Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16851) Qru válasza Bjørgersson (#16850) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

EVO TLC Pro MLC. Utóbbi jóval tartósabb, házi használatra elég egy EVO is. Bár én inkább MLC-s Crucial M500-at vennék (18K) vagy A-data SX900-at asztaliba.

M500 melett szól a jó ár és megbízható működés, az SX900 mellett meg az, hogy megkapta a frissített SF vezérlőt.

#nincsbennetarcsi

(#16852) Bjørgersson válasza Qru (#16851) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mennyire ajánlott egyébként a rendszer mellé még a programokat és a játékokat is SSD-re telepíteni? Árt, nem árt, tökmindegy?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#16853) Qru válasza Bjørgersson (#16852) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nem árt, a játékok inkább csak olvasnak a háttértárról (swappelés is emiatt volt ann a lassú hdd-knél még).
A baj ott van, ahol olyan a játék, hogy gyakran ment sok MB-os játékállást. Ami meg szerón tárolja azzal pl egyáltalán nincs gond (online játékok). De végülis azért veszed, hogy használd szóval ilyen hdd-re kirakni a FF cache-t meg ilyeneket baromság.

#nincsbennetarcsi

(#16854) Bjørgersson válasza Qru (#16853) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Zsír, köszi! Játékokból mondjuk úgyis csak a két Battlefieldet telepíteném, más nem is férne már rá. :D A FF cache meg azt hiszem nekem ramba megy. Már csak a két márka közt kellene dönteni.

Most nézem, hogy a Crucialnak csak 130 MB/s az írási sebessége.

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#16855) dfdfdf válasza Qru (#16851) üzenetére


dfdfdf
őstag

honnan lehet tudni hogy jó szériás v300am van-e?

(#16856) embe


embe
nagyúr

Nagybetűsök:
Mi kell még ennek a reteknek a kitiltásához?
A sértetteknek kellene jelenteni? :U

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#16857) Qru válasza Bjørgersson (#16854) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Azért csodát ne várj ennyi pénzért. :D Valós körülmények között elég az, de ha van kicsit több manna akkor SX900 jobb vétel.

dfdfdf: Fw verzióból. Ha 505-nél újabb van rajta akkor már a lassabb aszimetrikus nand-os. Ezért nem leeht pl az 505-ös fw-eket 506-ra updetelni, mert más a ssd belseje.
Sajnos ez a Kingstonnál és (sok más gyártónál is) előfordul, hogy se szó se beszéd a korrektül bjáratott termékeikbe lecserélik a belsőt vmi gagyibbra. De ez nem csak ssd-kre él, ramokra is pl. Eleinte jó/drága chipekkel szerelik elterjed a híre, milyen olcsó jó tuningos ram aztán egy idő után lecserélik a chippeket sokkal gagyibbra.
Érdemes tájékozódni vásárál előtt mindenképpen a szakmai topikokban.

mod:

embe:

Jelentsd a hapródoknak, kattints a jelentemgombra a hirdetésnél. Köszi.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#16858) dfdfdf válasza Qru (#16857) üzenetére


dfdfdf
őstag

akkor még az utsó jó szériásom van?
Revízió 505ABBF1

sz1:

te ajánlottad anno :)

sz2:

hál istennek

[ Szerkesztve ]

(#16859) Qru válasza dfdfdf (#16858) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Igen. :K

#nincsbennetarcsi

(#16860) Bjørgersson válasza Qru (#16857) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Pedig már kezdtem örülni, hogy ennyi pénzért fasza 120-ast lehet venni. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#16861) Qru válasza Bjørgersson (#16860) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

SX900-nál is van kavar mert átálltak 19nm-es nandokra amik nem bírnak annyit mind a régebbi 25-ösök de még így is jó élettartama van. És cserébe ők legalább egy frissített B2-es SF vezérlő pakolják már bele. Nyilván az összes olcsóbbnál van vmi "hátulütő" de ha jót akarsz akkor ugye Intel-t kell venni vagy Samu Pro-t.

Intelnél az 520-asra érdemes rámenni most nagyon, kifutó széria jó áron mérik még a készlet erejéig és ezekben van még anyag, nem is ilyen fis-fos haamr elfáradó vékony nandosak.

