Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:15:49

LOGOUT.hu

TRÓNOK HARCA

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) leslieke válasza oxox (#549) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Erre én is kíváncsi vagyok, mi zavart vele kapcsolatban a könyvben.

Nekem egyébként az egyik kedvenc karakterem.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#552) M3oH válasza leslieke (#551) üzenetére


M3oH
addikt

Arya szinten nagy kedvenc :) Es en is kivancsi vagyok :)
Jaime Lannister is nagyon jo karakter a konyvben es Havas Jon is. Az Ordogfioka pedig zsenialis :C

(#553) oxox


oxox
addikt

irtam privatot mindkettotoknek, hatha Ti ezt mashogy ereztetek a konyvben... :R

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#554) pohár


pohár
félisten

így délben pont aktuális, lassan itt a vacsora :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#555) bandus válasza oxox (#553) üzenetére


bandus
veterán

annyira elolvasnám ezeket a köteteteket, de egyszerűen nincs rá időm :( pedig megvannak... talán majd nyáron.

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#556) oxox válasza bandus (#555) üzenetére


oxox
addikt

:B en is a lopott idomben tudom csak....szerencsere egeszen megszoktam a telefonrol valo konyvolvasast...este meg kenyelmesebb is (meg az oldalborda sem panaszkodik, hogy kapcsoljam mar le az ejjeli lampat)....az elso evad utan olvastam a konyvet, ami igy kicsit furcsa volt, de a masodik evadban mar nem erzem (a harmadik elso harmadanal tartok most)

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#557) Ł-IceRocK-Ł válasza pohár (#554) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Ilyen van is, vagy csak fotóbót?
szerintem nagyon ottvan :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#558) pohár válasza Ł-IceRocK-Ł (#557) üzenetére


pohár
félisten

nem tudom, jó kérdés :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#559) Ł-IceRocK-Ł válasza pohár (#558) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Egy hasonló kivitelzéső étkészlet, meg edények mi rohattjó lenne már. Nagyon feldobná a konyhát, kell egy ilyen :B

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#560) leslieke válasza pohár (#554) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Like! :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#561) pohár


pohár
félisten

[link] :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#562) Lenry válasza pohár (#561) üzenetére


Lenry
félisten

:C

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#563) leslieke válasza pohár (#561) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Egyre jobbakat találnak ki! :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#564) WonderCSabo válasza Lenry (#547) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Én is a levél elégetésének pillanatáig. Na meg picit visszahúzhatná a farkát a srác, de ez ebben a sorozatban mondjuk nem sok emberre jellemző. :D

(#565) Lenry válasza WonderCSabo (#564) üzenetére


Lenry
félisten

nekem még most is valahogy szimpatikus maradt, és igazából a levél elégetését is meg lehet érteni: a Starkok semmit nem ártottak neki, de nem tartozik közéjük, a Greyjoyok pedig szinte kitagadták olyanért, amiről nem tehet: hogy Winterfellben élt eddig.

a levél elégetésével oldalt választott. az más kérdés, hogy (szerintem) rossz oldalt.

SPOILER
és azért is sajnálom, mert tudom, hogy a későbbiekben mi fog vele történni :(
/SPOILER

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#566) WonderCSabo válasza Lenry (#565) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Ezeket a SPOILEReket legalább néhány sortöréssel válasszátok el, mert belefut a szem simán.

(#567) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Eljött az 5. rész napja! :C :C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#568) Ł-IceRocK-Ł válasza leslieke (#567) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Éljen! :C

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#569) bok92 válasza leslieke (#567) üzenetére


bok92
addikt

Már nézem is... :DD

(#570) pohár válasza bok92 (#569) üzenetére


pohár
félisten

bruzsy-ék már kész is vannak vele régóta, nézem én is :C

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#571) gyuromoj válasza leslieke (#504) üzenetére


gyuromoj
veterán

Megnéztem az új részt és így tényleg jobb volt, hogy nem tudtam előre semmit. Egyre jobban tetszik a sorozat, legjobb részek amikben Tyrion, Arya és Jon Snow vannak.
Csak azt sajnálom hogy már csak 5 rész van hátra az idei évadból és után bő 1 évig semmi... lehet ráveszem magam a könyvekre, hogy tájékozottabb legyek GoT témában.

Amúgy az előző részben amikor a két testvér találkozott és akkor adott egy éjszakát az idősebb a fiatalnak, akkor a vörös papnőnek nagy volt már a hasa?
Utána nem sokkal már "akciózott" a barlangban.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#572) WonderCSabo válasza gyuromoj (#571) üzenetére


WonderCSabo
félisten

akkor a vörös papnőnek nagy volt már a hasa?

Nem igazán, én nem láttam nagynak.

Szerk.: Jó volt a rész, kár, hogy a Félkezűről meg Jonékről nem tudtunk meg többet, mintha ott nagyon kivágtak volna csomó részt.

[ Szerkesztve ]

(#573) Tomics


Tomics
addikt

Felirat van már a HD verzióhoz?

PH! addikt since 2004

(#574) Ł-IceRocK-Ł válasza Tomics (#573) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Igen van. :K

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#575) bok92


bok92
addikt

Jó rész volt.Főleg,hogy nem volt benne az az irritáló kis f.... :DDD

(#576) leslieke válasza gyuromoj (#571) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Jól gondoltam, hogy jobb lesz spoiler nélkül látni.

