Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15301) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Behoztam kíváncsiságból a TV-t a monitorom helyére. Vicces. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15302) Speed® válasza F e Z o (#15300) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Ezen nem szoktak buzizni..jobb helyen a csavar miatt sem, a gyártóval elintézik annyiban, hogy ők szedték szét szervíz céllal..pasztának GPUnál nagy IHSel a legjobb az MX2, mert vastagon is jó a hőátadás..GTX480al tapasztalat. Ugyanott a Noctua NT-H01 pasztával közel 10°Ct buktam..nem egyszerű jól megkenni ezt a brutált :)

Vigneau
Azért a Top az Top..valahol ki kell jöjjön a combosabb felépítés, várható volt.
Megmondom őszintén, én biztosan nem cseréltem volna el a matrica végett.
De mások vagyunk..aztán meg, legalább van egy kis +huzat a házadban :DDD

(#15303) Vigneau válasza Speed® (#15302) üzenetére


Vigneau
félisten

Opcióm van, ne aggódj. ;)

Igaz, nem megváltó, a de +12mV-ot én még nem használtam ki.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#15304) Speed® válasza Vigneau (#15303) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Ha picit tovább is jutsz, attól még nem lesz jobban festő nyák/backplate :U
Bár sejtem, mit érzel, anno én is imádtam a rövid nyákos megoldásaimat ;p
Hogy miféle mutáció okán lettem szerelmes eztán a GTX480ba, passzolok.

(#15305) Vigneau válasza Speed® (#15304) üzenetére


Vigneau
félisten

Egyébként nehezebben tudtam elvezetni a tápcsatit a rövidebb nyák miatt, kínlódtam is vele egy sort.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#15306) smiti válasza smiti (#15295) üzenetére


smiti
addikt

Sajnos ez is maradt a vége, egy +5 MHz-es emelést sem visel már el. :(

(#15307) Vigneau válasza smiti (#15306) üzenetére


Vigneau
félisten

Érdekes, hogy egyes Gigabyte-ok messze jobban szaladnak. Még a végén be kell hódolnom Szpidinek. De addigra meg már a Gigabyte is matricás lesz. Kérdés, a WF3-ak mennyire bírják majd a strapát.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#15308) Cheesy


Cheesy
őstag

Media Markt... Vettem egy WD portable vinyót archiválni (wdbuzg5000abk) 21,5k-ért, mert volt egy 13k-s ajándékkuponom oda szóló. 19k-s Verbatim helyett választottam a még gagyibbak közül...
Most hazaérek, megnézem, hát van ahol ezt 17k-ért vesztegetik.
Media Markt, mert hülye vagyok hogy ott vásárolok!

www.vakbelmutet.hu

(#15309) Mercutio_ válasza Cheesy (#15308) üzenetére


Mercutio_
félisten

Anno is írtam, hogy rá szánsz 10-20 percet és lesz olyan aki kp-val fizet és belemegy, hogy be cserélje az utalvanyodra.
MM-ben néhány akciós cuccon kívül minden drága általában, de még arra is érdemes a helyszínen mobilról rákeresni.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#15310) F e Z o válasza Cheesy (#15308) üzenetére


F e Z o
veterán

Én MM-ba csak nézelődni és kipróbálni járok, aztán hazamegyek, s neten megrendelem valahonnan.

H2O über alles!

(#15311) Qru válasza F e Z o (#15310) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Dettó. :D

Bár játékot is szoktam ott venni, mert az nem drágább mint máshol. Dio 3-at pl ott vettem a megjelenés napján, utlsó előtti darabot hoztam el.

#nincsbennetarcsi

(#15312) Cheesy válasza Qru (#15311) üzenetére


Cheesy
őstag

Én is ott vettem a Dio3-t :)

www.vakbelmutet.hu

(#15313) Bjørgersson válasza F e Z o (#15310) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Múlt héten vettek ott édesanyámék Gaba dvd-lejátszót 6500 Ft-ért, pendrive is megy bele, úgyhogy nem kell a lemezekkel vesződni. Annyit szerintem mindenképp megért. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15314) F e Z o válasza Bjørgersson (#15313) üzenetére


F e Z o
veterán

Persze vannak akciós, leértékelt árúk, amik megéri megvenni. De nagy általánosságban minden drágább, mint máshol, akár sima üzletben is. Pl az MX518-as egerem, amikor megvettem 9k volt postával, az MM-ben 2 év múlva is 13,5k volt.

(#15315) radi8tor1 : Igen, ilyesmivel nem szoktak kínlódni. Egyik munkatársam is visszavitt valamit, s levásárolta az árát, még csak a dobozba se néztek bele, hogy az van-e benne. Pedig lehetett volna benne kisméretű tégla is. :DDD

[ Módosította: radi8tor ]

H2O über alles!

