Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:15:49

LOGOUT.hu

TRÓNOK HARCA

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Itt az új rész!! :C Az ismert helyeken fellehető. :)

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#452) bok92 válasza leslieke (#451) üzenetére


bok92
addikt

:C

(#453) pohár


pohár
félisten

na elvileg 8-9 fele jön a felirat bruzsy-éktól :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#454) leslieke válasza pohár (#453) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az jó, akkor még ma meg lehet nézni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#455) pohár


pohár
félisten

FELIRAT!!!

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#456) leslieke válasza pohár (#455) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Köszi! :R

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#457) M3oH válasza pohár (#455) üzenetére


M3oH
addikt

Megvan az esti progi :)

(#458) pohár


pohár
félisten

huhúúú, megy a szarkavarás megint, ahogy azt már megszoktuk sok epizódon keresztül :DD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#459) leslieke válasza pohár (#458) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Bizony! :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#460) kovsol


kovsol
titán

spoiler:
a kis hominak milyen jó nője lett, na én megraktam volna a kis baba arcú mélyen kivágott ruhás szépséget:D
A törpe meg egyre szimpibb nekem :D Bírom a karakterét.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#461) oxox válasza kovsol (#460) üzenetére


oxox
addikt

meg csak most kezd szimpi lenni? :B konyvben meg rafkosabb

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#462) kovsol válasza oxox (#461) üzenetére


kovsol
titán

eddig is szimpi volt, de most még jobban :)

May the Force be with you!

(#463) kisbandima


kisbandima
tag

Hátha valakit érdekel: Inside HBO’s Game of Thrones Hardcover Book

Mondjuk semmit sem bíznak a véletlenre a fiúk: Availability: Ships on Sep 19

[ Szerkesztve ]

(#464) leslieke válasza kisbandima (#463) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Jé, pólót és pulcsit is lehet venni. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#465) kisbandima válasza leslieke (#464) üzenetére


kisbandima
tag

Azért van itt minden, mi szem szájnak ingere: gyűrű, nyaklánc, papírnehezék, pohár, korsó, kulcstartó, sőt még a király segítőjének melltűje is :)

Nemrég kezdtem el olvasni az első kötetet, de felmerült bennem egy kérdésem: ki fog-e derülni, hogy Varys-t miért szokták a póknak is hívni? Ötletem van, de gyanús nekem, hogy túl sok mindent tud és nagyobb a hatalma, mint amit eddig a készítők mutattak nekünk. Lord Baelish-t már meg sem említem. Illetve Pycelle-re is gyanús szemekkel nézek. Az előző évadban volt egy jelenet, amikor az egyik csajszival beszélt miközben öltözött fel és meglehetősen jó formában volt az öreg a korához képest :DDD

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nem jó ez így. Túl kevés részből áll egy évad és túl sok a karakter. Így nehéz mindenki nevét megjegyezni, illetve hogy ki-kivel milyen kapcsolatban van. Igaz a könyv sokat segít, meg a HBO honlapján is fent vannak a családfák, de akkor is jó lenne még legalább további 2 rész egy évadba.

(#466) pohár válasza kisbandima (#465) üzenetére


pohár
félisten

azért lassan fogynak, nyugi :D

ELSŐ ÉVAD SPOILER

Ned, Khal... :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#467) leslieke válasza kisbandima (#465) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Kiderül miért kapta a pók nevet Varys.

A 3. évadról az a hír járja, hogy kétszer 10 részben forgatják le. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#468) kisbandima válasza leslieke (#467) üzenetére


kisbandima
tag

Igen, de a Kardok Vihara 1200 oldal, míg a többi csak 900 oldal.

(#469) leslieke válasza kisbandima (#468) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem az oldalszám, hanem az összetett cselekmények miatt akarják 2 évadra bontani.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#470) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Jó hír: a kábeles sorozatok között első a GoT, és a nézettségi is csak minimálisan csökkent! :DDD :C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#471) b3Ro válasza kisbandima (#465) üzenetére


b3Ro
senior tag

En most fogok a vegere erni a 3. kotetnek. Ami erdekel teged a tanacs tagjairol az ki fog derulni, de a 3. ban olyan szarkavras van,h aki nem olvasta, csak a sorozatot nezi, az nagyon-nagyon meg fog lepodni !
Eszmeletlen jo a regeny, nem lehet lerakni. 7 kotetig meg sem all az oreg :)

[ Szerkesztve ]

(#472) kisbandima válasza b3Ro (#471) üzenetére


kisbandima
tag

Nekem is nagyon bejön a könyv, csak az a baj, hogy nemsokára le kell adni a szakdolgozatot, meg korábban elkezdtem olvasni a The Walking Dead-et is és ez a három együtt egy kicsit sok. De rajta vagyok az ügyön. Bárcsak ott járnák már, amikor a tél végre beköszönt :DDD

Reméljük az öreg egészségével még sokáig nem lesz semmi baj és meg fogja tudni írni még a hátralevő 2 kötetet. Az előbb megnéztem a wikipédián, hogy melyik kötet mikor jött ki:

- Trónok harca (eredeti cím: A Game of Thrones) (1996)
- Királyok csatája (eredeti cím: A Clash of Kings) (1998)
- Kardok vihara (eredeti cím: A Storm of Swords) (2000)
- Varjak lakomája (eredeti cím: A Feast for Crows) (2005)
- Sárkányok tánca (eredeti cím: A Dance with Dragons) (2011)
- The Winds of Winter (tervezett)
- A Dream of Spring (tervezett)

Remélem most hogy elkezdték megfilmesíteni a könyveit, kicsit felpörög és ismét visszatér a 2 éves kiadási ciklushoz. Azért arra kíváncsi vagyok, hogy meg fog-e állni a 7. kötetnél, vagy mivel hogy most nagyon megy a szekér, ír majd 2-3 további kötetet.

