Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

Ez az új Hardverapró konkrét, világos, értelmesen leírt bugreportjainak topikja. Azért, hogy az érdemi feladatok ne vesszenek el az általános, több ezer hozzászólásos csevegésben.

Amit tilos:
- designt fikázni,
- személyes sérelmeket listázni, anyázni
- információtartalom nélkül írni.

Amit nagy tisztelettel kérünk, hogy a konkrét bugokat itt írjátok meg:
- add meg az operációs rendszered és a böngészőt típusát és verzióját
- adj linket, ha lehetséges
- írd le lépésről-lépésre, tömören, hogy mit csináltál és mi történt
- mellékelj screenshotot, ha van értelme

Minden nem releváns hozzászólást törölni fogunk, visszaesőket banolni is, mert fontos, hogy eljusson a fejlesztőkhöz az érdemi infó. Bocs a szigorért és nagyon köszönjük a segítséget, no meg a türelmet, megértést!

(Design kérdésekről azért nem szeretnénk most vitázni, mert amíg nem 100%-os a rendszer, abszolút másodlagos a design, sokkal zavaróbbak a funkcionális hibák.)

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#2) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Adataim szerkesztésénél találtam ezt a kis hibát:

kép

Összefolyik a név bekarikáztam.Firefox alatt és xp van.

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#3) LÁZ válasza Parci (#1) üzenetére


LÁZ
addikt

Akkor leszek a második

-win7 x64 hun , chrome 16.0.912.63
- továbbra sem tudok belépni, 'sikeres belépés után' sem történik semmi, továbbirányit, de nem vagyok belépve.

-----------

cache-t és cookie-t is töröltél?
ha igen, és úgy sem jó, nincs mit tenni egyelőre, dolgozunk rajta.
(Parci)

[ Módosította: Parci ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#4) Melack


Melack
veterán

Oprendszer: OS X Snow Leopard 10.6.8.
Böngésző: Safari 5.12

Hiba: Belépésnél felhasználónév és jelszó páros megadása után beléptet, de nem vagyok bent a rendszerben. Cache ürítés után beléptet, de PMekhez belépés után error 404, főoldalra irányít, kiléptet. Visszalépés nem sikerül. Cache ürítés után beenged, de nem mindig.
Ez Win7 32bit SP1 és Chrome 16 mellett is fennáll.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#5) C1trom


C1trom
tag

-Windows 7 64 bit, Chrome 16
-Nem tudok belépni az új hardverapróra. Beírom felhasználónevem / jelszavam, egy darabig gondolkozik, aztán azt mondja hogy sikeresen beléptem és mindjárt továbbít, de továbbra sem vagyok belépve, nem tudok hozzáférni a hirdetéseimhez, stb.

Remélem nem cserélitek a prohardver fórumot is, mert akkor ide se tudnék belépni, hogy egyáltalán jelentsem a hibát...

(#6) mghltm


mghltm
addikt

eng win7 ultimate x64, ff 901

egyik

masik

harmadik

[ Szerkesztve ]

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#7) deathtania válasza Parci (#1) üzenetére


deathtania
senior tag

op rednszer: win7 ult x64
böngésző: Opera 11.60

(kicsit korábban volt, ezért nem tudok linket/screenshotot berakni, de gondoltam átmásolom ide is a jelenséget a másik totyikból, hátha tapasztalja valaki, vagy meg tudjátok lesni)

1. keresés funkció nálam részben működik (keresni akartam a videókártyák között arra, hogy 5770, erre kidobja, hogy nincs találat-se keres, se kínál. pedig előtte voltam benne, és az elején egy hirdetésben is benne volt a szöveg- innen jutott eszembe, hogy rá kéne keresni).

2. ezután vissza akartam mennni a böngészésbe, de a "hardver"re kattintás után nem jelent meg semmi alkategória, csak lent a legfrissebb 15 hirdetés.

3. rögtön belépés után rákattintottam, hogy privát üzeneteim, erre kirakott 404es hibával, hogy az keresett oldal nem található, és újra be kellett jelentkeznem.

