Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Toshiba notebook topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#5999) dawil


dawil
tag

Sziasztok!

Itt a proharveren sok-sok komment olvasása után kinéztem már egy gépet magamnak, ami a pénztárcámnak és az igényeimnek megfelel: ez az, (van már vkinek ilyen?)de még sosem volt laptopom, még az iponról sem rendeltem: és lenne egy pár kérdésem hozzátok:
1. ha mondjuk másfél év múlva tapasztalok vmilyen hardver hibát, akkor az ipon-t kell cseszegetni, vagy valamely hozzám közel eső toshiba szervizt?
2. ha a szervizt, akkor ők jönnek ki, vagy nekem kell elvinni oda ( ahogy láttam, csak Pesten van, de ott négy is)?
3. végül honnan érdemes drivereket leszedni, mert ahogy olvastam az előző kb. 100 kommentet nem biztos jók az innen leszedettek
4. az iponon kívül még az aqua.hu is jó áron adja, arról mi a véleményetek/tapasztalatotok?
5. ilyen árban van más alternatíva, esetleg egy kicsit rosszabb hardverrel? (a lényeg hogy strapabíró, masszív legyen, ne essen szét, minél kevesebbet kelljen szervizbe vinni (én is vigyázok rá természetesen), szóval amolyan igazi gyémánt :DDD (igen, ennyiből)

Még néznék hozzá vmilyen táskát is, ha azt is tudnátok ajánlani, akkor nagyon kösz

[ Szerkesztve ]

Összecsukható babakocsimat szétnyithatóra cserélném!

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Toshiba notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.