Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8151) FireKeeper válasza csendes (#8146) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

jah, nekem csak itthonra, egyedül, főleg gamingre kéne, szóval nem igazán fontos hogy szigeteljen, de ahogy néztem kb az összes wireless zárt. :(

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#8152) Gzula[HUN] válasza FireKeeper (#8151) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

Kialakításuk miatt a nyitott fejes, meg a zaj szigetelés fogalmilag gyakorlatilag kizárt. Túl sok nyitott vezeték nélküli fejessel egyébként se fogsz találkozni, itthon max Grado GW100-ast talász a megjelölt keretedből használtat (nem az enyém), vagy újat 70-ért. Esetleg rendelsz japánból belpiacos Audio-Technica ATH-HL7BT-t, de arra még megy majd áfa, és a hangját se ismeri itthon szerintem senki. Definíció szerint ott van még a Koss Porta Pro Wireless. Aztán planárokban ott van még a Hifiman Deva a wireless, de az meg bőven a kereted felül van.

Annyi "kiskapu" van, hogy esetleg szerzel egy nyitott hifi fejest, és veszel hozzá egy BT adaptert. Viszont ahhoz olyan nyitott fejes célszerű, amin a vezeték cserélhető, és nem nagy ellenállású. Ilyen a Philips SHP 9500-as vagy 9600-as, vagy a Fidelio X2HR. Előbbieket aliról tudsz beszerezni, bár egy 9500-as van aprón is, meg X2HR is.

Viszont BT adapterek ügyében én majdnem teljesen vakon vagyok, és pont ezért nem is ajánlom egyiket se. Ok, a FiiO BTR5 állítólag elég jó, talán rövid időn belül meg is tudom hallgatni, de olcsóbbak közt tényleg nem ismerek egyet se, ami jó.

ÉS BÚÉK MINDENKINEK!!! 🥳

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#8153) <Adamsky> válasza tvamos (#8148) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Ja, hogy nem (mű)bőr kellene ...
... hát, Ali-n ezeket (link1, link2) találtam. Esetleg az amazon.de-n nézz még szét.

#8149 Pitterix
Na, ez már valami!
Egyelőre sajnos csak ezt találtam. Valahogy azt kellene elérni, hogy ne ez az "LE" végű kapcsolódjon a gépedhez, hanem a normál.
Fura ez az LE dolog :F Tényleg "low energy" lenne? De, mi a tök "low energy" ebben a fülesben? LC3 codec kompatibilis lenne? Sehol nem találtam ezzel kapcsolatban infót ...

(#8154) Pitterix


Pitterix
őstag

Srácok, köszönöm! :R :C
Most jó!
Az az érdekes, hogy már csináltam így, de, akkor csak a képen látható módon ismerte be.
Arra leszek kíváncsi, ha kikapcsolom, s majd mondjuk holnap be, működni fog e.
Köszi még egyszer!!

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#8155) <Adamsky> válasza Pitterix (#8154) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"Köszi még egyszer!!" - szívesen! A lényeg, hogy összejött. ;)
" ... működni fog e."
Ha már egyszer megtörtént a párosítás, és szól, akkor azzal (szerintem) legközelebb sem lesz gond. Számomra változatlanul kérdés viszont, hogy mi ez az LE végű eszköz. :F

(#8156) csendes válasza <Adamsky> (#8155) üzenetére


csendes
őstag

Windows Bluetooth Low Energy (LE) audio driver: [link]

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#8157) Pitterix


Pitterix
őstag

Most kipróbáltam kíváncsiságból, s újra manuálisan kellett csatlakoztatnom.
De, legalább működik. :K

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#8158) csendes válasza Pitterix (#8157) üzenetére


csendes
őstag

Talán frissíteni kellene a Windows-t.

[ Szerkesztve ]

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#8159) Pitterix válasza csendes (#8158) üzenetére


Pitterix
őstag

Nincs új frissítés, max 11-re tudnám. Azt meg még nem szeretném. :B

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#8160) tvamos válasza <Adamsky> (#8153) üzenetére


tvamos
nagyúr

Kosz a linkeket! Nem is tudtam, hogy az amazon.de-rol lehet Magyarorszagra rendelni. Jo tudni!

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#8161) <Adamsky> válasza csendes (#8156) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"Windows Bluetooth Low Energy ... " - vagyis? Mint írtam, sejtettem, hogy ezt jelent(het)i, de a gyakorlatban ennek akkor hogyan is kellene működnie? És miért látszik duplán ez az eszköz? A gyártó egy szóval sem említi, hogy SBC és AAC-n kívül bármi mást tudna a füles.

