Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16351) Mercutio_ válasza embe (#16350) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ha újrahúzás, akkor ha belaktad macriummal csinálj egy image - et a rendszer meghajtódról.

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16352) embe válasza Mercutio_ (#16351) üzenetére


embe
nagyúr

Macrium? Ezt nem ismerem. De meglesem. Kérdezni is akartam, hogy mivel érdemes egy mentést csinálni...
Ja az Avira nem talált semmit. Ma reggel is lefuttattam. Valszeg valami rendszer dolgot elállított, vagy törölt.

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#16353) Mercutio_ válasza embe (#16352) üzenetére


Mercutio_
félisten

Az antivirnyák topicban azért mégkkérdezz rá hátha van hasonló bootolós cucc kimondottan trójai /malware ellen.
Macriumbol aktuális winme iso itt mindig fent van, a hsz-ekben sok hasznos tipp, de ami kötelező : image-böl visszaallitas utanielso bootnal lehetőleg ne legyen másik hdd / régi rendszer a gépre kötve. [link]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16354) Cheesy


Cheesy
őstag

www.vakbelmutet.hu

(#16355) Vigneau válasza smiti (#16336) üzenetére


Vigneau
félisten

Persze, feb. 18. óta nem kaptam választ a SATA kábelre. Majd az lesz, hogy miért nem írtam pü-t. Miért is, titkolózni kellene? :U

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#16356) Bjørgersson válasza Cheesy (#16354) üzenetére


Bjørgersson
félisten

De rühellem ezt az idióta amerikai időformátumot. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#16357) Qru válasza Cheesy (#16354) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Úúú, de pihent... :D

#nincsbennetarcsi

(#16358) Mercutio_ válasza Vigneau (#16355) üzenetére


Mercutio_
félisten

Milyen sata kábelt szerettél volna?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16359) Vigneau válasza Mercutio_ (#16358) üzenetére


Vigneau
félisten

Semmi extra, csak jó áron volt...

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#16360) radi8tor válasza Vigneau (#16359) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

1-2 darabot tudok küldeni neked. Vagy mennyi kéne?

⭐ Stella

(#16361) Vigneau válasza radi8tor (#16360) üzenetére


Vigneau
félisten

Tulajdonképp 1 pirosam már van, elég lenne hozzá még kettő. Egy a lényeg, mindkét vége egyenes legyen. :K

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#16362) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Qru: Subaru Impreza WRX STi 2014 kiszivárgott fotókon :)

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#16363) Mercutio_ válasza Bjørgersson (#16362) üzenetére


Mercutio_
félisten

Az orra - főleg a lámpák - kissé Micu Lanceres

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16364) Bjørgersson válasza Mercutio_ (#16363) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Akkor nem csak nekem jutott róla eszembe. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#16365) embe válasza Mercutio_ (#16353) üzenetére


embe
nagyúr

Na kész a telepítés, alapdolgokkal, frissítésekkel. Csináltam a D meghajtóra egy mentést a Macrium progival. Ez egy közel 8GB-os mrimg kiterjesztésű fájl.
Ha ezt akarom a D meghajtóról visszaállítani, akkor hova tovább? Mi a teendő vele? A w7 telepítő lemezről indítva kiválasztom ezt az image fájlt?

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#16366) Mercutio_ válasza embe (#16365) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ja, bebootolsz a marcriumos CD/DVD-ről bemégy a visszaállítás menübe, ott forrásnak kiválasztod a d-n az image-et, célnak meg ahova vissza akarod állítani, arra figyelj, hogy néha default az egész vinyót jelöli ki, holott te csak egy particiót akarsz másolni/felülírni, olyankor az eszköz eeljéről ki kell venni a pipát és csak az adott kötetet bepipálni.
Ha bizonytalan vagy kérdezz a topicjában, én - szerencsére - ritkán használom, inkább azt szoktam, hogy egy adott komponensekből már korábban összrakott rendszert ha újra ugyanolyan elemekből rakok valakinek össze gépet erről húzom fel, így csak az időközben kijött frissítések lesznek amit letölt a rendszer (és persze, ezt az állapotot rögtön nyomom is ki macriummal, hogy egy frissített induló rendszerről legyen meg az image)

