Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16551) Qru válasza Cheesy (#16547) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nekem is van ide csati a lapomon, néha van előnye, hogy régi technika lapul a házban. :D

Radi: :D

#nincsbennetarcsi

(#16552) Cheesy válasza eszakas (#16548) üzenetére


Cheesy
őstag

Nincs hely az alaplapon ahova berakhatnám :)
Valami usb-s kütyü, külső IDE ház lenne a jó, de csak ezért nem akarok venni. Valamelyikőtöknek van ilyen?

www.vakbelmutet.hu

(#16553) Mercutio_ válasza radi8tor (#16550) üzenetére


Mercutio_
félisten

Van egy mocsok erős mágnesgyűrűm jópénzér megválok tőle ;]

Cheesy: Van valami kicioccó s-ata to IDE adapterem, itt vettem Ph-n, 1,5 éve nagy nehezen lementettem vele anyósék régi vinyójának tartalmát, azóta áll a polcon.

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16554) Cheesy válasza Mercutio_ (#16553) üzenetére


Cheesy
őstag

sephitől már kaptam kölcsön egy ilyet, sajnos nem bírtam vele működésre egyik vinyót sem. Bárhogy jumpereltem, nem volt hajlandó felismerni a rendszer.

www.vakbelmutet.hu

(#16555) Mercutio_ válasza Cheesy (#16554) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nekem se volt egyszerű feladat, végül arra jutottam, hogy egy régi Win XP-s rendszerről kellett bebootolnom (szerencsére van egy ilyen particióm az egyik sata vinyómon) és IDE-módban kellett lennie az alaplapi sata csatiknak (emiatt kellett léynegében az XP, mert IDE módban nem indul el, az AHCI-vel telepített Win7.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16556) embe válasza Mercutio_ (#16553) üzenetére


embe
nagyúr

Gázórához használtad? ;] :DDD

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#16557) eszakas válasza Cheesy (#16552) üzenetére


eszakas
senior tag

Hát van, de messze laksz biztos/173km/. Kölcsön adnám csak mert én is ilyesmikre használom:) /adatmentés, másolás/stb.

[ Szerkesztve ]

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#16558) Mercutio_ válasza embe (#16556) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nincs nálunk gáz és nem használtam, egy nagyobb rendrakas során került elő a szekrény mélyéről

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16559) embe válasza Mercutio_ (#16558) üzenetére


embe
nagyúr

Láttad a smiley-? :U Vicc volt.... :K

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#16560) Cheesy


Cheesy
őstag

Hardvervásárlás helyett (micsoda szentségtörés ebben a topikban :D ) e kettő között vacillálok:
Polar FT60
vs
Polar RCX 3

Vásárolt már valaki az AVplanet-ből? Kb. 7k-val adja olcsóbban az FT60-at, mint az őt követő az árgépen.
Gyanús.. :U

Sport: most squash, ahogy melegedik az idő úgy bringa és futás

[ Szerkesztve ]

www.vakbelmutet.hu

(#16561) robogos10


robogos10
aktív tag

banyek itt hever nálam 1db 1TB os hdd és 1 500gb os WD Green és mind 2 kuka :S 1TB os legalább felpörög de a gép nem látja a az 500 as meg se moccan :S az 1tb osban a fejet is érezni mikor kicsit mocorog de semmi extra esetleg valami ötlet?

(#16562) smiti


smiti
addikt

Úgy néz ki hogy holnap lesz egy Be Quiet Dark Rock Advanced C1-em! :C

Remélem nem bánom meg. :B

(#16563) F e Z o válasza robogos10 (#16561) üzenetére


F e Z o
veterán

Keresd fel blackvinyl fórumtársat, nekem gariztatta már pár cuccomat. :K

Smiti : Szép nagy batár hűtő. Már csak a tuningeredmények hiányoznak. :B

[ Szerkesztve ]

H2O über alles!

(#16564) Speed® válasza smiti (#16562) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Így legyen :K De sajnálhatod a HR-02őt..origi kiadásban ritka darab..ha lenne keret rá, kb. azonnal visszavenném, ennyiért a polcra is jó :DDD

(#16565) embe válasza smiti (#16562) üzenetére


embe
nagyúr

Szerintem nem fogod. :N

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#16566) smiti válasza Speed® (#16564) üzenetére


smiti
addikt

Bizonyos szinten bánom, de feledteti a búmat, hogy ez itt van helyben és jóféle venti is van hozzá. :K

(#16565) embe - Bízom benne , de ahogy elnézegetem a felfogatását lehet fogok holnap szitkozódni egy kicsit. :DDD

