Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30451) granini válasza Goblin12 (#30449) üzenetére


granini
őstag

Az elmúlt 10 heti SDH donation rewardból 4db St Elmo volt nekem.. nemotm miért de adja mintha nemlenne holnap. :DDD

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#30452) K.J


K.J
senior tag

Emberek,
Chatet hogyan lehet használni? Sosem beszéltem játékon belül.

(#30453) Goblin12 válasza granini (#30451) üzenetére


Goblin12
őstag

Oh ez jó köszi a tippet, FireKeeper neked is köszi. :R

(#30454) sony309 válasza Goblin12 (#30453) üzenetére


sony309
őstag

Több karakterrel az esélyed is több!

K.J:

Mikrofon kelleni fog hozzá! :D

[ Szerkesztve ]

S3x, hifi & rock and roll

(#30455) sony309 válasza K.J (#30452) üzenetére


sony309
őstag

Del

[ Szerkesztve ]

S3x, hifi & rock and roll

(#30456) K.J


K.J
senior tag

Köszönöm sony!
Annyi a bibi, h xbox-ról van szó, nem írtam, bocsánat.

Más:
Dz pvp az armor regen mennyire fontos? Láttam pár buildet, ami 0 armor regennel fut, de sebez, mint az állat. Én pl nem tudom elképzelni, h ki lehet húzni nélküle, úgy érzem, h szükség lenne rá.
Mi a véleményetek erről?

(#30457) sony309 válasza K.J (#30456) üzenetére


sony309
őstag

Szerintem felesleges, mert nem tud annyit visszatölteni, amennyit sebeznek az ellenfelek.

S3x, hifi & rock and roll

(#30458) K.J válasza sony309 (#30457) üzenetére


K.J
senior tag

Igazad lehet!
Néztem egy "statikus" armor buildet. Nem rossz, 1 db embert legyűrtem volna vele, ha a sebzés magasabb, vagy több lőszer van a tárban, mint 40 golyszli.

Most meg eszem a kefét, mert egy gyereket behívtam summitba, h megszerezzük a big horn-t, erre az utolsó szakaszban kilép. "Mennem kell" címszóval. Mondanom sem kell, h szétszedett az NPC. Ilyenkor érzem azt, h időpazarlás volt az egész. :W

(#30459) sony309 válasza K.J (#30458) üzenetére


sony309
őstag

Randomokkal nem megyek ilyen helyekre!

S3x, hifi & rock and roll

(#30460) Goblin12


Goblin12
őstag

Köszke a tippeket az Elmora, 4. kör Countdown-on ki is esett, majdnem Godrollos is lett.

Esetleg tipp a "Chill Out Mask"-ra? :R

(#30461) FireKeeper válasza Goblin12 (#30460) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ha jól emlékszem akkor azt a Loot Goblin dobhatja amikor a többi karácsonyi cuccot is (Sleigher, Oh Carol, Festive Delivery). maga a Goblin előjöhet bármikor, de a felsorolt exkluzívokat csak télen dobja, szóval várnod kell.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#30462) K.J válasza sony309 (#30459) üzenetére


K.J
senior tag

Az a fickó annyira volt random, h - behívtak egy klánba, ő is tag - lenyomtunk előtte valami küldit, ami neki kellett, gondoltam ő is segít.
Tény, h balfasz voltam, nem írtam neki mi a cél, de be volt állítva 15 ezer direktíva meg a legszopatósabb nehézségen mentünk, szóval szerintem kicsit érthető lett volna.
Nem baj, nem haragszom, itt magamra lehetek dühös csak.
Majd legközelebb. :)

(#30463) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Féloff, de úgy tűnik hogy a Heartlandot elkaszált az Ubi. (Még nincs hivatalos bejelentés nagyközönség felé) [link]

Live-Die-Respawn

(#30464) Bird válasza oriic (#30463) üzenetére


Bird
addikt

Inkább jöjjön a következő számozott rész ,mintsem ez a free to play valami. :R

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#30465) FireKeeper válasza oriic (#30463) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

várható volt, development-hell állapotban volt már kis túlzással évek óta.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#30466) VágniValó válasza oriic (#30463) üzenetére


VágniValó
addikt

:C :C Klasszik Ubi!

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#30467) capulet75


capulet75
addikt

Nem ezt csinálta egy román studió? Nem lehet most jó nekik... :( Amikor kihúzzák alólad a projectet.

[ Szerkesztve ]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#30468) FireKeeper válasza capulet75 (#30467) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

tudtommal a Div2 életben tartásáért felel az Ubi Bucharest (sajnos)

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#30469) oriic válasza capulet75 (#30467) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

RedLynx + Ubisoft Bukarest.

Megy a full csapat xDefiantot meg Rainbow Six-et supportolni.

