Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8201) freelanced


freelanced
addikt

Üdv,
Van olyan fejhallgató 50-100 között melyen van mikrofon és jó szivvel ajánlanátok?

Nem feltétlenül a zenehallgatás a cél, inkább a jó, stabil kapcsolat ha épp mászkálni kell az eszközöktől. De ettől függetlenül nem kizárt, hogy ilyen is történik majd, de nem várom el a vezetékes hangminőséget.

Köszönöm :R

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#8202) Citroware


Citroware
addikt

A Focal Bathys és a Bowers & Wilkins PX8 környékén elkezdtem nézelődni, azt remélve, hogy talán rendelkezik legalább olyan jó hangzással, mint a jelenlegi vezetékes felszerelésem, remélhetőleg legalább ugyanolyan kényelmes, de praktikusabb.

Sok elemzés után arra jutottam, hogy a Focal Bathys lényegesen jobb hangminőséggel rendelkezik és sokkal jobban fel tudja venni a versenyt a kábeles megoldásokkal, ennek ellenére az emberek fele simán a B&W PX8-at ajánlja, elismerve, hogy a hangzás kevésbé részletes, viszont jóval izgalmasabb, nagyobb benyomást kelt.

Mivel így nincs egyértelmű nyertes, arra jutottam, hogy várok még, hátha jön idén egy újabb modell, ami további javulást hoz és veri mind a kettőt, és egyértelművé teszi, mit válasszak.

Tehát a kérdés: Van-e kinézőben a közeljövőben új fejhallgató, ami versenyre kel ezekkel?
A kettő közül milyen érveket tudnátok még felhozni egyik vagy másik mellett?

(#8203) csendes válasza Citroware (#8202) üzenetére


csendes
őstag

Érdemes eldönteni mi a fontos: a hangminőség, a vezeték nélküli működés vagy az adott közegben a trendiség.

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#8204) Citroware válasza csendes (#8203) üzenetére


Citroware
addikt

Kb. kizárólag otthonra, bentre lenne, ahol egyik-másik szobában teszem a dolgom és a multipoint segítségével könnyen átváltok egyik forrásról a másikra.
Ezek miatt a transzparens mód fontos, mert jó lenne hallani, ha bármi is történik rajtam kívül - valaki becsenget a lakásba, telefon csörög, akármi.

Az aktív zajszűrésnek csak néha venném hasznát, sajnos túl közel van a templom. :U

[ Szerkesztve ]

(#8205) fattyu válasza Citroware (#8204) üzenetére


fattyu
veterán

figyi. nem tudom direkt-e vagy miért de leírtam.

ha nonstop tranaszparens módbann akarod használni akkor NE vegyél semmilyen high end bt zárt fejest. nem tesz jót a hangnak.

focal bathysom van. nem viccből írom.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#8206) Citroware válasza fattyu (#8205) üzenetére


Citroware
addikt

Ja értem, emellett valahogy elsiklottam. Akkor még várok, hogy megjelenjen egy igazán jó minőségű nyitott, ami ígéretes, és feature-ök terén nincs lemaradva ezektől. Az a néhány opció, ami van, már jópár éve kint van - pl a Deva Pro Wireless, amit említettél.
Ha néhány év alatt ennyit javultak a zárt BT fejhallgatók, akkor úgy érzem, a nyitottak közt is lehet készül egy nagy előrelépés a háttérben.
Nekem fontos a hosszú ideig tartó akkumulátor, multipoint, esetleg beépített mikrofon, stb.

