Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-10-10 15:19:20

LOGOUT.hu

Ez egy agyalós-beszélgetős Covid-19 topik. Érvelni kötelező, a másikkal foglalkozni tilos, rettegőzés duplán, a szemlélet tudományos (a "meddig maradjanak a lezárások", azaz a társadalmi rész elfér, de csak szűken/járványhoz kapcsolódóan), ergo nem oltásellenes, nem hit alapú. Ami ebben a szellemben íródik, marad, ami nem, az nem, téríteni meg se próbálj.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54811) kolopele válasza Dare2Live (#54797) üzenetére


kolopele
nagyúr

Nálunk a bölcsi kimaradt, igazság szerint ha nejem nem lenne óvónő, talán oda sem adtam volna be őket. Fene tudja......Nyilván az elején jöttek-mentek a betegségek, de elég hamar abbamaradt náluk, így érthetően nálunk is. Egy rota volt, na az felejthetetlen maradt, míg a másik a tüdőgyulladásuk, amit kórházban kellett tölteniük anyával (pont mint a rotát). Más komolyabb nem volt. Aztán ahogy nőttek, már szinte alig voltak betegek, úgy nézem ez a mostani is lemegy némi lázzal, lehet omikron, de lehet bármi más is. Az teljesen természetes, hogy amikor először megy valaki közösségbe, elkap minden nyavalyát. Egy ismerősöm egyszer azzal büszkélkedett, hogy az ő gyereke már 3 éves, és sosem volt beteg, mondtam neki várjál, most fog majd oviba menni. A többit szerintem sejted.....

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.