Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:15:49

LOGOUT.hu

TRÓNOK HARCA

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1651) leslieke válasza aAron_ (#1648) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

[link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1652) Sofian válasza Kvelstadt (#1646) üzenetére


Sofian
őstag

:C

(#1653) leslieke válasza Sofian (#1652) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Bővebben itt: Game of Thrones: jöhet a 4. évad

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1654) aAron_ válasza Sofian (#1649) üzenetére


aAron_
őstag

jól hangzik mindkettő :)

ha vége a 3. évadnak lehet belekezdek a könyvekbe, úgy érzem a sorozatból nem tudok meg eleget erről a világról, pl más családokról, történelmükről, stb

What is your ikigai?

(#1655) D4rkm4n válasza Kvelstadt (#1650) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Nincs olyan helye ennek a bolygónak, ahová a készítők menekülhetnének, ha leállítanák a forgatást. :DDD

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#1656) McCartman


McCartman
senior tag

Az HBO aranytojást tojó tyúkja ez a sorozat akárcsak a Maffiózók volt hajdanán, ha rajtuk múlna sosem állnának le. :)

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#1657) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Egy kétméteres óriás, egy aggódó anya és egy gátlástalan skót - a Trónok harca színésznőivel beszélgettünk

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1658) Kvelstadt válasza D4rkm4n (#1655) üzenetére


Kvelstadt
veterán

de még a naprendszer is kilőve mint búvóhely. :)

(#1654) aAron_ jól érzed! :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1659) oxox


oxox
addikt

megneztem, tetszett..sok meglepetes a konyv utan nem volt...egyelore az emlekeim es a latottak alapjan ez jobban fogja kovetni a konyvet, mint a 2. evad....meglassuk..Ser Barristan-t nagyon nem lehetett maskeppen megoldani (konyvben ugye sokkal kesobb derult ki, hogy ki is o sok meglepetes nem volt...a makulatlanokat en sisak nelkul kepzeltem el (nem tudom, hogy errol volt-e emlites a konyvben) ...varom azert, hogy 10.000-es sereget mutassanak"Gyilkos" azt hittem mar megkapja a "gunynevet", de akkor erre meg 1-2 reszt varni kell :B

amugy a szinkronhoz csak annyit, hogy szerintem is kivallo az eredeti hang...el sem tudnam kepzelni, hogy szinkronosan hallgatnam...volt egy cikk, talan az origo-na hol a cikk szerzoje a liftben nem ismerte meg Catelyn, csak mikor a rekedtes "szetcigizett" hangjan kerdezett valamit a kiserojetol...a cikket amugy nem ajanlom, es en sem olvastam vegig....kozoltek, hogy Catelyn eleg tragikus sorsu szereplo, mert az egyik fia harcol eppen, a masikrol meg nem tudja hol van....ha mar az origo kikuld valakit egy ilyen talalkozora, kuldhetne olyat aki olvasta a konyvet (es tudna, hogy nem ket fia van). Az mindenesetre tetszett, hogy a HBO allitolag olyan dolgokra is figyel ami nem is feltetlen latszik, pl. hogy a villakon-keseken amivel esznek a jelenetekben kis farkas, vagy oroszlan cimer legyen.

a masik cikk amit olvastam, hogy Tyrion (ex) k**vaja (aki most eppen a hajokat mutogatta Sansanak) eleg testhez allo feladatott kapot...amugy nem rossz suna...korabban 18+ karikas filmekben szerepelt :DDD :C .

jahh az óriás nagyon popecen nezett kit!!!!!!!

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#1660) Coccolino_O válasza oxox (#1659) üzenetére


Coccolino_O
őstag

".ha mar az origo kikuld valakit egy ilyen talalkozora, kuldhetne olyat aki olvasta a konyvet (es tudna, hogy nem ket fia van)."

Index színvonal... Vagy legalább megnézte volna a sorozatot.

[ Szerkesztve ]

(#1661) ggeleven válasza oxox (#1659) üzenetére


ggeleven
őstag

Pont feletted kettővel linketék az index cikkét, amiben ez volt! :DD

Amúgy abban igazad van, hogy én is többet vártam attól a cikktől, mint az a pár bekezdés... :(

Ez mi? :W
Leslie után még két színésznővel, Maisie Williamsszel (Arya) és Sophie Turnerre (Sansa) is beszélgettünk, de rájuk már nem sok időnk maradt, és tulajdonképpen semmi olyat nem mondtak, ami addig nem hangzott volna el.
Miért ne lehetne azért leírni ezeket a dolgokat? :Y Ha valaki most kezd érdeklődni a sorozat iránt, annak nagyon is hasznos és érdekes infók lehetnek!