(#16567) robogos10 válasza F e Z o (#16563) üzenetére


robogos10
aktív tag

:R

(#16568) Speed® válasza smiti (#16566) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Ha alapvetően nincs bajod a Dark, kevésbé "környezetbarát" felépítésével, csalódni nem fogsz..csak az exkluzivitást dobtad el, teljesítményre korrekt. Én azért komálom különösen a HR-02őt, mert passzív-félpasszív üzemben nagyon korrekt, és ugye a RAMokat fedetlenül hagyja..mellékesen meg persze mocskos jól mutat, akkora dög ;]
Whatever..kapd meg, amit elvársz :K

(#16569) Mercutio_ válasza embe (#16559) üzenetére


Mercutio_
félisten

Láttam, enyém végéről meg lemaradt, metrótól írtam :B

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16570) embe válasza Mercutio_ (#16569) üzenetére


embe
nagyúr

:R

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#16571) smiti válasza Speed® (#16568) üzenetére


smiti
addikt

Mire gondolsz azzal, hogy kevésbé "környezetbarát" ?

Ami miatt a Be Quiet mellett döntöttem, hogy még nem kaptam választ az érdeklődésemre Medocsabi-tól, legalábbis xangyal gyorsabb volt a válasszal, Ő ide hozza holnap a munkahelyemhez, illetve még ezeken felül Thermalright hűtőm már volt két darab is, Be Quiet-ből pedig ez lesz az első. :B

(#16572) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Ha már teknózunk : Táp ügyben valami tipp? [link]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16573) radi8tor válasza Cheesy (#16560) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

AVplanetből vettem a Sennheiser PC-360 fülesemet.
Rendelés után kiderült hogy mégsincs nekik, de van valami majdnem használt, amit megrendelt valaki, felpróbálta az üzletben, azóta dobozában pihent. Ez megért nekem 10k kedvezményt.
Rendes számlát adtak rá, de garancia hozzájuk szól.

⭐ Stella

(#16574) Speed® válasza smiti (#16571) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Arra, amit utána előnyként taglaltam a "konkurensnél". Okozhat némi fejfájást magas RAMokkal pl. És nem alkalmas passzív bohóckodásra. De ez ugye egyéni szempontom ;p Ja, a legfontosabb: könnyebb leírni, hogy HR-02, mint hogy Dark Rock Advanced C1 :DDD

Sejtem, másképp látjuk, de úgy vélem, egy hívást megért volna..próbáltam segíteni, szvsz 1 perc alatt megbeszéltétek volna. De Te tudod :R

[ Szerkesztve ]

(#16575) Vigneau válasza Speed® (#16574) üzenetére


Vigneau
félisten

Én pl. egyáltalán nem vagyok telefonpárti. Ha már úgyis lehet írogatni pü-ket, vagy bele az apróba, akkor én inkább azt választom. Bár utóbbit jobban szeretem, minek titkolózni.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#16576) dfdfdf válasza Vigneau (#16575) üzenetére


dfdfdf
őstag

Hát azért jól jön a teló sokszor igaz Speed(R) ? :DDD

(#16577) Cheesy válasza Speed® (#16574) üzenetére


Cheesy
őstag

Megjegyzem nekem is elveszi a kedvemet egy hirdetéstől az eladó, ha kikötéseket tesz, megnehezíti a dolgomat. Főleg ha olyan fontos üzletember, hogy nem ér rá még privátot sem olvasni :U

www.vakbelmutet.hu

(#16578) dfdfdf válasza Cheesy (#16577) üzenetére


dfdfdf
őstag

hát van akinek a melóban nincs lehetősége netezni de telefonálni van ideje 1 2 percre :)

(#16579) Speed® válasza Vigneau (#16575) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Én igen, szerintem sokkal kényelmesebb 1-2 perc alatt megdumálni mindent, mint pötyörészni. Nomeg gyorsabb is..persze ez szigorúan szvsz.

Cheesy
A mindent kikötök kategória nálam kapásból /ignore. Aki nem hajlandó kommunikálni és rugalmatlan, az ne üzleteljen inkább..nem boltba megy az ember, mikor kéz alól vásárol..szeretem, ha a túloldalon is ember áll, nem kereskedő. Ezzel nem azt mondom, hogy a kereskedő nem ember, mielőtt valaki betámadna ;] Egyébként ebben az esetben csak azért "szóltam be", mert ismerem a tagot, akivel smiti nem tudott dűlőre jutni az itteni felületen és nem rossz gyerek..lehet nem volt ideje írni, nem lehet tudni. 1 híváson múlt a dolog, nem érte volna meg..? De :K No mindegy, megyek dógozni ;p

(#16580) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Valakinek egy dolgos Pali? :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16581) dfdfdf válasza Mercutio_ (#16580) üzenetére


dfdfdf
őstag

hmm ez fájt :U

(#16582) Vigneau válasza Mercutio_ (#16580) üzenetére


Vigneau
félisten

Nofene, tán kevés lett mégis?

