Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23993) vond válasza kovsol (#23992) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Mert az esetek 90%-ában így is volt. Videósként kvázi lepattanózunk a fotósok után szinte minden esküvőn. Persze lehetne mindenre kétszer-háromszor annyi időt szánni, hogy legyenek rendes, megtervezett, csak videósoknak szóló helyzetek, pózok, történések is, csak ebbe már senki nem megy bele. Pár ilyen jelenetre azért meg szoktuk mi is kérni őket, de már így is elegük van egy óra után. :(((

És a fotózás tapasztalatom szerintem még mindig sokkal fontosabb a párok túlnyomó részének. Ezért is meglepő számomra, hogy elvileg idén nyáron megyek egy olyan esküvőre, ahol nem lesz fotós, csak videós (én). :)

De gondolj bele abba is, hogy azért egy esküvős nap eléggé kötött, előre leszervezett program. Persze, jó lenne egy komoly kisfilmet forgatni minden lagzin (sőt, még előtte, meg utána is), rendes történettel, maximumra járatott érzésekkel, nagy stábbal, 10+ millás felszereléssel, stb. De rohadtul nem életszerű, főleg ebben a hazai rendszerben, ahol kb. harcolni kell a szaros 100-150 forintos esküvőkért is. Szerintem Magyarországon iszonyatosan alul van értékelve és fizetve ez a szakma. :(

Az általad említett problematikát próbáltam feldobni egyrészt a kameramozgásokkal, másrészt a pontos és lendületes (ezáltal kegyetlen melós) vágással. Talán csöppet sikerült is. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó Panasonic G9 + 12-35 II + Sigma 10-20 + Viltrox speedbooster: https://t.ly/C88YY

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.