Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:15:49

LOGOUT.hu

TRÓNOK HARCA

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Ma sikerül megnéznem az új részt és azt kell hogy mondjam egyre jobban tetszik ez az évad. Megy a kavarás rendesen.

SP ON
Mi a fene volt az a végén amit a csaj megszült?Amúgy is hogy a francba tartott már ott, hiszen csak az első részben volt az affér?!
SP OFF

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#502) Lenry válasza kovsol (#496) üzenetére


Lenry
félisten

azaz :DDD

hatalmas volt ez a rész, végre igazán beindult a sorozat :K :R

bónusz kérdés: most akkor földugta a szarvasos botot a másik csajnak, vagy megverte vele? mert nekem az előbbi jött le, de mindenhol az utóbbit írják

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#503) pohár válasza Lenry (#502) üzenetére


pohár
félisten

hát ütötte vele, nem hallottad? fene a perverz fajtádat ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#504) leslieke válasza gyuromoj (#501) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

SP-hez: Ha nem olvastad a könyvet, akkor a kérdésedre adandó válasz lelőné azt a jelenetet, ami várhatóan a következő részben lesz.

Jaj, de szépen megfogalmaztam a nagy semmit. :DDD

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#505) leslieke válasza Lenry (#502) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szerintem is jól elfenekelte a bottal a másik csajt. Előtte is ütnie kellett a szíjjal.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#506) gyuromoj válasza leslieke (#504) üzenetére


gyuromoj
veterán

Akkor megvárom a következő részt. :R

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#507) leslieke válasza gyuromoj (#506) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Itt lesz az hamar. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#508) b3Ro válasza leslieke (#504) üzenetére


b3Ro
senior tag

Konyvben elobb massal foglalkozik a papno + stannis. kivancsi vagyok, h hova jukadnak ki igy, mert nem mind1 a sorrend. ez az utolso resz elegge eltert a konyvtol, igy egy kicsit osszecsapottnak tunik nekem, tudom, h megvannak kotve a 10 resszel, de nekem fura.

(#509) M3oH válasza b3Ro (#508) üzenetére


M3oH
addikt

Bezony, az utolso 2reszben voltak elteresek a konyvhoz kepest. Sztem is kicsi szoros ez igy 1 reszben, ezert is valtoztatnak.

(#510) leslieke válasza M3oH (#509) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Így van, át kell írni bizonyos részeket, hogy azok is értsék, akik nem olvasták a könyveket.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#511) Lenry válasza leslieke (#510) üzenetére


Lenry
félisten

így is kicsit nehezen követhető, főleg az idő múlása. King's Landingben eltelik két nap, Északon közben menetelnek 2000 kilométert... WTF? :F

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#512) leslieke válasza Lenry (#511) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez nekem is feltűnt. Vagy nem gondolták át rendesen az írók vagy ötletük se volt, hogy jelezzék az idő múlását és hagyták a fenébe az egészet.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#513) oxox válasza M3oH (#509) üzenetére


oxox
addikt

szerintem ez 2in1 lesz..

-spoiler-
ugye ket arny volt a konyben egymas utan....a masodik arny nem lesz...ergo nem maradnak a varfal alatt, gyozkodve a var urat...nincs varur....tehat a masodik arny az elso munkajat vegzi el, amit Cat vegignez...ezzel idot sporolnak, es tudjuk azt is, hogy a papno nem csak imadkozni, facolopek gyujtogatni, meg terapasztalon vonaglani :P :B tud :DDD

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#514) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Na megnéztük a 4. részt, a vége iszonyat brutál volt. Pöcsfej király pedig betegebb, mint gondoltam...

(#515) bandus


bandus
veterán

[link] jó kis statisztika :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#516) oxox válasza bandus (#515) üzenetére


oxox
addikt

ezt le kell ellenorizni :DDD

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#517) M3oH válasza oxox (#516) üzenetére


M3oH
addikt

Hehe :)

(#518) Lenry válasza WonderCSabo (#514) üzenetére


Lenry
félisten

azt hiszem, ismét itt az ideje Tyrion hőstettének

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#519) leslieke válasza bandus (#515) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Egyesek nagyon ráérnek. :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#520) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Ma végre megnézem a 4. részt. Már nagyon kíváncsi vagyok mi lesz ebben a részben. :C