(#8207) fattyu válasza Citroware (#8206) üzenetére


fattyu
veterán

Hat ha türelmes vagy. Okkal van kb 5 nyitott bt fejes a piacon. Ha kell a mozgás szabadság akkor 99% kell az izolacio is

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#8208) malacka87


malacka87
senior tag

Gondoltam megosztam a tapasztalataimet az Audeze Maxwell Wireless Gaming Headsetről! Tök jól szól akksija kiváló 80+ óra! Jók a kiegészítők hozzá amit külön lehet venni! Fülpárna zselés hűött! Nah de jön a fekete leves! Egy hónap után! Első körben elkezdett szarakodni a jobb oldali része. 1 nap múlva már levált a membrán. Fél hangerőnél nem volt hangosabban hallgatva olyan jól szólt! Ledobva se volt. Jött a csere darab hát ennek meg a bal oldala nem szólt normálisan. Hol elment hol visszajött a hang. Meg is elégeltem ezt és kértem vissza a 140 ezer forintos árat!!! :W Ez valami szánalmas ilyen árkategóriában! Szoftvere a másik katasztrófa...

[ Szerkesztve ]

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#8209) contaxg válasza malacka87 (#8208) üzenetére


contaxg
veterán

150k, nem 140! ;)

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#8210) Pro!Petya válasza malacka87 (#8208) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Sajnálom hogy kétszer is sikerült belenyúlnod!
Az enyém meg a haveré is tökéletesen müxik vásárlás óta, de gondolom ez téged nem vígasztal.
A szoftverével mi volt nálad a probléma?
Presetek-et szépen váltja , megjegyzi. Le lehet tölteni hozzá a "gaming" beállításokat is.
Ami az egyik legfontosabb ezeket menti a fülesre így nem kell hozzá a program se csak míg állít rajta valamit az ember.

Hidd el a Nova Pro Wireless és a TB Stealth Pro -ból is ki lehet fogni hibásat , lásd reddit. Pedig azokat sem gombokért adják.

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#8211) malacka87 válasza Pro!Petya (#8210) üzenetére


malacka87
senior tag

Nálam lefagyott párszor! Windows 11 eredeti! Mind1 most 50-ért néztem valami mást! Kár érte pedig tényleg jó hangja volt meg minden de nem mertem a 3. kört futni...

[ Szerkesztve ]

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#8212) mepet


mepet
addikt

Sziasztok!
Olyan wireless mikrofonos fejhallgatot keresek, aminel a leheto legeslegeslegkisebb a lag. PC jatekhoz kell. Egyelore csak stereo-ban hasznalnam (cs2), de ha nem okoz kesleltetest, akkor nem baj, ha van benne dolby vagy ilyesmi.
Sajnos nem talaltam olyan tesztet, ahol a lag szerint vannak osszehasonlitva. Hany millisec-rol lehet itt szo szerintetek? Vagy meg mindig a vezetekesek kozott kell keresgelni, ha nagyon-nagyon fontos a lag?

(#8213) fattyu válasza mepet (#8212) üzenetére


fattyu
veterán

bt felejtős, bármi ami saját adapterrel van 2.4 en, itt léptékkel kisebb a késés mint BTn.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#8214) gordonfreemN


gordonfreemN
addikt

Sziasztok!

Senheiser HD350BT fejesemnek megy szét a párnája. Van lehetőség szerintetek csere párnát venni rá és ha igen, milyen minőségben lehet ezeket kapni?

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#8215) mepet válasza fattyu (#8213) üzenetére


mepet
addikt

Ezt tudom. Az erdekel, hogy melyik wireless fejesnel a legalacsonyabb. Vagy ez a kerdes meg sosem merult fel senkiben korabban? :B

(#8216) Pro!Petya válasza mepet (#8215) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Wireless 2.4 / BT latency

Audeze Maxwell: 26ms / 186ms
Arctis Nova Pro : 38ms / 236ms
TB Stealth Pro : 69ms / 215ms

RTINGS oldaláról.

