Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15551) Vigneau


Vigneau
félisten

Adott két laptop beépített WiFi-vel, az egyiken mobilnet. Szerintetek létezik olyan beállítás/megoldás, hogy a másik gépen is legyen net?

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#15552) Qru válasza Vigneau (#15551) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Igen, routernek hívják... :D

#nincsbennetarcsi

(#15553) Mercutio_ válasza Vigneau (#15551) üzenetére


Mercutio_
félisten

Külön eszköz nélkül nem :(

Cheesy: Ha már szóbajöttek a sport-órák: Létezik olyan ami megbízható, de nem kell neki mellpánt és nem aranyáron van? (Akár felkarra rögzíthetős is lehet, igazán csak pulzus/vérnyomás lenne érdekes, esetleg ezek rögzítése :U

dfdfdf: :DDD Egyébként épp olyan helyet keresek Újpest-Néplieget bkv vonal mentén, vagy Újpest-Káposztás vonalon, ahol van futópad, nem kell érte sorbaállni, és megfizethető árú, valami tipp?

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#15554) dfdfdf válasza Vigneau (#15551) üzenetére


dfdfdf
őstag

adhoc hálózat netmegosztással és megfelelő konfigurálással megoszthatod.
De egy androidos telóval jobban járnál szerintem :D

(#15555) Vigneau válasza dfdfdf (#15554) üzenetére


Vigneau
félisten

Próbáltam, de a másik gép hiába lát engem, valami IP mizéria miatt nem tud csatlakozni a netre.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#15556) radi8tor válasza Mercutio_ (#15553) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Vérnyomás mérős óra? Hol láttál te ilyet? :DDD

Anyum vett valami jó kis pulzusmérős órát, arra csak 2 ujjadat kell rátenni és EKG-szerű grafikonnal mutatja a szívverést, stb. A Polar-os is nagyon jó állítólag, de kell hozzá a melkas pánt.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#15557) dfdfdf válasza Vigneau (#15555) üzenetére


dfdfdf
őstag

Dns kisolgálónak a nem netes gépen a mobilnetes gép ipjét kellene beírnod.
A netes gépnél a mobilnet tulajdonságai között van valami internet megosztás fül azt pipáld be.
Használj 192.168.0.1 és 192.168.0.2 címeket anno valamiért csak így ment nekem.
Átjáró címe is a mobilnetes gép ipje legyen. Így mennie kellene.

(#15558) dfdfdf válasza Mercutio_ (#15553) üzenetére


dfdfdf
őstag

Hmm budát jobban ismerem ott melóztam másfél évig. Újpesten csak a páromhoz jártam volt hogy elaludtam és a másik asszonyhoz kellett mennem :$
Vagy csúnya arcú sötét bőrű emberek tömegének felhánytorgatod az édesanyjuk munkásságát nak akkor tuti futni kell ;-)

[ Szerkesztve ]

(#15559) Mercutio_ válasza radi8tor (#15556) üzenetére


Mercutio_
félisten

Gyereknek van itthon Decathlonos melkaspántos, gondoltam hátha fejlődött annyit a tudomány, hogy már nincs pántra szükség :DDD

dfdfdf: Nem igazán értem ezt a holalvós részt :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#15560) radi8tor válasza Mercutio_ (#15559) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Fejlődött, mint mondtam van olyan, amire csak rá kell tenni két ujjad 5mp-re.
De vérnyomást ez sem tud mérni.

⭐ Stella

(#15561) F e Z o


F e Z o
veterán

Egy havernak bedöglött a 2 és féléves 560Ti-je, ami 65k-ba került, amikor vásárolták, még garis volt, így visszavitte a boltba. El is ment szervízbe, 2 hét vátakozás, azután majd egy hónap telefonálgatás a boltba, akik felajánlottak neki egy gainward 650-et helyette. Ez mennyire korrekt a bolttól? Teljesítményben ahogy néztem azért az 560Ti erősebb volt.

H2O über alles!

(#15562) radi8tor válasza F e Z o (#15561) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ha gyengébb a kártya, akkor nem kell elfogadni az ajánlatot. Az árával jobban járna?

⭐ Stella

(#15563) F e Z o válasza radi8tor (#15562) üzenetére


F e Z o
veterán

Tud valamire hivatkozni azzal kapcsolatban, hogy gyengébb kártyát nem kaphat. Már szerintem egy 650Ti-660 is elfogadható lenne. Az árát biztos nem vásárolhatja le, mondjuk azért kis ráfizetéssel 760-at kapna.