Persze ha szétcseszett rendszert húzok újra a régi rendszer outlook és személyes mappa tartalmait, kedvenceket felülírás előtt ha lehet lementem.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16367) embe válasza Mercutio_ (#16366) üzenetére


embe
nagyúr

Ja akkor még kell egy lemez, vagy usb amin a bootolható Marcrium van?
Én azt hittem, hogy a W7 telepítőt elindítom, és a javítást választva ezt az image fájl választom ki. Akkor készítek egy olyan lemezt is még.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#16368) Mercutio_ válasza embe (#16367) üzenetére


Mercutio_
félisten

Jaja, kell, hisz élő rendszerről hogy tudnád felülírni saját magát? :U

Akkor viszont ez a mondat mit takar nálad? "Csináltam a D meghajtóra egy mentést a Macrium progival."

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16369) embe válasza Mercutio_ (#16368) üzenetére


embe
nagyúr

Ezt írtam:"...Ez egy közel 8GB-os mrimg kiterjesztésű fájl." Vagyis ez készült a progival.

És még ezt is"...Én azt hittem, hogy a W7 telepítőt elindítom, és a javítást választva ezt az image fájl választom ki" Ugyanis a W7 telepítésekor lehet javítást választani, és ha jól láttam be lehet tallózni image fájlból a mentést. Én erre gondoltam.

Az oldalukon nem találom ezt a bootolható lemezkészítést. Bocs amit korábban linkeltél ott van.

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#16370) dfdfdf


dfdfdf
őstag

esetleg erre valaki?

(#16371) Bjørgersson válasza dfdfdf (#16370) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Parancssorból nem próbáltad? Hátha az határozottabb lenne.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#16372) emiki6


emiki6
veterán

Hallottam valahol butított win7-ről, a thin verzió az olyan?

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#16373) eszakas válasza emiki6 (#16372) üzenetére


eszakas
senior tag

Minek az? Hátha tudunk jobbat.

Nem törtet kérsz miért lenne warez? Csak azt kérdezed van-e butított az szerintem nem baj.

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#16374) emiki6 válasza eszakas (#16373) üzenetére


emiki6
veterán

Közben szerkesztettem, mindegy. A thin pc nem az.

De most hogy mondod én egy törtről hallottam, amit kicsit lecsupaszítottak, hogy gyengébb gépeken is menjen.
Vagy elég nekem egy sima 32 bites? (az általam korábban említett laptopra kell) Szerk: 1,866 GHz-es Celeron 540, 2GB ddr2-es ram

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#16375) F e Z o


F e Z o
veterán

Srácok! Akinek van bios clr gombja hátul, s nullázni szeretnétek a bios-t, az kikapcsolt vagy bekapcsolt állapotban végzitek. Érdekes módon az elem kivesz, érintkező összezár nálam már 13 éve működik.
Egyik felhasználó ezt írta : Lehet, hogy te nem csinálnál, de az Ő alaplapjának hátulján van a clr gomb, amit ezért találtak ki! Nem kell elemkivevős kezdő ovis módszer, amit azok csinálnak, akik nem tudnak átrakni egy jumpert. Ha Te meg elem kivétel után csinálsz "érintkező összezár 5-10 mp-ig" az pont semmit nem ér..( Vagy elemet veszed ki, vagy tápot kikapcs, és úgy hogy elem bent van, jumper átrak )

H2O über alles!

(#16376) eszakas válasza emiki6 (#16374) üzenetére


eszakas
senior tag

Itt egy összehasonlítás mivel van több féle WIN7 ezek között megnézheted mi jó neked.

sephi: a bios reset az csak feszültség alatti biosnál működik, kikapcsolva de nem áramtalanítva. Az alapbeállításra áll vissza a bios. Amit te írsz az a bios kisütés ami drasztikus de a leghatásosabb. Én is legtöbbször ezt használom.

[ Szerkesztve ]

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#16377) Vigneau válasza F e Z o (#16375) üzenetére


Vigneau
félisten

Kikapcsolt állapotban szoktam használni.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#16378) radi8tor válasza Vigneau (#16361) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Körbenézek. ;)

⭐ Stella

(#16379) embe


embe
nagyúr

Na maradt az újratelepítés. Pedig azt a programot korábban is használtam, az LG Black Optimust azzal rootoltam mindig. Most meg leszedett valami szart hozzá. :W Törölve a program.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#16380) robogos10


robogos10
aktív tag

Meg van az új alaplap MSI K9A2 Neo2
Hétvégén meglesem mit is tud a Phenom X3 ;]

(#16381) embe válasza robogos10 (#16380) üzenetére


embe
nagyúr

Főleg ha még esetleg 4 magosítani is lehet.... ;) esetleg. Bár lehet a lapod nem tudja a magfeloldást.... :U

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#16382) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

⭐ Stella

(#16383) embe válasza radi8tor (#16382) üzenetére


embe
nagyúr

:W Nagyon fáradt lehettél. :)) :C
Igyál egy kávét!

