról. :D

10013 hozzászólásod van kombináltan. Tehát nemrég lettél az.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#15102) Mercutio_ válasza radi8tor (#15101) üzenetére


Mercutio_
félisten

Mindjárt szólok valami mondinak, hogy töröljön párat, és akkor újra örülhetek :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#15103) Qru válasza Mercutio_ (#15102) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Kívánságod számomra parancs... ;]

#nincsbennetarcsi

(#15104) föccer válasza Mercutio_ (#15102) üzenetére


föccer
nagyúr

Csak vigyázz, nehogy véletlen az összes a levesbe menjen... ;]

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#15105) radi8tor válasza föccer (#15104) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Néha megcsúszik az egér. ;)

⭐ Stella

(#15106) föccer válasza radi8tor (#15105) üzenetére


föccer
nagyúr

Jah, én is ezt modnanám. :D

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#15107) Qru válasza radi8tor (#15105) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

:DDD

#nincsbennetarcsi

(#15108) dfdfdf


dfdfdf
őstag

Hali topic lakók!
Tápvásárlás előtt állok valakinek nincs valami erősebb(600W környéki) garis Hanswell kompatibilis tápja eladó?

(#15109) radi8tor válasza dfdfdf (#15108) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem Hans, hanem Has :)

⭐ Stella

(#15110) Bjørgersson válasza dfdfdf (#15108) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem úgy volt, hogy ez a Haswelles hercehurca csak bullshit?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15111) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Mennyi áldott jolelku módi egyrakáson :DDD lottóznom kellene ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#15112) Qru válasza Bjørgersson (#15110) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Igen is meg nem is.

mod:

Tipikusan "nagyobb a füstje mint a lángja"...

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#15113) föccer válasza Mercutio_ (#15111) üzenetére


föccer
nagyúr

Kikérem magamnak ;]

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#15114) smiti válasza dfdfdf (#15108) üzenetére


smiti
addikt

Mihez kell ekkora erőmű? :U

(#15115) Mercutio_ válasza föccer (#15113) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nnnna, a másik jómadár :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#15116) dfdfdf válasza smiti (#15114) üzenetére


dfdfdf
őstag

lásd adatlap de vinyók jönni fognak lap proci csere is esedékes a közeljövőben és egy tesó vga is jönni fog valószínűleg és a legfontosabb az 500as bequietem elment az örök bitmezökre :(((
Most megy egy letöltőgéppel töketlenkedek, tudjátok mi az a n230as atom? :W

(#15117) radi8tor válasza dfdfdf (#15116) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Tudom, volt olyanom seed gépre. :)

⭐ Stella

(#15118) dfdfdf válasza radi8tor (#15117) üzenetére


dfdfdf
őstag

ez is az egy media hommal még a tvm is kiszolgálja de ne netezz rajta :D na jó csak flasht ne lásson a böngésző. Azt hiszem tudom mit jelent a hardveres lassítás. ha chromeban kikapcsolom a hardveres gyorsítást akkor még "használni" is lehet

(#15119) smiti válasza dfdfdf (#15116) üzenetére


smiti
addikt

Mi történt a tápegységgel ? A BE QUIET! tápokról nem nagyon hallottam ilyen problémáról.

(#15120) dfdfdf válasza smiti (#15119) üzenetére


dfdfdf
őstag

3 hónaspja kezdett el rosszalkodni akkoriban halt meg egy 750es és egy 320as HDDm egymás után utána néha random újraindulás volt. egy hete kb leált a gépem menet közben villogtak a lapon a ledek 20 sec múlva már az sem. Azt hittem a lap elszállt. De másik táppal beindult(ledek égnek VGA nélkül csipogja a VGAat).
Tápot próbálom beindítani de süket. Táp szétszed az összes 6,3 kondi mint a rózsa kinyílt... vagyis 5vos ág gond ekkor még szántam rá 1200Ftot átkondiztam de úgy se indult már be komolyabban meg nincs kedvem foglalkozni vele inkább veszek egy másikat.

pont most akartam cput venni jóron egy i5ös lett volna :(
Bár lehet spórolni kellene mert dec 24én meghalt nagyim és a faternek meg nyelvdaganata van most hajtottak rajta gégemetszést szal lehet spórolni a temetésre lassan :((

[ Szerkesztve ]

(#15121) Mercutio_ válasza dfdfdf (#15120) üzenetére


Mercutio_
félisten

Uhhh :Y

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#15122) radi8tor válasza dfdfdf (#15120) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Uhh, azért ne temesd a fatert még. Kitartást nektek!