[ Szerkesztve ]

www.brczart.hu

(#8) qfm


qfm
senior tag

Win7 64bit + chrome 16.0.912.63, de a lenti hibák nem böngésző függőek

1, Hirdetés archiválásra kiírta hogy sikeres. Majd rárakta az archivált jelzőt, és továbbra is aktív hirdetés volt. Későbbi újabb inaktiválásra tüntette el a rendszer. Lehet a server fagyások miatt is, több hirdetést nem adtam fel, így nem tudom hogy rendszeres jelenség e.

2, A kereső csak összefüggő stringet talál meg. Bár elvileg működik, de gyanítom hogy bugnak tekinthető, mert nem rendeltetés szerű működés.

Pl.:

A200 c2d kereső szóra megtalálja a Toshiba Satellite 15" A200 c2d 2.2/2GB/250GB/2600XT hirdetést, de a Toshiba A200 kereső kifejezésre nem, mert nem egymás mellett vannak a szavak.

[ Szerkesztve ]

(#9) Rav3n02


Rav3n02
senior tag

Nem tudom ez jöhet-e ide de:

Win7 (nem tudom hány biten, szerintem 32), Google Chrome, Firefox.

1.Ha egy hirdetést archiv-ra módosítok, kiírja, hogy sikeres adatmódosítás, de az adott hirdetésben marad. Célszerűbb lenne, ha a hirdetéseim listájába dobna vissza.

2. Részletes keresésnél, ha város szerint akarok keresni végig kell pörgetnem az egész legördülő listát, klaviatúráról bevitt karaktereket nem érzékeli a listában.

3. Egyes hirdetéseknél a listában alul több hozzászólást is jelez, de a hirdetésbe belépve nincsenek hozzászólások [link]

4. Bármelyik hirdetés adatlapján rákattintok arra, hogy "Megvásároltad tőle? Értékeld! »"akkor jön egy üzenet, hogy kérésedet továbbítottuk, de semmi nem történik (nem pontozható, nem lehet leírást írni.stb.) Tehát lehet, hogy bárki értékelhető anélkül, hogy vásároltam volna tőle. Sajnos eladói oldalról nem tudom milyen visszajelzést kapnék ha valaki rákattint erre a gombra. De többen már jelezték, hogy olyan emberek értékelik akik sosem vásároltak tőle :U

Automatikus e-mail jön vissza, ha az eladó szerint nem vásároltam: "Kedves Rav3n02!

blagolf szerint nem vásároltad meg tőle a(z) Telefont keresek!!! című apróhirdetésben hirdetett terméket.

Amennyiben blagolf valamilyen módon átvert, megkárosított, most jelentheted. Kérjük, mindenképpen indokold meg, hogy eredetileg miért akartad blagolf eladót értékelni."

5. A személyes menübe nagyon jó lenne egy PH! fórum link.

6. Zavaró, hogy a hirdetések listázásakor nem látni az eladó nevét.

Üdv,
R

[ Szerkesztve ]

(#10) Melack


Melack
veterán

Oprendszer: OS X
Böngészők: Safari és Mozilla Firefox 6.01

Beléptem HA-ra FF-szal, gonolkodás fennállt, elsőre nem látszott, hogy sikeres volt a belépés, majd utána átdobott a főlapra, de már bejelentkezve. Eközben a Safariban lévő ph! fórum kidobott. Belépésnél 1 és 3. jelölődobozba pipa betéve.

És egy pozitívum: az örömteli, hogy a jobb felső részben látható x-szel a csicsa kikapcsolható :)

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#11) DaveJr


DaveJr
őstag

BUG:
Win7 x64 IE9:

- (?) Saját magamnak tudok privátot küldeni minden figyelmeztetés nélkül

- fájl csatolásakor az elérési utat átírja erre: "C:\fakepath\...."

- (?) nem tudom törölni a privátokat amiket magamnak küldtem....lehet hogy ez nem bug de majd ezt vhogy meg lehet oldani hogy eltünjenek a "szórakozásaim"?:)

- hozzászólásaimnál n+1-szer kilistázza a hirdetést amihez hozzászóltam...tehát ha 4 hozzászólásom volt akkor 5ször van ugyanaz.