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#16583) smiti


smiti
addikt

Na kérem szépen, meg is van az új hűtő. Szerintem nagyon megérte, főleg így, hogy egy fillérembe sem került a csere és még a helyembe is hozták.

A hőmérsékletben hozza a Megahalemset, csak annyi a különbség, hogy most a Silent-Wings ventik ~ 450-en tekernek.
Nem utolsó sorban szép is.

mod.: azt nem is írtam, hogy ma megint volt az apróban negatív tapasztalatom, írtam a hirdetőnek, hogy érdekelnének az általa kínált szélkavarók, de nem válaszolt és még a hirdetést is archiválta.

Egy hsz sem volt még ott az enyémen kívül és jegelve sem volt. :((( AZóta sem történt meg az értékelés, márpedig én addig nem szoktam zárni amíg minden nincs lerendezve.

[ Szerkesztve ]

(#16584) robogos10 válasza smiti (#16583) üzenetére


robogos10
aktív tag

Sajna van ilyen hirdető :W

(#16585) embe válasza smiti (#16583) üzenetére


embe
nagyúr

Akkor eddigi tapasztalatod pozitív a hűtővel kapcsolatban. :C

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#16586) smiti válasza embe (#16585) üzenetére


smiti
addikt

Eddig jó, bár a szerelése nem egy egyszerű mutatvány, főleg úgy, hogy az alaplap benne van a házban. :DDD

(#16587) F e Z o válasza smiti (#16586) üzenetére


F e Z o
veterán

Nincs szerelőnyílás az alaplapi tálcán?

Ma csináltam egy gépet. 3200+-os Barton, 512ram, 80maxtor vinya, a tulaj azt mondta lassú. :D 1100-en ment a proci, 2200 helyett. Így nem is csodálkoztam. Kapott még 512Mbyte 400-as ramot, meg egy sata3-as 500-as wdc blue-t. Egész szépen szedi a lábát xp alatt.

Ma néztem az ssd árakat a mezőtúri kiskerben 19k felett picivel mennek a 120-as ssd-k. 840 samu, kingstonv300, a poén a dologban, hogy néhányan ennyiért adják használtan is itt ph-n. :))

[ Szerkesztve ]

H2O über alles!

(#16588) Bjørgersson válasza F e Z o (#16587) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A slusszpoén meg, hogy meg is veszik annyiért. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#16589) smiti válasza F e Z o (#16587) üzenetére


smiti
addikt

Az van, de viszont arról is kell betekerni a csavarokat. :O

(#16590) S.Feri válasza smiti (#16589) üzenetére


S.Feri
őstag

Az Én FDBP-ben ez is meg oldott.

De untam már a telet, a tavasz is kimaradt, de mindent bepótolok, úgy kipörgetem a nyarat. :)

(#16591) Cheesy


Cheesy
őstag

Nnna. Délután megrendeltem :)

www.vakbelmutet.hu

(#16592) smiti válasza S.Feri (#16590) üzenetére


smiti
addikt

Mi a megoldott ? Becsavarodik a csavar magától? :DDD

(#16593) S.Feri válasza smiti (#16592) üzenetére


S.Feri
őstag

Persze. Nem kell ilyesmivel veszodni. :

De untam már a telet, a tavasz is kimaradt, de mindent bepótolok, úgy kipörgetem a nyarat. :)

(#16594) radi8tor válasza Cheesy (#16591) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Grat, remélem bejön. :)

Én egy pulzusmérős lépésszámlálóval szemezek. De egyelőre megvagyok nélküle is.

⭐ Stella

(#16595) Qru válasza radi8tor (#16594) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Lassan csak nagybetűsök járnak ide... :D

#nincsbennetarcsi

(#16596) radi8tor válasza Qru (#16595) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ugyan már. :)

⭐ Stella

(#16597) föccer válasza Qru (#16595) üzenetére


föccer
nagyúr

Célzol valamire? :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#16598) radi8tor válasza föccer (#16597) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Jaja, Qru szereti lelőni a poént. :P

⭐ Stella

(#16599) Qru válasza föccer (#16597) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ááá, sosem. :DDD

#nincsbennetarcsi

(#16600) smiti válasza föccer (#16597) üzenetére


smiti
addikt

Látom nem tudsz a Nagybetűk nélkül létezni. :B

Gratulálok egyébként! :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.