#nincsbennetarcsi

(#16862) embe válasza embe (#16856) üzenetére


embe
nagyúr

Ma IS megtettem. Szerintem az én korábbi jelentésem alapján lett ideiglenesen felfüggesztve - pontosabban a hirdetései. Be is írtam akkor minden hirdetésébe.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#16863) robogos10 válasza eszakas (#16833) üzenetére


robogos10
aktív tag

Meglesem hogy lehet e de elvagyok havazva most értem haza holnap hozzuk haza a kislányit is szóval van tennivaló :)

(#16864) Cheesy válasza embe (#16862) üzenetére


Cheesy
őstag

csábító hirdetés ==> sok kattintás ==> több reklámnézés ==> nagyobb esély, hogy valaki rákattint
Érdekük lekapcsolni? A hirdetést érvénytelenítették, de emberünk fog még jópár gyakran látogatott hirdetést nyitni.
Még mindig rühellem az új HA-t. :((

Más:
Megvolt ma az első edzésem a Polar FT60-al! :C
58 perc edzés, a pályáról kimenet állítottam le
944 kcal
11% cal. fat (ezt még nem tudom mit jelent, megnézem)
avg. 158bpm, max. 179 bpm

www.vakbelmutet.hu

(#16865) embe válasza Cheesy (#16864) üzenetére


embe
nagyúr

Ez meg már összeesküvés elmélet...lassan. ;]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#16866) Bjørgersson válasza Qru (#16861) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Lehet inkább mégis várok a szülinapomig, aztán akkor veszek egy normálisat. Megörültem, hogy sikerült eladni a telefont, aztán az árából venni akartam egyet, de inkább nem kapkodom el.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#16867) Qru válasza Cheesy (#16864) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Még a feltételezés is sértő! A csalók ellen mindig is eréjesen léptünk fel és a jövőben is így lesz.

#nincsbennetarcsi

(#16868) Bjørgersson válasza Cheesy (#16864) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Miért, a régi oldalon nem voltak csalók? Vagy nem lennének még most is?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#16869) dfdfdf válasza Bjørgersson (#16868) üzenetére


dfdfdf
őstag

Pontosítanék hol nincsenek csalók?

(#16870) robogos10


robogos10
aktív tag

Srácok megpróbáltam a live update-ot bios-t de nem csinált semmit restart is megvolt :F
flopíról meg nem tudom megcsinálni!
usb-ről is kér parancsokat?

[ Szerkesztve ]

(#16871) eszakas válasza robogos10 (#16870) üzenetére


eszakas
senior tag

Videót linkeltem róla. Ha azt megnézed az úgy sem megy?

[ Szerkesztve ]

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#16872) robogos10 válasza eszakas (#16871) üzenetére


robogos10
aktív tag

Nálam nincs kép :F
egyre több videónál csinálja
chromot használok explorer sem ad képet :(((

(#16873) robogos10


robogos10
aktív tag

most csinálom az usb-ből flopyt
remélem sikerül megcsinálnom a biost :Y

(#16874) eszakas válasza robogos10 (#16872) üzenetére


eszakas
senior tag

Hát az elég baj :(. Valami hardver hiba lehet akkor. Ha ezt hamarabb közlöd akkor lépésről lépésre leírom neked:)

[ Szerkesztve ]

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#16875) Cheesy válasza Qru (#16867) üzenetére


Cheesy
őstag

emberünk által linkelt hirdetéseket néztem és furcsálltam, hogy annyi beszámoló után sem kickbandelacc lett a vége. Mindegy, fő hogy rend van.

De a régi HA akkor is jobban tetszett ;]

'Kaspersky IS addonok + adblock plus + adblock edge' kombóval elég hatékonyan tudok reklámmentessé tenni egy oldalt, ez a tetv gemiusos kérdőív sem pattan már fel nekem itt.

[ Szerkesztve ]

www.vakbelmutet.hu

(#16876) Qru válasza Cheesy (#16875) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Mindennek van egy eljárás rendje, ennek a folyamtnak is szabályozott menete van.

