Hirdetés
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- vrob: Az utolsó DOS játékok 1996 - 1997-ben, egy korszak lezárul
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Utazásra tervezve – Anker Zolo gallium-nitrid töltő
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Lenry: Melléképületblog - 4. rész - Kocsibeálló
Új hozzászólás Aktív témák
-
Huma
addikt
"ja, hogy teljes titokban tett szert világuralomra?"
Elég nyilvánvaló. Ez nem egy olyan képesség amit fölfedsz ha rendelkezel vele és világuralomra törsz. Ellenkező esetben elveszted a legnagyobb előnyödet és céltáblájává válsz az összes többi hatalmasnak."te el tudod képzelni, hogy 1 ember ne éljen vissza az esetleges akármilyen hatalmával?"
Simán. Én sem élek vissza a hatalmammal. Pl bármikor eltaposhatnám a lábam előtt menetelő hangyákat, de mégsem teszem. Elvehetném a kisgyerektől a nyalókáját, de nagy lelkierővel képes vagyok ellenállni a kísértésnek."ha nincs, akkor mégis csak kidobott pénz volt (amivel én nem dicsekednék egyik hatalom helyében sem), a kísérlet pedig sikertelen"
Lehet hogy az volt, lehet hogy nem. A kormányok pedig ennél sokkal több pénzt szórtak már el mindenféle felesleges dologra."mondja ezt 1 megrögzött ateista jéghideg, kikezdhetetlen logikával...?"
Pontosan. Az ateizmus nem azt jelenti hogy mindent mereven elutasítunk. Épp ellenkezőleg, mindenre nyitottak vagyunk. Csupán mindent egészséges kétkedéssel fogadunk és nem hiszünk el bármit, bizonyítékok híján meg főleg nem."ezeket az infókat miért hiszed el?"
Mármint azt hogy folytak ilyen kísérletek? Miért kéne kétségbe vonnom? Számtalan forrásból meg van erősítve. Többszörösen dokumentálva van. Valószínűleg a hivatalos iratokat is bárki elolvashatja mivel már nem titkosak.Persze biztos hogy nem minden anyagot tettek nyilvánossá. Ez egyértelmű. Pl a nem önkéntes emberkísérleteket biztos hogy mai napig titkolják. Valamint ha sikerült elérniük valami eredményt akkor azt sem tárják a nyilvánosság elé.
Én sok mindent lehetségesnek tartok. Amit nem cáfol meg egyértelműen a tudomány és logikusan nézve lehetséges a létezése azt miért is kellene egyből elvetnem? Főleg ha személyes tapasztalatom is van a témában.
Új hozzászólás Aktív témák
- ASUS TUF Gaming A17 Makulátlan Állapotban, Dobozában!
- Samsung Galaxy Tab S9 FE 5G (128GB) Gyári Fóliás, Gyönyörű Állapotban! 6hó garancia
- Macbook Pro M1 13" (16/512GB) Gyönyörű Állapotban!
- HP Omen 45L/ 14700K/ RTX 4080 SUPER/ 64GB DDR5/ 2TB M.2 SSD
- Tamron 18-200mm Di II VC (Canon) és Tamron 70 - 300mm 1:4-5.6 (Canon) objektívek
- AKCIÓ! Apple Mac Studio M1 MAX 2022 32GB 512GB számítógép garanciával, hibátlan működéssel
- MacBook felvásárlás!! MacBook, MacBook Air, MacBook Pro
- Telefon felvásárlás!! iPhone 12 Mini/iPhone 12/iPhone 12 Pro/iPhone 12 Pro Max
- SAMSUNG DDR4 REG ECC 32GB 2666MHz RDIMM szerver RAM modulok, nettó 15740Ft+ÁFA, 1 év gar., több db
- Lenovo Thinkpad x1 carbon 5i 7-7600u // Carbon 6 i7-8650 // carbon 7 i7-8365u touch
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest