Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-25 20:33:37

LOGOUT.hu

TP-Link WDR3600 - N600 router

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13901) suste válasza dredjudge84 (#13900) üzenetére


suste
veterán

a swap nem tartja életben, ha nincs ami igényelje a swap-ot
legyen megosztásban vagy 200 torrent idő és aránykorlát nélkül, és tuti nem fog leállni:)
nálam a forgalom grafikon feltöltésnek sosem mutat 0-át...

(#13902) dredjudge84 válasza suste (#13901) üzenetére


dredjudge84
őstag

Hát én csak 3-4 torit szoktam seedelni 2-es arányig, utána kiszedem. Ezért kéne az a sor az ütemezett feladatokba. Esetleg suste te le tudod írni? /share/maxell/no-sleep lenne a fájl helye és neve.

(#13903) vargalex válasza dredjudge84 (#13902) üzenetére


vargalex
Topikgazda

* * * * * touch /share/maxell/no-sleep

Alex

(#13904) dredjudge84 válasza vargalex (#13903) üzenetére


dredjudge84
őstag

Hasonló, de abba < jel és " is volt.

Alex:Amit te írtál, az is az, hogy percenként létrehozza ezt a fájlt? A touch szó tuti nem volt benne.

[ Szerkesztve ]

(#13905) dredjudge84 válasza dredjudge84 (#13904) üzenetére


dredjudge84
őstag

Na de mindegy, így is jó, működik. Köszönöm Alex!

(#13906) vargalex válasza dredjudge84 (#13905) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Szia!

Gondolom egy echo volt átirányítva a file-ba. De a touch is módosítja a file módosítási dátumát, így kénytelen hozzányúlni a HDD-hez. Az echo-s valahogy így nézhet ki:

* * * * * echo "akarmi" > /share/maxell/no-sleep

vagy, hogy változó legyen a tartalma is:

* * * * * date +%s > /share/maxell/no-sleep

[ Szerkesztve ]

Alex

(#13907) vargalex válasza eszakas (#13899) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Az nem jó. Failsafe-ban nagyon gyorsan villog a sys led. Mondom, a legegyszerűbb, ha áram alá helyezéstől kezdve folyamatosan nyomogatod a reset gombot.

Alex

(#13908) Headless válasza vargalex (#13906) üzenetére


Headless
őstag

ott a pont az echo-nál :))

touch nem jutott eszembe de lehet jobb megoldás az, de a lényegen nem változtat.

[ Szerkesztve ]

LEDE - R3G/DIR860l -> https://tinyurl.hu/Ntkb/

(#13909) donmackó válasza eszakas (#13899) üzenetére


donmackó
őstag

Megtaláltam neked a leírást ami alapján én csináltam -> Indul a nagy európai sávszélességteszt Ennek biztos hogy működnie kell. Én annyit variáltam vele hogy WinSCP-vel tettem bele a /tmp-be a firmware-t mert nem akarta behúzni wget-tel (40-45% körül mindig megállt). Így nem kellett az ftp szerver sem.

Release the cable hounds!

(#13910) suste válasza vargalex (#13906) üzenetére


suste
veterán

én akkor is: :W , hogy normális seed helyett inkább ilyen felesleges HDD bökdösést csinál valaki....

(#13911) szabipasi


szabipasi
csendes tag

Sziasztok!

Legnagyobb megelégedésemre használok Suste féle8.1-es firmware-t (3600, 1043 v2) KÖSZÖNET ÉRTE!

Annyit szeretnék kérdezni ha WDS-ethernet-et használom ami tökéletesen működik is (vendég wifi-re beállítva), betudom állítani párhuzamosan "fő" wifi-met is amin macadress szűrés van?
Tehát mind a kettő működhet WDS-ethernet-el?

üdv.

(#13912) suste válasza szabipasi (#13911) üzenetére


suste
veterán

WDS-ethernet vendég wifin :F
most akkor mi van és hogyan van beállítva?

a wds-ethernet-nek az a lényege, hogy egy nagy kiterjesztett homogén hálózat van
a vendég meg azért jó, mert azon csak net van (tehát nem azonos a LAN beállításaival)
így nem értem a dolgot:(

lehet, hogy neked egy sima AP kellett volna?
ehhez csak a 9092/setup/switch részen switch-esíteni kellett volna a routert, majd a 9092/wifiextra/guest oldalon pedig beállítottad volna a vendég wifit
vagy most megy a fő wifid továbbszórása és a vendég wifi is a 2. routeren?
kicsit konkrétabban légyszi.....

(#13913) szabipasi válasza suste (#13912) üzenetére


szabipasi
csendes tag

Lényegében csak azért lett így mert a ház olyan sarkába került a 2. router (1043,szuterén) ahová az első (3600,emelet) egyáltalán nem látszik,de ez a helység a haveroknak fenntartott "buliszoba" így ez miatt akartam a vendég wifit és nem a 4. ssid-t, ! A 2. router pedig nem látszódik fent így ha fent vagyunk akkor meg fent kell!
A fő wifi pedig nem kellene hogy tényleg mindenhol belső nettem!

(#13914) szabipasi válasza szabipasi (#13913) üzenetére


szabipasi
csendes tag

"A fő wifi pedig nekem kellene hogy tényleg mindenhol belső netem!"

[ Szerkesztve ]

(#13915) eszakas válasza donmackó (#13909) üzenetére


eszakas
senior tag

Köszi.

Csak annyi hibázik, hogy ezen nincs QSS gomb csak "WPS/RESET" meg "ON/OFF" gomb. De nem adom fel addig nyomkodok rajta mindent amíg meg nem adja magát :)

[ Szerkesztve ]

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#13916) vargalex válasza eszakas (#13915) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Ahogy eddig is írtuk, a WPS/RESET kell neked.

Alex

(#13917) eszakas válasza vargalex (#13916) üzenetére


eszakas
senior tag

Akkor csak jól gondoltam :).

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#13918) suste válasza szabipasi (#13914) üzenetére


suste
veterán

hát ez még így sem egy normális magyar mondat:)

másik meg, hogy jól elmondtad, hogy miért van úgy ahogy van, de azt hogy hogy van azt nem árultad el
vagyis nem vagyunk elölrébb :F

(#13919) szabipasi válasza suste (#13918) üzenetére


szabipasi
csendes tag

De megpróbáltam! :C

1. router 3600: 2,4GHz 3db wifi hálózat van (fő 192.168.1.x ; szomszéd 192.168.2.x ; vendég 192.168.10.x)
2. router 1043: 2,4GHz 1db wifi hálózat van lan-lan wds Ethernettel a vendég

(#13920) suste válasza szabipasi (#13919) üzenetére


suste
veterán

még mindig nem elég egyértelmű

2. router 1043: 2,4GHz 1db wifi hálózat van lan-lan wds Ethernettel a vendég

Vagyis a 2. routert bekötötted lan kábellel a LAN interfészre (belső hálózatra), és az egyetlen wifi ap-t meg beállítottad az 1. router vendég wifi beállításainak megfelelően?
Ha igen, akkor remélem érted az óriási hibát a hálózatodban!
Amelyik kliens a 2. router wifijére csatlakozik, az még véletlenül sem vendég hálózaton van, hanem rálát a belső hálózatodra.
Csak akkor lenne jó a rendszer, ha az 1. router LAN portjaiból egyet külön VLAN-ra tennél, és ezt a külön VLAN-t (eth0.3?) a vendég interfészhez kapcsolnád, és ebből a LAN portból menne a kábel a 2. routerhez.
Így tényleg csak netet kapna mindenki a 2. router wifijén is.
Gondolom a VLAN -ozást nem csináltad meg (?).

(#13921) szabipasi válasza suste (#13920) üzenetére


szabipasi
csendes tag

Igen így csináltam meg és igen nem csináltam meg! :W

Akkor ezek szerint a hatalmas ötletemet nem lehet kivitelezni?

Ezt a VLAN-ozást hogyan kell megcsinálni?

