Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16051) Qru válasza Speed® (#16050) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

480-nak volt étvégya (250W), nagyon szerettem mert bika kártya volt de fűtött is rendesen...

Most a 460 SLi beéri röpke 2x150W-al... :D

#nincsbennetarcsi

(#16052) JanR válasza Mercutio_ (#16048) üzenetére


JanR
addikt

Nekem már a 3. nap után a gyártóhoz akarták küldeni a cuccost. Éves szinten elég sokat vásárlok tőlük és egy 9000 forintos billentyűn kezdtek el szarozni..

(#16053) Mercutio_ válasza JanR (#16052) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nálam egy 3k-s 2,5"-os usb3-as házzal játszották el ugyanezt, ráadásul a reklamációm átrgya az volt, hogy az új fóliás cucc a fólia alatt karcos volt több helyen :DDD
Aznap jeleztem, amint hazaértem és kibontottam a csomagolásból a cuccot.
Engem vevőként rohadtul nem érdekel, hogy ő el tudja-e ismertetni ezt a gyártóval, ez egyértelmű, helyszínen eldönthető dolog, végül többszöri levélváltás után "ha ragaszkodom hozzá levásárolhatom" lett a végszó.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16054) JanR válasza Mercutio_ (#16053) üzenetére


JanR
addikt

Óóó nálam nehezebb az eset. A kollégáim vették át személyesen a boltban, de be volt csomagolva fóliával. Otthon kibontom és az F8 billentyű alatt a műanyag el volt törve és lötyögött. Írtam nekik azonnal, másnap este levél, azonnal válasz, másnap este levél és bumm elfogyott a 3 nap :) Azért se tudjam visszaküldeni.. Aztán, hogy kicsúsztam a rendes garancia időből meg hasonló baromságokat írtak és csak azt tudják felajánlani, hogy a gyártónak visszaküldik és Ők kivizsgálják, ami 3-6 hónap. 2 hete írtam nekik, hogy kérem vissza a billentyűm, még nem jött meg :) Ha e héten se jön meg akkor fogy.védelem. Nekem ennyit megér, ha már így is megvárattak.

szerk: Hopp, épp most kaptam tőlük mail-t, hogy leadták a beszállítónak a terméket, aki még nem rendezte :DDD Még jó, hogy levélváltás alkalmával megbeszéltük, hogy nem élek az általuk felajánlott "feltételes ügyintézéssel" (ugye ez az, amikor visszaküldik a forgalmazónak), szóval passz, hogy mikor kapom vissza :(((

[ Szerkesztve ]

(#16055) föccer válasza Mercutio_ (#16053) üzenetére


föccer
nagyúr

Nem véletlen alakult ki az a sztereotípia az iponról, hogy nem túl vevőbarát hozzá állásuk van, pláne nem garancia ügyintézés terén. Nem hiába, az olcsóságnak emg van az ára. :(

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#16056) radi8tor válasza S.Feri (#16021) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Arra figyelj oda, hogy ne ASUS alaplapot rakj hozzá. Ciripelés elég esélyes vele.

#16040 Qru: alighanem utolsó darabok lehetnek, többi helyen is zuhant az ára 44k-ra.
De ez a széria nem olyan jó már, mint 320-as (bár sokan attól is féltek a bugos FW miatt). Igaz 320-as nem olyan gyors, mint 520-as.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#16057) JanR válasza föccer (#16055) üzenetére


JanR
addikt

Azért már nagyon olcsónak se mondhatók. Mindenesetre, ha most elkeverték a billentyűzetemet, akkor többet biztos nem vásárlok tőlük.

(#16058) Qru válasza radi8tor (#16056) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Jó az a 520. Az ilyen fis-fos EVO-t kenterbe veri.

#nincsbennetarcsi

(#16059) radi8tor válasza Qru (#16058) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Én PRO-val versenyeztetném, az ugye még 13-14k-val drágább, de jó is...
EVO-ra "csak" 3 év gari van, azzal valóban nincs egy súlycsoportban.

