Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16701) eszakas


eszakas
senior tag

Érdekesek ezek az orosz laptopok. Bár én inkább megrendezettnek gondolom mert nem látok port a hardveren :)

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#16702) robogos10 válasza eszakas (#16701) üzenetére


robogos10
aktív tag

ez biztos hogy kamu!

(#16703) robogos10 válasza Cheesy (#16700) üzenetére


robogos10
aktív tag

holnap küld a csáó 1 Mirai dml-519w100, 19" 1440x900, Wide monitort!
Vélemények? :)

(#16704) Mercutio_ válasza Qru (#16638) üzenetére


Mercutio_
félisten

Szóval mi ez a belcsere és miket érint?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16705) föccer


föccer
nagyúr

Ha van valakinek Pesten (lehetőleg déli félteken) eladó garzonja ~6-7M között, amit szívesen ajánlana ne tartsa magában.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#16706) radi8tor válasza Cheesy (#16700) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

TV-nél ez nem biztos hogy olyan fontos.
Nézd meg a kettőt egymás mellett mondjuk MediaMarkt-ban.

Vigi: persze nem fontos, de majd ha elromlik nem mindegy hogy 1 hónapig ül rajta a bolt, vagy hivatalos szerviz megoldja 1 hét alatt... általában ezek már túl későn derülnek ki (mármint, hogy nem rendes gari van hozzá).

⭐ Stella

(#16707) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Most átváltottam a laptoppal VGA kábelről DisplayPort-ra. Hát, meglepődtem milyen jó képe van a monitornak. :P

⭐ Stella

(#16708) Mercutio_ válasza radi8tor (#16707) üzenetére


Mercutio_
félisten

D-sub vagy dvi volt eddig?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16709) radi8tor válasza Mercutio_ (#16708) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

D-Sub

⭐ Stella

(#16710) Vigneau válasza radi8tor (#16706) üzenetére


Vigneau
félisten

Cserekészüléket hoznak a javítás idejére és a sajátomat is hozzák, viszik. Így sok problémám nem fog jelentkezni.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#16711) emiki6 válasza Vigneau (#16710) üzenetére


emiki6
veterán

Valkinél egyszer ottmaradt egy csere készülék és senki sem ment érte. :F :DDD

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#16712) Mercutio_ válasza radi8tor (#16709) üzenetére


Mercutio_
félisten

Jah, ahhoz képest, főleg egy jobb monitoron látványos a javulás. Én a szememen is éreztem, hogy kevésbéffáradt nap végén mert megszünt / jelentősen csökkent a vibrálás.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16713) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Nyerjetek SSD-t, az ipon meg kapja be a like-hoz kötését :W

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16714) Bjørgersson válasza Mercutio_ (#16713) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Enyém lesz! :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#16715) Vigneau válasza Mercutio_ (#16713) üzenetére


Vigneau
félisten

Még az SzSz-nél tetszikeltem a brigádot, így nem okozott érvágást a dolog tegnap. :DDD

Az Auchanban 42k körül mozog, ahogy nézegettem tegnap.

Mi a különbség a KW, LW és BW végződésű termékek között?

[ Szerkesztve ]

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#16716) Mercutio_ válasza Vigneau (#16715) üzenetére


Mercutio_
félisten

Én viszont FB-szűz vagyok, és az is maradok :DDD

Mi 42?

BW a sima, KW a desktop, LW a notebook boundle kiszerelés (SSD ugyanaz, csak egyiknél beépítő keret van, másiknál usb-sata adapter a rendszer klónozáshoz.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16717) JanR válasza Mercutio_ (#16716) üzenetére


JanR
addikt

Szerintem már ki is bírod a végéig :D Legalább is ahogy én látom és amit az ismeretségemben tapasztalok, egyre többen törlik le magukat az FB-ről

(#16718) radi8tor válasza JanR (#16717) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Csak hiszik, hogy törlik magukat. FB-ról nem tudod törölni magad csak inaktiválni tudod a fiókot.
Amit feltöltöttél képet azok sem törlődnek a szerverről csak elérhetetlenek lesznek.