(#13922) donmackó válasza eszakas (#13915) üzenetére


donmackó
őstag

Igen, a WPS/RESET-et kell nyomni.

Release the cable hounds!

(#13923) eszakas válasza donmackó (#13922) üzenetére


eszakas
senior tag

Igen nyomkodom is.

De ez az eredmény.
[link]

Indulásnál válaszol a putty nem látja utána nem válaszol.

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#13924) donmackó válasza eszakas (#13923) üzenetére


donmackó
őstag

Nem nyomkodni kell, hanem lenyomva kell tartani. Kb 5-10 sec mire beindul a failsafe. Amikor kiírja az első request time out-ot akkor megnyomod a wps/reset gombot, és lenyomva is tartod amég a sys led (napocska alakú) nem kezd el villogni mint a karácsonyfa. Akkor fog választ adni a ping-re amikor beindul a failsafe mód. ha ez meg van akkor jöhet a putty.

Release the cable hounds!

(#13925) suste válasza szabipasi (#13921) üzenetére


suste
veterán

a 3600-on már egyszerűen meg lehet csinálni a 9092/setup/switch oldalon a VLAN részen (repair-os frissítés után)
még sokat nem teszteltük, szóval elötte csinálj full overlay mentést a 9092/system/backup oldalon!

(#13926) mucsgyver70


mucsgyver70
aktív tag

Sziasztok. Olyan gondom van hogy kívülről nem érem el a routerem. Openwrt vargalex build ver. 1.1.7-van rajta. A netem digis 100/50-es. A saját kúlső ip-el sem érem el.Regisztráltam a no-ip-re és mindent beállítottam, így sem érem el. (Az /etc/config/uhttpd-be a option rfc1918_filter 0-ra van állítva.)
Valakinek ötlet?

(#13927) Multibit válasza mucsgyver70 (#13926) üzenetére


Multibit
veterán

Talán NAT-olt IP címet kapsz a Digitől. Ha így van, hívd fel őket és kérj publikusat!

(#13928) mucsgyver70 válasza Multibit (#13927) üzenetére


mucsgyver70
aktív tag

Köszönöm. Írtam a DIGI ügyfélszolgálatának, remélem én is kapos publikus IP-t.

(#13929) .mf


.mf
veterán

Sziasztok!
Pár éve stabilan működik nálam a router Vargalex fw-jével, de sajnos időnként szenved valami nyavalyával. Eddig másnak tulajdonítottam (MPC pufferelése, külső winyó spindown ideje), most azonban észrevettem valamit.
- WDR3600, Vargalex 1.1.7 35342
- USB2.0-s külső winyó, EXT4
- Se torrent, se másik user, semmi egyéb terhelés
--> Win7-es laptopról wifin keresztül elkezdek nézni egy filmet, ami a routerre kötött winyón van.
A lejátszás egy idő után megáll, MPC befagy. MPC-t kilövöm, megpróbálom megint megnyitni a fájlt: csak homokórázás megy, a külső winyó 5 perc múlva le is állítja magát, tehát hozzá már nem érkezik kérés. Weboldalak lassan töltődnek be, ISP pingje magas / timeout. Rápingelek a routerre, többszáz ms.
Belépek a routerre, Free Memory 2-3%, cached ~80%. Ránézek a Processes oldalra, többség 0%, néhány 1-2-3% memory usage, összeadva max. 20%
Nyomok egy router soft-rebootot. Router ping, web ping helyreáll, filmet megint tudom nézni.

Ez kb. 100-ból csak pár esetben fordul elő, de tegnap kivételesen 3x volt, az egyik filmnél 2x is.

Próbálom újra előidézni, hogy logot is tudjak nézni, de Murhpy él és dolgozik, most direkt jól viselkedik, a tegnapi problémás darab gond nélkül végigment (hiába volt 1-3% között a free memory) :)
Rákerestem itt a topikban, másnál is volt már hasonló gond, de nem láttam megoldást. Esetleg azóta lett?

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#13930) eszakas válasza donmackó (#13924) üzenetére


eszakas
senior tag

Hali.

