Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9) Rav3n02


Rav3n02
senior tag

Nem tudom ez jöhet-e ide de:

Win7 (nem tudom hány biten, szerintem 32), Google Chrome, Firefox.

1.Ha egy hirdetést archiv-ra módosítok, kiírja, hogy sikeres adatmódosítás, de az adott hirdetésben marad. Célszerűbb lenne, ha a hirdetéseim listájába dobna vissza.

2. Részletes keresésnél, ha város szerint akarok keresni végig kell pörgetnem az egész legördülő listát, klaviatúráról bevitt karaktereket nem érzékeli a listában.

3. Egyes hirdetéseknél a listában alul több hozzászólást is jelez, de a hirdetésbe belépve nincsenek hozzászólások [link]

4. Bármelyik hirdetés adatlapján rákattintok arra, hogy "Megvásároltad tőle? Értékeld! »"akkor jön egy üzenet, hogy kérésedet továbbítottuk, de semmi nem történik (nem pontozható, nem lehet leírást írni.stb.) Tehát lehet, hogy bárki értékelhető anélkül, hogy vásároltam volna tőle. Sajnos eladói oldalról nem tudom milyen visszajelzést kapnék ha valaki rákattint erre a gombra. De többen már jelezték, hogy olyan emberek értékelik akik sosem vásároltak tőle :U

Automatikus e-mail jön vissza, ha az eladó szerint nem vásároltam: "Kedves Rav3n02!

blagolf szerint nem vásároltad meg tőle a(z) Telefont keresek!!! című apróhirdetésben hirdetett terméket.

Amennyiben blagolf valamilyen módon átvert, megkárosított, most jelentheted. Kérjük, mindenképpen indokold meg, hogy eredetileg miért akartad blagolf eladót értékelni."

5. A személyes menübe nagyon jó lenne egy PH! fórum link.

6. Zavaró, hogy a hirdetések listázásakor nem látni az eladó nevét.

Üdv,
R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.