Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13701) smiti válasza robogos10 (#13696) üzenetére


smiti
addikt

Most nézegetem. 6 kiló a 3 db VGA-t nem fedi be. A proci itt nálunk ~ 240000, ami érdekes hogy az alaplap jelenleg 58000 -ért megvehető az Iponban. A 3 darab WD Red szintén 100k. A ház megint 50k. Szerintem vígan egy misi fölé karcol főleg a monitorokkal. :Y

[ Szerkesztve ]

(#13702) robogos10 válasza smiti (#13701) üzenetére


robogos10
aktív tag

kuva jó gép :Y :Y :Y :C
Nem semmi kell ilyen :DD

(#13703) emiki6 válasza smiti (#13695) üzenetére


emiki6
veterán

Tervezel venni vagy csak felmérés?

Nekem csak fejhallgatóm van: Steelseries Siberia V2. Jól szól, de nem elég kényelmes. :(

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#13704) Bjørgersson válasza emiki6 (#13703) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Na meg zenehallgatásra szerintem alkalmatlan.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13705) smiti válasza robogos10 (#13702) üzenetére


smiti
addikt

Inkább erre tessék csorgatni :DDD

(#13703) emiki6 - Igen, most tervezem hangszóró vételét. Csak ami a totyikjában megy azt inkább hagyjuk. :(
Fülesem nekem is van egy Sennheiserke személyében ( ezt is smitinétől kaptam ) ;] . Bár a nagyfiam manapság többet használja mint én.
Lehet nekiadom és veszek egy új AKG-t magamnak. :DDD

(#13706) Bjørgersson válasza smiti (#13705) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Like 5,315 Dislike 4,391 :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13707) smiti válasza smiti (#13705) üzenetére


smiti
addikt

Mindig kicsúszok az időből. Addig keresem a leendő hangfalam, amíg ez nem szól élvezhetően.
Ha ez tetszik rajta akkor jöhet a Dire Straits, az Eagles és a többiek. :P

(#13706) kovy29 - Szerintem a dislikeokosok nem nézték a 12 secnél tovább. :U

[ Szerkesztve ]

(#13708) Cheesy válasza smiti (#13705) üzenetére


Cheesy
őstag

Ez annyira erőltetetten nerdbait, meg amikor már annyira süt a csajról, hogy több ... uborkát fogott a kezébe mint memóriamodult, már az sem menti meg a videót, hogy csöcsösfaros. :o

A Raiden kalapos Ewan Dobson viszont király! :R

[ Szerkesztve ]

www.vakbelmutet.hu

(#13709) smiti válasza Cheesy (#13708) üzenetére


smiti
addikt

Viszont ebbe a totyikba nem is a gépszerelések szoktak a lényeg lenni. :DDD

Amúgy te már döntöttél, hogy mi lesz ?

(#13710) Bjørgersson válasza smiti (#13707) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Én se, valószínűleg senki nem abból a videóból akar megtanulni gépet összerakni.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13711) Cheesy válasza smiti (#13709) üzenetére


Cheesy
őstag

Behringer MS40 lesz, mert azt lehet majd másra is használni. Ha majd meglesz a lakás, akkor megy a TV két oldalára :)
Addig viszont még egy asztalt is csináltatni akarok, mert most nem is nagyon lenne hely a hangszóróknak...

www.vakbelmutet.hu

(#13712) smiti válasza Cheesy (#13711) üzenetére


smiti
addikt

Az Edifier-ről miért tettél le?

(#13713) Cheesy válasza smiti (#13712) üzenetére


Cheesy
őstag

Mert ahhoz még kell egy DAC, amivel annyival kerül többe, mintha egy olyat vennék még párezerrel drágábban, ami alapból tudja ezt és még többet is.

www.vakbelmutet.hu

(#13714) emiki6 válasza smiti (#13705) üzenetére


emiki6
veterán

A sennheiser jó, nem is tudom miért nem azt vettem. :(

Kovy: annyira nem vészes. Viszont nagyságrendekkel jobb egy fülhallgatónál, azért mondom ezt, mert máshoz nem nagyon tudom most hasonlítani. :DDD

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#13715) JanR válasza F e Z o (#13699) üzenetére


JanR
addikt

Pont az ilyen 5.1-m adom el most :D Nagyon jó kis cucc, elég szépet is szól, csak sajnos az optikai kábel bemenet nekem hiányzik róla.