Az Audeze jelzett vissza egyedül hogy szerintük téves az Rtings mérése mert az valójában 24.85ms nem pedig 26ms .... :DDD

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#8217) Pro!Petya válasza mepet (#8215) üzenetére


Pro!Petya
addikt

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#8218) mepet válasza Pro!Petya (#8217) üzenetére


mepet
addikt

(#8219) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Sziasztok! Kérnék segítséget... kifejezetten hangos, erős basszusú, magasú, vagy inkább úgymond "diszkós" fejhallgatót keresnék, elektronikus zenéhez... van itt hasonló tapasztalat? :R
Szóval kifejezetten nem highend a cél(arra van más) , árkategória ilyen 15-20k nagyon max lenne. :R:R:R

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#8220) galocza válasza gordonfreemN (#8214) üzenetére


galocza
aktív tag

a sennheiser egyik szepsege. +cuccot occon kapatsz hozza.
https://www.aliexpress.com/w/wholesale-350bt-replacement.html?spm=a2g0o.productlist.search.0

(#8221) galocza válasza mepet (#8212) üzenetére


galocza
aktív tag

sajnos jatekhoz, amennyire en tudom, bt meg mindig keves.
komolyan lehet, h le vagyok maradva - nezz szet a jatekosfules topikban.
bocsi, de mi nem errol szolunk... 8)

(#8222) galocza


galocza
aktív tag

ok, draga sziveim,

(akik ma itt vannak, valszleg nem emlekeznek mar ram 8),
de par tapasztalat.
mivel annak idejen kiprobaltam par rohadtul dragat (tessek keresni), ugy gondoltam egy ideig, probalkozom occokkal.
-sennheiser hd458bt: hangja tetszett vmennyire (eleg semleges), de anc kb 0.
-avantree aria pro: nem is lett volna borzaszto az araert, de nekem tul basszusos, plusz hamar megdoglott az egyik oldal 8)
-final ux3000 a japcsik udvoskeje. ezt mar nem is lehet kapni - de en meg elcsiptem a japcsi amazonrol . eleg jo, de nem akkora sztar, mint aminek feldicsertek - tul basszusos sztem (en preferalom a semleges hangzast). aztan megoltem 8).
-shivr. annak idejen annyira feldicsertek, h vartuk, mint zsidok a messisast. s meg csak meg sem gyilkoltuk.
hang teljesen ok, anc qrvara idegesito s kaki: mindig hallgatsz vmifajta suvoltest a hatterben.
-yamaha yh-700. ezt kivetelesen (nem teszek normalisan ilyet!) hasznaltan vettem nemet amazonrol. fura amugy - alapbol csoppet bassheavynek tunt, de kellemesnek a maga modjan. majd (s ez szinte biztos, h annak bune, h hasznalt, refurbished volt), a jobb fel olyan ezsmeletlen hangos s dobozhangu volt, h...

szoval draga gyermekeim az urban...
-ha legoccobat szeretnetetek - irany aliexpress
-ha occot, de nem annyira kakit: sennheiser occo
-kozepar? ebben a kategoriaban (50-60k) vettem 3-4-et. vegy vagy occot, vagy gyujts dragabbra. ez a kategoria szolhat jol es/vagy lehet ok anc - de tan talad ki, mi is a fontos neked, s menj arra ra.
-uberfelso kategoria: en hallgattam annak idejen sony mx-et, b&w px7-et... egyik sem eri meg az arat.
a legcsodalatosabban szolo fulesem a mai napig ez:
https://www.definitivetechnology.com/en-us/product/legacy-products/symphony-1-headphones
ugy nezek ki mint leia hercegno sw1-ben...
de csodalatosan szol... 2015 ota...

(#8223) galocza válasza galocza (#8222) üzenetére


galocza
aktív tag

ok, 1rol elfeledkeztem, s ez a mee audio matrix cinema. ezt tortem ossze legutoljara 8).
hulye neve van, s az "extra" funkciok bar viccesek, nem igazan hasznosak.
de ha van fules, amit a kozepkategoriabol (50-70k) ajanlanek, az ez.
persze magambol kiindulva inkabb vennek 2 markas occot ebbol a penzbol 8).