#8157 Pitterix
Úgy érted párosítani, vagy csak rá kellett nyomni a már párosított fülesre, hogy arra csatlakozzon?

#8160 tvamos
100-ból 99 terméket bármelyik amazon-ról (akár a com-ról is) elküldik Magyarországra, csak nem biztos, hogy megéri. Én ilyen fülpárnát tuti az Ali-ról vennék. Persze, ha "tegnapra kell", az más kérdés.

(#8162) Pitterix válasza <Adamsky> (#8161) üzenetére


Pitterix
őstag

Csatlakoztatni bekapcsolás után.

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#8163) FireKeeper válasza Gzula[HUN] (#8152) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

igaz zárt, de vettem végül egy Logi G435-öt. nem voltak nagy elvárásaim, azokat egyelőre hozta. a mikrofon nagyon ratyi, de nálam az irreleváns (van külön mikrofon), üzemidőt majd meglátjuk, kicsit doboz hangja van, viszont mivel nagyon könnyű, egész kényelmes. a lightspeed is jól működik, illetve az nagyon tetszik hogy minden plug-and-play, nem kell az okádék G-hub-ot használni.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#8164) Furious


Furious
tag

Sziasztok!

Nagyjából 2 hónapja használom a Haylou S35-öt és gondoltam írok róla tapasztalatot, hogyha valaki gondolkodna rajta. Viszonyítási alap nálam a vezetékes DROP + EPOS PC38X volt, nem vagyok audiofil, de szeretem a kellemes hangzást, és a popot leszámítva mindenféle zenét hallgatok.

Napi 6-8 órát a fejemen van a füles általában, úgyhogy a kényelem szempont volt, és szerencsére hozta azt amit olvastam/láttam róla. Az anyaga és az olcsóságából adódóan persze vannak itt ott ropogó hangok, de ezt tudjuk be annak, hogy 17-20k-ért megvehető, és amúgy is valami fog benne szólni, tehát annyira nem zavaró szerintem.
Maga a vezeték nélküliség már hatalmas előny sok esetben, és a ház (9x14m) legnagyobb távolságaiból is próbáltam a MacBook Pro-ról folyamatos és pontos hangzást adott le.
A hangzásra nekem csak annyi kifogásom van, hogy a PC38X-hez képest halk, de ezt is csak olyan értelemben, hogy van amikor úgy szeretek zenét hallgatni, hogy leszakítja a fejem a zene (van ilyen, na :D), és azt ez nem tudja. Cserébe sokáig bírja az akksi, 3-4 naponta kell csak tölteni és kb. 20 perc töltés után is lehet még 3-4 órát használni, ha pl. meetingek hada között van az ember.
A gombokat gyorsan meg lehet szokni, de kell azért egy kis gyakorlás, ha előtte használt másikat az ember, néha megpróbálom még most is oldalt tekergetni.
Ja meg ugye adnak hozzá kábelt is, szóval ha valaki azzal is szeretné használni akkor adott. BT kapcsolatokkal eddig még nem volt gondom, TV, Xbox, PC, Telefonok mind kapcsolódtak hozzá.

Ha van lehetőség valami Medimarktban meghallgatni, akkor én abszolút ajánlom, de élhettek ugye online vásárlás során a 14 napos elállással is, ha mégse jön be, ezt mindenki döntse el maga ;) :R

“Work hard in silence, let your success be your noise.” - Frank Ocean.

(#8165) csendes válasza Furious (#8164) üzenetére


csendes
őstag

Fejhallgatónál nem egészen egyértelmű a 14 napos elállás, a részletek itt: [link]

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#8166) Furious válasza csendes (#8165) üzenetére


Furious
tag

Áhh, köszi a korrekciót, ez nekem nem volt meg. :F

“Work hard in silence, let your success be your noise.” - Frank Ocean.

(#8167) Ájvé válasza csendes (#8165) üzenetére


Ájvé
veterán

De itt végül helyt adott a panasznak és azt mondták lehet élni a 14 napos elállással (ha esetleg macerás is, illetve békéltető testülethez kell fordulni talán).

(#8168) dni


dni
őstag

Sziasztok,
TV-zéshez, alkalmi filmezéshez keresnék 60+-os hölgy részére egy vezeték nélküli fejhallgatót. Amennyire látom a Sony-nak már nem igazán érhetők el ilyen modelljei az MDR-RF811RK-n kívül, ami az alapzaj miatt nem tűnik túl jó választásnak.
Tudnátok valamilyen alternatívát ajánlani?
BT aptx adaptív/LL fejhallgató is jó lehet, vagy még ott is van lip sync probléma? Ha igen akkor milyen BT adót lehet érdemes beszerezni, ami szintén támogatja ezt a szabványt?