- nem küld e-mailt új privát érkezésekor

[ Szerkesztve ]

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#12) havasa


havasa
aktív tag

Hirdetéseknél---> Továbbítás E-mailben popup: nem jó az align (ha a képernyő tetején kattintok rá, nem látszik) Chrome 16.0.912.63 m

[link]

[ Szerkesztve ]

Commodore 16 Hyper-V cluster

(#14) SLIEDER


SLIEDER
tag

Na akkor a hibák:

Win7 Ultimate SP' X64

Név: Firefox Verzió 9.0.1 alatt tudok csak belépni.
Chrome 16.0.912.63m alatt tölt átirányít de nem lép be.
I Explorer9 9.0.8112.16421 (update versions 9.0.4 [KB2618444] alatt át se irányít minden marad úgy mint ha semmi se történt volna.

Hirdetés feladása:

Komplett Pc a 2. alkategóriát nem lehet kiválasztani de nem csak ennél a főkategóriánál van így.
Emiatt kidob hibával, hogy a feladás nem lehetséges.

Problémának tarom még ezen felül, hogy a hirdetés szövegét nem lehet formázni linket nem lehet beszúrni.

:R

(#15) madd dogg


madd dogg
senior tag

Win7 64bit, Chrome 16.0.912.63

- Ha a hirdetésem szeretném megtekinteni, csak akkor láthatom kész formában, ha rákeresek aprón. Eddig nem találtam olyan lehetőséget, amivel meg tudom nézni szerkesztés nélkül keresés nélkül

- A hirdetésemben van 10 kép feltöltve. Azokat hol látja a kedves vásárló? Megnéztem a hirdetésem, akárhová nyomok nem jön be.

-Az indexkép a hirdetésnél jó, de ha rákattintok, negyedére csökken, tulajdonképpen egy láthatatlan ponthalmaz. (a többi kép meg ugye sehol sincs)

- Módosítottam a hirdetés címét, szövegét. Egy nap és kb 20 mentés gomb után végre talán átállt.

- Ha a hirdetéseim adminisztrációja menüből a hirdetésre kattintok, egyből a szerkesztő nézet jön be. De NE MÁR! Először megnézném egyben, hogy min kell alakítani. Na innen nem tudom ezt meg tenni, csak ha rákeresek, így a HA csak akkor működtethető normálisan és gyorsan, a 2 ablakban van megnyitva és párhuzamosan dolgozok vele.

-Árulok 2 univerzális távirányítót. Ki tudja meddig lesznek meg... Miért nem elég az UP? A lejáratnak nincs értelme, szvsz aki el akarja adni az Up-olja. És összekötve a 2-t nem lenne ennyi baszakodnivalóm egy hirdetéssel: aki nem UPol valamit egy hónapig, annak automatikusan törlődjön a hirdetése. Sokkal egyszerűbb
-csak priviben próbálnám, NEM MŰKÖDIK A LINK a szövegben. Ovis módon van megoldva, kijelölöm a szöveget, ami hivatkozik, rányomok az URL-re, beillesztem a linket, nyomom hogy okés, és nem történik semmi. Fontos lenne, mert éppen egy potenciális vevő érdeklődik.

-privát üzenetet nem jelez az oldalsó ablak a boxban, csak a hirdetéseim adminisztrációja menüben vettem észre a listában a hirdetés alatt. csodás.

-A hirdetésnél viszont nem tűnik el a jelzés, így mindig azt hiszem, hogy olvasatlan. Így értelmetlen. KATT

- 5 UP-ért 180ft eszement drága szerintem. Így azok a hirdetések meg fognak szűnni, mikor az emberek kacatot árulnak, és pont szükség lenne rájuk. Senki sem fog hosszabbítani ha fizetős. Sok embernek van 15-20 hirdetése, és nem üzletszerűen kereskedik, hanem árul lefogató keretet, maradék ramsünit, olyan apróságokat amik lényegében értéktelenek, de akinek pont az ment szét, visítva ujjong. Ezért szeretem a HA-t, mindent megtalálok. Így ezek el fognak tűnni.

-hirdetéskeresőben a városoknál akartam betallózni, és nem hallgat billentyűparancsra, ergo hiába írom be Budapest miatt h "bu", csak áll az A betűs városokon. Nagyon lassú így kikeresni egy várost.

[ Szerkesztve ]

(#16) bsh


bsh
őstag

az adatlapomon alul felsorolt hirdetésemnél kettőnél hibásan írja ki a hozzászólások számát, az egyiknél 158, a másiknál 12, holott egyikhez sincs egyetlen hozzászólás sem. (ss)
nem tudok belépni (bár azt írja sikeres belépés), így törölni sem a hirdetésem. (vista business x64, firefox 3.6.25)

(#18) fatallerror


fatallerror
addikt

win 7 x64, firefox 9.0.1 nem tudok belépni vele

chrome-al sikerült viszont nagyon döcögősen tölti fel a hirdetést

don't tell me what i can't do!

(#19) danih


danih
addikt

Fizetett, időzített UP nem működik.
Beállítottam néhány időzítést, visszavonásuk sem működik, nem látok listát az aktív időzítésekről sem.

(#20) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

Ubuntu 10.10, Firefox 3.6.24:

A felhasználónév mezőben az űrlapkitöltési előzményeket felkínálja. Itt ha billentyűzettel navigálok a kiválasztott felhasználónévre, és <ENTERT> gombot ütök, akkor a jelszót hiányolja, holott még csak a felhasználónévnél tartok.

Win7 x64 7601 Home Premium, Firefox 9.0.1:

A felhasználónév mezőben az űrlapkitöltési előzményeket felkínálja. Itt ha billentyűzettel navigálok a kiválasztott felhasználónévre, és <ENTERT> gombot ütök, akkor a jelszót hiányolja, holott még csak a felhasználónévnél tartok. A jelszót beírva és entert nyomva belép. (Csak a jobb felső sarkos belépés esetén.)
Ha azonban hozzászólnék valahol, és a képernyő közepén jelenik meg a beléptető modul, akkor a jelszó beírása után sem jó az enter, csak az egérgombos kattintás. Iszonyatosan kényelmetlen. (Ez a Linuxos, fentebbi rendszerrel jó, és minden korábbi PH! családba tartozó oldalon jó.)

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#21) qfm


qfm
senior tag

Win7 64bit + chrome 16.0.912.63

Nem működnek a hirdetésben szereplő képek.

Pl.: [link] - Az alján van ez a kép link: Kép1, megnyitva ismét a hardverapró tárul elénk, és nem a kép.

(#22) teglasz


teglasz
tag

Win7 x64, Firefox legfrissebb:

Telefonról írok, így nem tudok linkelni, de erről is
ugyanezt csinálja Opera minivel:

Belépés, adatlapom megy, hirdetéseimet is előhozza,
de amint valamelyikre kattintok a címsorban megjelenik
a hirdetés címe, és behozza egy apro nevű miskolci
felhasználó adatlapját. Ja és az összes hirdetésemre
ezt tölti be.

Kösz.

teglasz felhasználónak 238 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése a fórumon! ------ Eladó termékeim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/teglasz/index.html

(#23) Melack


Melack
veterán

Hirdetés feladása

Mozilla 6.01 OS X-en

Alkategória nem választható ki.

Link

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#24) MeroM válasza Melack (#23) üzenetére


MeroM
senior tag

Üdv Nekem a főkategória nem választható de az alkategória választható és utánna kihalt [link] , de természetesen ezt is expolerrel9 el, mert Chrome val be se tudok jelentkezni!

[ Szerkesztve ]

(#25) madd dogg


madd dogg
senior tag

Win7 64bit, Chrome 16.0.912.63

-Eltűnt a 10 feltöltött kép a hirdetésből, eddig legalább szerkesztőablakban megvoltak, már nincsenek ott sem.

(#26) rento


rento
őstag

Akkor én is folytatnám:
oprendszer: win7 64bit, böngésző alapértelmezetten opera, de próbáltam ie-el, és firefox-al is, úgyanúgy nem mennek az alábbi dolgok:
- amikor kiválasztom a vga kategóriát 65 hirdetést mutat, aztán kiválasztom a pcie-t, ott 27db hirdetést, kiválasztom az amd/atit, ott pedig 398-t.
- felraktam egy memória hirdetést, kb. fél óráig tartott, mert nem képes megjeleníteni az alkategóriákat, ha kiválasztom a hardvert, utána random szerűen nem jelennek meg a hardverelemek, ha az mégis, akkor a memórián belül az asztali ram, noti ram stb... [link]
- települést is alig akar felvenni, egyszer sikerült elérnem, hogy listázza a településeket, aztán beírtam hogy Budapest, és nem adta hozzá, csak kb. a 15. kattintásra.
- hirdetés szövege rész elég puritán, nem tudok kiemelni, linkelni, stb... csak ha a megfelelő html kódot írom be
- időrendi sorrend, illetve blokkméret hiánya a hirdetéseknél

