Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

A topik célja, hogy a félresikerült üzleteket itt megbeszélhessék a felek, ha azt nyilvánosan szeretnék megtenni.

További tudnivalók >>>

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1924) szmolcsi válasza sztivo (#1923) üzenetére

Csá szerintem a laptopos történet is szépen le van írva szóról szóra , ott aztán volt mismásolás és természetesen egy bosszú negatív is , gondolom az nem érdekes hogy a tag azóta se adott el semmit meg eltünt az oldalról , téged se értelek milyen stílus az hogy kérek egy képet , könyörögnöm kéne ??? azt miért nem említed meg hogy azt válaszolta ne rinyálj , nem vagyok a 20-éves haverja , ő kezdte ezt az egészet itt a ph-n a " senkiházi nímand vidékről " email-ban pedig a " te csicskagyász " erre kapta azt amit meg is érdemelt de olvasható az első szösszenet tőle " félkegyelmű vevő " , az hogy nem tud egy dobozt megcímkézni egy feladóvényről képet küldeni , egy hirdetést jegelni nem az én bizonyítványom !! De megsértődni telefonba ordítani az megy !!
Lassan még én leszek tiltva mert vásárolni akartam és tisztességgel előre is utaltam !!!

**Kedvenc állatfajom a napokig nem válaszoló de minden nap többször belépő majmok !!!**

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.