(#8224) Kapanyél válasza galocza (#8222) üzenetére


Kapanyél
őstag

Lassan 2 éves lesz a B&O H95-öm, de az annyira jó, hogy talán abszolút is megéri az árát. Mivel közel és távol sincs ilyen jó, így pláne.
Bathys-t akartam venni, de az nagy csalódás volt: túl halk, túl műanyag, bár egész szépen szólt az is.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#8225) mepet válasza galocza (#8221) üzenetére


mepet
addikt

Tokeletes valaszt kaptam. A legalacsonyabb vezetek nelkuli kesleltetesu mikrofonos fejhallgato az Astro A50.
Az Astro A50 kesleltetese dongle-vel hasznalva 11ms.

Az wireless egerem 4.4ms-et, a kabeles billentyum 2.5ms kesleltetesu. A reakcioidom ~150ms. Ha faradt vagyok, ~10ms-el tobb.
Ezek a szamok. A 11ms nem keves, de megeri nekem a wireless kenyelmet, ezert belemegyek ebbe a kompromisszumba, mert csak hobbibol jatszom, nem ebbol elek. Igy, ha megjon a cucc, eletemben eloszor vezetek nelkuli fejhallgatot fogok vieslni, hala a segitsegeteknek! :R

(#8226) ittakary


ittakary
nagyúr

Sziasztok

maximum 40ezer forint környékén párom ezt a fejest nézte ki: [Sony WH-CH720]

kb ennyi pénzért van esetleg jobb tippetek? Zajszűrő nem lenne hátrány, mert az idegesítő tuctuc kondizenét jó lenne nem csak a hangerő bömböltetéssel elnyomni

nem a világot akarja megváltni, napközben AirPods Pro van a fülében, csak edzéshez kell
(edzés közben ez kiesik neki az AirPods, a fejhallgatója amit eddig használt JBL T450BT kicsit már megbetegedett, fülespárnát még rendeltünk hozzá, de már elkezdt műszakilag is szétesni, recsegős lett a hangja)

ha olcsóbb az se baj, csak ennél azért drágább ne legyen :D

(#8227) Dagidög


Dagidög
senior tag

Sziasztok!
Van egy Sony WH1000XM3-am. Nagyon király, szeretem és a Rtings mérése alapján kapott egy 10 sávos EQ-t, amivel nagy vonalakban helyreráztam a hangkarakter túlzó részeit.
Úgy gondolom, van még benne potenciál és az a 10 sáv kevéske. Androidra milyen megoldást ismertek, amivel szépen lehet EQ-zni akár parametrikusan?

(#8228) atos30 válasza Dagidög (#8227) üzenetére


atos30
aktív tag

Én a Poweramp Equalizer-t használom (nem a zenelejátszót, hanem külön EQ app) Próbaverzió 30 napos, de ha letörlöd és újrarakod, megint lesz 30 nap). Mindent is állíthatsz benne. Próbáltam még a Wavelet és Neutralizer-t , de azok nem tetszettek.
Én kikapcsoltam a telefonban az összes hangzásjavítót, aztán a sony appjával kb beállítottam a wh-xb910n-t, hogy máshoz is jó legyen, ha épp nem a telefonnal használnám, és csak ezután finomhangoltam az EQ-val a saját izlésemre.

A pénz azért van, hogy elköltsük!

(#8229) Kislabda


Kislabda
csendes tag

Sziasztok!

Megnyertem a feladatot, hogy szülőknek vegyek egy bluetooth fejhallgatót.
Alapvetően TV nézéshez és klasszikus zenei koncertek hallgatásához lenne használva TV-n (okos TV-k, blueetooth). Szerintem zárt fejhallgató lenne jó, hogy esti filmnézésnél ne legyen zavaró a másiknak, ha alszik. Úgy vélem semmi más preferencia nincs, mivel még sosem volt fejhallgatójuk.
Sajnos nem vagyok képben a fejhallgatókkal, a keret 40-50ezer Ft lenne. Valami különleges fejhallgató kell, hogy a kép és hang szinkronban legyen (lip sync)?
Tudnátok ajánlani valamit, ami bevált vagy bátran ajánlanátok?