⭐ Stella

(#16060) Qru válasza radi8tor (#16059) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

PRO az már jó de elég drága.

mod:

V300 a tutikirály. :D

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#16061) radi8tor válasza Qru (#16060) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

V300 60GB-osra panaszkodott egy ismerősöm, hogy messze nem hozza a gyártó által megadott értékeket.
Kiderült, hogy 2féle NAND-al szerelték ezt az SSD-t, az egyik sokkal lassabb. :U

53k már nem olyan vészes egy PRO-ért szerintem. 65k-val indult tavaly év elején (2012 végén).

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#16062) S.Feri válasza radi8tor (#16056) üzenetére


S.Feri
őstag

Pedig lapcsere nem igazán van tervben...és ASUS GENE V van.
Most vettem a 3770-est, az i5-2500K az 2 évig szolgált, pár hónapja lett alaplap csere pontosan a 3770 miatt, nem nagyon fűlik a fogam 4770 körüli procira cserélni lappal együtt. Lassan ismét feneketlen kútként kezdek tekinteni a PC-re... 2 évig ezzel kihúzom, szerintem bőven jó leszek cserére még akkor.
Nyaralás, síelés, kirándulás, fürdőzés, biciklizés. :) Ezek lesznek a fő programok.

De untam már a telet, a tavasz is kimaradt, de mindent bepótolok, úgy kipörgetem a nyarat. :)

(#16063) Qru válasza radi8tor (#16061) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Melyik fw van rajta neki? Akkor most már értem miért van 2 féle FW és miért nem lehet frissíteni egyiket a másikra...

Nem tudom nekem Sata2-t tud csak a lapom és nem vettem észre a Samu SLC-m után, hogy lassú lenne, írásban még gyorsabb is.

#nincsbennetarcsi

(#16064) radi8tor válasza S.Feri (#16062) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Sajnos ASUS lapok tápáramköre nem rendelkezik a legjobb zavarszűréssel, amitől ciripelhet a táp.
Az én 400W-os silent tápom ciripelt az ASUS lappal, az új tulajnál már nem (ASRock).

Qru: ha nagyon érdekel rákérdezhetek tőle.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#16065) Qru válasza radi8tor (#16064) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

ssdok kiírja, nézze már meg. Kíváncsi vok rá...

#nincsbennetarcsi

(#16066) radi8tor válasza Qru (#16065) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

505ABBF1

⭐ Stella

(#16067) Qru válasza radi8tor (#16066) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Köszi, nekem 506-os van rajta akkor az enyém jó.

#nincsbennetarcsi

(#16068) embe válasza radi8tor (#16064) üzenetére


embe
nagyúr

Jajjj! Ez a hülye ciripelés.... :DDD Nekem egy Gigabyte GTX660-as karival volt egy cicergős sztori....

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#16069) radi8tor válasza embe (#16068) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

De ott a kártya cicergett gondolom, itt a táp cicereg.

⭐ Stella

(#16070) embe válasza radi8tor (#16069) üzenetére


embe
nagyúr

Igen az a vevő elmondása szerint. Csak ez a misztikus van akinél igen, van akinél nem jelentkező jelenség. :U
Tudom van róla cikk a tudástárban.
A poén az, hogy rákérdeztem az IPON-nál, hogy ez a cicergés hiba-e. A válasz a következő volt: belinkelték a ezt a cikket!!!!!! , és erre hivatkozva - ezzel megmagyarázva azt mondták hogy nem hiba.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#16071) Qru válasza radi8tor (#16069) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nálam is volt cicergés de mióta a két 460-am van azóta megszűnt, szóval valószínűleg a vga csinálta nálam is korábban.

#nincsbennetarcsi

(#16072) radi8tor válasza embe (#16070) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Valóban nem hiba, hanem feature. :)

Qru: igen, de nálam egyértelműen a táp volt, mert VGA nélkül is csinálta meg másik ASUS alaplappal is.

