Hirdetés
- aquark: Zsebszámológépek
- Luck Dragon: Alza kuponok – aktuális kedvezmények, tippek és tapasztalatok (külön igényre)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Geri Bátyó: Agglegénykonyha 14 – Kések, késélezés
- Parci: Milyen mosógépet vegyek?
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- Luck Dragon: MárkaLánc
Aktív témák
-
-
toldy
őstag
Ismét én.
Szeretném feltelepíteni a vboxadditionst, de grafikusan elindítva nem hajlandó, terminálon futtatva felugrik egy ablak és nem történik semmi, futtatásként pedig kiírja hogy jugosultság szükséges ( egy jegyzettömb szerű ablakban).Megpróbáltam terminálból indítani, de nem tudom.
" cd /media/VBOXADDITIONS_3.2.6_63112
dir"
és innen nekem a VBoxLinuxAdditions-x86.run kellene nekem. -
toldy
őstag
válasz
Kendek
#28718
üzenetére
tapasztaltam.
Mostmár hang az van, de nem jó még mindig, olyan mintha tekernék ( és serceg is) felraktam az ALSA-t is de azzal sem jó.
Egyébként van ilyen virtual pc addons csak ahhoz kellene valami windows felület ( mivel lehet windows exe-t futtatni, és telepíteni. Wineal nem sikerült.
Egyébként tök jó így magadnak hegeszteni a rendszert, és az különösön jó érzés amikor sikerül is a mutatvány.

-
toldy
őstag
Valahogy beállítható hogy terminálba ne kérje a jelszót? Vagy elindítható úgy hogy egszer beírom. Jelenleg a hangot próbálom rávarázsólni és terminálba rendszeresen beleütközök abba hogy amikor bekéne írnom a jelszót akkor nem vesz be semmi betűt ( csak enterre reagál hogy nem jó a jelszó).
Más Virtual pc alatt fut és hogyan kelle beállítani a felbontást? ( valami oknál fogva nem enged 800x600 nál nagyobbat)
-
toldy
őstag
Már töbször próbáltam windowsról leszokni. Ami érdekel engem az a mac, de az osx-től hülyétkapok számomra logikátlan. Ma volt nálam egy gép az ubuntu volt ehhez kellett a hardver ellenőrzés, megtetszet most felkóraktam egyenlőre virtual pc-vel a 10.4 lts-t Eddig nagyon tetszik.
-
toldy
őstag
Ubuntu alatt van módja megnézni hogy milyen hardver van a gépben? Proci,ram,vga,hdd stb.
-
toldy
őstag
Hogyan kell felrakni az ubuntut egy pendrivera hogy úgy fogadjon minet egy live cd?
Csak mert nincs cd meghajtóm és kellene futtatnom egy memoria testet.
Aktív témák
- AKCIÓ! Apple iPad Pro 13 M5 1TB Wifi tablet garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! Sony PlayStation 5 825GB SSD lemezes konzol fejhallgatóval garanciával hibátlan működés
- DELL LATITUDE 5420 üzleti laptop garanciával 14", i5-11345G7 16gb ram 256ssd FHD
- Apple iPhone Air 256GB Bontatlan Független Összes Szín / 27% áfás ár
- HIBÁTLAN iPhone 12 Pro Max 256GB Silver -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4306, 100 AKKSI
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


