Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3701) Face8814 válasza Racecam (#3696) üzenetére


Face8814
őstag

Pont ez jutott nekem is eszembe! :K
De mindettől függetlenül szép volt spanyolok. ( Mit nem mondok! :B )

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#3702) Racecam válasza Chili7 (#3698) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Nem, a francia meccsen is jók voltak, nem tudjuk, mi lett volna, ha nincs kiállítás, de már addig is volt Toninak vagy két ordító gólhelyzete, más kérdés, hogy nem rúgta be. :U
Ezt a francia csapatot érzésem szerint legyőzték volna amúgy is, de ezt már sohasem tudjuk meg. :)
Egy biztos, az a csapat nyerte az EB-t, amelyik a legjobban "megérdemelte", bár nem nagyon szeretem ezt a kifejezést, mert mindig az érdemli meg, aki megnyeri. :)

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#3703) copin válasza Racecam (#3696) üzenetére


copin
őstag

Na látod, de nem, ha nincs kupa a VB-tól akkor is a fejétől bűzlik a hal. Idióták max Totti keményfejűségét fehették volna zokon, de már mindegy. :(((

Vamos España!

:R

Aláírásba vele! :DD

(#3704) kavicssli


kavicssli
addikt

44 év után ismét Európa Trónján

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#3705) Lejszi válasza LOTR (#3694) üzenetére


Lejszi
senior tag

Platini kijelentese szerint az ő reszerol rendben van h legyen 24 csapatos az EB.
Hát nem tudom mi lenne a szinvonallal. sztem eleg ez a 16 csapat.

(#3706) <NewL>


<NewL>
addikt

Legszebb játéka volt tegnap este : [link]

There's an app for that

(#3707) dragonfx válasza Racecam (#3696) üzenetére


dragonfx
veterán

én elhiszem olasz drukker avgy mint Mo.n sokan, de ninc smit cifrázni az olaszok pocsék xarul játszottak, ennyi, a védő feladata a csatár megfékezése a csatáré mega góllövés, nem az amit az olaszok cisnálnak, hogy mint sündisznó beállnak, azt vagy kapunk egyet és vesztünk avyg rugunk egyet és ráülünk taktikával.
A spanyolok összeségében a legjobbak voltak, emgérdemelt a győzelmük.Azé kiváncis lettme volna ha Villa is játszik mi lett volna a tegnapi meccs vége.
A porugálók nagy csalódás nekem, mega hollandok is, dehát ez van a végén csak 1 maradhat.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3708) dragonfx válasza fonak (#3700) üzenetére


dragonfx
veterán

a ruszkikat cska utólag ahogy nyomták, ennyi volt bennük.A porugálók hollandok sztárolva lettek, elfogyott a puskaporuk ennyi.A spanyolokat sosme mondtk lúzernak, nem tom ki hol mesél ilyeneket, ők mindig esélyesként indulnak mindenhol, max. enm váltják a hozzájuk füzőttdolgokat.Idén angyon erősek mert jó a csapatuk.
A németke télleg erőn felül játszottak.
A gól meg mindig valaki hibája miatt születik kár ragozni.

Ja és ha már játkosokról esik szó, az olaszoka kapitányuknak köszönhetik hogy nem jutottak dícsőbb helyre, del piero,totti kell a csapatba mert ők több mint jó játékosok, csapat összetartó, játék meghatározó szerepük van :R

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3709) brownus


brownus
veterán

Köszi srácok!:) jíhááááá :D

(#3710) Kanczy válasza Lejszi (#3705) üzenetére


Kanczy
veterán

Azt mondod,nem fér be Anglia,Dánia,Norvégia,Belgium?Szerintem igen :K

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#3711) diegho válasza Kanczy (#3710) üzenetére


diegho
nagyúr

finnország-ot is vegyük ide, ők se olyan elveszettek és persze ukrajna, írország, skócia. Szerintem beférnének, lehet több lenne a meglepetés, kis csapatok elkaphatnának egy-egy nagyot, nehezebb lenne nyerni.