H2O über alles!

(#15564) radi8tor válasza F e Z o (#15563) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Át kell böngészni a fogyasztóvédelmi törvényeket. Szerintem rosszabbat nem kaphat, abban az esetben, ha nem fizetik ki a különbözet árát.

⭐ Stella

(#15565) Mercutio_ válasza F e Z o (#15563) üzenetére


Mercutio_
félisten

Fogyvédes topic

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#15566) Tim82 válasza Vigneau (#15551) üzenetére


Tim82
nagyúr

Érdemes ezt megpróbálni, vagy a Virtual Router nevű ingyenes programot.

Ha a mobilnettel is rendelkező laptop véletlenül egy Lenovo Thinkpad, akkor az Access Connections nevű gyári Lenovo progi is tud ilyesmit.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#15567) embe válasza F e Z o (#15561) üzenetére


embe
nagyúr

Azt hiszem az Ipon garanciális feltételei között olvastam, hogy 1 évig az újkori árát veszik figyelembe cserénél, azután a piaci értékét.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#15568) Mercutio_ válasza embe (#15567) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ha a jogszabályban más van lényegtelen mit ír az ipon, attól csak a vásárló javára térhet el.
Kivétel persze, ha nem magánszemély, hanem cég a vevő, ott gondolom nincs fogyvéd :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#15569) embe válasza Mercutio_ (#15568) üzenetére


embe
nagyúr

Igen cégnél nincs. Az hogy a jogszabályokkal hogy lehet eltérni.....mióta szeretett kormányunk újra értelmezte a visszamenőleges hatályú törvénykezést.....hát mit mondjak? Kétségeim vannak.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#15570) smiti


smiti
addikt

Kezdhetek szórakozni:

(#15571) embe válasza smiti (#15570) üzenetére


embe
nagyúr

Ez kellemes szórakozás. Kinézetre, felszereltségre tetszik ez a ház nagyon. Gratulálok - jól választottál! :C :DDD

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#15572) Vigneau válasza Tim82 (#15566) üzenetére


Vigneau
félisten

Köszönöm szépen, nagyon aranyos vagy. :R

Pénteken ki is fogjuk próbálni. A "főnök" gép egyébként egy Lenovo Y580 lesz. :K

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#15573) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

E: Septicflesh - The Making of Titan (part 1) :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15574) smiti válasza smiti (#15570) üzenetére


smiti
addikt

Beköltöztem :

Most még csak behajingáltam, nem nagyon volt kedvem / türelmem szöszölni vele. :N

A kábelezés is el lesz majd rendezgetve, és a Swif2 1201 helyett is veszek majd valami combosabb 120-as fehér ventit.

(#15575) Vigneau válasza smiti (#15574) üzenetére


Vigneau
félisten

Nofene, itt már tényleg lesz hely az SSU-nak. :K

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#15576) smiti válasza Vigneau (#15575) üzenetére


smiti
addikt

Aham, főleg ha lesz valami jóképű ATX lapom is, amihez passzolnak is a házban lévő kábelvezető nyílások.

És Te hogyan állsz a 680 beszerzéssel ?

(#15577) Vigneau válasza smiti (#15576) üzenetére


Vigneau
félisten

Türelem hétvégéig, aztán majd elválik. De nyitott vagyok sok mindenre... ;)

[ Szerkesztve ]

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#15578) robogos10


robogos10
aktív tag

:C

(#15579) Qru válasza smiti (#15574) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Pofás lett nagyon!

#nincsbennetarcsi

(#15580) csigi válasza robogos10 (#15578) üzenetére


csigi
addikt

Szegény csigusz... ;]

nofene

(#15581) JanR válasza csigi (#15580) üzenetére


JanR
addikt

Azért a víz alatti hó se semmi :DDD

(#15582) Cheesy válasza JanR (#15581) üzenetére


Cheesy
őstag

Kiráz a 'ideg, ha belegondolok, hogy ha egyszer lesz gyerekem ennél is bárgyúbb szarok fognak rá ömleni a TV-ből... (ha lesz egyáltalán TVnk :) ) Soha nem értettem miért hypeolják ezt a sorozatot annyira.

