Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Toshiba notebook topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#521) ataman


ataman
aktív tag

Sziasztok! Kellemesen meglepődtem! :)

Teljesen véletlenül a notebook kikapcsolt állapotában megnyomtam az A100-593-as ''Médiaplayer/Böngésző'' speciális billentyűjét. És látom ám, hogy elindul a noti. Jééé - mondom magamban - csak nem a kezelési útmutató által említett Express Media Playert szeretné elindítani a gép?! Eddig azt hittem, hogy csak a távirányítóval szerelt változatban szerepel ez a plusz szolgáltatás.

Gyorsan kikapcsoltam beraktam egy audio-cd-t. Elindítottam az említett gombbal ismét a notebook-ot és láss csodát tényleg elindul valami ''nem windows-os'' program a boot folyamat után. Első alkallomal még a nyelvet is be lehetett állítani - magyarra!!! Be lehet állítani mindenféle fontos beállításokat cd-hez dvd-hez is... A hangja is mintha erősebb lenne a gépnek, mint Windows alól.

A lényeg tehát: Windows elindítása nélkül is használható Audio CD és DVD-Video lejátszására a készülék!!!! Ha valakit érdekel titeket tudok még majd írni róla...

[Szerkesztve]

Samsung Omnia > Motorola Defy > Sony Xperia L > Huawei P8 > P10 > iPhone 12 mini

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Toshiba notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.