(#473) b3Ro válasza kisbandima (#472) üzenetére


b3Ro
senior tag

Nekem szerencsere mar suli problemam nincs, helyette dolgozni kell :).
A tel biza kozeleg, nem arulok el nagy dolgot, ha leirom, h meg a 3. vegen meg nem koszontott be a tel.

[ Szerkesztve ]

(#474) leslieke válasza kisbandima (#472) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Remélem most hogy elkezdték megfilmesíteni a könyveit, kicsit felpörög és ismét visszatér a 2 éves kiadási ciklushoz.

Ezt én is remélem. :D

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#475) bok92


bok92
addikt

Off a köbön :DDD
A Borgiashoz is végre vannak feliratok...Nagyon jó sorozat :K
Igaz,hogy ez a reneszánsz korban játszódik,de itt is megtalálható a harc, az erotika,,az ármány és a szenvedély,valamint Jeremy Irons... :DDD
Érdemes belenézni! ;)

(#476) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Playmobil Game of Thrones :C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#477) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Megnéztem a 3. részt, egész jó volt. A kisember nagytakarítást tart :DDD

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#478) kisbandima válasza Ł-IceRocK-Ł (#477) üzenetére


kisbandima
tag

Kibírtad eddig? :Y Én hétfő reggel reggeli mellett megnéztem angolul, de mivel egy-két párbeszédet nem egészen értettem ezért még aznap este vacsora mellett megnéztem magyar felirattal is. :DDD

(#479) Ł-IceRocK-Ł válasza kisbandima (#478) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Mivel dolgoztam, csak nemrég tudtam megnézni.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#480) oxox válasza Ł-IceRocK-Ł (#477) üzenetére


oxox
addikt

bizony...a kis ember nagy arnyekot vet...
en befejeztem a masodik konyvet, es falom a harmadikat...a sorozatban vannak plussz jelenetek, es vannak olyanok amik nem ugy tortentek, de osszessegeben jol koveti a cselekmenyt.

spoiler
pl. a buzulos jelenet nem volt a konyvben....vagy ha benne volt az agyam blokkolta az idegpalyaimat :B

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#481) M3oH válasza oxox (#480) üzenetére


M3oH
addikt

Spoiler: Nem volt bizony.

(#482) oxox válasza M3oH (#481) üzenetére


oxox
addikt

vagy az agyam blokkolta a Te idegpalyaidat is :P

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#483) pohár válasza oxox (#480) üzenetére


pohár
félisten

azért valljátok be, élveztétek ;]

halamitáék fél 10-kor elkezdték a fordítást, úgy érzem 2-3 óra és kész is :C

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#484) kisbandima


kisbandima
tag

Ez a mai rész is szuper volt, de egy kérdés már régóta érlelődik bennem Daenerys-ékkel kapcsolatban. Vergődnek ott a sivatagban, így éhen halunk, úgy szomjan halunk, de miért nem eszik meg a lovakat?

(#485) leslieke válasza kisbandima (#484) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A nomádoknál nem csak simán szállítóeszköz a ló.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#486) kisbandima válasza leslieke (#485) üzenetére


kisbandima
tag

Köszönöm a válaszod :R

Egyébként a második kötetben ilyen sok a szex? Ha így folytatják a harmadik kötetből nem két évad lesz hanem három, ebből egyet ki fog tenni a sok szex jelenet. Azért Joffrey és a két csaj jelenete nagyon durva :DDD

[ Szerkesztve ]

(#487) kovsol válasza pohár (#483) üzenetére


kovsol
titán

ahogy látom ez a jóslat nem jött be :)
most így délutános műszak után nem állok neki angolul, ott túlságosan kellene figyelnem, majd holnap reggel

(#488) pohár én csak hd ban nézek ilyet :D még az SW rajzfilmet is 1080p ben nézem, pedig ott aztán édes mind1 lenne :DDD na majd ha bejön az internet adó, akkor én is hdtv ripet nézek lehet

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#488) pohár válasza kovsol (#487) üzenetére


pohár
félisten

hát felirat már van az FQM-hez, én a HD verzióhoz várom épp...

na pont kész lett mindhez :C :C

akkor "kezhessük" :C

és itt van a 720p AVS-hez is

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#489) bok92


bok92
addikt

Jó rész volt.... :K

(#490) leslieke válasza pohár (#488) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

720p AVS felirat már nem elérhető. :(((

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#491) pohár válasza leslieke (#490) üzenetére


pohár
félisten

[link] :K

a vége: :Y
Joeffry még mindig belezendő kategória :U

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#492) leslieke válasza pohár (#491) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Köszi, közben meglett máshol. Nem várok holnap, meló ide vagy oda, ezt látnom kell! :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#493) pohár válasza leslieke (#492) üzenetére


pohár
félisten

érdemes is, szokásos szarkavarás, kis csöcs, kis fight, a szokásos :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#494) bok92 válasza pohár (#493) üzenetére


bok92
addikt

Neked a vége szokásos volt :U

:DDD

(#495) pohár válasza bok92 (#494) üzenetére


pohár
félisten

hát ha picit feljebb is olvastad volna mit írtam, akkor nem írnád ezt ;]
ncore-on a 720p-s verziónál leírtam mi lehetett az :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#496) kovsol


kovsol
titán

spoiler:
-Só és füst között született!
-Sonka? :C
sírok a röhögéstől

May the Force be with you!

(#497) bok92 válasza kovsol (#496) üzenetére


bok92
addikt

:DDD

(#498) leslieke válasza kovsol (#496) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:DD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#500) leslieke válasza kisbandima (#499) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Köszi! :R

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.