[ Szerkesztve ]

(#27) batman.


batman.
senior tag

win 7 x32, chrome 16.0.912.63 m, nem tudok belépni: Sikeresen beléptél, azonnal továbbítunk! ……gondolkodik…….aztán semmi. Sütik pucolva. :F

Ba-ba-ba... Ba-na-na-na! Hozzászólás végén a valakinek egy ötlet? felhívásra - egyéb dolgok szoktak eszembe jutni: pld igyunk meg egy sört, vagy vigyük el a kutyát sétálni, ha nem kapsz tőlem választ a sarki kocsmában vagyok a blökivel.

(#28) Melack


Melack
veterán

Szintén OS X, Safari és FF

FF alatt kilépek HA-ból, ha újra be akarok lépni, kiírja, hogy sikeres, majd nem enged be. 5-10sec gondolkodás után betölti a főoldalt. Safariban belogolva pH! fórumra, kommentet írnék ezután, kiléptetett.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#29) CBool


CBool
tag

Tudok saját magamnak is írni privát üzenetet.

// Ha már volt, akkor bocsi. :U

(#30) amarna


amarna
tag

Csatlakozom a 3. hozzászólóhoz.

- nem tudok belépni, 'sikeres belépés után' sem történik semmi, továbbirányit, de nem vagyok belépve.

(#31) Peetry


Peetry
senior tag

még a régi rendszerben feladott hirdetés 1 hsz-ében tettem be képet. most megnézve a hirdetést, a kép helyett link van, ami látszólag a képet tölti be (URL-ben az van), de a HA főoldalára dob.

(#32) :MTC:kandur


:MTC:kandur
tag

Belépés rendszer szerint sikeres, majd továbbít, de továbbra sem vagyok bejelentkezve.
Az oké, hogy a régi üzeneteimet nem látom az új oldalon, de az újakat sem a régin. Most (na jó mindig) nagyon kellemetlen a dolog, fontos levelet vártam!

★★★★★

(#33) ^Boss


^Boss
őstag

keresés csak akkor használható, ha a szavakat jó sorrendben leírva kitalálom a hirdetés címét, pl. aláírásomban lévő notit hirdetem, keresésnél toshiba a200-ra nem adja ki, pedig eléggé elvárható lenne
bár ez szerintem nem platformfüggő: OSX 10.7.2, Safari 5.1.2
hirdetésem linkje: [link]

további bug: 17 hsz-t ír, közben egy sincs (ugyanitt)

mégegy bug: adatlap -> 404.
random kiléptetések gondolom voltak már.

[ Szerkesztve ]

https://vivid.money/r/istvanBCN - vivid 5 euro bónusz + óriási visszatéritések!

(#34) Rive


Rive
veterán

Win7, FIrefox akárhány:

A listázás az utolsó UP szerint rendben megvan, de a hirdetések egyedi nézeténél gyakran rossz az utolsó UP időpontja. A saját hirdetésemnél pl. 2011-12-14 van, pedig ma is upogtam rajta egyet.

Cache-ürités után is.

Ugyanakkor pl. itt jó.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#35) havasa


havasa
aktív tag

Szintén align, bár ez nem egetverő:
FONTOS TUDNOD! ---> Mit tilos és törvényellenes eladásra kínálnom?--->
Szigorúan tilos a következő termékek, szolgáltatások adás-vétele

Ha topra lenne igazítva, még el is lehetne olvasni scrollozás nélkül FHD-n. Chrome 16.0.912.63 m
[link]

[ Szerkesztve ]

Commodore 16 Hyper-V cluster

(#36) aromo


aromo
csendes tag

XP SP3; FF 8.0

Az adatlapomon a telefonszámot megadtam a könnyebb és gyorsabb elérhetőség reményében. Ez a saját adatlap lekérdezésekor nem jelenik meg, de más fórumtagok adatainál is hasonló a helyzet.
Kereső a megfelelő kategória bejelölése és a hirdetés betű szerinti beírása esetén sem ad ki találatot, csak azután, ha belépek az adott kategóriába.
Apróság, de a kitöltött aláírás sem jelenik meg.