⭐ Stella

(#16719) Qru válasza JanR (#16717) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ez ugyanolyan lufi mint az iwiw meg a myvip volt. Most már kezd kifújni.

És igen, valóban nem tudod törölni magad a FB-ról.

#nincsbennetarcsi

(#16720) JanR válasza radi8tor (#16718) üzenetére


JanR
addikt

Nekem is csak 1 képem van fent, amit én töltöttem fel :) Bár nem is én vagyok a nagy hal, inkább az az undorító, hogy az "ellenőrző" szervek folyamatosan nézik ezeket az oldalakat és ha furcsaságot találnak, akkor mennek és utána járnak (pl. minimálbéren van, de minden hónapban egzotikus helyekről jelentkezik és jobbnál jobb autói vannak..)

(#16721) Qru válasza JanR (#16720) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ez Fb nélkül is működött eddig (jóra való szomszédok pl). Igaz így könyebb a dolguk. :D

#nincsbennetarcsi

(#16722) Mercutio_ válasza JanR (#16720) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ha ennyi esze van.... :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16723) Speed® válasza embe (#16695) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

tiborandrastól jött, ha nála hagytad, akkor ja :) Pöpec kis táp :K

(#16724) Bjørgersson válasza Speed® (#16723) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Tiborandras nagyon rendes. :K

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#16725) Speed® válasza Bjørgersson (#16724) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Sosem volt más a véleményem..sokadik üzletünk volt, szerencsére :K

(#16726) radi8tor válasza JanR (#16720) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nekem semmi bajom a hivatalos ellenőrző szervekkel. Ők a munkájukat végzik. Ellenben a kereskedelmi vállalatokkal, akik pénzért árulják a rólad gyűjtött adatot azoknak, akik náluk hirdetnek (Facebook, Google, stb).

De lehet csak én vagyok fordítva bekötve, hogy nem zavar NSA.

⭐ Stella

(#16727) Mercutio_ válasza radi8tor (#16726) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nekem azokkal is bajom van, mióta bírósági végzés nélkül is végezhetnek bizonyos tevékenységeket, amik korábban ahhoz voltak kötve. De a köztisztisztviselők és családtagjaik külön indoklás és végzés nélküli megfigyelésének lehetőségét is túlzónak tartom.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16728) radi8tor válasza Mercutio_ (#16727) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Magánszemélyként nincs okom panaszkodni arra, ha nemzetvédelmi, stb okból megfigyelik az embereket.
Azok az adatok nem kerülnek nyilvánosságra, vagy harmadik félhez. Ellenben az ingyenes szolgáltatók által gyűjtött tevékenységnaplók.

De természetesen megértem, hogy te azt is aggasztónak találod.
Mai világban minél kevesebbet kell megosztani magadról a neten és akkor nem lesz belőle bajod/fejfájásod.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#16729) Vigneau válasza Qru (#16719) üzenetére


Vigneau
félisten

De le tudod magad törölni onnan. :K

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#16730) embe válasza Speed® (#16723) üzenetére


embe
nagyúr

Én bontottam ki, én üzemeltem be. Nagyon rövid ideig volt nálam. Talán 2 hónapot ha ment. Beszámolta a jelenlegi házamba, és a tápba. Na a tápcsert megbántam. Nagyon korrekt táp volt. Csak gondoltam nem árt a több csati illetve legyen egy kis tartalék a tápban.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#16731) Bjørgersson válasza Speed® (#16725) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Én meg decemberben elég csúnyán kibasztam vele, azóta is ég a pofám. :B

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#16732) smiti válasza Vigneau (#16729) üzenetére


smiti
addikt

Főnök!

Neked ilyen nem lenne jó?

Magamnak meg ezt néztem ki. :B

(#16733) Vigneau válasza smiti (#16732) üzenetére


Vigneau
félisten

Ez tényleg halkabb gyári adatokkal bír a BQ-dhoz képest és akkora a légszállítása, mint a WB-é. Szerinted valóban annyira jó is?