⭐ Stella

(#16073) smiti


smiti
addikt

Na kérem szépen, tényleg ki van használva a tápom teljesen.

4Ghz-re húzott procival a 3Dmark (13) alatt kicsit felszaladt a fogyimérő által mért érték. A legtöbb amit mutatott az a 484 Watt :Y Szerintem nem kell sokáig erőltetni ezt a terhelést. :DDD

Mindjárt mérem játék alatt is. :B

(#16074) eszakas válasza radi8tor (#16072) üzenetére


eszakas
senior tag

Nekem cserélték a tápot miatta. Egy Chieftec 600-as volt azt hiszem vagy ez :).

[ Szerkesztve ]

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#16075) Qru válasza smiti (#16073) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Konnektor felől mérted gondolom... 450-es még overpeak-ben se tudna ennyit. :D

#nincsbennetarcsi

(#16076) smiti válasza Qru (#16075) üzenetére


smiti
addikt

Természetesen, ilyen konektorba dugható mérőcske.

Need For Speed Most Wantedben, minden maximumon, Super Sampling egyedül 2X ( a max az 4X de az SLI-vel max 30fps van vele ) így ~ 400W. :DD

(#16077) Qru válasza smiti (#16076) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Kb 80%-os hatásfokkal dolgozik ott a tápod, tehát kb 320W lehet a valós étvágya a konfignak (a maradék kb 80W-ból meg veszteséghő képződik).

Bőven elég ez a táp a konfigodhoz, csak ugye a 12V-os ága lehetne kicsit bikább...

#nincsbennetarcsi

(#16078) smiti válasza Qru (#16077) üzenetére


smiti
addikt

Főleg akkor lesz bőven jó, ha kikerül belőle a második VGA.

(#16079) Qru válasza smiti (#16078) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Igen, bár az a tuningon nem fog lendíteni (sajnos). Amúgy miért teszed ki a szűrét?

#nincsbennetarcsi

(#16080) smiti válasza Qru (#16079) üzenetére


smiti
addikt

Nem tudom kitenni a szűrét mert nem az enyém. Csak addig parkol nálam amíg nem megy az új gazdájához. ;)

(#16081) Qru válasza smiti (#16080) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Jah vágom, nálam is parkolt már így vga. :K

#nincsbennetarcsi

(#16082) F e Z o válasza smiti (#16080) üzenetére


F e Z o
veterán

Gondolom nem sok minden fogja meg ezt a 760sli-t

2 kérdésem lenne mára : Digi betárcsázásnál a felhasználónév után kell a @digikabel.hu vagy sem? Mert csináltam ma egy gépet, de se gíy, se úgy nem tudtam felmenni a netre. 720-as és 691-es hibakód. Holnap próba másik hlókarival. A másik kérdésem pegdig az, hogy miért van az, hogy a böngészőm felhízlalja magát memóriából akár fél gigára is, úgy, hogy csak a battlelog van megnyitva.

H2O über alles!

(#16083) radi8tor válasza F e Z o (#16082) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem kell @és a többi a felhasználó névhez.
PPPoE módot választottál ki?

Böngészős témára: Firefox?
Annak ez a gyerekbetegsége.

⭐ Stella

(#16084) Vigneau


Vigneau
félisten

Gigabyte-ék milyen intenzitással szoktak válaszolni a support oldalukon feltett kérdésre?

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#16085) smiti válasza F e Z o (#16082) üzenetére


smiti
addikt

Az alábbi beállításokkal 100 - 130 fps között van a BF4, természetesen single playerben:

AZ új Most Wanted viszont fullon megfekteti, ott 30 fps az átlag. :Y

(#16086) F e Z o válasza radi8tor (#16083) üzenetére


F e Z o
veterán

Igen, PPPoE volt kiválasztva, de egy régi nforce chipsetes s754 Athlon 64, s igen ratyi hálókari van rajta, szerintem az lesz a ludas, holnap megnézem egy realtek chipes lankarival is, megy-e.