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#16384) robogos10 válasza embe (#16381) üzenetére


robogos10
aktív tag

Megnéztem nincs benne olyan funkció amivel fel lehetne oldani a magokat :)

(#16385) Vigneau válasza radi8tor (#16378) üzenetére


Vigneau
félisten

Köszi szépen! :R

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#16386) eszakas válasza robogos10 (#16384) üzenetére


eszakas
senior tag

És ha CRTL+F1-et nyomsz? Vagy CTRL+F2?

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#16387) embe válasza robogos10 (#16384) üzenetére


embe
nagyúr

Igen én is úgy láttam. Utána megnéztem a lapod leírását, de nem találtam ilyen funkciót. Vagy csak elkerülte a figyelmem. :U

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#16388) Speed® válasza eszakas (#16386) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

SB710/750 kell az ACChez.

[ Szerkesztve ]

(#16389) dfdfdf válasza Speed® (#16388) üzenetére


dfdfdf
őstag

Egyes nV chipsetek is tudják és néhány gyártó külön chipet is készített hogy a régebbi lapkákkal is menjen.

(#16390) embe


embe
nagyúr

Igen de ennek a lapnak a gyári oldala nem említi, hogy ezt tudja. Ha tudná nagy betűkkel hirdetné szerintem.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#16391) Speed® válasza dfdfdf (#16389) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Nekem is volt N68/UCC képes lapom..de ott olyan szinten f0s az IGP, hogy hamar cseréltem egy sideportos 785G megoldásra..nomeg tuningban sem mindegy, hogy a feloldáson kívül rá tudsz-e pakolni soksok MHzet és tudod-e rendesen variálni a feszeket. Akkoriban a skót ajánlat nagy sláger volt..

(#16392) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Szakik!

Azon töröm a fejem, hogy veszek egy GTX 750-et (vagy HD7770/90-et, ez még kérdéses) valamint alá valami 4 magos proci + mITX lap összeállítást.

Kérdés, hogy mennyivel és miben lenne gyengébb egy
AMD X4 740 + Asrock FM2A78M-ITX+ páros egy
Intel i3 3240 + Asrock B75M-ITX lap igaz ezzel a lappal jóval drágább, esetleg helyette MSI B75IA-E33?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16393) eszakas


eszakas
senior tag

Vigi: A tankjaim ki vannak fejlesztve, mégsem jelöli elit tanknak. Nincs valami tipped miért nem?

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#16394) ST05 válasza Mercutio_ (#16392) üzenetére


ST05
őstag

paneltáppal tuti az i3 at venném,,, procierőben sem lennél hátrányban szerintem,,, sőt..

(#16395) Mercutio_ válasza ST05 (#16394) üzenetére


Mercutio_
félisten

Paneltáp hol bír el egy gtx 750-et :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16396) Speed® válasza Mercutio_ (#16395) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Megfelelően méretezve bárhol.
100W alatt lenne i3mal a gép.

(#16397) Vigneau válasza eszakas (#16393) üzenetére


Vigneau
félisten

A soron következő tank is kifejlesztve teljesen? Ha igen, akkor egy restart a proginak, már elitté is válik és kipipálhatod a legénységet.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#16398) eszakas válasza Vigneau (#16397) üzenetére


eszakas
senior tag

Hát a soron következő még nincs mind:) akkor az a baj. Alakul ez :)

Köszi.

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#16399) smiti


smiti
addikt

Hello Mindenki! Ismerősömnek keresnék félkonfigot, lap proci memó és vga kellene olyan 45k-ig.1280*1024-es felbontású a monitora.

(#16400) Vigneau válasza eszakas (#16398) üzenetére


Vigneau
félisten

Azaz, ott lesz az. Sajna, némelyik következő tankhoz 200k xp is elkél.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.