Köszönöm!.

(#8230) kutyek válasza Dagidög (#8227) üzenetére


kutyek
senior tag

Nekem is XM3 van. Az EQ-t rendesen csak parametrikus EQ-val lehet beállítani, a 10 sávos graphic sajnos csak ócska pótlék.
Oratory1990-nél van hozzá preset, én ezt az USB Audio Player Pro (fizetős) para EQ-val használom. Van hozzá (szintén fizetős) MorphIt plugin, ezzel különböző fejhallgatók karakterisztikája között lehet váltani (más fejeseket emulálni), ill. ugyanúgy Harman profil is beállítható (az oratory1990 preset is Harman). Ez a két plugin elég jó, igazából pro VST-k androidos implementációi.
Ingyenesnek ott az AutoEq projekt, szintén Harman targettel, XM3 preset is van. Ki lehet választani, hogy milyen lejátszó /eq appal akarod használni.

(#8231) csendes válasza Kislabda (#8229) üzenetére


csendes
őstag

A tévéken általában lehet állítani az AV szinkront, és egyébként pedig a legtöbb tévé nem támogat kis késleltetésű BT codec-et. Továvvá sok SD csatorna hangja olyan mértékben tömörített, hogy az bármilyen fejhallgatón borzasztóan fog szólni. Ezért nem kell különleges fejhallgató. Tévéhez a lényeg, hogy a fejhallgató kényelmes legyen és valamennyire szellőzzön. Viszont azzal nem árt tisztában lenni, hogy a legtöbb tévé csak egyetlen BT audio eszközt támogat egyszerre. De erre is van megoldás, például a tévé optikai kimenetére csatlakoztatott dual link BT audio transzmitterrel.

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#8232) detroitrw


detroitrw
addikt

Sziasztok!

Szeretnek kerni toletek egy kis segitseget.

Munkahoz keresek mikrofonos vezeteknelkuli fulest. (utazashoz is, tehat kenyelmes legyen)
Az erteke olyan 40-50k korul lenne a legoptimalisabb
Ha ebbe az arba belefer valami ertelmesebb zart kialakitasu akkor az lenne a legjobb, amugy lehet nyitott is.
A fulet atolelo kialakitasura gondoltam a kenyelem miatt.

Előre is köszi :R

(#8233) detroitrw válasza detroitrw (#8232) üzenetére


detroitrw
addikt

(#8234) Kislabda válasza csendes (#8231) üzenetére


Kislabda
csendes tag

Köszönöm a tanácsot. Végül egy Sony WH-CH720N-t rendeltem.

(#8235) ittakary válasza Kislabda (#8234) üzenetére


ittakary
nagyúr

nálunk is vagy ez a Sony WH-CH720N volt a pakliban, vagy JBL Tune 670 vagy JBL Live 670

végül utóbbi lett, mert BestMarkt-ban több mint 10ezerrel olcsóbb mint máshol

(#8236) ittakary válasza ittakary (#8235) üzenetére


ittakary
nagyúr

legalábbis ez elég jó árnak tűnik:

mindenhol máshol:

(#8237) repvez


repvez
addikt

tud valaki tanácsot addni, hogy melyik ear buds BT fülhallgató mostanában a legjobb ár/érték arányu ?
Ami a legjobb hangzást és a legjobb uj technologiát tartalmazza, de nem horror áron ?
Xiaomi telefon és okos orával valo kompatibilitás elöny.
Hosszu akksi idő, activ zajszurés és 5.3as BT protokol , aptX HD

(#8238) FJC válasza repvez (#8237) üzenetére


FJC
aktív tag

Bár ez nem az a topik..
Ajánlom a EarFun Air Pro 3 -at.

"A tudományban az ellentétes bizonyítékok megkérdőjelezik az elméletet. A vallásban az ellenkező bizonyítékok megkérdőjelezik a bizonyítékokat."

