Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

A topik célja, hogy a félresikerült üzleteket itt megbeszélhessék a felek, ha azt nyilvánosan szeretnék megtenni.

További tudnivalók >>>

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2231) GAbre válasza KROK640 (#2227) üzenetére


GAbre
veterán

Bocsánat javítok,mert nem pontosan írtam:
Kb 4x beszéltünk telefonon.Említett 2,az utolsó hívások voltak,amikor nagyon nehezen lehetett elérni,és akkor is "üres szavai" voltak,hogy majd felkeres,meg más csinálja gart!

Gondoltam nem fontos posta,meg talán üzenetemből látszik is,hogy 3x lett elküldve,2x postán házhoz,amit visszadobott posta,hogy nincs cím!(És erre kértem igazolást postai vizsgálat miatt)
KillHates:
Jóval gar után,de 3 napot ment összesen ssd,felkerestem őt először,mert nem tudhatom van-e garpapírja,csak céges vagy egyéb okok miatt nem adja garral.De ő intézheti,és így talán olcsóbb és gyorsabb.Csak annyit kérdeztem ő maga tud-e gart intézni.Ha nemet mond,már vszeg rég le is zárult volna ügy más ph taggal,vagy kuka.
Őszintén ki az aki fogja és azt mondja intézem,majd felkeres 1 ph tagot?
Inkább küldöm hozzá én magam,és játsszátok le...
Nem szívesen osztottam privátom,mert amilyen szerencsém van,még így is szabályt szegek.Csak,hogy tiszta vizet öntsek a pohárba,hogy a kommunikációm mennyire hagyott kívánni valót vele.
Gondolom itt is hibáztam,de akkor legalább jogosan legyek elkönyvelve negatívan.
Nem pedig sértődött emberek értékelései által,akinek vagy igaza van,vagy nem!

Avatar

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.