Hirdetés
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Real Racing 3 - Freemium csoda
- GoodSpeed: Ebes, a megtervezett falu!
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- GoodSpeed: 3I/Atlas: Üstökös vagy idegen civilizáció űrhajója?
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- Mr Dini: Mindent a StreamSharkról!
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
Aktív témák
-
dabgergo
őstag
válasz
KilgoreTrout
#5168
üzenetére
Köszi! Nem tudom, hogy mi volt a gond, de másnara valhogy már 100%ot mutatott. Különben nem húztam ki. Szal nem tom, de most jó.
-
dabgergo
őstag
Már elég régóta töltődig az akku, de még mindig csak 99%-ot mutat mintha nem akarna soha 100%-ra váltani. Ez miért lehet?
-
dabgergo
őstag
Ti milyen módon készítetek backupot? Az első fullhoz hány dvd kéne? (Vistra van a gépen.) Vagy ne DVD-re csináljam a mentést hanem a gépen egy rajtett partícióra? (De ha ellopják a gépet?)
-
dabgergo
őstag
PrintScreen bilentyű van a TP-ek billentyűzetén? Milyen kombinációval lehet elérni?
-
dabgergo
őstag
Akarok csinálni egy teljes backup-ot a gépről. (Base) Ehhez kb hány dvd-re lesz szükségem? (A gépen Vista Business van.)
-
dabgergo
őstag
Ja tényleg ezt elfelejtettem: vki vette már le a TP külsején lévő matricát? (Ami a Think Vantage-t hirdeti. ) Nem hagy nyomot ha leveszem? Nem akarom, hogy ronda legyen.
-
dabgergo
őstag
Történt vmi frissítés a gépemen és a görgetés valahogy megváltozott. (valahol egyáltalán nem tudok ahol korábban tudtam.) Úgy vettem észre, hogy települt a ThinkPad UltraNav Dirver a frissítés közben. A fő gond, hogy nem érem el az egér beállításait, ahol ezt esetleg orvosolni tudnám, mert a következő hibaüzenetet kapomm amikor a vezérlőpult Hardver és Hand menüpontjában az egérre kattintok: Unable to connect to the Synaptics Pointoing Device Driver.
Mi tévő legyek? -
dabgergo
őstag
Phuuu, érdekes ez a Vista
Leírom előről a folyamatot, hogy egyértelmű legyen:
Tegnap szövegbuborékban megjelent, hogy a Vista frissítéseket talált és hogy töltsem le őket, elindítottam a letöltést kb 1 óráig ment és 35 egységet szedet le. Miután ez kész volt kiírta, hogy ajánlott az újraindítás vagy vmi ilyesmit. Oké újraindítottam. Még ugye kikapcsoláskor megállít és kiírta, hogy a frissítések telepítése 1/1. Ez eltartott egy ideig de végzett vele, ezután újraindult a gép és amikor már bebootolt és a felhasználói fiókokat kellet volna megjelenítenie akkor csak annyit írt ki, hogy a frissítések konfigurálása. Ez nem tudom, hogy mennyi ideig ment, mert 2óra után megunta a nézését és ott hagytam éjszakára. Ma reggel ugyan ez a képernyő fogadott csak nem folt kiírva semmi... De nem is lehettet semire kattintani stb. Szal nem tudtam mást cisnálni mint újraindítani. Mostmeg amikor bekapcsolt és már a fiókokat kellett volna megjelenítenie akkor annyizt ír ki, hogy a Windows folytatása és pürögg mellette az a karika jelezve, hogy várjak. Én várnék, de mennyit?
Mi lehet a gond, mi tévő legyek? -
dabgergo
őstag
A windows letöltött egy rakás frissítést és amikor újraindítottam, akkor elvileg kikapcsoláskor telepítette őket, ahogy azt szokta is, de amikor már a bekapcsolás fázis következett akkor is kiírta, hogy frissítések konfikurálása, és azóta is azt írja ki, és mintha nem csinálna semmit... kb 1órája. Ez normális?
-
dabgergo
őstag
Mégegy kérdés: elvileg kiírtam a Recovery lemezeket (1CD és DVD), de amikor kész volt a dvd akkor kiírta ugyan, hogy sikeres az írás, de alatta ott volt egy ablak, hogy rahjam be a 2. lemezt. Ez korábbról ottmaradt vagy mi a gond? A CD csak 248MB adat van a DVD-n pedig 4.36GB.
-
dabgergo
őstag
Közben sikerült, amúgy van hálózat

Kérdés: a gépemhez kaptam vmi 60 napos próbaverziós Officet. Ezzel most tul.képpen nem tok semmit kezdeni, szal érdemes egyől letörölni, nem?
-
dabgergo
őstag
Na, beköszönök ide is immáron egy T61-el

Kérdés: ahhoz, hogy a laptop észlelje a vezeték nélküli hálózatokat kell vmit telepíteni? Mert pillanatnyilag nem lát egyet se.
-
dabgergo
őstag
válasz
Shadowfax
#4626
üzenetére
Ezt a biztonsági mentést egyből akkor érdemes megcsinálni amikor még nincs teltelepítve saját programokkal csak a működéshez szükséges összetevőkkel, nem? Tehát ha kell mindent vissza lehet állítani majd a mentésre? Ebben benne van az oprendszer mentése is? Tehát Mondjuk Vista van a gépen, de közben azt törlöm és XP rakok fel akkor késöbb majd vissza lehet állítani a Vistás állípotot ha az akkori állapotról csináltam mentést?
Aktív témák
- Lenovo LOQ i7-13700HX// RTX 5050// 32GB, 2TB// Premium Care
- 2020 MacBook Pro 13 i7 32GB 512GB Akku Jó
- Gyors, vékony és könnyű Lenovo Thinkpad X1 Carbon gen 8 (10.gen Core I5 16Gb DDR4 512Gb SSD) laptop!
- Tervezős Lenovo Thinkpad P14 S gen2 Laptopom (Nvidia 4Gb-os videokártyával) kifogástalan eladó!
- Core I9 ERŐMŰ Lenovo P1 G3 (Core I9 10885H 32Gb 1 Tb) Tervező/vágó/gamer - Nvidia 4Gb!
- HIBÁTLAN iPhone 13 mini 128GB Pink -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3284
- iPhone 13 mini 128GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3086, 100% Akkumulátor
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 12400F 16/32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Microsoft: Windows / Office / Server / Stb.
- HIBÁTLAN iPhone 13 Pro Max 256GB Sierra Blue 1ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3908, 100% Akkumuláto
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest

PrtSc...
Akkor meg se próbálom