(Az LG 32LH530V TV-n nincs jack kimenet, ezért egy scart átalakító segítségével volt eddig rákötve egy Sony RF fejhallgató, ami már nem működik)

[ Szerkesztve ]

(#8169) <Adamsky> válasza dni (#8168) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Szia! A Scart csatlakozó miatt szerintem vm. hasonló bt. adót keress (Ali-n nagyobb a választék). Fejhallgatóból pedig vm. olcsóbb, de jó fejhallgatót (van app, beállítható EQ, stb.). Ez így gyakorlatilag SBC codec-et fog használni, de tapasztalatom szerint abszolút nem vészes a késés (TV-zéshez elég kell, hogy legyen).
Sajnos aptX LL-es adók drágábbak, és valahogy fülesből is gyér a választék.
Ha, nem hiszel az SBC-ben, ill. a fenti összeállításban, akkor az amazon-on nézz szét. Ott nagyobb a választék, és olyan is akad, ami már eleve úgy hirdeti magát, hogy "playback without lip sync delay"

(#8170) csendes válasza dni (#8168) üzenetére


csendes
őstag

Ebben a tévében nincs Bluetooth, nincs optikai kimenet és nincs fejhallgató kimenet sem.
Ezért nincs alternatíva a Scart átalakítón kívül
Ha van is BT a belépőszinten, az csak SBC-t támogat, így semmi értelme aptX-es fejhallgatónak. Viszont az AV szinkron a legtöbb tévén állítható, így nem lesz látható késés.
A külső BT transzmitter is akkor tud működni, ha van valamilyen audio kimenet a tévén, a legjobb a digitális optikai.

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#8171) Ájvé válasza csendes (#8170) üzenetére


Ájvé
veterán

Composite bemenet is van benne. HDMI is van, de ahhoz is lehet HDMI-jack külső átalakító persze az kb +10000 ft.
USB is van rajta, csak kérdés tudja kezelni a TV a külső USB eszközt hangkimenetként. De jack-composite átalakítás is működik, persze újabb kábel, de akkor elvileg ez az UGREEN transmitter jó lehet.

(#8172) <Adamsky> válasza dni (#8168) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Csendesnek igaza van. Az esetleges késést kompenzálni tudod (forrás) még ezen a régi készüléken is: HOME → Beállítások → Hang → LG Sound Sync beállítása.
A csatlakozáshoz pedig vagy eszkábálsz egy SCART → audio out (L+R) kábelt vagy veszel egy ilyet.

#8171 Ájvé
A HDMI → analóg kimenet szvsz. – onnantól kezdve, hogy van SCART — felejtős (macerás, és drága).
"... kérdés tudja kezelni a TV a külső USB eszközt hangkimenetként." – tuti nem.
Ez nem az a kategória. Őszintén én nem is nagyon hallottam olyan TV-ről, ami tudná.

[ Szerkesztve ]

(#8173) Gzula[HUN] válasza <Adamsky> (#8169) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

A fejhallgató nem működik, vagy a scart csati, vagy ez a kombó a TV-hez?

RF sorozatnál lehet érdemes volna feljebb nézelődni, mert a 810/811-esnél tudom mondani, hogy van zaj. 850-essel már nincs, és a mikrohullámú sötőtől (meg mástól se) "pattog". Mondjuk azt már pont nem kapni, de 855-es meg van még, érdemes volna rápróbálni.

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#8175) Ájvé válasza <Adamsky> (#8172) üzenetére


Ájvé
veterán

HDMI esetén konkrét eszköz is lehet, pl ez, így ha TV-n HDMI-re i lehet tenni a hangot (általában igen), akkor ezen keresztül BT-al már csak füles kell hozzá, ez Aptx-et is tudja még, nyilván ez jóval több költséget jelent.

(#8176) csendes válasza Ájvé (#8175) üzenetére


csendes
őstag

A Scart csatlakozó kétirányú [link] de a HDMI csatlakozó nem: vagy in vagy out. [link]

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#8177) insyde5 válasza csendes (#8165) üzenetére


insyde5
aktív tag

Fejhallgatóra is érvényes a 14 nap elállás. Ha nem tetszik az eladónak, békéltetés. Amíg egy matracot visszavesznek, addig egy fejhallgató nehogymár problémát okozzon.