(#8239) repvez válasza FJC (#8238) üzenetére


repvez
addikt

köszi, megnéztem pár tesztet rola, de ahhoz képest, hogy menynibe kerül, nem nagyon jok a visszajelzések rola, föleg a hangzás terén

(#8240) Gzula[HUN] válasza repvez (#8237) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

ITT a helyes topik, amit keresel.

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#8241) Dave567


Dave567
addikt

Sziasztok

Iphone 15 pro Max-hoz keresek vezeték nélküli fülhallgatót, ilyen Airpods szerűséget, 30000ft alatt melyik lenne a Best?

(#8242) Dave567 válasza Dave567 (#8241) üzenetére


Dave567
addikt

SRY
Nem ide! :R

(#8243) FJC válasza repvez (#8239) üzenetére


FJC
aktív tag

Megnéztem pár tesztet róla, de ahhoz képest, hogy mennyibe kerül, nagyon jók a visszajelzések róla, főleg a hangzás terén.,.. :)

"A tudományban az ellentétes bizonyítékok megkérdőjelezik az elméletet. A vallásban az ellenkező bizonyítékok megkérdőjelezik a bizonyítékokat."

(#8244) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Sziasztok!

Akinek van AirPods Max, az megvan elégedve vele? Megéri ezt a "brutál" árat?
Most megyek nemsokára külföldre és ott ahogy néztem, azért egy 10%-al olcsóbb, mint itthon.

Köszi!

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#8245) Dagidög válasza kutyek (#8230) üzenetére


Dagidög
senior tag

Nagyon köszönöm.
Az AutoEQ-t Waveletben kapcsolva próbáltam, nagy ugrás a 10 bandhez képest. Viszont az EQ bekapcsolásával jár némi klipelés. Hogy lehet ezen javítani?

(#8246) kutyek válasza Dagidög (#8245) üzenetére


kutyek
senior tag

Nos, nem használok AutoEq-t, csak tippelek. Ha van pluszos EQ sáv (tehát ahol kiemelést használsz), akkor mindenképp kell egy teljes frekvenciatartományra vonatkozó negatív korrekció (preamp gain). Az oratory1990 féle presetnél ez -6 dB. Nem tudom, hogy az AutoEq preset mennyire tér el, de nagyságrendi különbség nem valószínű. Mivel ez a -6 dB elég nagy, ennek hiányában (ha nincs beállítva) valóban lehet clipping.

[ Szerkesztve ]

(#8247) decoati válasza Dagidög (#8245) üzenetére


decoati
aktív tag

Waveletnél be lehet állítani az eq blokk erősségét, ezt beállítva látszik a grafikonon a maximális kiemelés mértéke. Ezt az értéket negatívként megadva a Channel Balance blokkban könnyen a clipping alá húzhatod a bemenő jelszintet.

család, gyerek, lakáshitel, közepesen szar munka vidéken

(#8248) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

sziasztok

arról van valami konszenzus, hogy a vezeték nélküli üzemidő mekkora mértékű csökkenése számít már garanciális problémának? kb egy hónapja használok G435-öt és eddig kb szűk 2 napot bírt egy töltéssel de tegnap azt vettem észre hogy 1 napot se bírt végig, pár óra után töltést kért.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#8249) csendes válasza FireKeeper (#8248) üzenetére


csendes
őstag

Elvileg 18 óra audió lejátszást tud: [link]
Egy év alatt ennek észrevehetően nem illik csökkenni. Azt nehéz eldönteni, hogy az akku hibás vagy valahol egy forrasztás rossz, de küldd el szervízbe.

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#8250) csendes válasza Dagidög (#8245) üzenetére


csendes
őstag

Leginkább úgy, hogy a gyári beállításokat megtartod. Vagy ha mindenképpen módosítani akarsz, akkor próba szerencse alapon a füled után beállítva. Nem csak az összteljesítmény számít, hanem az is, hog a membrán milyen frekvencián milyen teljesítményt bír el nagyobb torzítás nélkül.

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.