www.vakbelmutet.hu

(#15583) JanR válasza Cheesy (#15582) üzenetére


JanR
addikt

Ezt ebben a fórumban le mered írni? Vigyázz mert Vigi helyre tesz! ;]

(#15584) Vigneau válasza Cheesy (#15582) üzenetére


Vigneau
félisten

Talán azért, mert jó és jókat lehet rajta nevetni? :U

Mellesleg árnyaltan inkább felnőtt mese. Csak nem annyira nyíltan bevallva, mint a Family Guy, vagy a South Park.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#15585) Mercutio_ válasza Cheesy (#15582) üzenetére


Mercutio_
félisten

Mert inkább tinédzserek/fiatalok/felnőttek a célközönsége, ahogy pl. a Shreck se gyerekfilm igazán.

Sőőőt, még a kicsik által igen kedvelt Shaun a bárány is tele van felnőttek számára érthető poénokkal, finom utalásokkal, holott abban konkrétan nem is beszélnek :N

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#15586) Bjørgersson válasza Cheesy (#15582) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Visszagondolva én sem értem mit szerettem rajta alsós koromban. Manapság már inkább idegesít, mint szórakoztat.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15587) Cheesy


Cheesy
őstag

Akkor ezek szerint én még nem nőttem fel eléggé a tengeriszivacsos rajzfilmsorozathoz...

Megvan a motivációs jutalom, megrendeltem:

Harrow Blade
A közepe olyan, mint egy Oblivion jel :)

[ Szerkesztve ]

www.vakbelmutet.hu

(#15588) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Nem vagyok otthon az új Radeonokban, R9 270 = 7850, R9 270X = 7870?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15589) Speed® válasza Bjørgersson (#15588) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

(#15590) Bjørgersson válasza Speed® (#15589) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Köszi! Ezt az átnevezgetést sosem fogom megérteni mi a jó benne, az AMD-re eddig nem is volt jellemző, vagy de?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15591) Speed® válasza Bjørgersson (#15590) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Optimalizálták a gyártást, kapott 1-2 új szolgáltatást (TrueAudio stb.), valamit el kell adni, amíg kész nincs a friss termékpaletta..de nV se különb..sőt.

(#15592) F e Z o válasza Speed® (#15591) üzenetére


F e Z o
veterán

Meg kell hagyni egy kicsit magasabb órajelen is mennek az r9 270-ek, mint a 78*0-ek.

Nálam úgy néz ki a 7870xt-m stabil alapfeszültségen 975/1500@1150/1600@1156mV. Egyenlőre gyári hűtővel, ventiprofillal, így load 65-70 fok körül alakul a gpu.

[ Szerkesztve ]

H2O über alles!

(#15593) Bjørgersson válasza Speed® (#15591) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Persze, az nVidiát főleg nem kell félteni, ha átnevezésről van szó.. na meg az árakról.

Van valakinek ilyen USB-s porszívóval tapasztalata? Szabad ilyenért pénzt adni? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15594) Bjørgersson válasza Bjørgersson (#15593) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Na, a link persze lemaradt.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15595) Mercutio_ válasza Speed® (#15589) üzenetére


Mercutio_
félisten

Erről jut eszembe: HD7790 DirectCU II 3k-val olcsóbban, persze amikor felhívom őket közlik, hogy a holnap érkező 5 db-ra már van rendelésük :W ügyes ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#15596) Speed® válasza Mercutio_ (#15595) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Hehe..ismerős. Cimbinek 7790et vadásztam, ugyanez volt..mérgemben lőttem neki egy Gagyibájtot 25ért 30 hó garival és rátettem neki 1 Heidit a polcról ;p

sephi
Az úgy reális, nálam is hasonló volt a Tahiti tuning..Mhz~mV.
Játékokban tapasztalsz stutteringet vagy teljesen okés már..?

(#15597) dfdfdf


dfdfdf
őstag

Fél év alatt vesztett édesapám a rák ellen. Nem szenved tovább már. Nagyim sajnálom a legjobban 3ik fiát temeti el és a 4ik utolsó is nagyon beteg.

(#15598) Mercutio_ válasza dfdfdf (#15597) üzenetére


Mercutio_
félisten

R.I.P.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#15599) eszakas válasza dfdfdf (#15597) üzenetére


eszakas
senior tag

Részvétem.

[ Szerkesztve ]

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#15600) Speed® válasza dfdfdf (#15597) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Őszinte részvétem :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.