(#15315) radi8tor válasza F e Z o (#15314) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Talán ami még mellettük szólhat, az a garancia ügyintézés.
Vettem egyszer valami 1-2 ezres fülhallgatót mobilhoz. Pocsék hangja volt, vissza vittem. Csak annyit kérdeztek: levásárolom vagy pénzvissza?

⭐ Stella

(#15316) föccer válasza F e Z o (#15314) üzenetére


föccer
nagyúr

Saját hozzászólásodba beleszerkesztve válaszolt ugyan erre a hozzászólásra? :DDD Nem vagy te egy kicsit skizofrén?

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#15317) F e Z o válasza föccer (#15316) üzenetére


F e Z o
veterán

Radinak szántam, nem tudom, miért magamat jelöltem ki. Van valami a dologban föccer, szerinted a sephi nick honnan származtatható?

H2O über alles!

(#15318) Mercutio_ válasza radi8tor (#15315) üzenetére


Mercutio_
félisten

Én a napokban próbálgattam fejhallgatókat, de vagy a környezet volt sz*r, vagy tényleg ennyivel gyengébb a hype-olt, de középkategóriás szint, vagy ennyire szét vannak hajtva, de az itthoni Superlux-omnál gyengébbek voltak, de még a 20k alattiak a sajnos valahol elhagyott 5k-s sony fülhallgatónál is.

Az is igaz, hogy láttam olyan B&W 70k-s fejhallgatót, aminek valami barbár ujjal beszakította a védőszivacsot és a mögötte lévő membránt :W

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#15319) robogos10


robogos10
aktív tag

Marsu hova lett? :U

(#15320) smiti válasza robogos10 (#15319) üzenetére


smiti
addikt

Szerintem Csigivel kujtorognak valamerre. :DD

(#15321) dfdfdf


dfdfdf
őstag

végre értelmesen tudok netezni amd athlon x2 3800+ :D mikor lesz már kedd vagy szerda? :P

(#15322) smiti


smiti
addikt

Mi van itt, mindenki a Gyűrűk Urát lesi ?

(#15323) Bjørgersson válasza smiti (#15322) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nincs az a pénz. :N

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15324) radi8tor válasza smiti (#15322) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Reklámokkal? No thanx! :)

Olimpiát néztem az előbb. No meg Szabolcsban vagyunk a hétvégén vendégségben.

⭐ Stella

(#15325) emiki6 válasza smiti (#15322) üzenetére


emiki6
veterán

Én kicsit túlzásokba esve megnéztem 2 évad Archert (7 óra, 40 perc) :Y Asszem nem csinálok ilyet mégegyszer :DDD

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#15326) Speed® válasza dfdfdf (#15321) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Hétfőtől számítva 1-2 nap :DD

Urak, ha valaki passzívkodna, hajrá van..részemről elvizesedett az agyam ;]

(#15327) embe válasza smiti (#15320) üzenetére


embe
nagyúr

Szerintem semmi közünk hozzá! Neked sem. Ha így érzik jól egymást...khmmmm...bocs magukat akkor legyen!
A magánélet szentsége. Nekik is joguk van hozzá. ;] :P

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#15328) Vigneau válasza smiti (#15322) üzenetére


Vigneau
félisten

Szép sikered lett a VGA tuninggal a GTX 760 topikban, gratulálok hozzá itt is. :C

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#15329) robogos10 válasza radi8tor (#15324) üzenetére


robogos10
aktív tag

radi8tor1 te tudsz HSZ-t törölni igaz? :)

(#15330) Vigneau válasza robogos10 (#15329) üzenetére


Vigneau
félisten

Aki nagybetűs - ha jól tudom, kivéve a VIP -, az tud.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#15331) Mercutio_ válasza smiti (#15322) üzenetére


Mercutio_
félisten

Csont 12-15, Holmes 2-3

robogos10: Ott a fórum moderalos topic, vagy aprónál a jelentem gomb.

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#15332) radi8tor válasza robogos10 (#15329) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Tudok persze, de itt kell kérned.

kovy29: ez egy elég általános kérdés volt.
Milyen felbontáson? Álatalánosságban elmondható, hogy D-Sub kábelen a legrosszabb (analóg), DVI és HDMI-n pedig jobb a kép.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#15333) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

VGA és DVI vagy HDMI kábelek között mennyire érzékelhető a képminőségbeli különbség?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15334) csigi válasza smiti (#15320) üzenetére


csigi
addikt

Nem velem lóg. De most megnéztem, utoljára tegnap este járt itt fennt, szóval még létezik.
Magam is általában minden nap benézek, de inkább csak olvasó üzemmódon vagyok.

