Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:15:49

LOGOUT.hu

TRÓNOK HARCA

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) M3oH válasza Kvelstadt (#650) üzenetére


M3oH
addikt

Olvasd el es megtudod :) Amugy a sorozat nem koveti 100%ban a konyvet, van elteres.

(#652) Kvelstadt válasza M3oH (#651) üzenetére


Kvelstadt
veterán

jól van akkor úgy fogom megtudni.
a gyűrűk ura film is változtatott elvett vagy hozzárakott a könyv cselekményéhez és bár a film-el kezdtem a könyvnek vagyok nagy rajongója de a film megmaradt még így is kedvenc filmek között ha filmről van szó.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#653) M3oH válasza Kvelstadt (#652) üzenetére


M3oH
addikt

Ertheto, hogy hozzanyulnak, es nincs is azzal baj, hogy nem beture ugyanaz, mint a konyv. Az elso szezonban sztem nagyon is jol tartottak a dolgokat. A masodikban mar nem annyira. Ez vkinek tetszik, vkinek nem. Szemely szerint en sem rajongok az otletert, masik oldalrol viszont jo, hogy van ujdonsag. Aki pedig, csak a sorozatot nezi, az pedig egy jo sorozatot nez :) AMugy en is szeretem a Gyuruk urat is, de sztem ez veri, nekem jobban bejon, mint konyv.

(#654) leslieke válasza Kvelstadt (#650) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Egyrészt a könyvekben mindig 1-1 szereplő nézőpontján keresztül látod az eseményeket, másrészt a sorozatban bekerültek olyan jelenetek, amik nincsenek a könyvbe, harmadrészt meg maradtak ki jelenetek a könyvből.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#655) pohár


pohár
félisten

episode 7 on the board :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#656) leslieke válasza pohár (#655) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szintén. :D

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#657) kisbandima válasza pohár (#655) üzenetére


kisbandima
tag

Nagyon jó rész volt a mai is és végre szerepelt Jaime Lannister is :C Theon milyen epic arcot vág már a végén :D Harrenhal ábrázolása pedig szerintem zseniális volt. Már alig várom a House of Undying-ot.

Spoiler veszély!

Daenerys beszédében van valami amit nem értettem, de lehet csak én bonyolítom túl a dolgokat. Daenerys azt mondta, hogy nélküle meghalnak a sárkányok. Erről tud valaki valamit? Eddig semmi különöset nem mutattak a nevelésükkel vagy az ennivalójukkal kapcsoltban.

Egyébként csak véletlen, hogy Aegon Targaryen-nek is három sárkánya volt?

[ Szerkesztve ]

(#658) Kvelstadt válasza leslieke (#654) üzenetére


Kvelstadt
veterán

na ez így már pontosabb. köszi. de mind1 is miben tér el biztos hogy jó. meg most ugye az évad 11 részes lesz és mikor kezdődik a következő? úgy tudom jövőre de ősszel is késő lenne. addigra én betolom a már magyarul megjelent könyveket.

SPOILER:

nagyba néztem a részeket egymás után közben haverom a háttérben játszott tesómmal és néha hátrafordult és szólt hogy ez most jó lesz meg hogy az a rész majd.. egyre jobban belemélyültem és baromira tetszett de aztán volt egy jelenet ami kivágta a biztosítékot.. Csóri Eddard....

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#659) oxox válasza Kvelstadt (#658) üzenetére


oxox
addikt

ne veszitsd el a fejed.....lesznek itt meg hullo alkatreszek :D

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#660) M3oH válasza Kvelstadt (#658) üzenetére


M3oH
addikt

Bezony, lesz itt meg olyan, hogy lefordulsz a szekrol :)

(#661) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

most nem gondolom végig kik is a szimpi karakterek a történetbe de van egy akinek semmi baja nem történhet különben tényleg kiborulok! :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#662) VR6-Fan


VR6-Fan
veterán

vajon lesz még ma felirat? :F

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#663) leslieke válasza VR6-Fan (#662) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Trónok harca (felirat by Merthin, Noresfatu és halamita)
A 7. epizód és felirata letöltve, feladatok szétosztva. Szerencsére most mindenféle verzióhoz passzol a felirat, ami estére várhatto

