Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bandus


bandus
veterán

Sziasztok!
A jelenleg is zajló úszó EB ihlette ezt a topikot, meg amúgysem találtam ilyet. Gondolom többen is szívesen töltjük az időt a medencében, így ebben a topikban megbeszélhetnénk minden úszással, búvárúszással kapcsolatos dolgot. Én ez utóbbit űztem egy időben (kb. 5 évig), aztán a városi uszoda bezárása miatt ez abbamaradt :( Mostmár csak hobbi szinten úszkálok, ha időm/kedvem úgy tartja.

várom a többi kedves fórumozó kérdéseit, hozzászólásait. :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#2) koob válasza bandus (#1) üzenetére


koob
senior tag

mik az eredményed 50-en?

(#3) bandus válasza koob (#2) üzenetére


bandus
veterán

De régen volt az már.. :) Kiemelkedő eredményt sosem értem el, időben talán valami 33-34 másodperc körüli, ha emlékeim nem csalnak..

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#4) bandus


bandus
veterán

Hopp!
Nem jár senki úszni, vagy az EB-t se nézitek? Meglehetősen idegesítő ez a sok kizárás: Ákos, Katinka, nameg a 200 mell győztese Facci. Elrontják az egész EB hangulatát. :(

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#5) bandus


bandus
veterán

Kovács Ági ismét harmadik :R és sajnos Hoogenband is csak ezt a helyezést érte el 100m gyorson :( , de Magnini megérdemelten győzött. Remélem Cseh Lacinak jól fog menni a 200m hát, abban egy dobogós helyezésre mindenképp jó lehet, 400 vegyesen meg ő az egyértelmű esélyes :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#6) R3ĐßuŁŁ válasza bandus (#5) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Cseh Laci sztem nyerni fog! :R

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#7) bandus válasza R3ĐßuŁŁ (#6) üzenetére


bandus
veterán

400 vegyesen valószínűleg nyerni fog, de remélem 200 háton is sikerül megcsípnie egy dobogós helyet :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#8) Grass


Grass
aktív tag

Ha kiszeretnék menni élőben megnézni, akkor jegyet ott a helyszínen kell venni? Vagy ha nem akkor hol? És milyen árban van?

"Ne vedd készpénznek mások gondolatait" - Good Will Hunting

(#9) lord_m válasza Grass (#8) üzenetére


lord_m
senior tag

Sztem egységes 1000 HUFban van a jegy, bár lehet, hogy vasárnapra már nincs is...

(#10) Grass válasza lord_m (#9) üzenetére


Grass
aktív tag

És megvenni ott kell helyszínen? Nincs honlapja egyébként ennek az EB-nek? a budapest2006.hu nem működik. Valaminek pedig csak kéne lennie ahol tájékozódni lehet, meg megnézni a programokat. Mert engem érdekelne, csak annyira nem vagyok otthon a témában hogy hogy is megy ez. Hol mikor hogy milyen szémok mennek.

"Ne vedd készpénznek mások gondolatait" - Good Will Hunting

(#11) Grass


Grass
aktív tag

Ő meddig is tart az úszóeb? Holnap lesz vége?

"Ne vedd készpénznek mások gondolatait" - Good Will Hunting

(#12) bandus válasza Grass (#11) üzenetére


bandus
veterán

Szurkoljunk együtt Szepesi Nikinek, Cseh Lacinak, és Kerékjártó Tamásnak :C
Az EB 6-áig tart, én úgy tudom, hogy 5-6 ezer körül vannak a jegyek, de a délelőtti program (előfutamok) teljesen ingyenes. Itt az EB hivatalos honlapja: [link]

Hajrá magyarok!! :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#13) R3ĐßuŁŁ válasza bandus (#7) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

200 háton második lett ugye?

