Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:15:49

LOGOUT.hu

TRÓNOK HARCA

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) Tim82 válasza D4rkm4n (#1100) üzenetére


Tim82
nagyúr

Rosszul emlékszel, nem is egyszer támasztja fel a pap.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#1102) leslieke válasza Tim82 (#1101) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Így van!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1103) M3oH válasza D4rkm4n (#1100) üzenetére


M3oH
addikt

SPOILER!!!!

Pedig parszor meghal, megemlittik tobbszor is, hogy nem lehet megolni.

(#1104) D4rkm4n válasza M3oH (#1103) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Úgy értem, hogy végleg meghalt volna. Valamelyikőtök írta, hogy Catelyn Stark veszi át a helyét. Azzal természetesen tisztában vagyok, hogy párszor már megölték Lord Bericet.

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#1105) M3oH válasza D4rkm4n (#1104) üzenetére


M3oH
addikt

Spoiler!!

Teny, hogy konkretan nem irta le, csak en gondolom, mert Catelyn iranyitja az embereit, es sztem felaldozta magat, hogy Cat eljen. Persze az esely megvan ra, hogy feltunik ujra :)

[ Szerkesztve ]

(#1106) leslieke válasza M3oH (#1105) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én is így gondolom.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1107) Kvelstadt válasza leslieke (#1099) üzenetére


Kvelstadt
veterán

napok óta hiába jövök be ide mert csak spoiler-t látok és ki is lépek de ezt a videót most félszemmel is csak hunyorítva megtaláltam. jópofa :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1108) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Lesz Blu-ray kiadás az első évadból, valamikor novemberben és jövő év február-március környékén jön a 2. évad is. [link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1109) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Újabb videó: :DDD

Game of Friends: Game of Thrones Friends Style

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1110) M3oH


M3oH
addikt

Season 3 casting video: [link]

(#1111) leslieke válasza M3oH (#1110) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Jó lesz ez. Csak jönne már a 3 évad.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1112) D4rkm4n válasza M3oH (#1110) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Ezek közül csak a Jojen Reed-et játszó srác hasonlít arra, mint ahogy elképzeltem a szereplőket. :U

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#1113) Tim82 válasza D4rkm4n (#1112) üzenetére


Tim82
nagyúr

Kár, hogy nem vontak be téged a castingba. Biztosan mindannyian jobban jártunk volna. :P

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#1114) D4rkm4n


D4rkm4n
őstag

***SPOILER***

Így, hogy az író "feltámasztotta" Aegon herceget, tényleg kezd az az érzésem lenni, hogy Martin fejében még nem körvonalazódott a történet vége. Izgalmas meg minden, de ez így már egy kicsit olyan erőltetettnek hat. Vagy csak én vagyok finnyás? ;]

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#1115) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Mi lesz azzal az alakkal aki megöl 3 embert Aria kérésére?

(#1116) leslieke válasza SzalaiG (#1115) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Úgy emlékszem azóta nem szerepelt a könyvekben.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1117) VR6-Fan válasza leslieke (#1116) üzenetére


VR6-Fan
veterán

bárki lehet a sok arcú templomából, tán a Kedves ember is.

castingohz, a Pap-ot (némi hízlalás után..) , Villám urat, meg a Fekete halat szerintem eltalálták.

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#1118) leslieke válasza VR6-Fan (#1117) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez igaz.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1119) angelside77 válasza D4rkm4n (#1104) üzenetére


angelside77
tag

SPOILER

A Sárkányok táncában említi, hogy Beric átadta (azt hiszem átlehelte) neki a benne lakozó életét, mert az ő teste már nem bírta a sokszori újraélesztést.

[ Szerkesztve ]

Rég feladtam, hogy embereket mentsek meg a világnak a fejükben levő szellemektől.

