Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:15:49

LOGOUT.hu

TRÓNOK HARCA

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1351) Kvelstadt válasza bandus (#1350) üzenetére


Kvelstadt
veterán

én nem tudok róla. csak annyit hogy ezután :) de ha bármi lesz a többiek azonnal belinkelik.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1352) leslieke válasza bandus (#1350) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Biztos infó nincs, 2-3 éven belül szerintem nem várható a folytatás.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1353) Kvelstadt válasza leslieke (#1352) üzenetére


Kvelstadt
veterán

ne lennél ilyen optimista.. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1354) leslieke válasza Kvelstadt (#1353) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Martin sebességét ismerve, örüljünk, ha 2-3 év múlva lesz folytatás.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1355) Kvelstadt válasza leslieke (#1354) üzenetére


Kvelstadt
veterán

én a sorozat miatt kezdtem el olvasni és a sorozatot is akkor kezdtem el nézni mikor már majdnem vége volt a 2 évadnak. addigra meg már kin volt 5 kötet szóval nem ismertem martin sebességét.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1356) D4rkm4n válasza Kvelstadt (#1355) üzenetére


D4rkm4n
őstag

A második kötetet 15 évig írta, ha jól tudom. Szerintem a 6. könyv legkorábban 2015 végén fog megjelenni angolul. Előbb biztosan nem, mivel közben dolgozik két másik könyvön is, egy ami a westerosi családok múltját mutatja be, egy pedig Valyriáról fog szólni, ha minden igaz.

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#1357) leslieke válasza D4rkm4n (#1356) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az első és az 5. rész megjelenései között telt el 15 év. [link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1358) D4rkm4n válasza leslieke (#1357) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Mea culpa, mea maxima culpa! :R

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#1359) Kvelstadt válasza leslieke (#1357) üzenetére


Kvelstadt
veterán

tejóég. akk majd a nyugdíjas klubba olvasom az utolsó kötetet.. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1360) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Boldog karácsonyt! :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1361) D4rkm4n válasza Kvelstadt (#1359) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Martin is úgy fog járni, mint Brezsnyev elvtárs: kiteszik a kezét az ablakba, hogy elhiggye a nép, hogy még él. Aztán majd valaki befejezi az utolsó kötetet. ;]

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#1362) Coccolino_O


Coccolino_O
őstag

Túl vagyok az első részen, igazából csak sejtem, hogy ki kinek a kicsodája, de remélhetőleg majd tisztul a kép. Azt lehet tudni, hogy a fal túloldalán levők mikor fognak látogatást tenni Winterfell-ben? ;]

(#1363) D4rkm4n válasza Coccolino_O (#1362) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Efféle elhamarkodott sejtésekbe ne lovald bele magad! Olvass tovább kitartóan! ;)

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#1364) Kvelstadt válasza Coccolino_O (#1362) üzenetére


Kvelstadt
veterán

tisztulni kifog teljesen. én a sorozattal kezdtem és az első r részbe csak néztem hogy mi ki meg mivan de aztán helyre került minden.
a falon túl meg kétféle "banda" is van. az egyikről még szó sem volt a másik meg a mások amivel a könyv is meg a sorozat is nyit és nem akarok többet spoilerezni de azt mondom legyél nagyon nagyon türelmes. cselekmény meg amúgy is lesz olyan jó hogy nélkülük is bőven el leszel.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1365) Coccolino_O válasza Kvelstadt (#1364) üzenetére


Coccolino_O
őstag

"Pár" napja már végeztem a második évaddal is, elég sok nyitott kérdés maradt szerencsére, ami miatt lehet izgulni.

SP: Vajon ki fogja megállítani a másokat? Daenery Targaryen mikor fog átkelni? És Stannis mit fog lépni a csúfos vereség után? Meg persze kérdéses az is, hogy Robb Stark tovább menetel-e dél felé...

Na, ezért kellett volna a könyveket elolvasni. ;]

(#1366) leslieke válasza Coccolino_O (#1365) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ezekre a kérdésekre nem érdemes válaszolni, mert csak spoilerezve (de hülye szó) lehetne írni.

A könyveket érdemes/ajánlott/kötelező elolvasni, sokkal részletesebbek. Mivel túl vagy a sorozaton, így nem lesz nehéz azonosítani, hogy ki kinek a kicsodája. :) Másrészt pedig a könyvtől itt-ott szándékosan, de eltértek a sorozat történetében.
Márciusig még bele is fér az olvasás. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1367) Coccolino_O válasza leslieke (#1366) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Mihelyst kitudom venni a könyvtárból mondjuk az első részt, így is lesz. De nem biztos, hogy márciusig befejezem a könyveket, mert még elég sok könyv van előtte várólistán.

(#1368) Kvelstadt válasza leslieke (#1366) üzenetére


Kvelstadt
veterán

ha még úgy is olvas az ember mint te akkor sok is az az idő márciusig :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1369) leslieke válasza Kvelstadt (#1368) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Na ja. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1370) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Game of Thrones: Új szereplők a 3. évadban I. rész

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1371) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Game of Thrones: Új szereplők a 3. évadban II. rész

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1372) Kvelstadt válasza leslieke (#1371) üzenetére


Kvelstadt
veterán

nem is keresek sose GoT infót. itt úgy is be lesz linkelve. köszi.
de valamit nem értek. azt írják a 3 könyv első felét fogja feldogozni az évad. de ara emlékszem hogy a 3 kötet kb első 200oldala mér aról szólt amit a 2 évadban láttam. szóval oké hogy a 3. az egy vaskosabb kötet volt de ha azt veszem hoyg az eddigi évadok egész köteteket dogoztak fel nekem kevésnek tűnik ennyi cselekmény.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1373) VR6-Fan válasza Kvelstadt (#1372) üzenetére


VR6-Fan
veterán

2. kötetből emlékeim szerint elég sokat hagytak ki a sorozatból.
pl Jojen testvérek.