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#14) bandus válasza R3ĐßuŁŁ (#13) üzenetére


bandus
veterán

Véget ért az EB, az éremtáblázaton a 10, helyen zártunk: 2 arany, 2 ezüst és 5 bronz éremmel. Nagyonnagy gratula Cseh Lacinak :R na és persze mindenkinek. Sajnálom, hogy Boulsevicznek nem jött össze a 200 pillangó döntője :( Laci viszont sokáig világcsúcs-részidőn belül úszott, de a végére belassult, nem volt már ellenfele, aki húzza. Kíváncsi leszek rá nagyon Melbournben jövőre, ahogy Danira is. Nagyot villanthatnak :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#15) R3ĐßuŁŁ válasza bandus (#14) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Most a magyarok közül a cseh laci volt a legjobb! :C

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#16) RAM válasza R3ĐßuŁŁ (#15) üzenetére


RAM
őstag

mily meglepő :C

Csak tisztán

(#17) R3ĐßuŁŁ


R3ĐßuŁŁ
őstag

Kár hogy vége van az EB-nek! Elnéztem volna még egy ideig!:)

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#18) bandus válasza R3ĐßuŁŁ (#17) üzenetére


bandus
veterán

Jövőre Vb Melbourn-ben ;) De nem csak az Eb miatt nyitottam a topikot, jöhet bármilyen kérdés, észrevétel az úszással kapcsolatban :)
ez gyakorlatilag egy Up :DDD

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#19) bandus válasza bandus (#18) üzenetére


bandus
veterán

Örömmel jelenthetem be, hogy Kovács Ági Pegingig folytatja pályafutását. A jövő évi VB-n nembiztos, hogy elindul, viszont a debreceni rövidpályás EB-n ismét szeretne hazai közönség előtt érmeket szerezni :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#20) bandus


bandus
veterán

Meg tudná mondani valaki, hogy milyen árban vannak mostanában az úszónadrágok? Vagy ilyen combközépig érőt, vagy teljesen hosszút szeretnék venni, de az árakról fogalmam sincsen, nomeg legalább feljön egy pöttyet a topik.. :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#21) bandus válasza bandus (#20) üzenetére


bandus
veterán

:F
Nehogymár senki ne ússzon itt a ph!-n.. :U

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#22) Dirtyz válasza bandus (#21) üzenetére


Dirtyz
őstag

Triatlonos múlt ér? :)

Védd a fákat, egyél hódot!

(#23) bandus válasza Dirtyz (#22) üzenetére


bandus
veterán

Persze ;) Én is elindultam pár kisebb triatlon versenyen, bár kevés sikerrel..a futás nagyon nem az erősségem..

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#24) Dirtyz válasza bandus (#23) üzenetére


Dirtyz
őstag

Hopp, és vizihokiztam is, de csak 1,5-2 évig :D [link]
Nekem mindig az úszás volt a gyengém, de a kerékpár és a futás kompenzálta valamennyire.

Védd a fákat, egyél hódot!

(#25) Thürkish


Thürkish
csendes tag

Hi people!
végre megtaláltam a nekem való fórumot :) IMÁDOM az úszást. jelenleg is úszok épp ez a 12. éve h űzöm a sportot :DDD azt mondják nem vagyok normális de szeretem!!!viszont amióta vissza vonult a legnagyobb király, Ian Thorpe eléggé le vagyok törve

(#26) Thürkish


Thürkish
csendes tag

látom négy hónapja én vagyok az 1. aki ír :( ez nem vmi bíztató.épp ezért haldoklik z a sportág mert nincs rá kereslet.vagyis van de azért nagyobb is lehetne.

(#27) Thürkish


Thürkish
csendes tag

ja és az úszónadrág ügyben is tudnék segíteni.nekem pl van 2 mezem:az egyik deréktól a bokámig a másik meg a vállamtól a bokámig ér :) az árakat is vágom ha kell vmi csak szólj

(#28) bandus válasza Thürkish (#27) üzenetére


bandus
veterán

Na végre valaki :)
Mivel nálunk bezárt az uszoda, így kénytelen voltam a versenyszerű sportot abbahagyni, de amikor cask tehetem elmegyek úszni. Szerencsére tavasszal újra kinyit, szépen felújítva. Engem egy bokáig érő mez ára érdekelne, remélem nem túl vészes, amikor benne voltam a dolgokban még a fecske volt a menő :DDD

mod: én Hoogenbandot mindig is jobban szerettem :)

[Szerkesztve]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#29) Thürkish


Thürkish
csendes tag

hát nálunk is zárva van az uszi :((( májusban nyit addig a szomszéd városban edzünlk ez kicsit kényelmetlen így nekünk
hát milyen gatya kell neked pontosan?

(#30) bandus válasza Thürkish (#29) üzenetére


bandus
veterán

Arénára gondoltam, deréktól bokáig érőre. Alapozásnál is mindig gyűlöltem ha pólóban, vagy pulcsiban kellett úszni..