Most pedig megidézem éN79 barátunkat, ha ezt olvasod jelenj meg! :K

nofene

(#15335) Mercutio_ válasza Bjørgersson (#15333) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ha nem fotofeldolgozol (de annál is csak, ha van megfelelő vasad és sw-d) nincs eltérés minőségben.
A régi analóg kábel (dsub) aminél látszik, hogy gyengébb a kép.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#15336) Vigneau válasza csigi (#15334) üzenetére


Vigneau
félisten

A gigaapród bezárása óta valóban eléggé elillantál. Bíztam benne, hogy becsatolsz ide, vagy nyitsz egy topikot Te is.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#15337) Bjørgersson válasza Mercutio_ (#15335) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Tegnap óta D-Subbal használom a TV-t, nincs rajta DVI csatlakozó, HDMI kábelem pedig nincs, és nagyon csúnya recés a kép, valamint a játékok sem futnak olyan simán érzésre, mint a monitoromon. De akkor ezek szerint nem a TV hibája, hanem a kábelé.

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15338) F e Z o válasza Bjørgersson (#15323) üzenetére


F e Z o
veterán

Pedig nagy királyság, egymás után a bővített extra trilógia. :)

(#15337) kovy29 : TV-t géppel d-sub-bal olyan összekötni, mintha láncon vezetnél egy lovat.

[ Szerkesztve ]

H2O über alles!

(#15339) radi8tor válasza Bjørgersson (#15337) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

TV-nél van egy olyan tényező is, hogy D-sub kábelen kisebb felbontásra képes, mint mondjuk HDMI kábelen. Ezért is lehet recés a kép.

Nem a kábel hibája, hanem az alkalmazott technológiáké.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#15340) Bjørgersson válasza radi8tor (#15339) üzenetére


Bjørgersson
félisten

FullHD-n van így is, egyszerűen csak csúnya a kép. Lehet, hogy egy digitális kábellel még a színek is szebbek lennének? Persze, nem is úgy értettem, hogy maga a kábel a hibás, hanem az analógságra.

(#15338) sephi: Sajnos csak így tudtam megoldani, jobban örültem volna, ha legalább egy DVI csatlakozó is van a TV-n.

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15341) radi8tor válasza Bjørgersson (#15340) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

TV leírásában nézd meg milyen felbontást tud megjeleníteni VGA bemeneten. Szinte biztos, hogy nem tud HD felbontást és mivel te HD felbontáson járatod ezt vissza kell vennie, emiatt romlik a kép. :K

⭐ Stella

(#15342) smiti válasza csigi (#15334) üzenetére


smiti
addikt

Szia csigi Bá!

Te mint nagy hifista, nem tudod esetleg, hogy hol lehet még normális összekötő kábeleket kapni? jack-2RCA kábel kellene nekem, de nem nagyon találok már normálisakat.

(#15343) Bjørgersson válasza radi8tor (#15341) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ezt írják és látszatra is 1920x1080-nak tűnik. :)

Számítógépes formátumok - VGA (felbontás – frissítési gyakoriság)
640 x 480 - 60 Hz
800 x 600 - 60 Hz
1024 x 768 - 60 Hz
1360 x 768 - 60 Hz
1280 x 1024 – 60 Hz
1600 x 1200 - 60 Hz
1920 x 1080 - 60 Hz

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15344) radi8tor válasza smiti (#15342) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

BBéci a kácsa audió kábeleket szokta ajánlani. Szerintem nincs értelme ennél drágább kábelt használni.

kovy29: na, akkor a tied tudja a FHD-t még VGA kábelen is.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#15345) Bjørgersson válasza radi8tor (#15344) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Sajnálom, hogy nincs otthon egy szaros hdmi kábel, megnézném azzal is milyen rajta a kép.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15346) radi8tor válasza Bjørgersson (#15345) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Majd hétfőn veszel. :)

⭐ Stella

(#15347) eszakas válasza radi8tor (#15346) üzenetére


eszakas
senior tag

Egyértelmű, hogy a VGA az csak VGA felbontást tud esetleg SVGA-t másképp nem találták volna ki a HDMI és a DVI kábeleket. A tescoban van tonna számra:)

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#15348) eszakas válasza eszakas (#15347) üzenetére


eszakas
senior tag

Na meg mivel lekéstem a szerkesztési időt még azt tudom mondani, hogy magát a nagy felbontást átviszi csak minőség romlással.

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#15349) robogos10 válasza radi8tor (#15339) üzenetére


robogos10
aktív tag

ez így van!!!
d-sub on tuoltam a hd tv-nek 1600x1200 felbontást tudott
hdmi-n 1080P t tud
led tv ről vasz szó
nekem is ezért kell átalakító

(#15350) Bjørgersson válasza radi8tor (#15346) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Már visszacseréltem, eddig bírtam. :D Egyébként is a nappaliban van a TV, csak kíváncsiságból hoztam be magamhoz, úgysem maradt volna. :N

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.