Ezen a képen sztem a nagyobb sereg látható! :))
A kép a trailer-ből lett kivágva.

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#1662) Spet válasza ggeleven (#1661) üzenetére


Spet
addikt

Mire gondolsz hogy nagyobb sereg?

spoiler!

Én valószínűsítem, hogy az első rabszolgavárosból való távozásukat örökíti meg (miután átverték a mestereket, és megszerezték a makulátlanokat)

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#1663) oxox válasza Spet (#1662) üzenetére


oxox
addikt

en irtam, hogy varom, hogy majd nagyobb sereget mutassanak (bar a vadaknak sem volt kis taboruk a dombtetorol) ...az emlitett resz nagyon tetszett a konyvben...nahh hat ugy kellett azt csinalni :DDD

jaja az a cikk volt, csak innen nem tudom megnyitni. :DDD

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#1664) ggeleven válasza Spet (#1662) üzenetére


ggeleven
őstag

oxox írta, hogy kíváncsi lenne 10000-es seregre és erről próbáltam képet keresni neki, mert emlékeztem, hogy valahol láttam már! :))

Erre gondoltam amúgy én is, ezért nem fogalmaztam egyértelműen! meg pont a spoilerveszély miatt nem tettem be ide a képet, csak a linket... :)

[ Szerkesztve ]

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#1665) oxox válasza ggeleven (#1664) üzenetére


oxox
addikt

:R :R :R tetszik...nem lattam ezt a trailert (nem is kerestem ra, mert ugye a konyv miatt mar igy is eleg sokat tudok a tortenetrol...asszon rajga is a fulem mindig..."O meghal, es O?" ...nezzuk, de azt mondja, hogy mindig mikor megkedvel egy szereplot az tuti meghal ;] ;] annyit arultam el neki, hogy ohh lesznek itt meg vesztesegek...jahh Tyrion sebe viszont kiabrandito a filmben...sorry M3oH :D :DDD de az orodnak hianyoznia kene, meghat a sebnek sem egy macskakaparasnak kene lennie, hanem kb olyannak amire ranezni sem kellemesa kovetkezo csonkolast remelem nem bagatelizaljak el

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#1666) Coccolino_O válasza ggeleven (#1661) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Ez a kép melyik előzetesből van? Csak mert nem rémlik.

(#1667) ggeleven válasza Coccolino_O (#1666) üzenetére


ggeleven
őstag

Ebben volt! :)

@oxox
Itt egy még jobb kép a seregről! :DD
Unsullied

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#1668) Coccolino_O válasza ggeleven (#1667) üzenetére


Coccolino_O
őstag

:R

(#1669) oxox válasza ggeleven (#1667) üzenetére


oxox
addikt

szerintem ez pont az emlitett uzletkotes... :K

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#1670) D4rkm4n válasza oxox (#1659) üzenetére


D4rkm4n
őstag

A Makulátlanokról a könyvben elég részletesen leírják, hogy pontosan milyen felszereléssel bírnak. Rövid kard, hosszú lándzsa, bőr vért, pajzs és jellegzetes csúcsos sisak, amelyet a kiképzésük végén nyernek el. :)

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#1671) oxox válasza D4rkm4n (#1670) üzenetére


oxox
addikt

hat a csucsos sisaknal pislantottam :DDD ....de ezek utan vajon mi maradt meg ki nekem a konyvbol?

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#1672) Spet válasza oxox (#1665) üzenetére


Spet
addikt

Hát az arcát CGI technológiával (remélem jól írom :DDD ) simán megtudták volna csinálni, mint a maffiózos sorozatukban, ahol ha jól emlékszem az egyik szereplőn a fél arca számítógépel volt megcsinálva igen szépen.

Vagy esetleg csak 1-2 sminkest kellett volna áthívni a Walking Dead forgatásáról, mert abban jók, de a történet megvalósításában.... :(((

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#1673) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Basszus,eltolták a könyv újrakiadását még két héttel.... :W

(#1674) leslieke válasza Ps Vita (#1673) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

és ezek még mindig csak az utánnyomások.