⭐ Stella

(#15123) perge666 válasza dfdfdf (#15120) üzenetére


perge666
veterán

Remélem az öregednek jobbra fordul a sorsa. :R

(#15124) robogos10


robogos10
aktív tag

Van valamelyikőtöknek laptop szervizes haverja ?
Kijelző kellene! toshiba satelit a500 hez

(#15125) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Tartozik nekem egy barátom 18k-val már legalább három éve. Az utóbbi két hónapban vett FIFA 14-et ~10k-ért és egy darts táblát 6,5k-ért, de amikor szóváteszem, hogy lassan akár vissza is adhatná még komolyan én érzem magam szarul, mert egyébként egészen szar anyagi állapotban szoktak lenni.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15126) embe válasza Bjørgersson (#15125) üzenetére


embe
nagyúr

Jó az ilyen barát.... :((( Annyira szarul nem állhat ha ennyit költ játékra.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#15127) Bjørgersson válasza embe (#15126) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Legutóbb azt hiszem olyan szeptember-október környékén hoztam fel neki a témát, akkor mondtam neki, hogy többször már nem szeretném, mert még nekem is kényelmetlen, de ezek után úgy gondolom neki egyáltalán nem az. Lassan szerintem megint emlékeztetnem kell rá.

Valamelyik nap jött egész véletlenül szóba, hogy ősszel vett FIFA 14-et, aztán már akkor is elő jött bennem, hogy nebasszamármeg, eltelt három és fél év és még egy forintot nem adott vissza belőle, de játékra képes kiadni ~10k-t. Most meg mondja a darts táblát és gondolom most akkor a tábla mellé még tűt is vett, mert ugye valamivel csak kell dobálni is, úgyhogy az már akár 18k is lehet egyben, sőt.

Lehet csak én vagyok ilyen, de ha tartozok valakinek, akkor az az első, hogy minél előbb visszaadjam az illetőnek, a többit meg majd megoldom valahogy, legyen az én gondom.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15128) embe válasza Bjørgersson (#15127) üzenetére


embe
nagyúr

Fogadd el: ez már téged hülyére vesz. Ennyi. Legyél határozott, és kérd! :((

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#15129) robogos10 válasza dfdfdf (#15120) üzenetére


robogos10
aktív tag

:(((

(#15130) F e Z o válasza Bjørgersson (#15127) üzenetére


F e Z o
veterán

Nem vagyunk egyformák.Emlékeztesd határozotabban, hogy restanciája van, ne Te érezd magad szarul a dolgok miatt.

H2O über alles!

(#15131) perge666 válasza Bjørgersson (#15127) üzenetére


perge666
veterán

Mondd meg neki,hogy vagy pénzt adjon,vagy elhozod tőle a Fifa14-et és a Darts táblát hogy pénzzé tedd,mert nagyon kellene a lóvé!!
Egyik "haver" fél éve "vett" tőlem egy motort 60k-ért,megbeszéltük hogy 2 hónap múlva fizeti a felét,rá egy hónapra a többit.
El is telt a 2 hónap,keresem a srácot,de mondja hogy le van égve,mondom akkor motor vissza.
Kért,hitegetett,megsajnáltam,következő hónapban adott 20k-t,utána való fizukor megint megmondtam a magamét,akkor adott 8k-ba egy Nokia C5-03-at,és egy T610-et.
Jön a következő fizu adott 17k-t.
Most megint fog kapni pénzt,de már előre szólt hogy lehet nem tud most adni. :U :U
15k-val jön még,azt 1-2 hónapon belül csak behajtom már rajta.
Ő mindig üzletel,és mindenkinek tartozik,40 éves lesz,így sose lesz normális anyagi,és családi háttere sem. :( :U

(#15132) eszakas válasza Bjørgersson (#15127) üzenetére


eszakas
senior tag

Kérj tőle kölcsön és ne add vissza:)

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#15133) Vigneau válasza Bjørgersson (#15127) üzenetére


Vigneau
félisten

Ha ilyen barátod van, ellenség már nem is kell.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#15134) Cheesy válasza Vigneau (#15133) üzenetére


Cheesy
őstag

A bölcs tábornok úr! :DDD :R

www.vakbelmutet.hu

(#15135) Mercutio_ válasza perge666 (#15131) üzenetére


Mercutio_
félisten

Úgy-úgy :K

Téged viszont nem értelek, ha tudod, hogy ilyen az arc miért mentél bele a részletfizetésbe?

