Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:15:49

LOGOUT.hu

TRÓNOK HARCA

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) bok92 válasza leslieke (#899) üzenetére


bok92
addikt

Na ez remek. :C Viszont azt nem vágom,hogy a 9.részt miért nézték olyan "kevesen".Pedig még az volt az egyik legizgalmasabb rész. :DDD

(#902) bandus válasza bok92 (#901) üzenetére


bandus
veterán

ünnep volt az usában.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#903) Kvelstadt válasza bandus (#902) üzenetére


Kvelstadt
veterán

nem értem az összefüggést.. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#904) bandus válasza Kvelstadt (#903) üzenetére


bandus
veterán

elutaznak az emberek, nem ülnek a tv előtt :) nem olyan bonyolult.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#905) M3oH válasza Kvelstadt (#903) üzenetére


M3oH
addikt

Gondolom, nem otthon tveztek, hanem kimentek az unnepi bucsuba menni egy kort a nagylancoson.

(#906) Kvelstadt válasza bandus (#904) üzenetére


Kvelstadt
veterán

jó ez csak egy poén volt. ara akartam célozni vele hogy nincs semmi ami miatt ne nézném meg az évadzárót. de ez csak ilyen költői túlzás.. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#907) bok92 válasza bandus (#902) üzenetére


bok92
addikt

Így már érthető... :DDD

(#908) SzalaiG válasza Kvelstadt (#895) üzenetére


SzalaiG
addikt

Mi lett Greyjoyal?

(#909) Kvelstadt válasza SzalaiG (#908) üzenetére


Kvelstadt
veterán

SPOILER

Gondolom hazavitte az a pár embere akiket ott buzdított. de hogy a strak sereg hova lett mire Bran-ék előmásztak a kriptából azt nem vágom.

SPOILER

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#910) M3oH válasza SzalaiG (#908) üzenetére


M3oH
addikt

FEne tudja. Konyvben nem volt ilyesmi. Amugy ezt az egesz Deres visszafoglalast nem tudom hovatenni...

(#911) bandus


bandus
veterán

asszem én sem bírom ki, és megrendelem a könyveket :) angolul szerencsére kb féláron van, a magyar változathoz képest, szóval valószínűleg inkább így fogom.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#912) darál0w válasza Kvelstadt (#909) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

SPOILER

ez mondjuk engem is érdekelne...

kint volt a sereg, de ezek bentről kijutottak és felgyujtották egész Derest...a sereg meg sehol...nem értem

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#913) darál0w


darál0w
Jómunkásember

[link] :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#914) pohár válasza darál0w (#913) üzenetére


pohár
félisten

(P)IMP

bazdmeg :DDD :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#915) darál0w válasza pohár (#914) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

ki szovicc :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#916) Kvelstadt válasza pohár (#914) üzenetére


Kvelstadt
veterán

ez a (P)IMP mit jelent?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#917) pohár válasza Kvelstadt (#916) üzenetére


pohár
félisten

az imp ugye tudjuk micsoda :D (már ha eredeti nyelven nézed a sorozatot), a pimp az meg stricit jelent tudomásom szerint :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#918) darál0w válasza pohár (#917) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

:K

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#919) leslieke válasza Kvelstadt (#909) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez majd a jövőben kiderül. :) A könyvekben mindenképp. De egyébként nem úgy van, ahogy írtad. De hogy ez a sorozatban megjelenik-e, az más tészta.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#920) chungee


chungee
addikt

SPOLER
Game.of.Thrones.S02E10.720p.HDTV.x264-IMMERSE

- Amikor Khaleesi elfoglalta a sivatagi várost. A végén mondták, hogy hazugság volt. Mi volt a hazugság:F Az egész ottani társadalom hamis vagy a néger álvagyona:F

- Zombie hadsereg délnek tart:F

- Kisujj mit tett Királyváráért, mert a Király olyat jutalmazott, hogy mindenki áhított:F Ellenben a kisnövésű emberke kitaszították helyéről:F Miatta tudott talpon maradni a sereg mielőtt megérkezett Király nagyfaterja.