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#521) chungee


chungee
addikt

Jaj! Segítsetek már! Ki a Királyölő:F

(#522) Gabás válasza chungee (#521) üzenetére


Gabás
addikt

a szőke herceg, Jaime Lannister

(#523) chungee válasza Gabás (#522) üzenetére


chungee
addikt

:R
És Robert Baratheon hogy halt meg:F Elnézést. De hosszú szünetet tartottam és nem emlékszem semmire :( :B

[ Szerkesztve ]

(#524) M3oH válasza chungee (#523) üzenetére


M3oH
addikt

Reszegen 1vs1et nyomott egy vaddisznoval es kiegyeztek a vegen egy dontetlenebe, ertsd mindketto belehalt.

(#525) Ł-IceRocK-Ł válasza M3oH (#524) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Találó fogalmazás :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#526) chungee válasza M3oH (#524) üzenetére


chungee
addikt

Clear :R

(#527) oxox válasza M3oH (#524) üzenetére


oxox
addikt

azert mint kiderult cheater volt a diszno...kapott egy kis Lannister tamogatast

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#528) Lenry válasza oxox (#527) üzenetére


Lenry
félisten

?

arra gondolsz, hogy a kis szőke b*zigyerek (nem a pofoznivaló, hanem a másik) kevert valamit a jó Robert király borába?

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#529) oxox válasza Lenry (#528) üzenetére


oxox
addikt

spoiler (mar nem emlekszem mi volt a konyvben es mi a sorozatban)

ha jol emlekszem 3x erosebb bort kapott...ket-harom sor utan meg hazatalal az ember, ket-harom uveg palinka utan viszont mar lefekszik a diszno melle ;)

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#530) Lenry válasza oxox (#529) üzenetére


Lenry
félisten

na erről a filmben nem beszéltek.
ott annyit mondtak, hogy sok bort ivott, meg Ned is rákérdezett az esetleges mérgezésre, de biztosították, hogy ahogy mindig, akkor is a Lannister gyerektől kapta a bort, és több szó nem esett erről.

nekem ebből az jött le, hogy tényleg szimplán többet ivott. (meg, hogy részegen ne menjek vadászni :D )

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#531) oxox válasza Lenry (#530) üzenetére


oxox
addikt

hidd el nem magatol adott neki erossebbet...sorozatban tuti nem volt errol szo?
az a baj, hogy a regi szereploket olvasaskor a sorozatban megismert szereplokkel helyettesitem, es igy "kicsit" egybe folyik....

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#532) Lenry válasza oxox (#531) üzenetére


Lenry
félisten

nem rémlik, de mindjárt kikeresem azt a részt

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#533) WonderCSabo válasza Lenry (#518) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Ja! Mondjuk jól kiosztotta szóban legalább. Remélem vki jól kinyírja ezt a pöcsfej kis szart.

(#534) chungee


chungee
addikt

Lehet, hogy csak nekem sok. Kezd átmenni fantasy-vá a film. Az elején még elment a fal túloldalán lévő természet feletti titokzatosságról. De most jön a sárkány, meg a boszi szült fekete füstöt. Remélem, hogy nem mennének át Gyűrűk Urába.

Miért:F Mert a társadalomi elemeket/viszonyokat beépítették, amelyet részletesen fel is vázolják (hetero sex, homo sex stb... jelenetek) és ezek erősen ellentmondásosak a fantasy világgal.

Elnézést ha vkit feldűhítettem ezzel, mert nem volt alkalmam elovasni a könyvet. Csak 1 mezei néző vagyok, aki követ 1 sorozatot.

(#535) M3oH válasza chungee (#534) üzenetére


M3oH
addikt

HAt ez egy fantasy-konyv filmes feldolgozasa :) Tehat fantasy. Es a sorozatban picit atdolgoztak dolgokat, nem 100% koveti a konyvet. Pl ez a homo szal sem ennyire eros benne, de benne van. ES ettol meg fantasy, hogy tobb emneri kapcsolat/viszony van benne, mint a Gyuruk uraban. Szemely szerint nekem jobban bejon a TH, mint a GyU.