#nincsbennetarcsi

(#16877) eszakas válasza Qru (#16876) üzenetére


eszakas
senior tag

Igen ez így van. Lásd

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#16878) Qru válasza eszakas (#16877) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

A fórumot hasonlítod a világpolitikával?! :DDD

Almát a vizilóval. :N

#nincsbennetarcsi

(#16879) eszakas válasza Qru (#16878) üzenetére


eszakas
senior tag

Nem, ez csak az hogy a szabálynak is szabályai vannak és eközben kifosztanak, meglopnak. A túlzott szabályozás hátránya a lomhaság.

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#16880) Qru válasza eszakas (#16879) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nyilván a jogalkotásnak is megvannak a maga szabályos keretei ami szerint elkészíti a jogalkotó a szabályt. De ennek semmi köze a jogalkotó akaratához, hogy mit kíván elérni az adott szabállyal. Tehát a tartalmat meg a formát összemosni olyan mint a "szezont a fazonnal".

Igen a túlzott szabályozottság is lehet hátrányos valóban, sokszor bizony valóban messze vagyunk a Weberi államelmélettől (ideál bürokrácia).

#nincsbennetarcsi

(#16881) eszakas válasza Qru (#16880) üzenetére


eszakas
senior tag

Mivel most elméleti síkon vitatjuk meg a dolgokat remélem a MODIK nem szankcionálják:).

Amiről most beszélünk és vitaindító volt az a csaló jelenléte a hardver aprón. Ugye többen /akiket apród rasszistának gondolnak:)/ azt mondják, hogy az ilyen csalók kapjanak rögtön bant. Még az ip.ük is legyen kizárva a pro hardverről! De mit mond a szabály /demokrácia/? Megvizsgáljuk, várunk vele 1-2-3 hónapot amíg a rendőrség bebizonyítja hogy csaló. Addig legalább még 1-2-3 becsületes fórumozót átvág.

Itt egyezik a világpolitika és a mostani üzleti szokások és a mostani demokrácia véleménye:).

Na de mindegy.

robogos10: hogy állsz a bios frissítéssel?

[ Szerkesztve ]

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#16882) radi8tor válasza eszakas (#16881) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Piros betűkkel oda van írva minden hirdetéshez, hogy NE UTALJ ELŐRE!

Aki ennek ellenére megteszi és átverik, azért miért lenne az oldal üzemeltetője felelős? Tudom, hogy szerettek hőbörögni az ilyeneken, de azért elvárható lenne a 18 éven felüli társadalomtól némi gondolkodás is.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#16883) eszakas válasza radi8tor (#16882) üzenetére


eszakas
senior tag

Nem az a téma hogy előre utalj vagy ne ne keverd a kettőt. Az üzemeltetőnek ehhez semmi köze mármint az üzleti hülyeséghez :)
Az volt a téma miért nincs rögtön bannolva az acja?
De ez nem hőbörgés csak beszélgetés emberi nyelven.
Én úgy tudtam, hogy ha tanulni akarok mástól akkor kérdezzek bátran. Miért hiszitek hogy hőbörögni akar az átlag felhasználó mikor kérdez tőletek valamit? ;) Vagy javasoljátok az üzemeltetőnek, hogy hozzon létre egy "Válaszoló" kasztot aki válaszol a kérdésekre :)

robogos10: úgy látom nem haladsz:)

[ Szerkesztve ]

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#16884) radi8tor válasza eszakas (#16883) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ha mindenkit banolnánk rögtön, akkor 3x annyi munka lenne vissza engedni a 60%-át, aki nem megérdemelten került banolásra valamint megszűnne a lehetősége annak, hogy kommunikáljon a vevőjével.

HA-n fel lehet függeszteni a hirdetési jogot, kb ez ugyanolyan hatással van a csalóra, mint a banolás.

OK, akkor hőbörgés helyett a trollkodás szót használom jelen esetben.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#16885) eszakas válasza radi8tor (#16884) üzenetére


eszakas
senior tag

És a világpolitikai tudományok összehasonlítása a demokráciával írásomat nem is méltatod?:)

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#16886) radi8tor válasza eszakas (#16885) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Fórumon és ismerősökkel nem politizálok. Semmi értelme.