Az újrafordított, javított verziókról meg még semmi hír.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1675) Ps Vita válasza leslieke (#1674) üzenetére


Ps Vita
őstag

Miért,ennyire rossz a fordítása az előző kiadásnak?
Vagy miért várod ennyire?

(#1676) M3oH válasza oxox (#1665) üzenetére


M3oH
addikt

HAt igen, kisse elbohockodtak ezt a sebet, de ez varhato volt, es nagyon jelentosege sincs. A masikat csak komolyabban veszik, mert az tortenet alakulasban fontos szerepet jatszik.

(#1677) leslieke válasza Ps Vita (#1675) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A nevek/elnevezések fordítása nem egységes, illetve itt-ott pontosítják. Legalábbis ezekre emlékszem, amit a fordító mondott.
Úgy tudom, azok újra keménytáblás verzióban jönnek. Ezért érdekel.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1678) D4rkm4n válasza leslieke (#1677) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Az első négy kötetben Kaszter-hegy szerepel, míg az ötödikben Casterly-hegy. Ez például egy a viszonylag sok fordítási eltérés közül.

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#1679) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Türelmetleneknek:

Game Of Thrones Season 3: Episode #2 Preview

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1680) Coccolino_O válasza leslieke (#1679) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Várom már nagyon.

(#1681) Sofian


Sofian
őstag

Érdekes GoT főcím Mashup... :Y

[link]

(#1682) D4rkm4n válasza Sofian (#1681) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Ízlések és pofonok. Egy Skrillex feldolgozásnak jobban örültem volna. ;]

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#1683) oxox


oxox
addikt

csajok a páston [link]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#1684) oxox


oxox
addikt

+1 kep....a vadmacska, es a nemes asszon.

a cicusrol nem ez a legelonyosebb kep, de usse kavics bedobhatnanak kozejuk :B

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#1685) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Mit olvass? - George R. R. Martin válaszol!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1686) D4rkm4n


D4rkm4n
őstag

Hivatalos spoiler Emilia Clarke facebook oldaláról. :)

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#1687) Kvelstadt válasza D4rkm4n (#1686) üzenetére


Kvelstadt
veterán

na most értem oda hogy megnézzem az első részt.
jó volt ez bemelegítésnek. hiányoltam volna ha egyes szereplőket most ne mutatják de ez a mindenből egykicsit sem volt a legjobb megoldás.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1688) aAron_ válasza D4rkm4n (#1686) üzenetére


aAron_
őstag

ilyeneket ne :DDD

What is your ikigai?

(#1689) Coccolino_O válasza Kvelstadt (#1687) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Elvárható, hogy valaki ne a 3. évaddal kezdjen, szerintem.

(#1690) Kvelstadt válasza Coccolino_O (#1689) üzenetére


Kvelstadt
veterán

ezt most nem értem.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1691) D4rkm4n válasza aAron_ (#1688) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Olvastad már az 5. kötetet? Csak mert abból kiderül, hogy nem fog olyan egyszerűen menni az a Vastrónra ülés! :)

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#1692) Spet válasza D4rkm4n (#1691) üzenetére


Spet
addikt

Főleg amilyen csavart rakott bele a kedves Martin a végére..., de pssz! :DDD

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#1693) D4rkm4n válasza Spet (#1692) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Igen, erre céloztam én is! ;)

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#1694) M3oH válasza aAron_ (#1688) üzenetére


M3oH
addikt

Ez inkabb promokep, mint spoiler :)

(#1695) McCartman válasza M3oH (#1694) üzenetére


McCartman
senior tag

Még lehet az. :D

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#1696) D4rkm4n


D4rkm4n
őstag

"Hová mennek a szajhák?" :U

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#1697) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Valaki nem tudja meg mondani most így hirtelen ,hogy melyik részben küldik el Barristan Selmy-t a királyi őrségből?

(#1698) D4rkm4n válasza Ps Vita (#1697) üzenetére


D4rkm4n
őstag

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#1699) leslieke válasza Ps Vita (#1697) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Game of Thrones - 1x08 - The Pointy End

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1700) Ps Vita válasza leslieke (#1699) üzenetére


Ps Vita
őstag

Köszi,köszi
Végül meguntam a várakozást,és Ipad-en olvasom a könyvet,nagyon bejön, majdnem a felénél tartok pedig ma délután kezdtem :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.