(#921) Tim82 válasza chungee (#920) üzenetére


Tim82
nagyúr

-Utóbbi.
- Mivel saccperkábé az Északi-sark helyi megfelelőjéről indulnak, igen, onnan csak délre lehet menni...
- Kisujj stratégiailag fontos szövetségest hoz (az egész Tyrell-famíliát, menyasszonyjelöltöstül-seregestül). Tekintve, hogy Tyriont családon belül senki sem csípi igazán (kivéve talán Jaime), nem csoda, hogy Varyst leszámítva senki sem értékeli, hogy nélküle Királyvár nem tartott volna ki.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#922) oxox válasza chungee (#920) üzenetére


oxox
addikt

az elso kerdesedre nincs valasz...mert ez teljesen maskeppen volt a konyvben...ott Dani siman elment (a sarkanyokat mutogattak ajandekokert, de azt meg visszakerte a vendeglatoja) ill. a valaszt a sorozatbol kell keresni....a vagyona volt hazugsag.

Kisuly megmentette a Lanistereket :K a rozsalovag serege-szovetsege nelkul elvesztek volna...ez a konyvben jobban latszik...igaz a konyvben hiaba adjak neki Harenhallt, mert az meg a Stark/ill szovetsegesei kezen van, tehat kap is meg nem is :K

Remelem a makulatlanokat nem hagyjak ki!!!!! nekem ez tetszett Dani kalanjaiban legjobban

jahh ez a spoilerezes uj modija itt off topic, athuzva...fyi

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#923) chungee


chungee
addikt

Köszönöm a válaszokat :R

(#924) leslieke válasza oxox (#922) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A makulátlanokat lehetetlen kihagyni, végig Dany-vel vannak a könyvben is. Egyébként én is várom azokat a jeleneteket.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#925) oxox válasza Tim82 (#921) üzenetére


oxox
addikt

meg a kiraly ket fiatalabb testvere is szereti...ez mar harom :P

(#924) leslieke -legyen igazad!!!

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#926) Tim82 válasza oxox (#925) üzenetére


Tim82
nagyúr

Melyik királynak? Mert ha Tommenre és Myrcellára gondolsz, fogalmazzunk úgy, hogy szerepük elhanyagolható a könyvben is, hát még a sorozatban is...

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#927) oxox válasza Tim82 (#926) üzenetére


oxox
addikt

rajuk...de ki tudja mit hoznak meg az uj konyvek :F :)

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#928) leslieke válasza oxox (#927) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ha emlékeim nem csalnak azokban is elhanyagolható a szerepük.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#929) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

hétfőn kapom meg a 2. kötetet. de várom már! de azt még jobban hogy utolérjem a sorozatot.
OFF: addig meg elolvastam egy assassin könyvet amit még régebben vettem meg megy splinter cell könyvet. az assassin-t is folytatni kéne majd de fontossági sorrend van! :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#930) pohár válasza oxox (#922) üzenetére


pohár
félisten

mire elolvastam a spoilert, belefájdult a szemem, inkább ne húzzunk át, rossz ötletet adtam :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#931) Kvelstadt válasza pohár (#930) üzenetére


Kvelstadt
veterán

neked gyúrnod kell áthúzottolvasásra! én simán olvasom. fogj egy vonalzót egy tollat meg egy újságot húzgáld át a betűket aztán kezdj el olvasni :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#932) leslieke válasza Kvelstadt (#931) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Jaja, elég könnyű elolvasni. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#933) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Honnan érdemes megrendelni a könyveket?

(#934) Jim-Y válasza pohár (#930) üzenetére


Jim-Y
veterán

Jelöld ki az áthúzott szöveget úgy olyan mintha át sem lenne húzva :K

(#935) leslieke válasza SzalaiG (#933) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A kiadótól: http://www.alexandra.hu

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#936) SzalaiG válasza leslieke (#935) üzenetére


SzalaiG
addikt

(#937) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

én Lap-X-ból rendelem. itt a városba ez a legolcsóbb.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#938) leslieke válasza Kvelstadt (#937) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A papírfedeleseket bárhol meg lehet venni. Sajnos a régi keményfedelesekre ez már nem mondható el, antikváriumban is vadászni kell. Főleg az első könyvet.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#939) Kvelstadt válasza leslieke (#938) üzenetére