⭐ Stella

(#16887) perge666


perge666
veterán

Lenovo S10 Ideapadhoz tudnátok ajánlani valami olyan játékot ami el is indul rajta?
GTA Vice City,Mafia1 kipróbálva,tökéletesen működik,de ezeket már unom.
A júliusi nyaralásomra gyűjtögetek néhány játékot,mert a busz csak oda 22 óra lesz,és ezt is tervbe vettem hogy majd kicsit játszok.:)
Pitfall feltelepítve,egynek jó lesz,Abe's Oddysee is,de jó volna még 1-2 játék.
Driver3 azt írja hogy vga nem támogatott......
Gta féleséget tud valaki ajánlani?

(#16888) Cheesy válasza perge666 (#16887) üzenetére


Cheesy
őstag

Hétfőn indulok .fr-ba, de nem tudom a könyvnél van-e jobb amivel a gépen az időt tölthetném... Laptop nehéz és nagy, telefont nem fogom baszkurálni.

www.vakbelmutet.hu

(#16889) Bjørgersson válasza perge666 (#16887) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Rayman játékok?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#16890) robogos10 válasza eszakas (#16883) üzenetére


robogos10
aktív tag

elmentem BP-re a családért!
Sajna sehogy próbálkoztam de nem megy :F
kipróbáltam a hdd-t ami miatt szerettem vólna frissíteni a biost de kiderült hogy az sem jó :F
De azért ha gondolod írd le nekem jó szájbarágósan :B mit hogyan kell csinálnom
programokat is beleértve
Néztem fórumokat de 3 oldalból 4 féle képen írták :F

(#16891) radi8tor válasza Cheesy (#16888) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ennyire unod a repülést, hogy már 1.5 órát sem bírsz ki nézelődéssel? :)

⭐ Stella

(#16892) Bjørgersson válasza radi8tor (#16891) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Vagy alvásssal. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#16893) eszakas válasza robogos10 (#16890) üzenetére


eszakas
senior tag

Akkor azt áruld el, hogy a pendriveből tudsz-e rendszerindító pendrivet csinálni? FAT rendszerű kell FAT16, vagy FAT32 és rendszernek rá DOS-t./ Az exFat nem jó/. Másold rá a letöltött biosfilét /A7388AMS.790 és a AFUD4310.EXE nevű filét/.Ha sikerül húzd le a vinyókat állítsd be bootnak a pendrivet és nézd meg elindul-e így a gép. Ha elindul ilyet kell látnod.

Ha ezt látod beírod a consolba hogy "afud4310 a7388ams.790" és entert nyomsz.

Hasonlót kell látnod:

Ha lefutott a frissítés a "c:" után villogni fog a kurzor. Indítsd újra a gépet és nyomj "F1"-et állítsd be a rendszeridőt és a többi beállítani valót.

Kizárólag saját felelősségre csináld, a gyártó és én sem vállaljuk a felelősséget az esetleges hibáért.
Győződj meg az alaplap típusa ténylegesen egyezzen meg belül van a lapra szitázva hogy revizió-e vagy csak sima.

[ Szerkesztve ]

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#16894) Speed® válasza eszakas (#16893) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Ha nem tudna, itt van hozzá a 2 dolog, ami kell.
HP USB Disk Storage Format Tool / W98 Boot.

(#16895) Cheesy válasza radi8tor (#16891) üzenetére


Cheesy
őstag

Ugyan nem repültem még fapadossal, de gondolom olyan túl sok mindent nem lehet csinálni. A nagy gépen, amikkel .nz--be repültem, ott volt a háttámlában monitor, filmmel, játékkal :)

www.vakbelmutet.hu

(#16896) radi8tor válasza Cheesy (#16895) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Itt se akarj könyvet olvasni, mert helyed alig lesz megmozdulni. :)

⭐ Stella

(#16897) perge666 válasza Cheesy (#16888) üzenetére


perge666
veterán

A könyvek nem kötnek le,telefont csak akkor piszkálom ha nagyon muszáj,netbook meg szerintem pont ideális. :K

kovy29 : Köszi a tippet,régi nagy kedvenc,azok biztosan indulnak. :R

[ Szerkesztve ]

(#16898) JanR


JanR
addikt

(#16899) Vigneau válasza JanR (#16898) üzenetére


Vigneau
félisten

Én mindenütt ott vagyok. ;]

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#16900) robogos10 válasza eszakas (#16893) üzenetére


robogos10
aktív tag

Na jó ez nekem hirtelen magas :(((
Sztm elviszem pc boltba megcsináltatom

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.