És a mai nap bölcsességét is megosztanám veletek :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#15136) embe válasza Mercutio_ (#15135) üzenetére


embe
nagyúr

:)) Anno amikor még fenn voltam a Facebook-on ott láttam egy rakat ehhez hasonló bölcsességet. Ez is onnan van? :DDD

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#15137) Mercutio_ válasza embe (#15136) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nemtom, nem járok oda, egyik kedvenc topicban linkelték ;]
Azért megnézném milyen picsogás megy 1-1 ilyen kép alatt FB-n :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#15138) Bjørgersson válasza F e Z o (#15130) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Lehet az lesz most már, minden hónap elején. Vagy megemlítem, hogy menjen diákmelózni vagy vegyen fel diákhitelt, 18k-t még nem lesz nehéz törlesztenie egyetem után.

(#15131) perge666: Persze, azért tuskó nem akarok lenni. :N Azért az már tényleg gáz, ha valaki még 40 évesen is így nyomja.

(#15132) eszakas: Gondolom kölcsön tud majd adni? :)

(#15133) Vigneau: Na ja. :((( Pedig középsuliban szinte végig legjobb barátok voltunk, aztán a szakmai éven szép lassan kezdtünk valahogy távolodni, most meg ugye már nem is egy egyetemre járunk, úgyhogy nagyon ritkán szoktunk beszélni.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15139) Mercutio_ válasza Bjørgersson (#15138) üzenetére


Mercutio_
félisten

Én beszélnék valamelyik szülővel, aztán majd lerendezik egymás közt az anyagiakat ;]

#15140: Akkor próbáld minél gyorabban behajtani rajta a pénzt, és "viszlát"

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#15140) Bjørgersson válasza Mercutio_ (#15139) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A családi háttere még az anyagi helyzeténél is rosszabb, a szülei meg még annyira sem tudnának pénzt adni, mint ő, úgyhogy végképp nem akarom belekeverni.

GTX680 valakinek?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15141) F e Z o válasza Bjørgersson (#15140) üzenetére


F e Z o
veterán

Én is szemezgettem vele, de végül nem akartam +40k-t áldozni videókarira, így csak egy tahiti-le 7870 lett.

H2O über alles!

(#15142) Bjørgersson válasza F e Z o (#15141) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Már le is cserélted? Fogyasztásban gondolom nincs sok különbség, teljesítményben?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15143) Qru válasza F e Z o (#15141) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Na, látom VTX3D Black Edition lett végül. Hogy szuperál?

#nincsbennetarcsi

(#15144) smiti


smiti
addikt

Első próba Főnök:

Beállítások:

Eredmény:

Mindjárt megyek tovább. :B

(#15145) embe válasza smiti (#15144) üzenetére


embe
nagyúr

Ez az a 760-as amit említettél? A 48eFt.-os?

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#15146) radi8tor válasza smiti (#15144) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Alapon mennyit ad Valley?

⭐ Stella

(#15147) F e Z o válasza Qru (#15143) üzenetére


F e Z o
veterán

Ez jó kérdés Qru. Csak hétfőn érek haza, mert addig Patajon leszek. Akkor majd kiderül, bár már agyalok a vrm hűtésen, mert az, meg az egész hűtése elég gyenge pontja ennek a karinak. Természetesen dobom rá az univerzális GPU blokkom. Egyik havernak is ugyanilyen karija van Kétpón, valószínűleg összerakjuk majd cf-be is, megnézzük úgy is hogy mutat.

(#15142) kovy29 : Fogyasztás nem zargat, bár valószínűleg kevsebbet kajál, s gyorsabb. Keresünk majd egy arany középutat, emberi fesz, korrekt teljesítmény.

[ Szerkesztve ]

H2O über alles!

(#15148) smiti válasza radi8tor (#15146) üzenetére


smiti
addikt

Alapórajelen:

Volt még közben mégegy tuning mérés is az 1056/1777-es órajelen:

(#15145) embe Nem , ez még az én 70k-em.

[ Szerkesztve ]

(#15149) perge666 válasza Mercutio_ (#15135) üzenetére


perge666
veterán

Azért adtam neki oda,mert megsajnáltam. :F
Akkor szakadt el a vezérműszíj az autójában,(Octavia) és nem tudott volna mivel menni dolgozni.
Nemrég csináltatta meg a kocsit is.
Tudom hogy úgy is kifizeti a tartozást,nekem meg annyira sürgősen nem kell a pénz.
Máskor is vett már tőlem telefont,meg HDD-t....... de amikorra ígérte,mindig meg volt a pénz,ez most kicsit csúszik.

(#15150) radi8tor válasza smiti (#15148) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Akkor tényleg valamivel gyengébb a 760-as a 670-től.

⭐ Stella

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.