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#31) Thürkish


Thürkish
csendes tag

egyébként Hoggenband is szimpatukis versenyző de Ian a nagy király mert amit levágott 2000ben meg 2001benaz vmi félelmetes volt :R

(#32) Thürkish


Thürkish
csendes tag

ja a póló meg pulcsi az durva én mindig vazelinnel kenem magam h ne dörzsöljön ki.
az én gatyám ami deréktól bokáig ér az is arena fekete és a combon van 3 arena logo.na ez volt 2 éve 20000 pénz.

(#33) bandus válasza Thürkish (#32) üzenetére


bandus
veterán

Olcsóbbra számítottam, dehát ez van, majd tavasszal veszek egyet. Már csak a szemüveg kérdéses. Régen mindig wink szemüvegben úsztam, a márkásabbak egyszerűen nem voltak kényelmesek. Ezek árai hogy mozognak mostanság?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#34) Thürkish


Thürkish
csendes tag

hát azt már nehezebben tudom megmondani mert kapok az egyesülettől ha szükségem van rá,így nekem nem kell venni.sztem nem lehet több 3-4000 HUf-nál

(#35) Thürkish


Thürkish
csendes tag

egyébként most akkor te úszol?vagy újra akarod kezdeni?
versenyek?voltak?vannak?lesznek?

(#36) bandus válasza Thürkish (#35) üzenetére


bandus
veterán

Már nem úszok, versenyszerűen nem is akarom újrakezdeni, bár kitudja, mi lesz ha jövőre felkerülök Budapestre.. :)
Én ugye búvárúszásban indulgattam, volt 1-2 OB, de dobogós helyezést sajna nem sikerül megcsípnem, talán nem vettem elég komolyan. Neked hogy megy? Versenyek? Eredmények?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#37) Thürkish


Thürkish
csendes tag

hát én is a jövő évben bízok én is akkor fogok felekrülni pestre fősulira(ha minden jól megy)
épp 2 hete voltam Ob-n.indultam 200gyorson meg 50 gyorson.a 200 szar lett(2:06,58-jobbra számítottam) viszont az 50 bíztató(27,32)
nagyobb eredményeim nincsenek. viszont a nyáron a Országos Vidék Bajnokságon 2szer is második lettem( 200 pille, 1500 gyors)gyilkos volt az annyi szent
ja meg egy-két versenyszámban benne vagyok a legjobb 10 között az országos ranglistán

[Szerkesztve]

(#38) Hunci


Hunci
aktív tag

Aranyos topik :R

WoW account eladó 4 izmos 80-as karival , dual speccel ... csere is érdekel

(#39) Thürkish


Thürkish
csendes tag

hello Hunci! :)
várjuk a hozzászólásokat!szal mindent bele jöhet minden ami úszás :R

(#40) bandus válasza Thürkish (#37) üzenetére


bandus
veterán

Grat ;) Nekem mindig a 200 volt a kedvencem. eredményre nem emlékszem pontosan, olyan 1:55 környékén lehetett..

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#41) Thürkish


Thürkish
csendes tag

hmmm....az nem rossz :) elvileg már nekem is 2 perc körül kéna hasítanom.én is szeretem a 200at.

(#42) bandus válasza Thürkish (#41) üzenetére


bandus
veterán

Azért uszonnyal nem is olyan túl jó, bár 12-13 éves lehettem :) Sajnálom azóta is, hogy abbahagytam, dehát nem voltam elég elhivatott. :(

[Szerkesztve]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#43) Thürkish


Thürkish
csendes tag

melyik városban laksz?te uszonyúszó voltál?és az jó?
egyszer én is kipróbálnám de persze az úszást nem helyetesíteném vele.egyszer voltunk Szegeden edzőtáborban és ott volt olyan h amikor nekünk edzésünk volt az ilyen uszonyúszók v búvárok mittomén,ott úszkáltak alattunk :) elég fura volt

(#44) bandus válasza Thürkish (#43) üzenetére


bandus
veterán

Nekem tettszett, persze nem olyan változatos, mint uszony nélkül :) Mondjuk én páros uszonnyal versenyen sosem indultam, csak edzésen úszkáltam vele, de nagy élmény, sokkal nagyobb sebesség. Palackkal nem is próbáltam egyáltalán, az nagyon nem tettszett. Amúgy Oroszlányon lakom, éppen újítják az uszodát, tavaszra remélem készen lesz, bár ősztől úgyis Bp-re teszem át a székhelyem remélhetőleg. :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#45) Thürkish