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#1374) Kvelstadt válasza VR6-Fan (#1373) üzenetére


Kvelstadt
veterán

az is igaz. pedig nekem baromira tetszik az a testvérpár.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1375) leslieke válasza VR6-Fan (#1373) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Így van. Kicsit keverik a szálakat a történetírók.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1376) Kvelstadt válasza leslieke (#1375) üzenetére


Kvelstadt
veterán

lehet forgatás közbe elfújt a szél pár lapot amin reed-ék szerepe volt aztán meg nem engedték be őket a forgatásra mert 'nincs itt szó sehol semmiféle reed karakterekről ugyh húzzatok el..' :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1377) mimi82


mimi82
tag

Előtte a néztem a sorozatokat.
Tavaly nyáron meg vettem a könyveket.Most az 5. könyvnél tartok 400. oldal elolvastam már,de nem köt el. :F

[ Szerkesztve ]

(#1378) leslieke válasza mimi82 (#1377) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Olvasd tovább, a vége jobb.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1379) mimi82 válasza leslieke (#1378) üzenetére


mimi82
tag

Igazad lehet,de nincs hangoltam hozzá. :K :)

(#1380) Kvelstadt válasza mimi82 (#1377) üzenetére


Kvelstadt
veterán

én meg kb 300. oldalt járok és úgy indult h olvastam kb 100oldalt aztán nem olvastam egy darabig meg olyan bla bla volt. a feeling meg volt de semmi extra nem történt. s bár még mindig nem történt semmi extra de mostmeg kajak elkapott mégjobban a hangulat és olvasom vagyis olvasnám. csak hétköznap hulla fáradtan ha hazajövök és nekifekszek olvasni hamar eljön az hogy 3szor elolvasok egy mondatot és nem fogom fel, aztán már az is feltűnik hogy ragad le a szemem.. na majd vasárnap.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1381) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Game Of Thrones Season 3: Three-Eyed Raven Tease

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1382) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Új kép a harmadik évadhoz:

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1383) JackFeryll


JackFeryll
őstag

Én elkezdtem olvasni a Game of Thrones, de amennyit olvastam belőle az ugyanaz mint a sorozat, de mintha forgatókönyvet olvasnék. Skippeltem, de a második könyvben meg azt sem tudom kik beszélgetnek az elején.

(#1384) leslieke válasza JackFeryll (#1383) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az első könyv és az első évad valóban nagy hasonlóságot mutat. Ennek ellenére tekerj vissza oda, ahol abbahagytad és olvasd végig a könyvet, mivel így lesz érthető a következő 4 is, valamint több információhoz is juthatsz könyvek által.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1385) Kvelstadt válasza JackFeryll (#1383) üzenetére


Kvelstadt
veterán

ahogy előttem is írták tényleg elég jól követi az első évad az első könyvet de az azért túlzás hogy az első évad megnézése után neki lehet kezdeni a 2 kötet olvasásának és minden tiszta lesz..
ne vedd sértésnek de ezen jót mosolyogtam. ez a módszer egyébként szerintem egy könyvnél és könyvből készült fimnél sem működik.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1386) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Making Of Game Of Thrones Season 3: Vlog #2 - Molding The Book Into A Series

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1387) pohár


pohár
félisten

:D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1388) leslieke válasza pohár (#1387) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1389) Kvelstadt válasza pohár (#1387) üzenetére


Kvelstadt
veterán

pont ma láttam én is. gondoltam hogy valaki berakja. én kinyúltam rajta. most kicsit megint :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1390) SzalaiG


SzalaiG
addikt

(#1391) leslieke válasza SzalaiG (#1390) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Sokat kell még aludni március végéig.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1392) SzalaiG válasza leslieke (#1391) üzenetére


SzalaiG
addikt

Lesz az április is, mire Magyarországra ér... :U

(#1393) leslieke válasza SzalaiG (#1392) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Aha, de rögtön az elején lesz, ahogy az eddigi két évadnál volt, már másnap:

Az amerikai premier március 31-én lesz, a hazai egy nappal később, április 1-jén, az HBO-n.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1394) Kvelstadt válasza leslieke (#1391) üzenetére


Kvelstadt
veterán

vagy egy nagyot :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#1395) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Közeleg a tavasz…

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#1396) M3oH


M3oH
addikt

:)

(#1397) Coccolino_O válasza M3oH (#1396) üzenetére


Coccolino_O
őstag

:C

(#1398) Coccolino_O válasza leslieke (#1393) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Pont azon gondolkodtam, hogy nem lesz ez így jó, nekem vizsgára kellene tanulnom, nem ilyen sorozatokat néznem. ;] Jön a Breaking Bad is hamarosan, ha jól tudom.

(#1399) SzalaiG válasza gyuromoj (#1395) üzenetére


SzalaiG
addikt

Ygritte (Rose Leslie) - gyönyörű. :)

(#1400) leslieke válasza M3oH (#1396) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez a kép egyszerűen zseniális!! :DDD :C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.