(#3712) zolynet válasza diegho (#3711) üzenetére


zolynet
addikt

nem most láttam az íreket játszani, de nagyon szimpatikusan játszottak, hajtós banda volt az akkori válogatott (már nem tudom melyik)

Life is too short to stay stock!

(#3713) diegho válasza zolynet (#3712) üzenetére


diegho
nagyúr

pl a 2002-es VB-n játszó banda nagyon hajtós volt, de az írekben/skótokban mindig is ott van az akarás, még ha nem megy nekik akkor is.

(#3714) kavicssli


kavicssli
addikt

akik szeretnék megnézni képekben!Szerintem nagyon jó kis oldal!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#3715) N4r4ncs


N4r4ncs
aktív tag

Meg lehet valahol nézni hogy telt spanyolországban a múlt éjszaka?

Mátyással együtt az igazság is meghalt

(#3716) Chili7 válasza Kanczy (#3710) üzenetére


Chili7
őstag

Lehet hogy beférnek, de szerintem senkinek sem hiányoznak. Viszont ez csak 4 és ausztriával (-1) tehát 3. Ha meg azt veszem hogy üzlet, akkor akár lehetnek vagy lehetnénk 24en is.

(#3717) zed1983


zed1983
őstag

M.Platini emelni akarja a csapatok számát 20-ra vagy 24-re!!!

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#3718) bagyulajuve válasza zed1983 (#3717) üzenetére


bagyulajuve
addikt

én nem értek vele egyet, jó ez így ahogy van. inkább videóbíró legyen

Resistencia eterna

(#3719) zolynet válasza bagyulajuve (#3718) üzenetére


zolynet
addikt

annyi hírt hallottam a rádióban hogy a kapu környékére akarnak még 2 asszisztenst akik a 11-es szituációkat figyelik, sztem csak mégtöbb ember akit szidni lehet, nem vagyok benne biztos h bevállna

Life is too short to stay stock!

(#3720) Face8814 válasza bagyulajuve (#3718) üzenetére


Face8814
őstag

Egyetértek!
A videóbírón nem agyalni kéne, hanem bevezetni. Sokkal egyszerűbb lenne az élet. :C
Emellett még két fontos dolgot emelnék ki.
Az egyik, a videóbíróval jobban szűrhetőbb lenne a "színészi teljesítmény", illetve a másik - bár ez nem a videóbíróval függ össze - csak engem zavar, hogy egy kapu közeli szabadrúgásnál esélytelen a sorfalat 9 méterre állítani? Le merem fogadni, hogy rengeteg gyönyörű góltól fosztanak minket meg azzal, hogy a sorfal túl közel van, illetve a labda elrúgásának pillanatában a "kirepülő" emberek kb 4-5 méterre helyezkednek. A játékvezetők meg b@sznak az ilyen helyzeteket szankcionálni..... :(

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#3721) erdoke


erdoke
titán

Bocs, ha már volt ez a reklám. (HD videót bíró proci kell)

A legjobb aláírás a héten

(#3722) bandus válasza Face8814 (#3720) üzenetére


bandus
veterán

nem kéne szerintem. a foci az olyan amilyen, már egy ideje működnek így a dolgok.. szerintem a videobiro csak rontana a helyzeten. a játékvezetői tévedések is hozzátartoznak a játékhoz, még akkor is, ha ezek pont a kedvenc csapatod kárára történtek.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#3723) tiv83us válasza erdoke (#3721) üzenetére


tiv83us
veterán

Ez kurvajo :K

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#3724) zed1983 válasza bagyulajuve (#3718) üzenetére


zed1983
őstag

Az már nem foci lenne...nagyon tördelné a játékmenetet, én biztos nem néznék úgy meccset

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#3725) Integra válasza erdoke (#3721) üzenetére


Integra
titán

zseniális reklám
én még így egészben nem is láttam, csak részletekben, thx!:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3726) zolynet válasza erdoke (#3721) üzenetére


zolynet
addikt

wow, ütös :K

Life is too short to stay stock!