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#16734) smiti válasza Vigneau (#16733) üzenetére


smiti
addikt

Valahogy meg kellene tudni. :B Nekem szimpi, csak az a baj, hogy merlinnél csak futár van. :U

(#16735) Vigneau válasza smiti (#16734) üzenetére


Vigneau
félisten

És ilyen ventik nincsenek az ÁFOR-nál?

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#16736) smiti válasza Vigneau (#16735) üzenetére


smiti
addikt

Magyarországon csak Merlin forgalmazza ha jól rémlik.

(#16737) F e Z o válasza smiti (#16732) üzenetére


F e Z o
veterán

900-as fordulaton 8,6dBa?
Házszellőzésre menne Smiti?

H2O über alles!

(#16738) Vigneau válasza F e Z o (#16737) üzenetére


Vigneau
félisten

Nekem CPU és VGA.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#16739) smiti válasza F e Z o (#16737) üzenetére


smiti
addikt

Nekem arra. :K

(#16740) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Az jutott most eszembe, hogy vajon USB3 pendrive-ról mennyi idő lehet SSD-re telepíteni egy Windows 8.1-et. HDD-re emlékeim szerint olyan 10 perc lehetett. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#16741) embe válasza Bjørgersson (#16740) üzenetére


embe
nagyúr

Legközelebb kipróbálom. De már egy sima usb2-es penről is iszonyú gyors.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#16742) F e Z o válasza Bjørgersson (#16740) üzenetére


F e Z o
veterán

Kérdés alapból a 8.1-es telepítőben benne van-e a lapod usb 3.0 drivere. Nekem valahogy nem jött be ez a 8.1, kb 10 percet voltam előtte.

10 perc BF4 után majdnem kifolyt a szemem, látszik a tanfolyam miatt alig ülök gép előtt. :))

(#16743) kovy29 : Hétvégén majd nyomom, ha egy kicsit nyugi lesz. Bár elvállaltam egy konfigot, 6 db pendrive-val, meg egy 500-as külső vinyóval, amik full vírusosak, de kell róluk minden anyag. *.lnk file-okat hoz létre a vírus, illetve a tartalmakból rejtett mappákat készít.

[ Szerkesztve ]

H2O über alles!

(#16743) Bjørgersson válasza embe (#16741) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Azt megköszönném, kíváncsi vagyok. :)

(#16742) sephi: Benne van és elvileg a 7-et is rá lehet valami trükkel venni, hogy lehesseb USB3-ról telepíteni.

Vasárnap játszottam a sajátommal először, ~4 óra alatt léptem majd' 9 szintet. :) Csak úgy fossa a pontokat a 3-hoz képest.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#16744) Vigneau válasza smiti (#16736) üzenetére


Vigneau
félisten

Ez ugyanaz a venti, ugye?

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#16745) smiti válasza Vigneau (#16744) üzenetére


smiti
addikt

Igen , az-az. :K

(#16746) embe válasza Bjørgersson (#16743) üzenetére


embe
nagyúr

Ez a legközelebb lehet fél év. :Y

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#16747) Bjørgersson válasza embe (#16746) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Jaa, akkor mindegy, addigra valószínűleg/remélhetőleg nekem is lesz. :) :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#16748) Vigneau válasza smiti (#16745) üzenetére


Vigneau
félisten

Akkor már 2k-t tudnék is spórolni vele, ahogy elnézem. :K

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#16749) F e Z o válasza Vigneau (#16748) üzenetére


F e Z o
veterán

+ futárköltség, ami Merlinnél szintén nem olcsó. Amikor csövet szerettem volna rendelni tőle 2m kijött volna 4k-ra, így inkább megrendeltem pesti Bluechip-ben 1m 1,5k, s Szilvitől hazafele jövet nem Kecskemét fele jöttem, hanem inkább felmentem érte Pestre.

H2O über alles!

(#16750) smiti válasza Vigneau (#16748) üzenetére


smiti
addikt

Akkor ahogy elnézem egyedül maradok. :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.