Kvelstadt
veterán

ja csak itt az alexandrába pl drágábban adják és pont nem állok úgy hogy ne foglalkozzak annyi árkülönbséggel. meg egyébként ara jöttem rá hogy nem érdekel hogy kemény fedeles e. régen a gyűrűk uránál meg a potternél azt mondtam dejó ez a keményfedél mert tök jól néz ki. de azóta csak puha fedeles könyveim vannak és tök megfelel az is. gyakorlatilag ha A4-es lapokra kinyomtatva árulnák pl 500ft-ért az is megfelelne. :)

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#940) leslieke válasza Kvelstadt (#939) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nekem nem felelne meg. :)) (igaz, én könyvbuzi vagyok, azaz szűklátókörű vagyok ilyen téren)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#941) bandus válasza Kvelstadt (#939) üzenetére


bandus
veterán

angol nyelven kb. féláron vannak a könyvek, szóval ha tudsz angolul, érdemesebb ezeket megvásárolni.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#942) Kvelstadt válasza leslieke (#940) üzenetére


Kvelstadt
veterán

na ez az. én a magam nevében beszéltem csak. :) durva jól nézhet ki egy full kemény fedeles gyűjtemény. régebben volt olyan is hogy vékony szövetkesztyűbe olvastam könyvet hogy semmilyen zsiradék ne ragadjon a könyvre vagy a lapjaira az ujjamról. szal vigyáztam a könyveimre.
a másik meg hogy ha keményfedeles fan lennék kiakadnék ha egy könyvből nem jönne ki csak puhafedeles :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#943) danih


danih
addikt

Azt szeretném kérdezni a GoT tudoroktól, hogy a misztikum/mágia vonal mennyire lesz erős?
Eddig nagyon bejött, mert bár Fantasy, a sárkányokat (melyeket még el tudtam fogadni) leszámítva eddig nagyon is földhözragadt volt a sztori.
Nem tudom spoiler-e, de kiírom: lehetséges spoiler!

Most viszont a második évad közepén megszületett ez a fekete szellem, amely ráadásul kulcsfigurát ölt meg... szóval kezd sok lenni számomra a dolog, ezért is szeretném tudni, hogy erősebb szerephez jut-e a misztikum (utálom mert Deus ex Machina-hoz szokott vezetni), vagy megmarad az emberi vonal, mint domináns?

(#944) leslieke válasza danih (#943) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az emberi vonal a domináns.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#945) Kvelstadt válasza danih (#943) üzenetére


Kvelstadt
veterán

szerintem nem fog potterré fajulni a dolog. ahogy eddig láthattuk mérsékelten van benne és nem is ez adja az erejét szóval én nem hiszem hogy át fog csapni.
a mások se sima ellenfelek mint bármelyik lovagkori történetben de az maradhat. a sárkányok meg misztikum-nem misztikum, mágia-nem mágia azok sárkányok!!! azt nem lehet elítélni semmilyen történetben! :R SÁRKÁNY :R

(#944) leslieke rövid és lényegre törő voltál :)

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#946) leslieke válasza Kvelstadt (#945) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:DD Igyekeztem.

Sárkányokhoz: 3 évembe telt, mire megtaláltam azt a rajzot, amit egy kis átalakítással a hátamra tetováltattam. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#947) Kvelstadt válasza leslieke (#946) üzenetére


Kvelstadt
veterán

na én is tetkós vagyok. van egy meg még akarok is majd ha pénzem engedi. lényeg h privibe dobj már egy képet vagy valami linket a tetkódról.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#948) troland26


troland26
őstag

nagy cucc nekem meg ... Tyrell Lannister van a mellkasomra tetoválva.. :DDD

na jó nincs is... :P

[ Szerkesztve ]

(#949) Tim82 válasza troland26 (#948) üzenetére


Tim82
nagyúr

Tyrell Lannister van a mellkasomra tetoválva..

Jé, egy új szereplő. Úgy értem, Martinnak is új... :P

toturi: nem tudom, hogy Tyrion vagy Tywin akart lenni, de a Tyrell-ek azok az egyik legbefolyásosabb westerosi főúri család, meg Égikert (Skygarden) tartomány urai (Tyrell-lány Renly Baratheon özvegye, akit Joffrey-hoz akarnak adni, meg Tywin az S02E09-ben a Tyrell-sereg élén lovagol be fehér lovon learatni King's Landing megmentésének dicsőségét).

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#950) Kvelstadt válasza Tim82 (#949) üzenetére


Kvelstadt
veterán

azér én elgondolkodtam hogy ki is az.. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.