[link]

Live-Die-Respawn

(#30470) capulet75 válasza FireKeeper (#30468) üzenetére


capulet75
addikt

A sajnos részt nem értem. :N

#30469oriic: nem is arra gondoltam, hogy nem lesz mit csinálniuk, csak amikor kukázzák a projectedet, az nagy csalódás.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#30471) Bird válasza oriic (#30469) üzenetére


Bird
addikt

A harmadik részről tudsz valami konkrét infót? :R

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#30472) Cr00py válasza Bird (#30471) üzenetére


Cr00py
senior tag

Eddig csak annyit tudni, hogy lesz. Majd..valamikor.. :D

(#30473) oriic válasza Bird (#30471) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lesz...majd egyszer :DD

Live-Die-Respawn

(#30474) Bird válasza oriic (#30473) üzenetére


Bird
addikt

So, when its done. :DDD

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#30475) granini válasza Bird (#30474) üzenetére


granini
őstag

Halmadik lééész, Bööld egykomám... :F :Y :DDD

Háddemég a második részben is annyi potentát lenne..
Grafika még mindég jó.
Main mission-öket ki lehetne nyitni legendásra.. Dobj rá az invaded version-re +50% mob hullámot megisvagy.
Div1-ből egy survivor játékmód átjöhetne mai napig tök sokan tolják, mert fun, pont 30 perc és megvagy vele, napi 1-nek jó..
Van egy kisrakás használható build a horgonyos meg a striker mellett, mindenféle skillbuild meg tank meg healer / support, amiket összeraktunk raid-re meg ideoda, azokra is lehet még építeni játékmenetet, ha már megvannak..
De nem.. már rég elengedték, pedig a munka 85%-a most is ottvan megvan készvan..
Inkább dolgoznak még 4 évet a 3. részen meg közben canceleznek még 3-4 másik bejelentést. tipik Ubi ezis.. :U :N

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#30476) oriic válasza granini (#30475) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Dehát jövőre jön az utolsó nagy DLC.

Live-Die-Respawn

(#30477) pzstm válasza oriic (#30476) üzenetére


pzstm
titán

meg új Season is egy bő hónap múlva indul ha jól rémlik

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#30478) FireKeeper válasza pzstm (#30477) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

elvileg még 2 teljes szezon lesz mielőtt jön a DLC

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#30479) granini válasza FireKeeper (#30478) üzenetére


granini
őstag

oké gyerekek de mit értünk Season alatt..
mert a mostani "season" az egy Manhunt + valamicske kis sztori hozzá, de valójában teljesen sablon + minden global event-et egyszer 1 hétre beaktiválnak + elvileg lett volna 2 új Apparel event mint kiderült azok is már voltak tehát egy Kelso-s sztorivonalon és a full sablon mennyide mennyoda bauntizzá control pointozzá aktivitáson kívül semmit nem kaptuk.. Ez nem tartalom..

Ez a legutóbbi 2-3 játékmód a Paradise Lost Incursion meg a Descent (bár egyiket se szerettem..) de az kontent..

Illetve amikor kapunk új brand és szett geart meg új fegyver talenteket, meg 2-3 teljesen irreleváns exotic fegyvert az megint nem kontent.. főleg amikor nem jobbak a mostani gearnél, meg amikor a támadó talentet olyan mellényre teszik ami úgy kezdődik hogy "Armor, Life.." mennyaf... ba.. :(

Szóval maradjunk annyiban hogy lélegeztető gépen van ez, és Aranka néni aki a szerver szobát takarítja az szokta scriptből 3 kattintással beaktiválni az új "Seasont".. :DDD

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#30480) pzstm válasza granini (#30479) üzenetére


pzstm
titán

új gear set és új exotic/exoticok is rémlenek nekem. Global eventeket buffoltak, meg most volt a nagy reset meg átdolgozása dolgoknak....

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#30481) FireKeeper válasza granini (#30479) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

teljesen egyetértek, nagyon minimális ez.

amúgy ez az aktuális roadmap:
szóval a következő szezonban kb ugyanez lesz, az azutániban elvileg újragondolják ezeket a szezonokat, és csak aztán jön a DLC.

pzstm nagy resetet nem mondanám, ugyanaz a meta mint eddig már szezonok óta. ha bemész bármire matchmakinggel az emberek 90%-a ugyanazzal a build-el megy (striker+elmo)

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#30482) k-adi válasza bobalazs (#30392) üzenetére


k-adi
nagyúr

ilyen nekem is volt, sima bug (nem volt aktív mellékküldetés a területen)
kicsit odébb sétálsz és engedi aktiválni a bountyt

(#30483) k-adi válasza FireKeeper (#30481) üzenetére


k-adi
nagyúr

Hát ez a roadmap elég gyér... de hát lássuk be sok éves a játék... a köv. 2 season ahogy látom mutatóba valami nesze-semmi, tehát lényegében a következő DLC-ig semmi nem lesz...