(#1120) D4rkm4n válasza angelside77 (#1119) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Ezek szerint ott még nem tartok. Csak érdekes volt számomra a dolog. Én úgy sejtettem, hogy Berichez csatlakozik Sandor Clegane, míg Citrom és Gendry pedig Catelyn Starkkal "dolgozik" együtt.

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#1121) leslieke


leslieke
Jómunkásember

GoT Emmy-díj jelölései:

Legjobb dráma: GoT
Legjobb férfi mellékszereplő (dráma): Peter Dinklage

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1122) D4rkm4n válasza leslieke (#1121) üzenetére


D4rkm4n
őstag

A nyakamat rá, hogy az utóbbi díjat el is fogja hozni!

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#1123) Kvelstadt válasza leslieke (#1121) üzenetére


Kvelstadt
veterán

csak mellékszereplő? hogy? vagy ki akkor a főszereplő?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1124) leslieke válasza Kvelstadt (#1123) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Főszereplő kategóriában senkit nem jelöltek a GoT-ból. Szerintem nincs is ilyen ebben a sorozatban.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1125) Kvelstadt válasza leslieke (#1124) üzenetére


Kvelstadt
veterán

ja ilyen is van hogy senki sem főszereplő? akkor rendben vagyunk. csak hirtelen néztem hogy hogy lehet ő mellékszereplő?...

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1126) pohár válasza Kvelstadt (#1123) üzenetére


pohár
félisten

160 alatt csak mellékszereplő lehet :P
de abban biztos vagyok én is, hogy elhozza a díjat, nagyot alakított idáig :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1127) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Ha már számok: Game of Thrones for Math Nerds

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1128) M3oH


M3oH
addikt

:) : [link]

(#1129) D4rkm4n válasza Kvelstadt (#1125) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Martin az összes általunk főszereplőnek hitt karaktert megöli. Aki még él, az is csak azért, mert még nem ütött az utolsó órája. ;]

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#1130) leslieke válasza D4rkm4n (#1129) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ezért jó ez a sorozat. Senki nincs biztonságban.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1131) bandus


bandus
veterán

két hét alatt sikerült átverekedni magam az első két kötetet :K

az első megegyezik szinte 100%-ban a sorozattal, a második vége felé már ugye voltak eltérések. ma meg végre elkezdhetem a harmadikat, hogy jöjjenek az új infók :K

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#1132) M3oH válasza bandus (#1131) üzenetére


M3oH
addikt

Hajra! Sztem, a 3. kotet a legjobb.

(#1133) leslieke válasza bandus (#1131) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szép teljesítmény. :C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1134) D4rkm4n válasza bandus (#1131) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Csak így tovább! Én az 5. kötetet már azért olvasom lassabban, hogy pár nappal kevesebbet kelljen várnom a 6. könyvet! :DDD

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#1135) bandus válasza D4rkm4n (#1134) üzenetére


bandus
veterán

annak a megjelenéséről van valami hír? kb hány év? :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#1136) leslieke válasza bandus (#1135) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

4-5 év. Minimum. ;]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1137) D4rkm4n válasza bandus (#1135) üzenetére


D4rkm4n
őstag

G. R. R. Martin eddigi teljesítményéből kiindulva legalább 4-5 év. Bár, ha közben tényleg ír előtörténetet is, akkor még tovább is eltarthat. Sokkal tovább. ;] :O

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#1138) leslieke válasza D4rkm4n (#1137) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Valahol - egy interjúban - azt olvastam, hogy kb. 300 oldalt már megírt, de lassan halad az egyéb - sorozat, pr - elfoglaltságok miatt.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1139) bandus válasza leslieke (#1138) üzenetére


bandus
veterán

kiráály :D

amúgy jó a sztori nagyon, de szerintem feleslegesen hosszúak a könyvek, egyszerűen túl részletes. bőven elég lett volna ezen a téren a gyűrűk ura szintjét hozni, felesleges leírni még azt, hogy mi történik az utolsó csepp spermával is :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#1140) D4rkm4n válasza bandus (#1139) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Szerintem pont attól (is) lettek érdekesek a könyvek. Persze ettől függetlenül néha tényleg bosszantó tud lenni, főleg a ruhaleírások. Néha kedvem lenne egy-egy emberről szóló fejezetet átugrani. Sőt, meg is tettem pl. Brienne-nel. :B

