Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:15:49

LOGOUT.hu

TRÓNOK HARCA

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Közeleg a csata: Game Of Thrones Season 2: Episode 19 - Battle Tease

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#702) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Van hosszabb is: Game Of Thrones Season 2: Episode 19 - War Of The Kings Trailer

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#703) pohár válasza leslieke (#702) üzenetére


pohár
félisten

na végre, remélem kifüstölik azt a kis faszcibálót a kastélyból ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#704) leslieke válasza pohár (#703) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ne fűzz hozzá sok reményt.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#705) po1son válasza pohár (#703) üzenetére


po1son
addikt

talán majd ő :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#706) leslieke válasza po1son (#705) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#707) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Elérhető a 9. rész! Felirat még ma várható. :C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#708) scorpy02 válasza leslieke (#707) üzenetére


scorpy02
aktív tag

9:23 #GoT - Noresfatu és én készen vagyunk, @Merthinsub még dolgozik. Ami megvan, visszaellenőrzöm. Délig meg kell lennie, mert utána elutazom.

:R

7:33 #GoT - Megoldottam a letöltést, a feliratot az instrukciókkal átküldtem @Merthinsub-nak és Noresfatunak. Aki csatát akart, az most megkapta.

:C

(#709) leslieke válasza scorpy02 (#708) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez gyorsan meglesz. :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#710) po1son


po1son
addikt

Az évad 10 részes lesz?

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#711) leslieke válasza po1son (#710) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Sajnos igen. :(((

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#712) po1son válasza leslieke (#711) üzenetére


po1son
addikt

Kár. Akkor a következő évadra várhatunk megint 10 hónapot? :F

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#713) leslieke válasza po1son (#712) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Igen, várhatunk. De legalább biztosan lesz következő évad.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#714) Kvelstadt válasza po1son (#712) üzenetére


Kvelstadt
veterán

ott a könyv :)

srácok jól gondolom a Ser megnevezés olyasmi akar lenni mint nálunk a Sir? gondoltam hogy ez nem csak valami magyar elfordítás hanem ténylegesen így gondolta az író de a filmbe sok részt szinkronosan láttam ezért ott még nem nagyon figyeltem rá. viszont a könyvbe már feltűnt hogy lord meg ser-van, sir meg egyáltalán nincs.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#715) po1son válasza Kvelstadt (#714) üzenetére


po1son
addikt

Nem szeretek könyvet olvasni. Inkább türelmesen kivárom. :)

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#716) Lenry válasza Kvelstadt (#714) üzenetére


Lenry
félisten

a Ser és a Sir az angolban pont ugyanaz, csak régies írással, meg talán egy leheletnyi ejtésbeli különbség is van

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#717) leslieke válasza po1son (#715) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Pedig ezeket a könyveket érdemes. Remek írások, ráadásul többet megtudsz a történetről, a szereplőkről mint ami a sorozatban megjelenik.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#718) Kvelstadt válasza po1son (#715) üzenetére


Kvelstadt
veterán

én meg nem vagyok az a türelmes fajta. még szerencse hogy szeretek olvasni.
és most nem álok le harcolni hogy könyv vagy film. szeretem a sorozatot nagyon.
s valóban mint sejtettem nincs annyi csöcs a könyvben de még sex jelenet is jó ha kétszer le volt írva az is Daenerys "élményei" viszont a sok szép látványért cserébe ad a könyv sok-sok-sok információt belső gondolatot a szereplők fejéből ami igen kárpótol mindenért. a főcímdal hiányzik mikor elkezdek olvasni. lehet be fogom nyomni tecsőn mikor elkezdtek olvasni :)

kedvenc műfajom a fantasy. de akár mindenféle sárkány meg minden varázslat nélkül is a lovagkor mikor még nem tudott bárki egy újjal ölni hanem tényleges kardforgató tudás döntötte el ki a jobb.
a gyűrűk urát elolvastam 3szor, a gyűrű keresését egyszer, a szilmarilokat még nem fejeztem be, a hobbit is volt kétszer minimum h mindezek után ezt is olvasom is a sorozat nézése mellett.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#719) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Game of Thrones s02e09 (hdtv-afg, hdtv-asap, 720p-immerse) felirat

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#720) Lenry válasza leslieke (#719) üzenetére


Lenry
félisten

vao. gyors volt a magyar feliratozó

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#721) po1son válasza leslieke (#719) üzenetére


po1son
addikt

Köszi. Ez tényleg nagyon gyorsan megcsinálták. Úgy nézz ki tényleg több a harc, mint a pof... :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#722) Lenry válasza po1son (#721) üzenetére


Lenry
félisten

és tényleg :D

egy átlag felirat fájl 60+ kByte szokott lenni (azaz plain textes tárolás miatt 60.000+ karakter)
ez most 49kByte :D

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#723) po1son


po1son
addikt

Csak ennyit mondok erre a részre 10/10. :))

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#724) leslieke válasza Kvelstadt (#718) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

a főcímdal hiányzik mikor elkezdek olvasni

Nekem a főcímdal az alapértelmezett csengőhang a telefonjaimon. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#725) Kvelstadt válasza leslieke (#724) üzenetére


Kvelstadt
veterán

dobj már egy linket privibe ahonnan le tudom szedni az alap verziót. mert zedge-n néztem de ott csak megvágott meg mixelt meg stb verzitó volt.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#726) leslieke válasza po1son (#723) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez a rész valóban 10/10-es!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#727) leslieke válasza Kvelstadt (#725) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ebből ki tudod szedni: Game Of Thrones "Official" Show Open (HBO)

Bár én ezt a verziót használom: Game of Thrones - Main Theme (Heavy Metal Version)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#728) po1son válasza leslieke (#727) üzenetére


po1son
addikt

Spoiler

A robbantásos jelenetnél csak néztem... :Y
Amikor láttam, hogy egy hajó megy az armada ellen, akkor már tudtam mi lesz, de nem gondoltam volna, hogy ilyen látványosra csinálják meg, ami mellet a hangtechnika is tökéletes volt. Moziba illő jelenet volt.