Megyek megnézem én is. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#577) oxox válasza gyuromoj (#571) üzenetére


oxox
addikt

szerintem most nem lesz 1 év szünet...nem olvastam róla mondjuk semmit, de miután ez az HBO legnézettebb sorozata, szerintem több évadot vettek fel most (bevett szokás mostanság, mert költséghatékony....nem kell pl. kétszer odaröptetni a stábot, nem kell kétszer kibérelni a kastélyt...stb...stb)

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#578) WonderCSabo válasza oxox (#577) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Kétlem, hogy kevesebb mint egy év lenne a szünet.

(#579) b3Ro


b3Ro
senior tag

Megneztem az 5. reszt, ami hozza az elvart szintet, de van 1-2 dolog ami bosszant.

Spoiler

A haromszemu varju amit Bran meselt Oshanak. A konyvben folyamatosan utalnak ra, es fontos is lessz. A sorozatban meg tolytak ra, es nekem ugy tunik, mintha rajottek volna, h fontos, es hirtelen temaztak rolla.
A masik, szinten Bran es Osha kozott. Bran elmondja , h mit almodott. Ez kurvara nem igy van. Mert mas almodta meg, es aki almodta, es a tesoja nagyon fontos lesz a jovobben, hisz folymatosan benne lesznek a 3. kotetben.

Spolier

Tudom, h 10 reszbe bele kell suriteni az egesz kotetet, de nekem ugy tunik mintha elolvasnak a rendezok az aktualis reszt a konyv sorozatbol, oszt jo. Nem foglalkoznak vele, h mi lesz a kovetkezo kotetekben.
Erre utal nekem Nikolaj Coster-Waldau nyilatkozata is, aki azt mondta, h nem olvasta meg a teljes regenyt, csak mindig elore olvas. Tetszik neki a Jamie altal kepviselt szerep, jellem, amit es ahogyan kepvisel. Nem lovom le mi lessz Jamivel.....

(#580) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Most értem az 5. rész végére. Jó rész volt. :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#581) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Ma este fogom megnézni, már kiváncsi vagyok rá. :K

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#582) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Hogy legyen miért várakozni:

Game of Thrones 2x06 Promo | "The Old Gods and the New" [HD]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#583) oxox válasza leslieke (#582) üzenetére


oxox
addikt

tegnap en is megneztem az otodik reszt....jodarab reszeket kihagynak/atirnak, de meg egyben erzem a sorozatot.

spolier
-ket arny Vs egy arny akcioja ugy lett ahogy gondoltam (igy volt logikus)
-ha ugy lesz ahogy gondolom, akkor Arya-ban nem lesz semmi ami zavarjon, hiszen Lannister uralom alatt levo varbol szoknek meg.
-Dany tortenetebol is kimaradt egy jokora darab, de ez nem zavaro..a boszorkanymester karakteret viszont tutin eltalaltak ;)
-Havasnal furcsa, hogy nem a felkezu valasztotta ki....meg neki kellett gyozkodnie..
-Tyrionnal sem egeszen igy emlekeztem

egy dolog viszont biztos...aki a forgatokonyvet irja nem kicsit beteg...amit atir az vagy buzulos, vagy valami szadista jelenetet tuti tartalmaz... :U

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#584) Ł-IceRocK-Ł válasza oxox (#583) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Gondolom így mégjobban eladható.

Túl sok pörgés ebben a részben sem volt.
Várom már a csatákat.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#585) oxox


oxox
addikt

spoiler veszely

konyvben most olvastam Dany makulatlan akciojat....jhuj ;] ;] ...tetszik :B ...bar kiszamithato volt, de remenykedtem benne, hogy ebben nem lesz csavar....

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#586) WonderCSabo válasza Ł-IceRocK-Ł (#584) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Ez sorozat. Ne várj nagy csatákat.

(#587) leslieke válasza oxox (#585) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én azt várom a sorozatban. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#588) Ł-IceRocK-Ł válasza WonderCSabo (#586) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Nem úgy gondoltam hogy végig gyilkolják egymást az összes évad összes részében. Csak valami nagyobb mozgalmas jeleneteket.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#589) M3oH válasza Ł-IceRocK-Ł (#588) üzenetére


M3oH
addikt

Meg par csata jelenetnek kell lennie a sorozatban.

(#590) Ł-IceRocK-Ł válasza M3oH (#589) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Nem venném zokon :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#591) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Szerintem lesz itt még 1-2 csata. Kell is lennie, különben nagyon eltérnek a könyvtől.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#592) Ł-IceRocK-Ł válasza leslieke (#591) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Az igazmondó próféta szóljon belőled :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#593) M3oH


M3oH
addikt

Amugy lehet orolni konyvszinten: [link]

(#594) Ł-IceRocK-Ł válasza M3oH (#593) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

De jó lenne elolvasni ezeket a könyveket.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#595) M3oH válasza Ł-IceRocK-Ł (#594) üzenetére


M3oH
addikt

Hat olvasd el :) Megeri.

(#596) Ł-IceRocK-Ł válasza M3oH (#595) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Se időm rá, se pénzen nincs a könyre. Gépen nem olvasok.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#597) b3Ro válasza M3oH (#593) üzenetére


b3Ro
senior tag

Most jarok a 4. kötet első harmadanal. pont azon agyaltam, hogy mikortól lehet rendelni az 5.et. elolvastam,hogy mi lessz benne... egyáltalán nem erre számítottam.

(#598) DeckardCain válasza M3oH (#593) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Végre.Rendelem is.

Egyébként hihetetlen, hogy már az évad felénél vagyunk.

Viszont ennek a Renly-s része nagyon nagy. Semmi spoiler, csak ez első évadból egy poén :DDD

[ Szerkesztve ]

(#599) leslieke válasza M3oH (#593) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A nap híre!! :R :C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#600) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Itt a 6. rész! :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.