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#1141) angelside77 válasza D4rkm4n (#1140) üzenetére


angelside77
tag

Én az 5. könyv utolsó Jon fejezetét ugrottam át, mert érdekelt mi lesz Daenerys-el a végén és úgy illettek össze a fejezetek is, de a végén visszamentem és az is elolvastam.

Egyébként néhány újonnan felvett szereplőnél én is éreztem, hogy nem megy olyan gördülékenyen az olvasás, de mindig hajtott a következő érdekes fejezet ezért átrágtam magam mindegyiken. :)

[ Szerkesztve ]

Rég feladtam, hogy embereket mentsek meg a világnak a fejükben levő szellemektől.

(#1142) bandus válasza angelside77 (#1141) üzenetére


bandus
veterán

engem a harmadikban catelyn meg davos fejezetei érdekelnek evésbé, de muszáj elolvasni ezeket is :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#1143) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Engem minden fejezet érdekelt. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1144) M3oH


M3oH
addikt

En sem hagytam ki egy fejezetet sem. Anniyra nem szornyu sztem egyik szereplo tortenete sem.

(#1145) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Újabb próbálkozás:

Game of Thrones Cello Cover

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1146) VR6-Fan válasza M3oH (#1144) üzenetére


VR6-Fan
veterán

én se bár, a 4. könyv felénél úgy voltam vele hogy na jó ezt nem olvasom tovább :D

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#1147) D4rkm4n válasza angelside77 (#1141) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Úgy érzem, hogy Brienne történetének, illetve szerepének nem lesz hosszútávú befolyása a végkifejletre. Legfeljebb annyi tanulság vonható le a szerepéből, illetve a vele történtekből, hogy azok is pórul járhatnak, akik végig becsületesen, tudásuk legjavát adva végzik a rájuk bízott feladatot.

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#1148) oxox válasza D4rkm4n (#1147) üzenetére


oxox
addikt

ezt mar megtanultuk az elso evad legvegen....Stark meg Stannis szerint is becsuletes, egyenes ember volt....aztan rovidebb is lett ez miatt...

Nem mondom, hogy orulok, hogy masoknak is az atgondolatlansag jut eszukbe, ahogy elore haladnak a konyben....egyebkent ugye volt az az ominozus kes amivel meg az elejen orvul ratamadtak a nyomorekre...kb minden lanisterre gondolt mar az ember, es mikor mar pont k-ra nem volt jelentosege, hogy ki is tehet rola, akkor egy teljesen ertelmetlen, vagy legalabbis gyengecske magyarazatot kaptunk ra...itt is azt ereztem, hogy rovid a konyv...ahhh....akkor legyen mondjuk ez a magyarazat...

Ahogy olvasom jo sokat kell varni a konyvek kozott...azert jobban felepithette volna az iro a tortenetet, ahelyett, hogy a 30.ik lovagnak is elmeseli a csaladfajat, es, hogy a negyedik unokatestvere eppen kinek a szomszedjanak a lovarol esett le, a kiraly almafasaban....

Az az egy tetszik igazan benne, hogy nem finomkodik a fohosokkel, meg, hogy van 3-4 szeretheto karakter...aztan kb ennyi...15eve egy jobban sikerult szerepjateknal komolyabban osszevolt rakva a tortenet :P

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#1149) dipeti válasza oxox (#1148) üzenetére


dipeti
senior tag

Elfelejtettem, ki próbálta megkéselni a kriplit? Kingslayer? [OFF/]

[ Szerkesztve ]

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#1150) TaliGa válasza dipeti (#1149) üzenetére


TaliGa
aktív tag

SPOILER

Joffrey

"So say we all"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.