(#13716) Bjørgersson válasza emiki6 (#13714) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Attól függ milyen zenéket hallgatsz. Amiket én, azokban még az ötezer forintos agybadugós fülesem is jobban szól, a Siberiában semmi középtartomány nincs, a gitárokból semmit nem lehet hallani.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13717) emiki6 válasza Bjørgersson (#13716) üzenetére


emiki6
veterán

Az én samus "agyas"-omban meg kevés a magas. A sima sennheiseres fülesemben meg kevés a basszus. Lehet veszek egyet, ami mindenben jó... :DDD :C

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#13718) robogos10


robogos10
aktív tag

Srácok valakit nem érdekel 1 ilyen?
[link]

(#13719) Bjørgersson válasza robogos10 (#13718) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ezt a linkelést még gyakorolnod kell. ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13720) robogos10 válasza Bjørgersson (#13719) üzenetére


robogos10
aktív tag

ááá :F
valami bibi nálam van nem a linkeléssel hanem az operával! :F
utánalesek

Jó helyen van? :B
Nem tudom hogy ezeket az ezközöket hova kell tenni

[ Szerkesztve ]

(#13721) Vigneau válasza smiti (#13686) üzenetére


Vigneau
félisten

Kérdés, mit csináljak a GTX 660-ammal? Vajon mennyiért lehetne eladni, akár csak próbagarival... :DDD

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#13722) robogos10 válasza Vigneau (#13721) üzenetére


robogos10
aktív tag

adok érte kábeltesztelőt :D

(#13723) Bjørgersson válasza robogos10 (#13720) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Talán itt jobb lehet.

(#13721) Vigneau: Nincs rá gari? Doboz, tartozékok?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13724) Mercutio_ válasza smiti (#13695) üzenetére


Mercutio_
félisten

Volt egy Genius slim 2.1-es jól szólt és még jól is nézett ki, de ritkán és akkor is zenére használtam arra meg jobb a mostani Asus Xonar DGX + Superlux 681 EVO white füles

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#13725) Vigneau válasza Bjørgersson (#13723) üzenetére


Vigneau
félisten

Elvileg iPon-os - csak 04ahgy Barátom még nem küldte el a garilevelet a mai napig. Igaz, nem is nyaggattam már egy ideje vele. Amúgy hiánytalan dobozos - egy ventis OC verzió.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#13726) Qru válasza F e Z o (#13699) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ugyan ilyen hang cuccom van! :C

mod:

Cheesy: 45k-s matrac az nem sokáig lesz matrac. Én 120k-ért vettem de még az is inkább a középkategória alja (160x200-as).

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#13727) ST05


ST05
őstag

nektek bejön ( mármint betölt) az ipon?
mert ha nem, akkor éjfél után érdemes lehet ránézni annak ,aki mondjuk vár valamilyen vga típust.
Olyankor szoktt rosszalkodni, amikor frissítik a készletet :K

(#13728) embe válasza ST05 (#13727) üzenetére


embe
nagyúr

Nekem sem tölt be. :(

Arcam AVR5 és Yamaha RX-A2080 Aventage erősítők, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#13729) smiti válasza ST05 (#13727) üzenetére


smiti
addikt

Teljesen megváltozott a honlap! :W

(#13730) Cheesy válasza Qru (#13726) üzenetére


Cheesy
őstag

Akkor alszok a padlón! :DDD

www.vakbelmutet.hu

(#13731) F e Z o válasza smiti (#13729) üzenetére


F e Z o
veterán

Én valahogy nem vagyok elájulva a nagy ipon-tól, persze hatalmas a választék, de a zöme cuccokat ugyanolyan áran megkapom a mezőtúri Pc Planet-ban is, ha netről rendelem, s még csak a futár költséget sem kell kifizetnem, mert valamelyik ismerősöm mindig kihozza nekem a rendelt cuccot. Egy esetleges garancia ügyintézésről meg nem is beszélve.

H2O über alles!