Ha felvillanás /minden felvillan áram alá helyezés után/ után folyamatosan nyomom akkor a bekarikázott két led világít. És nem csinál semmit. Putty nem éri el, ping nincs.

Ha az sys led egyedüli felvillanása /+power/ után nyomom folyamatosan akkor jön elő a fentebb linkelt pinges állapot és közben zavartalanul bebootol /villog is a sys led/ és a bekarikázott ledek égnek a művelet végén.

Ha a második felvillanás után nyomkodom akkor a bekarikázott led villog, /nem szaporán/ de a putty nem éri el.

[L:/dl/upc/2016-02/21/42146_khekgga53h2at9gy_gyor1.jpg](IMG:/dl/upc/2016-02/21/42146_khekgga53h2at9gy_gyor1.thumb.jpg)(/IMG)[/L]

[ Szerkesztve ]

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#13931) donmackó válasza eszakas (#13930) üzenetére


donmackó
őstag

Küldtem pü-ben failsafe indításos videót. Többször is elindítottam failsafe-ben, hogy lásd mikor kell nyomni.

Release the cable hounds!

(#13932) szabipasi válasza suste (#13925) üzenetére


szabipasi
csendes tag

Köszönöm!

(#13933) szjoci


szjoci
őstag

Sziasztok!

Eddig vargalex buildjét használtam, és most olvasgatva láttam hogy suste buildjében egyszerűen meg lehet oldani a guest wifi-t. Már régóta akartam csinálni ilyet így fel is raktam és működik is szépen, köszönet érte a készítőnek :R . Ezt ugye csak be kell kapcsolni és a belső hálózathoz nem tudnak hozzáférni?

Valamint akadt egy olyan gondom, hogy a nasomat nem látom a hálózatban (se a windows 10 fájlkezelőjében, de pl. a total commander hálózat fülén). Ezt hogy lehet orvosolni? Webes felületről elérem.
.

[ Szerkesztve ]

(#13934) kaciokos válasza szjoci (#13933) üzenetére


kaciokos
őstag

Ez utóbbi nem a router hibája, a Windows hálózatfelderítése egy fos. Jobban jársz, ha inkább felcsatolod a NAS megosztásait meghajtóként.

[ Szerkesztve ]

(#13935) szjoci válasza kaciokos (#13934) üzenetére


szjoci
őstag

Azért gondolom hogy valamit be kellene még állítani, mert vargalexében láttam a nast, sustéében pedig nem látom. De lehet megveszem az ötletet ;)

(#13936) Zoli133: akkor csatolok, köszi neked is a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#13936) Zoli133 válasza szjoci (#13935) üzenetére


Zoli133
őstag

win10 nálam se látja, kutattam egy darabig de semmire nem jutottam vele, meghajtóként felvéve viszont megy rendesen.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#13937) suste válasza szjoci (#13933) üzenetére


suste
veterán

1: guest wifi:
igen, a 9092/wifi-extra/guest alatt megadod a paramétereket és létrehozza a vendéghálót, ahol csak netet kapnak a kliensek
de ha már megcsináltad, akkor miért nem tezsteled?
fellépsz a vendégre és megpróbálod meghívni a router címével pl a luci-t, vagy megpróbálsz rákeresni a saját hálózatodon lévő gépekre (akár a NAS-ra)

2: NAS elérés:
alapértelmezetten a LAN-ra nincsen tűzfalbeállítás (vagyis nyitott:) ), tehát a router nem gátolja az elérést (feltéve hogy nem a vendéghálón vagy:) )
ha ip/megosztás címmel hívod meg intézőben, vagy TC-vel felcsatolod hálózati meghajtónak, akkor tuti működnie kell
ha a routeren is van megosztás, akkor érdemes beállítani a routeren a munkacsoportot (workgroup), vagy a router beállításaihoz igazítod az eszközeidet, és akkor hamarabb megtalálja a windows

