Hirdetés
- Meggyi001: Áram nélkül....méltóság nélkül.....
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- sziku69: Szólánc.
- btz: Internet fejlesztés országosan!
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- MasterDeeJay: Sikeres CoffeeTime modok
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- bambano: Bambanő háza tája
-
LOGOUT

Új hozzászólás Aktív témák
-
Zolorado
tag
Ne csinálj factory resetet, nem a telefonnal van baj, hanem a Windows 10-zel.
Nekem csak kameraként ismeri fel, Windows 7-es gépen hiba nélkül működik minden.
Ha jól emlékszem, a Win10 Android driver eltávolításával és újratelepítésével működik egy darabig, de utána a Win10 frissíti a drivert és megint behal.
Áthidaló megoldásként használd az SD kártyát kártyaolvasóval...
-
zitrone88
aktív tag
hi,
most amire hirtelen gondolok, hogy, ha ez két külön gép, lehet gond az usb-vel, vagy csak a driverrel. A win7-nél még nem létezett gyors indítás funkció (legalábbis nem ugyanaz, mint win10-nél), a win10nél igen. Ha direktbe rányomsz win10-nél az újraindításra, akkor elvileg mindent újratölt rendesen, én tennék egy próbát vele ezután. Más akadályát most hirtelen nem látom, hiszen hasonló a két rendszer, amiben hasonlónak kell lennie, és nekem is működött mindkét oprendszeren. Én az usb-kre gyanakszom, ha előlapiról van szó, akkor érdemes egy alaplapi usb-be dugni a gép hátulján (mert még az előlapi, ami a házhoz tartozik is lehet gyenge minőség). Más ötletem nekem nincs, de majd a többiek

-
-
SharpSA
veterán
Hogy írtál be 160-nál nagyobb értéket? Nem is enged annál nagyobbat. Vagy ez most a Sip? Mert a Sip-nél a 6-osnak 255 az értéke. A többi jó.
Nálam így néznek ki a normál hangerő beállítások:
Az első szám a gyári érték, a másodikra állítottam.Hívás: Normal Mode => Sph / Sph2
Level 0 - 64 - 64
Level 1 - 76 - 80
Level 2 - 88 - 95
Level 3 - 100 - 110
Level 4 - 112 - 125
Level 5 - 124 - 142
Level 6 - 136 - 160 -
SharpSA
veterán
0-6-ig vannak a hangerő szintek. 0 a leghalkabb (ha úgy van beállítva) és 6 a leghangosabb. Mindegyik szintnek van egy gyári értéke, ezeket lehet módosítani. Elég neked a 6-osat felrakni a maximum értékre (160), majd set-tel rögzíteni azt. Egyébként ezek az értékek csak teljes törlés illetve teljes rom újratelepítés után állnak vissza a gyári értékre. Addig megmaradnak még újraindítás esetén is.
-
-
HuaweiU8500
senior tag
-
SharpSA
veterán
Igen a tétlen azt jelenti, hogy nem nyúlsz hozzá. De attól futnak rajta a programok, mennek a szinkronizálások és ezek (is) fogyasztanak. Ha igazán azt szeretnéd, hogy ne fogyasszon, akkor kapcsolj ki mindent a készüléken. Minden szinkronizálás, automata profil váltást, netet, stb. amik akkor is működnek, ha nem használod. Na persze az is tuti, hogy addig semmilyen üzenetet vagy emailt nem fogsz megkapni. Ezt is be lehet állítani. Van erre lehetőség, hogy mondjuk kikapcsolt képernyő esetén mi és hogyan működjön.
Ez nem olyan, mint egy autó, amivel ha nem akarunk menni sehová sem, akkor leállítjuk a motorját és nem fogyaszt semmit sem. Ezeknek a kütyüknek "tétlen állapotban" is jár a motorjuk. Kissé visszafogva de jár és a kiszabott feladatokat végre is hajtják. -
SharpSA
veterán
Óránként 1 - 1,5%-ot írt. Ez kb. így szokott lenni, de ahogy írtam nagyban függ a telepített programoktól és az engedélyezett funkcióktól. Mert azért azt ne várd már el, hogy mondjuk 2-3 email fiók 15 percenkénti ellenőrzése, üzenet küldők háttérben működése és még ki tudja mik esetében ne legyen fogyasztás. Olyan készüléket én is kérek, ami ezt tudja. Meg szerintem mindenki...
-
Fireferi7
csendes tag
Eddig 100% ban elégedett vagyok a telóval. Nem fagyott le, minden tökéletesen működik. Nem dob fel semmit és nem dobál le semmiről magától. Teszi a dolgát ahogy kell. Egyedül a melegedés amit fel lehet róni neki (amikor sokat gyötröm játékokkal) a felső részen kamera, szenzorok környéke.
-
-
whisky71
tag
Nekem nem rootolt és nincs vele gondom. SSLauncher-t használok, nem használt app-ok letiltva. Egyébként hibátlan rendszer nincs, ezt már jól tudjuk...

(#545) Fireferi7: Kiváncsi vagyok, neked milyen lesz, mert ami nekem jött TG, az nem fekszik fel rendesen az üvegre, körben van egy kis csík.
-
Ghard
őstag
Ugyan úgy futnak 6.0 alatt. Real racing 3hoz meg egyébként is erősebb telefon kell, nem a 64 bit meg a ram a fő lényeg, hanem a grafikus gyorsító.
A Mali-450(coolpad) és a Mali T720(ulefone) nem komoly 3d-s játékokra lett kitalálva.
De ha a coolpad neked elég volt, úgy ez a telefon is elfuttatja a real racing 3at.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
A topikban tilos hirdetni, valamint saját érdekeltségű hirdetések linkjét megosztani. Szolgáltatást/terméket pénzért keresni szintén tilos! Erre a célra ott van a Hardverapró! Más linkjét ahol nincs érdekeltség, szabad megosztani!
Tilos a Warez!
Fájlmegosztó és egyéb "kacifántos" forrásból származó alkalmazások fellelhetőségének megbeszélését hanyagoljuk a Prohardver! lapcsalád fórumain!
Ami nem feltétlenül a telefonhoz vagy a működéséhez kapcsolódik, azt légyszíves tegyétek "off"-ba. Ez lehetőleg minél kevesebb legyen!
A szerkesztési időt figyeljétek, 5 percen belül ha eszetekbe jut még valami, az utolsó hozzászólást kell szerkeszteni! Ha több embernek szeretnél válaszolni, akkor azt megteheted egy hozzászólásban is, de ez nem kötelező. Prémium tagoknál ez az idő 15 perc.
- Apple iPhone 14 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Samsung Galaxy S24 - 8G/256GB Onyx Black MAKULÁTLAN
- Apple iPhone 15 Pro 128GB, Akku: 92%, Megkímélt, Kártyafüggetlen, Töltővel, 1 Év Garanciával!
- BONTATLAN Új iPhone 17 PRO 256-512GGB Független 1év Apple GARANCIA Deák Térnél Azonnal Átvehető.
- Eladó egy Xiaomi k50 ultra (Xiaomi 12t pro) snapdragon cpu
- Samsung LH55CSPLBC 55" LCD monitor
- AKCIÓ! MSI Claw A1M 512GB SSD kézikonzol garanciával hibátlan működéssel
- 10+ db - Lenovo LOQ (15IRX10) - Intel Core i7-13650HX, RTX 5060
- BESZÁMÍTÁS! Lian Li Galahad II 360ARGB white bontattlan vízhűtés garanciával hibátlan működéssel
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 9800X3D 32/64GB RAM RTX 5070Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest



Meggyi001