Hirdetés
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- ricsi99: 6. Genes alaplap tündöklése kontra MS/Zintel korlátozásai
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- Luck Dragon: MárkaLánc
- talmida: My Art II.
- btz: Internet fejlesztés országosan!
- hcl: Olympus E-PL1 nyomozás
-
LOGOUT

Új hozzászólás Aktív témák
-
GypsFulvus2
őstag
válasz
whiteman0524
#9962
üzenetére
Nem hszem, hogy a modderek fizetnének azért a BOSS készítőinek, hogy az ő modjukat preferálja.
Ha valaki olyan béna, hogy pontosan u. arra a célra két modot is használ, hát akkor az döntse el manuálisan. Itt inkább olyan sorrendbe rakásról van szó, hogy Zsolti kizárólag Dwemer erőd ajtókat átíró modja később töltődjön be, mint Béla Dwemer erődöket teljesen áttextúrázó pakkja. Ily módon élvezheted Béla munkáját Zsolti kiegészítésével, míg ellenkező betöltési sorrend esetében Zsolti hiába fáradozott.Xerxész: 1. Ha a mod managerrel tetted föl a modokat, akkor elvileg látnia kellene. Így látatlanba sajnos nem tudom mi lehet a baja.
2. Fogalamam sincs. Oblivion alatt létezik egy Wrye Bash nevű program, ami szintén egy mod manager, de némileg haladóbb szintű, és lehetővé tesz bizonyos esetekben mod kompatibilitási vizsgálatokat sőt modok összeolvasztását (merge) is. Nem tudok róla, hogy Skyrim esetében is lenne ilyen.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Oppo Reno A17 / 4/64GB / Kártyafüggetlen / 12Hó garancia
- Telefon felvásárlás!! iPhone 14/iPhone 14 Plus/iPhone 14 Pro/iPhone 14 Pro Max
- 27% - ÚJ ASUS ROG Strix 27" XG27AQDNG OLED Monitor! 2560x1440 / 360Hz / 0.03ms / G-Sync / FreeSync
- iPhone 13 512GB 100% (1év Garancia)- ÚJ EREDETI AKKUMULÁTOR - AKCIÓ
- Amazon Kindle 10th Generation ébresztős tok
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

Ha valaki olyan béna, hogy pontosan u. arra a célra két modot is használ, hát akkor az döntse el manuálisan. Itt inkább olyan sorrendbe rakásról van szó, hogy Zsolti kizárólag Dwemer erőd ajtókat átíró modja később töltődjön be, mint Béla Dwemer erődöket teljesen áttextúrázó pakkja. Ily módon élvezheted Béla munkáját Zsolti kiegészítésével, míg ellenkező betöltési sorrend esetében Zsolti hiába fáradozott.