(#536) Brutális eb válasza chungee (#534) üzenetére


Brutális eb
addikt

More sárkányt more füstött more mágiát :DDD

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#537) b3Ro válasza WonderCSabo (#533) üzenetére


b3Ro
senior tag

Spoiler

Ki kell varni a 3. kotet veget es akkor... sokan fognak itt orulni akik nem szeretik :)

(#538) chungee válasza M3oH (#535) üzenetére


chungee
addikt

Akkor leszögezve, hogy ez 1 fantasy. Ennek tükrében kijelenthetem, hogy nem mindennapi fantasy-val van dolgom :N Ezzel a tudattal folytatom/követem a sorit. Így akkor érdekes lesz. Mert,
általába, amit a showbusiness adják nekunk a fantasy-ról azok a következő alap dolgokból állnak: a jó győz, kalandos, szövetség kötés, hetero relationship morál :DDD , csapaépítő tréning morál vagy lojál :D.
E helyett itt mindennek az ellenkezőjét kapjuk :) Ami nem is nagy baj, mert néha néha jó látni szép női idomot. Viszont, amikor 2 férfi nekiesik egymásnak... az bizarr. Vagy csak a nézői rétegeket akarják megfogni ezzel:F És ott van a hűséghez kötött szövetségek is. Mindenki ott szúrja hátba (vagy megcsalja) a másikat, ahol csak tud :DD

[ Szerkesztve ]

(#539) b3Ro


b3Ro
senior tag

Nincs veletlenul egy konyves topik itt Prohardveren ? Alig birok magammal, h ne irjak semmi spoileres dolgot :)

[ Szerkesztve ]

(#540) M3oH válasza chungee (#538) üzenetére


M3oH
addikt

Nekem epp ez miatt tetszik, nem annyira steril. Nincs kimondott jo fiu hos es rossz fiu gonosz. Mindenkinek megvannak a sotet foltjai es motivacioi. Es mint a valoeletben, semmi sem szentiras, konnyen lesz baratbol ellenseg es forditva :)

(#541) chungee válasza M3oH (#540) üzenetére


chungee
addikt

Így hogy rávilágítottál, hogy ez fantasy. Más szemmel közelítem meg. És visszavontam, amik korábban nem tetszettek benne. Forma bontó fantasy számomra. Az elején (első évad) azt hittem, hogy 1 szimpla képzeletbeli középkori "Mennyei királyság" beütésű művvel van dolgom. Felfigyeltem rá, hogy részletes a kivitelezés. Enged használni a fejemet a dialógusoknál. De ha hosszú szünetet tart az ember, akkor bezony csak áll és néz mint hal szartyorból úgy mint én ma :DDD Mintha 1 idegen sorit néztem volna. Csak ugyanazokkal a szereplőkkel :B

(#542) leslieke válasza chungee (#534) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez egy fantasy, szóval semmi meglepő nincs egy sárkány vagy egy szellemszörny megjelenésében. Lesz itt még 1-2 érdekesség.

A könyvet pedig kifejezetten érdemes elolvasni. Sokkal több minden van benne és részletesebben.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#543) leslieke válasza b3Ro (#539) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Könyvajánló topik akad, de ott meg nem beszélünk a GoT-ról.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#544) b3Ro válasza leslieke (#543) üzenetére


b3Ro
senior tag

Koszi, szetnezek ott.

(#545) leslieke


leslieke
Jómunkásember

SPOILERES videó!!

Game of Thrones 2x05 Promo | "The Ghost of Harrenhal"

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#546) oxox válasza leslieke (#545) üzenetére


oxox
addikt

:) benne van az "ember" ....jo arc

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#547) Lenry válasza leslieke (#545) üzenetére


Lenry
félisten

nem szimpik ezek a Greyjoyok :(

pedig Theont jófejnek tartottam

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#548) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Engem a kiscsaj története nagyon érdekel, mit fognakb előle kihozni.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#549) oxox válasza Ł-IceRocK-Ł (#548) üzenetére


oxox
addikt

gondolom Arya-ra gondolsz...havas, tyrion, es o a kedvenceim
nekem a konyvben egy dolog nem tetszett vele kapcsolatban...nemsoka ott tart a cselekmeny, akkor majd elmondom mi is zavart....

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#550) Ł-IceRocK-Ł válasza oxox (#549) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Igen, rá gondoltam, majd meghallgatom akkor :K

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.