Thürkish
csendes tag

hello!
a napokban mondták nekem h lehetne indulnom egy verssenyen...a középiskolások világkupáján!te hallottál már róla?mert én nem sokat :( nekem is csak úgy mondták...
az edzőmmel meg lehet h májusig nem is találkozok :W

(#46) bandus válasza Thürkish (#45) üzenetére


bandus
veterán

Még nem hallottam róla, de szerintem indulj el mindenképpen, jó tapasztalat lehet. Miért nem találkozol az edződdel? :U

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#47) Hunci válasza Thürkish (#39) üzenetére


Hunci
aktív tag

Na oksi akkor mondom :
Az úszás :
Sokat szoktam pancsikolni járni , annak ellenére hogy olan vagyok mint egy darab kő -> elmerülök ha nem mozgok ( még telitüdővelis :B )
Vettem úszásleckéket anno még 3-4 éve s akkor döbbentem rá hogy annyira nemis veszélyes ( Volt egykis víziszonyom de rádöbbentrm hogy mivel ígyis úgyis lesűllyedek elég ha a medence aljáról felugrom s akkor lesz levegőm ;) )
Szal olyan kb 2 éve folyamatosan úszkálok de nem versenyszintem :)
Az egy úszásmód ami megy az a mellúszás ( a gyorstól hamar elfáradok )
Van bérletem ( 10 alkalmas s már olyan 3 hónapja nem használtam :W )
Valamint amit szeretek a pancsikolós dolgok között az a Thermal Fürdőzés .
A héten járt le a bérletem ( 15 alkalmas ) s próbáltam minél többet használi --> szószerint orrvérzésig jártam az uszodába :DDD .
Jó topik már rég szerettem volna felvenni a fonalat csak a vizsgaidőszak közbeszólt :R

WoW account eladó 4 izmos 80-as karival , dual speccel ... csere is érdekel

(#48) bandus válasza Hunci (#47) üzenetére


bandus
veterán

Kicsit leült a topik az tény :) Nálunk hamarosan befejezik az uszoda felújítását, lesz jacuzzi, szauna, konditerem meg mittommég mi, de sajna megmarad a 25m-es medence, nem lesz 50es. Tavasszal felújítom a felszerelésem, és irány a habok közé :) Szerintem ideális kiegészítése lesz a gyúrásnak. Persze nem olyan szinten, mint régen, de azért heti 1-2szer ellubickolok majd. :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#49) Hunci válasza bandus (#48) üzenetére


Hunci
aktív tag

Ja ja énis kondizok :)
Mellette kosár főleg nyáron mert nem járok egyesületbe + futok amikor annyira nagy a hormon túltengésem s ráveszemmagam + meg akartam próbálkozni a korcsolyával is de az nem megy mert szétszedi a kori a lábam :O
Jódolog az úszás olyan űdítőérzés s szerintem relative olcsó .
Most az új uszodát akarom kipróbálni amit itt építettek meg a Főnix mellett .
Sok sok X-trával

Az a 25 m-es medence amiről írtál az nagyon kevéske .
Mire belejössz az úszásba már fordulhatsz is meg pedig aligcsaptál kettőt :DDD
Úsztam már 20m-es medencébenis úgy hogy hullámtörője sem volt :Y
Jólrzed katasztrófa volt :))


Mindezekmellett én nagyon szárazföldi egy emberke vagyok sem sielni sem hajókirándulni sem csúnya mélyvíz közelébe nem megyek . :DDD
Jóbban szeretem ezt a jóöreg massziv szikár talajt amit a két lában stabilan meg tud álni
Na jó azért elmennék egyszer búvárkodni egyet ( mondjuk valami trópusi szigeten ) s mondjuk még egy szabadesést is bevállalnék :U

WoW account eladó 4 izmos 80-as karival , dual speccel ... csere is érdekel

(#50) Hunci


Hunci
aktív tag

Tegnap rászántam magam s elmentem futni.
Huhh de jó volt főleg az hogy utánna olyan nagyot aludtam :)
Mára egykis úszást tervezek remélem összejön a szokásos 1 km leúszása , ha nem azsem baj majd holnap ( Csak le kell járnom a múltévben vett bérletet mert különben érvénytelenítik ) :DDD

WoW account eladó 4 izmos 80-as karival , dual speccel ... csere is érdekel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.