(#3727) tiv61us válasza bagyulajuve (#3718) üzenetére


tiv61us
őstag

pedig ahogy szetszabdalozott europa, siman lehetne 24
mindenkinek jot tenne
ma mar senki nem verne senkit peppe
az en idomben egy malta vagy egy ciprus, vagy akar a torokok, az volt a kerdes neggyel nyerunk vagy otel
most mar mas
a 24 OK

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#3728) N4r4ncs


N4r4ncs
aktív tag

Ezzel búcsúzik mindenkitől aki követte itt a fórumon !! :R

Soha rosszabbat legközelebb 2012-ben.

[ Szerkesztve ]

Mátyással együtt az igazság is meghalt

(#3729) Chili7 válasza Integra (#3725) üzenetére


Chili7
őstag

Vajon létező személyről van szó? Ha igen, akkor talán Van Persie lehet. De mintha ő is feltűnne az egyik meccsen.

(#3730) venember83 válasza Chili7 (#3729) üzenetére


venember83
nagyúr

Igen, feltűnik.

(#3731) Lejszi válasza Kanczy (#3710) üzenetére


Lejszi
senior tag

Anglia és Dania meg igen persze ha a danok ossze szedik magukat, de masik ketto az biztosan nem. A norvegok es a belgak ideje lejart, helyukbe jottek pl a lengyelek.

(#3732) Chili7 válasza venember83 (#3730) üzenetére


Chili7
őstag

Akkor nem létező személy? A mezszáma mintha valami negyvenvalahányas lenne...

(#3733) Lejszi válasza erdoke (#3721) üzenetére


Lejszi
senior tag

Ez keves volt neki: Mobile AMD Turion 64 ML-38, 2200 MHz :(

Elindult de egy ido utan belassult.

(#3734) Integra válasza Chili7 (#3729) üzenetére


Integra
titán

holland kell legyen, ez biztos:)
szerintem aki ért annyira a focihoz hogy vissza tudja keresni a holland válogatott tagjainak karrierjét, szerintem ráakadhat, hogy ki az

már ha nem kitalált személy..
de talán a poén pont az lenne, ha igazi személy lenne:)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3735) Integra válasza Lejszi (#3733) üzenetére


Integra
titán

na ne már..
az én konfigomon csont nélkül futott

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3736) LOTR válasza Lejszi (#3705) üzenetére


LOTR
addikt

lenne sanszunk,hogy kijussunk, a játékosok meg még fáradtabbak lennének
bár olyat is rebesgettek, hogy ne egyből a szezon után legyen, hanem egy kis pihenő után

[ Szerkesztve ]

One Ring to rule them all

(#3737) Chili7 válasza Integra (#3734) üzenetére


Chili7
őstag

Tudomásom szerint az Arsenalban csak Van persie holland. Ő meg ad egy puszit a hősünknek.

(#3738) bagyulajuve válasza erdoke (#3721) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Guy Ritchie rendezte

Resistencia eterna

(#3739) diegho válasza Chili7 (#3737) üzenetére


diegho
nagyúr

Bendtner-ről szól a reklám, azt nem tudom miért van a holland válogatottban, de róla szól.

(#3740) bagyulajuve válasza diegho (#3739) üzenetére


bagyulajuve
addikt

nem Bendtner az, ő is szerepel a reklámban

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#3741) diegho válasza bagyulajuve (#3740) üzenetére


diegho
nagyúr

pedig ő az egyetlen fiatal aki kis csapattól érkezett, akkor kitalált személy.