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#664) VR6-Fan válasza leslieke (#663) üzenetére


VR6-Fan
veterán

köszönöm :R

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#665) Tomics válasza VR6-Fan (#664) üzenetére


Tomics
addikt

Már csak fél óra maximum és kint lesz. Legalábbis ezt ígérték :R

PH! addikt since 2004

(#666) leslieke válasza Tomics (#665) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az jó, akkor még ma meg lehet nézni. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#667) scorpy02


scorpy02
aktív tag

(#668) leslieke válasza scorpy02 (#667) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:R

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#669) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Micsoda befejezés!! :Y

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#670) po1son válasza leslieke (#669) üzenetére


po1son
addikt

Az szerintem csak blöff... :)

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#671) leslieke válasza po1son (#670) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az, de a képi megjelenítés nagyon rendben van. Az áll leejtés is annak szól.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#672) szőröscica válasza po1son (#670) üzenetére


szőröscica
addikt

SPOILER

Én a könyvet nem olvastam még, de nem lehet, hogy a két árvát égette el, akiket még Winterfellből küldtek ki a farmra?

(#673) po1son válasza szőröscica (#672) üzenetére


po1son
addikt

Én is ő rájuk tippelek. :K

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#674) pohár válasza szőröscica (#672) üzenetére


pohár
félisten

SPOILER

és Theon nem tudja megkülönböztetni a két "öccsét" két árva kölyöktől?
bár az arca alapján ő nem volt ott amikor égették a két kölköt :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#675) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Most értem a 7. rész végére és meg kell hogy mondjam nagyon tetszett.
Elég sok kiszámítható dolog volt benne, de azt biztos hogy lesznek még itt érdekes dolgok.
Egyedül azt sajnálom hogy már csak három rész van hátra.

SPOILER LEHET
Lehet tudni ki az a "maszkos" nő, aki egy pucér figurára festett Quarth-ban?
Azt sejtettem hogy a boszorkánymesterek vitték el a sárkányokat, de hogy a fekete X-es nevű is benne van azt már nem annyira.

SPOILER LEHET

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#676) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Game Of Thrones S02E08 PROMO :R

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#677) leslieke válasza gyuromoj (#676) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez is jó résznek ígérkezik! :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#678) po1son válasza pohár (#674) üzenetére


po1son
addikt

Rossz a szeme. :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#679) oxox válasza pohár (#674) üzenetére


oxox
addikt

spoiler a konyvbol!!!!

Rickon, es Brann megszoktek, elindultak csinaltak egy-ket nyomot egy patakig, majd elkuldtek a farkasokat, hogy tovabbi nyomokat hagyjanak maguk utan. visszamentek, es elbujtak a kriptaban...kerestek oket vadul, majd az egyik tag (ha jol emlekszem szinten egy olyan gyerek aki zalogkent volt Starkeknal), javasolta a molnar (ha jol emlekszem molnar volt) fiait, mert hasonlo korban voltak mint a ket stark fiu, es az apja megnyuvasztotta volna Theont ha kiderul, hogy nem tud vigyazni meg egy 5evesre, meg egy nyomorek 10eves gyerekre sem....

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#680) D4rkm4n válasza oxox (#679) üzenetére


D4rkm4n
őstag

- SPOILER -

Emlékeim szerint nem a Frey testvérek (kis és nagy Walder) javasolják, hogy Theon a molnár gyerekeit nyúzza meg és vigye vissza Deresbe.

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#681) D4rkm4n válasza gyuromoj (#676) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Nagyon sajnálom, hogy ennyire módosítottak azon, hogy a könyvben Jon "összeakad" Ygritte-tel. :(

Ugyanakkor kíváncsi vagyok, hogy bizonyos részeket hogy fognak megcsinálni! ;)

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#682) leslieke válasza D4rkm4n (#681) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Még összeakadhatnak. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#683) angelside77


angelside77
tag

Szerintem olyan 80:20 arányban vezet a könyvtől való elrugaszkodás a könyvhűségtől. Előre olvasva számomra nem olyan jó nézni a filmet, nekem ez a nagy különbség zavaró.