(#16085) smiti : Multiban biztos nem lenne annyi, de akkor is figyelemreméltó. A Most Wanted valami rossz konzolátirat, hogy megfektet egy ilyen konfigot?

[ Szerkesztve ]

H2O über alles!

(#16087) Qru válasza Vigneau (#16084) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Kb 0... :( Nem a supportjukról híresek, Asusé jobb sztem.

#nincsbennetarcsi

(#16088) Vigneau válasza Qru (#16087) üzenetére


Vigneau
félisten

Kértem frissebb BIOS-t tőlük a GTX 680-ra. Hátha lesz belőle valami.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#16089) Qru válasza Vigneau (#16088) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Addig álljál féllábon... :DDD

#nincsbennetarcsi

(#16090) Vigneau válasza Qru (#16089) üzenetére


Vigneau
félisten

Egy próbát megért szerintem. ;)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#16091) S.Feri válasza Vigneau (#16090) üzenetére


S.Feri
őstag

Ha az angolod akartad szinten tartani akkor mindenképp. :DDD

Eladó a tápom. :DDD

De untam már a telet, a tavasz is kimaradt, de mindent bepótolok, úgy kipörgetem a nyarat. :)

(#16092) föccer


föccer
nagyúr

Találkoztam olyan hirdetéssel itt a HA-n, ahol fizetésképpen bitcontot is elfogadnak. Azon gondolkodom, hogy sirjak-e vagy nevessek... :-/

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#16093) Qru válasza föccer (#16092) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Már is megyek bányászni bakke.. :D

#nincsbennetarcsi

(#16094) Vigneau válasza S.Feri (#16091) üzenetére


Vigneau
félisten

Nem azt írtad, hogy egy ideig még nem cserélsz tápot? :P

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#16095) Qru válasza Vigneau (#16094) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Letelt. :D

#nincsbennetarcsi

(#16096) radi8tor válasza föccer (#16092) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Úgy tudom nem támogatott ez a fizetési mód itt HA-n. :U

⭐ Stella

(#16097) smiti válasza S.Feri (#16091) üzenetére


smiti
addikt

Az apróid között csak a Routert és egy 2500K-t látok. ;)

(#16098) S.Feri - Amíg ilyen jól birja a 450-es addig szerintem nem cserélem.

Bár kérdés, hogy mennyit dobnál rá ? :DDD

Most előlapi panelt keresek! :B

[ Szerkesztve ]

(#16098) S.Feri válasza radi8tor (#16096) üzenetére


S.Feri
őstag

A HA mit árul?

Én meg azt fogadok el amit akarok nem? :)

smiti: érdekel? :DDD

[ Szerkesztve ]

De untam már a telet, a tavasz is kimaradt, de mindent bepótolok, úgy kipörgetem a nyarat. :)

(#16099) föccer válasza radi8tor (#16096) üzenetére


föccer
nagyúr

Gyorsan átfutottam a szabályzatot, de nem találok olyan pontot, ami tiltaná. A BTC értékesítésére vonatkozó tiltás benne van (11.3.), de mint fizetőeszköz használata nincsen benne. Sőt, semmilyen szabályozás nincs benne, így gyakorlatilag bármilyen valutával hirdetnek, az is szabályosnak minősűl.

De javíts ki ha tévedek, rég nem olvastam át tüzetesen a szabályokat. :R

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#16100) radi8tor válasza föccer (#16099) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Hivatalos szabályzatban nincs benne, mivel nem hivatalos fizetőeszköz.
Azért nem támogatott a használata itt, mert esetleges reklamáció esetén sokkal bonyolultabb lenne magának a felhasználónak is bizonyítania a dolgokat (nem előttünk, hanem pl hatóság előtt).

S.Feri: elfogadhatsz végülis bármit, de más kérdés hogyan érvényesítenéd a jogodat az esetleges hatósági intézkedés esetén.
Sajnos nem olyan szép világban élünk, amilyennek szeretnénk és inkább bizalmatlannak kell lenni, mint mindent engedni.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.