(#8178) Victoryus94 válasza Don Atosz (#6620) üzenetére


Victoryus94
őstag

Én Aliról vettem, egyelőre jónak tűnik, és nem drága.

https://vi.aliexpress.com/item/1005003711536840.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.41.26d01802VfkoSq&gatewayAdapt=glo2vnm

Már csak azt sajnálom, hogy nem kapható a fejhallgató.
Egyelőre utódot sem találtam, nekem kényelemben ez mindent visz. (Nyilván lehetne újabb BT támogatás, kicsit jobb gombok rajta, nagyobb akku, de ezek nélkül sem cserélném le).

Ha még lehetne kapni, ilyet vennék a feleségemnek is (mindig lenyúlja) ;]

[ Szerkesztve ]

(#8179) Gzula[HUN] válasza Victoryus94 (#8178) üzenetére


Gzula[HUN]
őstag

"Szabvány" M-es sorozatú Audio-Technica párna lesz az vsz., csak felárazták. Nekem itthon MS5T (is) van, arra is AT párna lett rakva, csak plüssös. Kicsit kevesebb mély, de pihepuha megy kényelmes.

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

(#8180) Victoryus94 válasza Gzula[HUN] (#8179) üzenetére


Victoryus94
őstag

Az mégjobb, akkor még sok évig velem marad... :D
MS5T is van itthon. :U

(#8181) SP!T


SP!T
addikt

Sziasztok! Valakinek van összehasonlítási tapasztalata/véleménye hogy érdemese Beoplay H9 3rd-ről Sennheiser Mommentum 4-re váltani? Találtam egy kék Mommentumot nagyon olcsón ami tetszik, ránézésre kényelmesebb mert nagyobbak a párnái. A Beo kicsit nyom. Nem használom telefonálásra őket, ez nem szempont. A Mommentum 85k és szerintem ennyiért a Beo is elmenne a használt piacon.

Amúgy a Mommentum 3-at már volt szerencsém kipróbálni. Az eléggé kicsit túlszinezett, mélyekkel teli volt a Beoplayhez képest szerintem. Ennek ellenére tetszett az is. Vélemények? Köszi

There's a device that I've been using called a whoop.

(#8182) MaxxDamage válasza Victoryus94 (#8178) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Én is vettem, szivacsot amit a másik topikban ajánlottak. :K

Technics Best / Top fülest megvettem (120k+ HUF) már jó pár hónapja, de csak be lett állítva és hangolva... Hallgatni semmit sem hallgattam azóta sem.
Fiókba el lett téve a tartóban. (vettem hozzá külön ilyen pamut táskát is amibe pont belefér)

Munkába vettem, hogy ott majd jó lesz, de sajna azóta táppénzen vagyok és műtétekre várok.
Úgy...3 év mire túl leszek rajta (várakozás miatt) és talán akkor / azután használom majd és akkor is lesz még rá 2 év garancia és elmondhatom róla hogy "új" :DDD

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#8183) MrRL19


MrRL19
senior tag

Hello

fejhallgato szeretnek tv-hez tcl c728 típus
jelenleg oneaudio pro 50 használok nagyjából meg vagyok elégedve hangzással … viszont jobban örülnek egy Bluetooth fülesnek.
20k árban esetleg van vmi ami nyújt olyat mint a jelenlegi ? :)

koszonom előre :R

[ Szerkesztve ]

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

(#8184) Victoryus94 válasza MaxxDamage (#8182) üzenetére


Victoryus94
őstag

Akkor kitartás!

(#8185) MaxxDamage válasza Victoryus94 (#8184) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Köszi, az kell! :R
Pont a napokban mentem magán fogdokimhoz, mert ünnepek után bal felem feldagadt és korábban (10 éve) gyökérkezelt/tömött fogaim (2db) csontba lévő részében ideget nem tudták kiszedni, meg mellette lévő fog gócpontos, így ezt is meg kell csináltatnom műtét előtt (protézisek, mind2 oldalt)

Van kis kanyar a végénél és nem tudta akkor megcsinálni, most kipucolta és fia erre specializált, jön le Bp.-ről és majd ő megcsinálja (jó pénzért) anno a 2 fog gyökérkezelés ára 75k volt + porcelán tömések ára (~10 éve)

Kép az a korábbi gyökér kezelt fogak. (bal oldalon 5-s 6-s)

Sorry a sok OFF-ért, befejeztem! :R

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#8186) OPiiPO válasza MaxxDamage (#8185) üzenetére


OPiiPO
addikt

ezért szeretem ezt a topicot :))

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#8187) insyde5 válasza OPiiPO (#8186) üzenetére


insyde5
aktív tag

:)) :)) :)) :))

(#8188) neo81


neo81
senior tag

Sziasztok!
Egy jó minőségű vezeték nélküli fejhallgatót szeretnék vásárolni, amelyen van mikrofon (vagy beépített) és újratölthető elemmel is lehet működtetni.
Tudnátok ilyeneket ajánlani?
Köszi!