(#13732) Bjørgersson válasza Vigneau (#13725) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Akkor szerintem olyan 40k körül hirdetheted és engedsz belőle pár ezrest.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13734) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Skacok, létezik wi-fi zavaró amit olcsón kínai webshopbol be lehet szerezni?
Hiába csinálok policyt a routeren, hogy ne hajnalig netezzenek a kolkok, ha a környéken 2-3 nyitott router van :W

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#13735) Qru válasza Cheesy (#13730) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Keményen aludni egészséges azt mondják. :K :DDD

sephi: Vidékről nem érdmes onnan rendelni valóban. Nekem is ha rendel haver/fórumtárs vidékről én viszem le.

Mercutio_: Egyszerűbb ha csinálsz egy házirendet a W7 alatt a kölök gépén vagy szülői felügyelet progit raksz fel vagy elveszed a wifi vevőjüket.

#nincsbennetarcsi

(#13736) F e Z o


F e Z o
veterán

Srácok, marha jó progi ez a TeamViewer. Otthon és itt barátnőméknél is feltettem ezt a progit, öcsémnek szóltam, nyomja be a gépemet, s innen tudom irányítani az otthoni gépet. Mire hazaérek, le is jön a haverom által rendelt cucc.

H2O über alles!

(#13737) embe


embe
nagyúr

Hali!
Használja valaki Kaspersky rescue Disc nevű progit? Ha igen ebben nem tudna segíteni?
Köszi!

Arcam AVR5 és Yamaha RX-A2080 Aventage erősítők, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#13738) Bjørgersson válasza F e Z o (#13736) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Csak sajnos játszani nem lehet rajta keresztül. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13739) Mercutio_ válasza Qru (#13735) üzenetére


Mercutio_
félisten

Notijuk van (saját) és maguknak telepítik, illetve admin joguk van rajta, így ez a verzió nem működik :(

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#13740) Cheesy válasza F e Z o (#13736) üzenetére


Cheesy
őstag

Rejtam is rengeteg alkalommal segített, az meg külön jó, hogy van portable verzió is!

www.vakbelmutet.hu

(#13741) Qru válasza Mercutio_ (#13739) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Akkor 23h-kor leadják szépen a lapost Apunak. Ennyi. Légy férfi, bakker. :D

#nincsbennetarcsi

(#13742) Mercutio_ válasza Qru (#13741) üzenetére


Mercutio_
félisten

20 és 23 évesek, szerinted....? :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#13743) embe válasza Mercutio_ (#13742) üzenetére


embe
nagyúr

Akkor meg már hová korlátozod őket? ;] Lekéstél vele...

[ Szerkesztve ]

Arcam AVR5 és Yamaha RX-A2080 Aventage erősítők, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#13744) Cheesy válasza Mercutio_ (#13742) üzenetére


Cheesy
őstag

Erősebb vagy náluk? :U ;]

[ Szerkesztve ]

www.vakbelmutet.hu

(#13745) Mercutio_ válasza Cheesy (#13744) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nem, de nincs is rá szükségem, (még) van tekintélyem :DDD

embe: Egyszerűbb a netet megszüntetni, mint szólogatni, hogy roló lehúz, mert zavar a szöszölésük, de az lesz a következő lépés, hogy aki nem képes megérteni, az kiadja a notiját, és másnap amikor megyek melózni kirakom az étkezőben, ott megtalálja :W

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#13746) Bjørgersson válasza Mercutio_ (#13742) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nincs barátjuk vagy barátnőjük? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13747) Mercutio_ válasza Bjørgersson (#13746) üzenetére


Mercutio_
félisten

Van, de nem lógnak mindig együtt.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#13748) Cheesy válasza Mercutio_ (#13747) üzenetére


Cheesy
őstag

Csajok? Pics or didn't happen! ;]
FB profil is elég :D

[ Szerkesztve ]

www.vakbelmutet.hu

(#13749) Qru válasza Mercutio_ (#13742) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Akkor igen csak elkéstél a korlátozással. :( :D Felnőttek, fogadd el.

#nincsbennetarcsi

(#13750) Mercutio_ válasza Cheesy (#13748) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nem mutiba készültek :DDD csaj foglalt és szerelmes, a pasik meg úgy tudom nem érdekelnek.

Qru: Nem felnőttek, csak nagykorúak :( és nem én fogok hozzájuk alkalmazkodni :N eddig si voltak azabályok és be is tartották általában, de mintha kezdene elszaladni velük a ló.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.