(#13938) kaciokos válasza suste (#13937) üzenetére


kaciokos
őstag

2. Ehhh, halál a Windows hálózati eszköz felderítésére! :DD

(#13939) adriaan


adriaan
csendes tag

Hali! opkg update után hibát kapok.
Érdekes, hogy amúgy meg a logban szereplő ip-címet megpingeltem, és elérhető.
Teljes log:
wget: can't connect to remote host (85.25.49.224): Connection refused
wget: server returned error: HTTP/1.1 404 Not Found
wget: server returned error: HTTP/1.1 404 Not Found
wget: server returned error: HTTP/1.1 404 Not Found
wget: server returned error: HTTP/1.1 404 Not Found
wget: server returned error: HTTP/1.1 404 Not Found
wget: server returned error: HTTP/1.1 404 Not Found
Collected errors:
* opkg_download: Failed to download http://suste.ixmsk.eu/Openwrt_Barrier_Breaker/Packages/Packages.gz, wget returned 1.
* opkg_download: Failed to download http://downloads.openwrt.org/barrier_breaker/14.07/ar71xx/generic/packages/base/Packages.gz, wget returned 1.
* opkg_download: Failed to download http://downloads.openwrt.org/barrier_breaker/14.07/ar71xx/generic/packages/luci/Packages.gz, wget returned 1.
* opkg_download: Failed to download http://downloads.openwrt.org/barrier_breaker/14.07/ar71xx/generic/packages/packages/Packages.gz, wget returned 1.
* opkg_download: Failed to download http://downloads.openwrt.org/barrier_breaker/14.07/ar71xx/generic/packages/oldpackages/Packages.gz, wget returned 1.
* opkg_download: Failed to download http://downloads.openwrt.org/barrier_breaker/14.07/ar71xx/generic/packages/routing/Packages.gz, wget returned 1.
* opkg_download: Failed to download http://downloads.openwrt.org/barrier_breaker/14.07/ar71xx/generic/packages/telephony/Packages.gz, wget returned 1.
Downloading http://susteopenwrt.ipdns.hu/Openwrt_Barrier_Breaker/Packages/Packages.gz.
Updated list of available packages in /var/opkg-lists/suste@OpenWrt@ipdns.
Downloading http://suste.ixmsk.eu/Openwrt_Barrier_Breaker/Packages/Packages.gz.
Downloading http://downloads.openwrt.org/barrier_breaker/14.07/ar71xx/generic/packages/base/Packages.gz.
Downloading http://downloads.openwrt.org/barrier_breaker/14.07/ar71xx/generic/packages/luci/Packages.gz.
Downloading http://downloads.openwrt.org/barrier_breaker/14.07/ar71xx/generic/packages/packages/Packages.gz.
Downloading http://downloads.openwrt.org/barrier_breaker/14.07/ar71xx/generic/packages/oldpackages/Packages.gz.
Downloading http://downloads.openwrt.org/barrier_breaker/14.07/ar71xx/generic/packages/routing/Packages.gz.
Downloading http://downloads.openwrt.org/barrier_breaker/14.07/ar71xx/generic/packages/telephony/Packages.gz.

Formázás javítva.

[ Módosította: Intruder2k5 ]

(#13940) Intruder2k5 válasza adriaan (#13939) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

[link]

(#13941) suste válasza adriaan (#13939) üzenetére


suste
veterán

Az ixmsk-s szerver atkoltozott a 81-es portra, az openwrt-seknel hardver hiba/koltozes miatt meg nem allt helyre a szerver.
A sajat szerver megy, log szerint is :). Igaz itt csak az extra csomagok vannak, ahogy az ixmsk-n is.....

(#13942) ubid


ubid
őstag

sziasztok.
Vargalex firm-en lehet konfigurálni a ledeket ?
Konkrétan, hogy ne világítson már egyáltalán... (wr3600 TP)

Láttam, hogy van egy LED config menüpont... de nem vagyok biztos benne, hogy az arra való, ezért inkább megkérdeztem.