(#8189) fattyu válasza neo81 (#8188) üzenetére


fattyu
veterán

az elem dolognél eléggé elbukott a dolog.
beépített aku dívik ma már.
árkategória megadása nélkül, a jó minőség szülhet sokkoló ajánlást

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#8190) neo81 válasza fattyu (#8189) üzenetére


neo81
senior tag

Aha, ok!
Akkor egy ilyen vezeték nélküli fejhallgatót szeretnék:

-Kb. 40000-50000 Ft-ig.
-Beépített, jó minőségű mikrofon.
-Jó zajszűrés
-Hosszú akkumulátor üzemidő, amelyet dokkolón keresztül gyorstöltéssel is lehet tölteni.

[ Szerkesztve ]

(#8191) kutyek válasza neo81 (#8190) üzenetére


kutyek
senior tag

Szerintem ha "dokkoló" helyett megfelel az USB töltés, akkor számos javaslat adható. Pl. Edifier / Soundcore termékekkel általában jó a tapasztalat ebben a kategóriában. Nálunk a Sony WH-XB910N szintén jól teljesít (amazon.de-n most 120 EUR)

(#8192) neo81 válasza kutyek (#8191) üzenetére


neo81
senior tag

Köszi, de mindenképpen dokkólósat szeretnék.

(#8193) fattyu válasza neo81 (#8192) üzenetére


fattyu
veterán

a dokkoló inkább az office headseteknél van jelen. jabra 65 75 meg felsőpolcosabb plantronicsoknál láttam ilyet.

egyik sem kifejezetten zenére van ( a jabra 75 hallgatható egyébként) és árban is feljebb vannak.

Dokkoló feláras dolog és eleve nem alsópolcos termékekhez készül

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#8194) Furious válasza kutyek (#8191) üzenetére


Furious
tag

Edifier-ből melyikek ajánlottak?

“Work hard in silence, let your success be your noise.” - Frank Ocean.

(#8195) neo81 válasza fattyu (#8193) üzenetére


neo81
senior tag

Pl. ez szerinted milyen minőségű lehet?: [link]

(#8196) fattyu válasza neo81 (#8195) üzenetére


fattyu
veterán

nem ismerem.
de

ez is de facto call centeres headset nem zenére találták ki.
az van ráírva sennheiser. vagyis az ár 60%-a a név.
50 körül olyan sennheisert se vennék amit alapvetően zenére árulnak.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#8197) neo81 válasza fattyu (#8196) üzenetére


neo81
senior tag

Hm!
A Jabra 75-öt ajánltad dokkolós verzióban....
Esetleg tudnál ajánlani valamilyen más fajtát, amely dokkolós, de beépített a mikrofonja, akár drágább árkategóriában?

(#8198) lsloth113


lsloth113
újonc

Sziasztok!

Múlt héten vettem egy Epos Adapt 563-at, és egy furcsa, zavaró jelenségre lettem figyelmes, amiről szeretném kikérni a véleményeteket.

Valahányszor elindul bármilyen hang lejátszása, vagy nemrég fejződött be a lejátszás ( kb 3-4 másodperce), egy furcsa reccsenést hallok, illetve maga a lejátszandó hang is kap valamilyen alapzúgást, ami tart egészen a befejező reccsenésig. Ezeket több eszközözzel párosítva is produkálja, több programot használva, ki- és bekapcsolt ANC mellett is. Ha hosszabb ideig egyhuzamban megy valami, akkor nem zavar különösebben, az alapzúgáshoz hozzászokok. De ha gyakran játszok le rövidebb hangokat - pl Doulingoban rakok össze mondatokat, és felolvassa egyesével, szünetet tartva a szavakat, aszerint ahogy rájuk bökök - ott már kifejezetten zavaró.
Az érdekelne, hogy szerintetek ez normális jelenség-e, és számítanom kell-e minden, hasonló paraméterekkel rendelkező fülesnél? Ha nem, akkor mia az, ami okozhatja? Esetleg érdemes lenne kicseréltetni / megnézetni / másik típust választani?

Köszönöm szépen előre is a segítségeteket :) :R

(#8199) kutyek válasza Furious (#8194) üzenetére


kutyek
senior tag

Nekem nem volt egy sem, de olvass vissza picit itt a topikban, többen is írtak jó tapasztalatokat.

(#8200) SirRasor


SirRasor
őstag

EDIT: bocs, benéztem a topicot.

[ Szerkesztve ]

Make Love not war!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.