Rég feladtam, hogy embereket mentsek meg a világnak a fejükben levő szellemektől.

(#684) oxox válasza angelside77 (#683) üzenetére


oxox
addikt

egyebkent az a furcsa, hogy az elso szezonban nem igy volt...mintha mas irna most a forgatokonyvet....

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#685) angelside77 válasza oxox (#684) üzenetére


angelside77
tag

Igen. :K

Az első évad esetében, igaz hagytak ki részeket, de hűek maradtak a könyv által leírtakhoz, jelenetekhez, még a szöveg is egy az egybe a könyvből lett kiemelve. Most meg teljesen más a sztori, időben, térben, szereplőkben ugrálnak, de igyekeznek bizonyos részeket (kb. 20%) betűről betűre a könyvből átemelni. Szóval néha egy az egybe a könyv, néha meg egy hasonló, de más sztori ugyanazon szereplőkkel.

Az első évadot jobb volt nézni, mikor még nem olvastam a könyvet.

Mindegy így is úgy is megnézem és élvezem a filmet is meg a könyvet is.

Rég feladtam, hogy embereket mentsek meg a világnak a fejükben levő szellemektől.

(#686) D4rkm4n válasza angelside77 (#685) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Szerintem a könyv éppen azért tetszett, mert szövevényes, a történet pedig rengeteg szálon fut, mégis minden mindennel összefügg. Azzal, hogy ilyen mértékben eltérnek a könyvtől, ezt a remek dolgot fogják elveszíteni, amivel pedig az író zsenialitását csorbítják csak.

Azon ismerőseimnek, akik nem olvasták a könyvet, hasonló a véleményük a második évadról, mint nekem.

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#687) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Remélem a végén a Starkok győznek!

(#688) leslieke válasza SzalaiG (#687) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Van rá esély. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#689) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Itt a 8. rész!

Feliratinfó: Trónok harca (felirat by Merthin, Noresfatu és halamita)
‎8. epizód - felirat és epizód letöltve, feladatok szétosztva. Ismét a 720p az alap (ami jó az ASAP-hoz is), a DivX-hez (AFG) meg hozzáigazítjuk.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#690) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Felirat

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#691) mondomén válasza leslieke (#689) üzenetére


mondomén
őstag

Ez ellege unalmas resz volt.:/ De ami jobban zavar, hogy mar csak ket resz van. Gyorsan lefut, meg ugy is, hogy elotte bedaraltam az elso evadot.

(#692) M3oH válasza mondomén (#691) üzenetére


M3oH
addikt

Olvasd a konyvet :)
Amugy orom, jovo heten erkezik az 5ik kotet vegre magyarul :C

(#693) leslieke válasza M3oH (#692) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Azt már én is várom. :).

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#694) po1son válasza mondomén (#691) üzenetére


po1son
addikt

Következő már tele lesz harccal szerintem. :))

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#695) leslieke válasza po1son (#694) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ráférne. :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#696) mondomén válasza po1son (#694) üzenetére


mondomén
őstag

Az is jó lenne,de én inkább arra vágyom, hogy valakivel jól kib.sszanak.:) Csavargassák azokat a szálakat így az évad végén.

SPOILER
Amúgy az tetszett mikor Arya szivatta azt a Jaqen H'ghar emebert.
SPOILER VÉGE

Bron meg a törpe mellett Arya-t csipázom a legjobban.:)

[ Szerkesztve ]

(#697) po1son válasza mondomén (#696) üzenetére


po1son
addikt

Szerintem az is lesz. Egyébként van egy olyan sanda gyanúm, hogy Havas Jon és a Barbár csaj között lesz még valami a 2 rész alatt. ;]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#698) leslieke válasza po1son (#697) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A könyv szerint kellene, hogy legyen ez-az. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#699) po1son válasza leslieke (#698) üzenetére


po1son
addikt

Ami késik, nem múlik. :DDD
Robb és a medic közötti dologban is biztos voltam. :))

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#700) leslieke válasza po1son (#699) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az nyilvánvaló volt, hogy összebújnak. :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.