-.-

(#13943) Tegla80 válasza ubid (#13942) üzenetére


Tegla80
addikt

ez nem megoldas?
Nalam masik fw van fent,de muxik. :D

Sony® & PlayStation®

(#13944) Headless válasza Tegla80 (#13943) üzenetére


Headless
őstag

Ezt nem tudom űberelni, mert szó szerint nincsen jobb/hatásosabb megoldás, de ez egy megoldás lehet még, de ez nem fog minden ledet kikapcsolni. mert nem mind vezérelhető. az összes kapcsolható ledet kikapcsolja.

for i in $(ls /sys/class/leds/*/brightness) ;do echo 0 >$i;done

LEDE - R3G/DIR860l -> https://tinyurl.hu/Ntkb/

(#13945) iff


iff
senior tag

Sziasztok!

A routeron (tp-link 3600) ha pendrivert akarok cserélni (formázva 2. extroot) akkor mi a teendő? Van pár progi telepítve pluszban.

..........""..........

(#13946) .mf válasza .mf (#13929) üzenetére


.mf
veterán

Sziasztok, még mindig én.

Tegnap megint folyamatosan produkálta azt, amit múltkor emlegettem: USB2-n routerre kötött 2TB-os EXT4 külső winyóról Win7-es laptopon filmet megnyitva egy idő után befagy a lejátszás: kép megakad, MPC not responding, és vagy 20-30 mp után folytatódik a lejátszás, vagy csak MPC kilövése és fájl újra-megnyitása után - de már a megnyitás is 10-30 mp-es várakozás után megy, ha egyáltalán. Most néztem a lucit is közben:
- lejátszás indításánál free memory ~20%-ról luci frissítési ciklusonként 1%-kal csökkent. Amint odáig ért, hogy már csak 1-3% van, vagy visszaugrott 10+%-ra, vagy ott egyensúlyozott tovább, de még ment a lejátszás. A lefagyás pillanatában ránézve 3-6% között volt.
- system logban semmi nem jelent meg a szokásos rendszeres dnsmasq-dhcp és hostapd wpa group key handshake-en kívül.

Most az előbb bekapcsoltam a laptopot, és betöltöttem pár oldalt - ph, gmail, és az egyik ph-s hírhez kapcsolódó youtube videó. Közben nem fut semmi más, se torrent, se le/feltöltés, se skype, semmi. Rettentő lassú volt minden, lapok alig vagy nem akartak betöltődni. Rápingeltem a routerre:
351 sent, 335 received, 4% loss
min 1 ms, max 3845 ms, avg 1007 ms - még az átlag is 1 s fölött van, terhelés nélkül!!

Ránéztem lucira, 20% free memory, processes között cpu-ból busybox 9%-án kívül minden 0 v 1%, memory is 0-3%; load 0.3-ról max. 0.6-ra ment fel, system logban semmi furcsa.

Router reboot, és minden megy rendesen...
Ötletem sincs...

Ubid: én egy vastag papírt szigszalagoztam az elejére... így már nem zavaró a fényerő, de még látni, hogy mi világít. Barbár, de működik.

[ Szerkesztve ]

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#13947) dredjudge84


dredjudge84
őstag

Sziasztok!

Ismét lenne egy gondom. Transmission remote-al sokszor előfordul, hogy mikor betennék egy új torit, akkor csak homokórázik egy darabig, majd connection time out hibaüzenettel megszakad a kapcsolat. Ez mitől van? (0.8.1-n vagyok)

[ Szerkesztve ]

(#13948) donmackó válasza dredjudge84 (#13947) üzenetére


donmackó
őstag

Magas a terhelés a routeren?

Release the cable hounds!

(#13949) dredjudge84 válasza donmackó (#13948) üzenetére


dredjudge84
őstag

Én is gondoltam rá, de a 3at ritka hogy eléri a terhelés fenn.

(#13950) donmackó válasza dredjudge84 (#13949) üzenetére


donmackó
őstag

Én úgy tudom hogy 1,00 felett már túl sok a cpu-nak a parancs. Ez lenne a 100% terhelés. Efelett már a feladatok sorban állásra kényszerülnek, és ez okozhat time out-ot.

Release the cable hounds!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.