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#729) leslieke válasza po1son (#728) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az valóban nagyon ott volt. De úgy az egész rész egyben volt.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#730) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Előzetes az utolsó részből! Csak az nézze meg, aki látta 9. részt!!

Game of Thrones 2x10 Promo | "Valar Morghulis" Season Finale [HD]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#731) po1son válasza leslieke (#729) üzenetére


po1son
addikt

Igen, de azért volt egy nagyobb baki ebben a részben. Pedig nem nagyon szoktam észre venni őket. :DDD
Ettől függetlenül eddig ez volt a legjobb rész az évadban.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#732) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

eléggé finálé hangulata volt, olyan volt nekem mint ha már ez az évadzáró rész lenne.

leslieke. kösz a linket. azt hittem van valami konkrétabb tessék ide klikkelsz osz letöltöd féle de azért köszi.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#733) leslieke válasza Kvelstadt (#732) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Olyat linket sajnos nem tudok.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#734) Kvelstadt válasza leslieke (#733) üzenetére


Kvelstadt
veterán

mondom van egy oldal ahova fel szokták pakolni az ilyeneket a mobil ringtones részre de amiket találtam nem tetszett egy sem végignézni a találatokat meg nem volt kedvem.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#735) leslieke válasza Kvelstadt (#734) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ezért egyszerűbb és gyorsabb kilopni a klipből.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#736) po1son válasza Kvelstadt (#734) üzenetére


po1son
addikt

Bocsi, hogy nagyképű vagyok, de nekem bő fél percbe telet rákeresni és letölteni egyben. :)
Ment privi.

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#737) pohár


pohár
félisten

hú, ez fasza rész volt :Y :C

akik olvasták már a könyvet, spoilerbe írják már le nekem, hogy SPOILER ugye az ördögfióka nem halt meg most? SPOILER

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#738) po1son válasza pohár (#737) üzenetére


po1son
addikt

Spoiler

én nem olvastam a könyvet, de tudom, hogy nem halt meg. :K

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#739) pohár válasza po1son (#738) üzenetére


pohár
félisten

SPOILER

hú, akkor jó, már féltem :U

SPOILER

amúgy azt lehet tudni, hogy a nagy izzó takonygömb ami a főcímdal alatt repked a levegőben, az pontosan mi is? :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#740) D4rkm4n


D4rkm4n
őstag

Valaki mondja meg, hogy mi a 2. évad 9. epizód végén, a casting alatt hallható ének címe és előadója! :R

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#741) D4rkm4n válasza pohár (#739) üzenetére


D4rkm4n
őstag

A második kötetben rengetegszer említenek egy nagy vörös üstököst, amely az eget szeli át. Dany és a többiek is ezt a saját felemelkedésük jeleként definiálják. A főcímdal alatt emellett az üstökös mellett húz el az "operatőr". :)

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#742) scorpy02 válasza D4rkm4n (#740) üzenetére


scorpy02
aktív tag

The National – The Rains of Castamere

Written by Ramin Djawadi and George R.R. Martin, performed by The National

[ Szerkesztve ]

(#743) pohár válasza D4rkm4n (#741) üzenetére


pohár
félisten

tényleg, egyszer mutatták is, talán a 2. évad egyik részében :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#744) leslieke válasza D4rkm4n (#740) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

The Rains of Castamere (Game of Thrones, Season 2 soundtrack)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#745) Kvelstadt válasza po1son (#736) üzenetére


Kvelstadt
veterán

nem vagy nagyképű. jó okom van hogy elkerüljem a letöltés kicsit is illegális árnyékú formáját is. nem is szoktam túlzásba vinni a keresést főleg ha az első pártalálat azt mondja hogy "regisztrál now!"
a másik meg rájöttem hamar hogy hasznos emberek járnak erre a fórumra és nem kell bejárnom a netet ha kell valami mert itt linkelik a kapcsolódó dolgokat és meg is keresnek bármit.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#746) D4rkm4n válasza pohár (#743) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Köszi pohár és leslieke!

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#747) po1son


po1son
addikt

Nem tudom, hogy volt-e már, de lesz Game Of Thrones pc-és játék. :))

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#748) Kvelstadt válasza po1son (#747) üzenetére


Kvelstadt
veterán

én azt mondom hajrá csináljanak valami tényleg jót a név alá de nem eszek meg mindent ezzel a névvel.
gyűrűk urából is elég sok mocsok jött ki kivéve a battle for-t ami meg kimaradt mert nem játszok már stratégiát.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#749) bok92


bok92
addikt

Na mindjárt nézem... :DDD

(#750) leslieke válasza po1son (#747) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Jónak tűnik, lehet benevezek rá. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.