Nemrég fejeztem be a mostani season-t, Kelso történetét és hát mit mondjak, meglepett-csalódott vagyok, mint olyan sokan ahogy olvasom a fórumokon.

Szerintem elég gáz, hogy visszahozzák Keenert és a többieket (Theo még talán hihető), de ha a DLC-ben nem lehet átállni rogue-á akkor végképp csalódok.

(#30484) FireKeeper válasza k-adi (#30483) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

a sztori már szezonok óta brazil szappanopera színvonal, én már néha nem is tudom követni meg nem is nagyon érdekel már

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#30485) mg1992mg válasza k-adi (#30483) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Somehow Keener returned ;] ;]

(#30486) K.J


K.J
senior tag

Sziasztok.

Akad most valakinek szabadideje megfutni egy incursiont?
Speak-et nem nagyon tudom megoldani, de gondolom nem kell annyit kommunikálni hozzá.
Xbox: Rovidzarlat

(#30487) K.J válasza K.J (#30486) üzenetére


K.J
senior tag

Szerk.:
Meglett. Egyik társ átadta, mert nekem egy mellény volt csak.
VÉGREEE!!!!!
Viszont még fogok ilyet futni, ha lesz alkalom rá! Nagyon jó volt!
:R

(#30488) sony309


sony309
őstag


Nem rossz, egy futam alatt kaptunk 4 db Ouroborost.

Üröm az örömben, hogy át akarta helyezni az egyik társunk egy fotó kedvéért és sikerült betörnie mind a négyet egyszerre! :W

S3x, hifi & rock and roll

(#30489) st3v3np3t3r válasza sony309 (#30488) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Upsz... :U Velem is megesett nemcegyszer, hogy olyat zúztam be, amit nem akartam:U Megesik :U

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#30490) sony309 válasza st3v3np3t3r (#30489) üzenetére


sony309
őstag

Velem sosem!
Mindig mindent felveszek és utána töröm be.
Aki azonnal betöri, az kockáztatja, hogy olyat tör be, amit nem akart volna egyébként.

Ki az az ******, aki a felvétel gomb helyett más gombot nyom meg?
Ő is azonnal beszokta törni és most másik 2 emberrel kiszúrt.

S3x, hifi & rock and roll

(#30491) FireKeeper válasza sony309 (#30488) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

na jól van nem kell pózerkedni :P

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#30492) sony309 válasza FireKeeper (#30491) üzenetére


sony309
őstag

Amikor kijelentette, hogy "Véletlenül betörtem, bocsánat!", tényleg azt éreztük, hogy megnyílik alattunk a föld!
Még most sem tudok röhögni rajta!

S3x, hifi & rock and roll

(#30493) FireKeeper válasza sony309 (#30492) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ki volt az elkövető? :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#30494) sony309 válasza FireKeeper (#30493) üzenetére


sony309
őstag

Papírkutya

S3x, hifi & rock and roll

(#30495) FireKeeper válasza sony309 (#30494) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

a boomer ;]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#30496) Anonymus23 válasza sony309 (#30488) üzenetére


Anonymus23
veterán

Még a hőskorban klántársnak (Pixel) farmoltuk a BK-t (akkor még nem tudtuk mekkora egy szar), csak a Tomb/Wall Streeten esett, egy WS után kiesett az egyik csapattársnak (sok-sok óra ment a farmolásba). majd az IQ bajnok Pixel mondja, hogy nincs az inventoryjában, ja mert Y-al vette fel :U
Jött a válasz részéről:
Kösz a semmit. :C :C

Ott hirtelen elpárolgott a farmolási kedv. :DDD

;) - The Power of the Light Side

(#30497) Hublot válasza Anonymus23 (#30496) üzenetére


Hublot
senior tag

Ezen most jót nevettem. :DDD

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#30498) velizare válasza Anonymus23 (#30496) üzenetére


velizare
nagyúr

nyehehe, régi szép idők... :DD

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.


ÍzÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ
csendes tag

Pixel Megjött akkor is kurva jó voltam és most is az vagyok :D de erre emlékszek is :D de EB vel is volt lyen nekem azt is 2 szer kelett kiszednem mert betortem véletlen :D

Az állatok szeretete az egyetlen szeretet, amelyben az ember sohasem csalódik.

(#30500) sony309 válasza Anonymus23 (#30496) üzenetére


sony309
őstag

Megértem, de nekünk 4 db Ouroborost tört be a "kedves" klántárs.

S3x, hifi & rock and roll

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.