[ Szerkesztve ]

Privátban vagy telefonon keress, úgy hamarabb válaszolok. Ha vennél tőlem valamit, gyere el érte. Nem viszem külön semerre, max. amerre épp járok.

(#37) stevve


stevve
nagyúr

Böngésző: bámelyik
Oprendszer: bámelyik

A részletes keresővel nem lehet elég részletesen keresni:

Apróhirdetések » Hardver » Memóriák » Asztali gép RAM » DDR RAM helyett
Apróhirdetések » Hardver » Memóriák » Asztali gép RAM-ig lehet lebontani

másik topikból átemelve

[ Szerkesztve ]

(#38) Zsolto


Zsolto
őstag

Bug:
A felhasználónevem nem Zsoltó hanem Zsolto. Soha életemben nem írtam hosszú ó-val.
És senior tag vagyok, ha jól tudom.
Ennek ellenére:

...hoppá, nem lehet képet feltölteni... Nem semmi.
Na mindegy. Szóval az új HA-n Zsoltóként jelenek meg, és az adatlapom szerint újonc vagyok.
Erről akartam képkivágást beilleszteni.

Köszi:
Zsolto

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#39) gabson


gabson
csendes tag

Internet explorer 9 föoldal-hardverapro kattintás után karbantartást ír de ha a fórumon keresztül lépek be akkor működik a hardverapró

ami a legnagyobb baj az uj hardveraprón nincsenek meg a privát üzeneteim!!

(#40) #24334592


#24334592
törölt tag

xp sp3, 32bit
opera 11.60

hirdetés feladásánál nem tudok érvényességi területet hozzáadni, csak egyet.

(#41) danih


danih
addikt

Böngésző: bámelyik
Oprendszer: bámelyik

Időzített UP egyeszrűen nem triggerel, semmi sem történik.

(#42) ronaldo válasza LÁZ (#3) üzenetére


ronaldo
őstag

Pontosan ugyanez a problémám.

(#43) 8zabi


8zabi
őstag

sziasztok

nem működik a bejelentkezés
kiírja hogy sikeres bejelentkezés, továbbítunk, de nem történik semmi

Opera 12.00 alpha Build 1211 x64
Opera/9.80 (Windows NT 6.1; U; Edition Labs OOPP; en) Presto/2.10.238 Version/12.00
Windows 7 x64

cookie-kat töröltem, helyzet változatlan, többi oldallal nincs gond

[ Szerkesztve ]

(#44) alfaman512


alfaman512
tag

Win7 x64 Mozilla firefox (legújabb) Sikeres belépés, majd továbbítás után mégse léptem be!

(#45) DigitXT válasza Zsolto (#38) üzenetére


DigitXT
félisten

Az nem te vagy akkor. [link]

(#46) keszo


keszo
őstag

Sziasztok!

"Sikeres belépés
Sikeresen beléptél, azonnal továbbítunk! "

Közben mégse
xp-mozilla

Attila

(#47) fecos2


fecos2
csendes tag

Üdv!

Arra rájött már valaki, hogy hogyan kell idősorrendbe rakni a hirdetéseket?
Tehát a friss hirdetések legyenek az élen.

Üdv:Fecos2

(#48) Petike1007


Petike1007
tag

Helló!
Win7+FF8

Hirdetés feladásnál főkategória kiválasztva (hardver)...1. alkategória kiválasztva (alaplap)...
a 2. alkategóriának megjelenik a neve,de nem jelenik meg a lenyíló...

[ Szerkesztve ]

Nem az a lényeg honnan jössz,hanem hogy mit iszol...

(#49) Womb


Womb
senior tag

A hirdetés táblán nem látszik a feladó városa, csak a konkrét hirdetésen belül.
Nem hiba, csak hiányzó ficsör. :)

Win7 x86
Firefox 9.0.1

(#50) applause


applause
aktív tag

Település nevét nem tudom bevinni, beírom, de nem reagál rá és ezt a hibaüzenetet adja.

Win7 64b
IE9

[ Szerkesztve ]

samsung A54 5G, Mercedes A150 2005, Dell Latitude 7300

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.