(#3742) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

Góllövők: 1. Villa (spanyol) 4, 2. Podolski (német) 3, Pavljucsenko (orosz) 3, Semih Sentürk (török) 3, Hakan Yakin (svájci) 3, 3. Ballack 2, Klose 2, Schweinsteiger 2, (németek), Arda 2, Nihat 2 (törökök), Sneijder 2, van Nistelrooy 2, van Persie 2 (hollandok), Arsavin 2 (orosz), Ibrahimovic 2 (svéd), Klasnic 2 (horvát), Fernando Torres 2, Güiza 2 (spanyolok), 4. Lahm 1 (német), Zirjanov 1, Torbinski 1 (oroszok), Panucci 1, De Rossi 1, Pirlo 1 (olaszok), Pepe 1, Cristiano Ronaldo 1, Deco 1, Nuno Gomes 1, Quaresma 1, Helder Postiga 1 (portugálok), Modric 1, Srna 1, Olic 1 (horvátok), van Bronckhorst 1, Kuyt 1, Robben 1, Huntelaar 1 (hollandok), Hansson 1 (svéd), Hariszteasz 1 (görög), Sionko 1, Plasil 1, Koller 1, Sverkos 1 (csehek), Mutu 1 (román), Fabregas 1, Silva 1, Xavi 1, De la Red 1 (spanyolok), Guerreiro 1 (lengyel), Ivica Vastic (osztrák) 1.

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#3743) Lejszi válasza LOTR (#3736) üzenetére


Lejszi
senior tag

Ez mar most így volt, a bajnoksagok hamarabb lettek befejezve pont az EB miatt.

(#3744) Lejszi válasza Integra (#3735) üzenetére


Lejszi
senior tag

kb 1perc utan irta ki nekem is a dolgokat, de vegul is elfutkoraszott de neha neha beakadt, na mind1. én a minőségen ámultam bámultam, mert a TV-m nem tudja a HD-t. :(
Majd "hogy ha nékem sok pénzem lesz..." :C ...veszek egy LCD TV-t.

(#3745) Lejszi


Lejszi
senior tag

Vége az EB-nek , de olyan bazi nagy igazoláokról én nem nagyon tudok.
Inkabb csak olyanokrol akik lemondtak a valogatottat...

(#3746) zolynet


zolynet
addikt

213ezer eurót kaptak a spanyolok játékosok az EB meghódításáért (forrást nem tudom), meg is érdemelték

Life is too short to stay stock!

(#3747) Lejszi válasza zolynet (#3746) üzenetére


Lejszi
senior tag

jaja, én is hallottam, hogy nem kis összeget fociztak össze maguknak, nem mintha nagyon rá lennének szorulva.....

(#3748) Lejszi


Lejszi
senior tag

vége az EB-nek, haldoklik a topic...

(#3749) bagyulajuve válasza Lejszi (#3748) üzenetére


bagyulajuve
addikt

gyüvjél át ide

Resistencia eterna

(#3750) Lejszi válasza bagyulajuve (#3749) üzenetére


Lejszi
senior tag

kosz az invitaciot, mar megyek is :K

(#3751) Chili7 válasza Lejszi (#3747) üzenetére


Chili7
őstag

Nem kis összeg??? :F Aprópénz! Angliában 100ezer fontot mmegkeresnek hetente! Pl Torres, Fabregas, Reyna. Ahoz képest most 3 hétig güriztek ezért.

(#3752) Lejszi válasza Chili7 (#3751) üzenetére


Lejszi
senior tag

Ahoz képest most 3 hétig güriztek ezért. --> Meg ne szakadjanak... :DD

(#3753) Bibby válasza Lejszi (#3752) üzenetére


Bibby
addikt

Ráadásul ha én ennyi pénzt keresnék mindenki utálkozva irigykedne, őket meg "istenként" tisztelik. :))

Ελευθερια η θανατος

(#3754) Lejszi válasza Bibby (#3753) üzenetére


Lejszi
senior tag

az tuti!!!!

(#3755) RoyalFlush válasza bandus (#3600) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Frissített táblázat, végeredmény, lesz? :)

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#3756) bandus válasza RoyalFlush (#3755) üzenetére


bandus
veterán

én hétvégén tudom megcsinálni :) :R

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.