Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27501) Deck


Deck
titán

Ez a szopás: [link]

PS5

(#27502) sp8787 válasza arnikusz (#27500) üzenetére


sp8787
addikt

Marhogy mod vasarlas ,betores?
Ugy szamoltam, az jobb mint a sima SHD-val Filament.

(#27503) granini válasza arnikusz (#27500) üzenetére


granini
őstag

Demostváárjááá... a geart felhúzni donate-ből az egy dolog.. de ezt a X/344 sztorit, tehát ami az össze expertise leveledet növeli azt mivel érdemes / hatékony felhúzni..? Értem én hogy mindent be kell donatelni ami csak van, de hidd el nem tudok annyi fasságot összefarmolni hogy a level 5-ömet feltornázzam 20-ra.. tehát jelenleg mindent csak level 5-ig enged nekem upgradelni mert az overall expertise szintem még csak 5, mert még atomsok cuccból nem vagy expert és nagyon lassan nő ez a mutató.. na ezt mivel lehet csicskagyorsan felhúzni..? :F

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#27504) Mizol29


Mizol29
senior tag

Csak nekem változott meg a kingbreaker skinje vagy ez megint egy bug? Konkrétan egy TKB lett belőle. Vagy eddig volt bugos és most javították?

[ Szerkesztve ]

(#27505) arnikusz válasza granini (#27503) üzenetére


arnikusz
veterán

Ha eluntad az életed Tomb boss farm a végén, vagy Summit floor boss 10 farm 8 nehezítés . De ha van üres Alt helyed és 4000 fölötti SHD felhúzol egyet 8 óra és 3000 SHD ból csinálod amíg van.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#27506) arnikusz válasza sp8787 (#27502) üzenetére


arnikusz
veterán

Sima SHD csak 10 filamentet ad. Ha pénzbe forgatod és vásárolsz ahogy írtad és betöröd az jobban adja.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#27507) arnikusz válasza Deck (#27501) üzenetére


arnikusz
veterán

Igen ez amit vártam, hozzányúltak baltával. :C

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#27508) Anonymus23 válasza granini (#27503) üzenetére


Anonymus23
veterán

Tényleg le volt írva már párszor:

A legolcsóbb:
* Ott ahol targeted lootot tudsz állítani (Summit vagy Countdown) bemész és farmolsz, amit kihozol, azt donateled, és ennyi. A Countdown annyival jobb, hogy ha jó a csapat, akkor több a loot időarányosan, illetve itt jó pár nevesítettet ki lehet szedni a hunterekből. SHD farmra nem jó, mert alíg szinteződik az ember.
* Summit lvl10 farm, ha nem egyedül csinálod akkor akár több loot is esik (jóval több) mint a Countdownban, SHD farmra kiváló, 3 embertől heroic, a lehető legtöbb directívával 30-40 SHD/óra ha nem kellene kiüríteni az inventory-t néha, üres karakterrel érdemes bemenni.

Kicsit drágább de gyorsabb, de ha van credit, vagy creditre fordítható SHD, akkor a heti eresztésből MINDENt is (gear, brand, neves, fegyverek) meg kell venni a megfelelő mennyiséget, és donatelni. Pl én végigfutottam a vendorokat és ahol az adott brand a legolcsóbb volt, ott vettem meg a 80-100 db-t (olcsóbbtól -> drágábbig: térdvédő/maszk -> tok/kesztyű -> Mellény -> Táska), fegyverből ugye nincs választás, de abból max csak 20 db kell, akárcsak a nevesekből. Exo-t nem érdemes donatelni, de ezt gondolom tudod.

Én lvl16-ra lettem rollbackelve, de ezt a szintet a fenti módszerrel értem el, sajnos az első héten még nem vettem meg mindent is, csak a fegyvereket és a neveseket, de felesleges.
És ehhez nem kell SHD-t használni (kivéve ha creditet veszel).
Ami olyan esik, hogy már Proficient, akkor azokat törtem, és az alapanyag capre figyelve azokat is donateltem be olyan cuccokba, amiket nehéz lenne pl játékkal kimaxolni.

Jelen héten már csak 12 db Pyromaniac-et tudtam csak megvenni. Neves fegyverek, exo-t és skillek maradtak ki a maxolásból a lvl20-hoz.

Saját véleményem, hogy jelenleg a PvP-n (nem próbáltam, lehet nem is igaz a véleményem) kívül máshol nem profitálsz akkorát a plusz %-okból, amiért most ez a hype megy.

Sokkal többet ér egy jó csapat, semmint a maxolt build.

;) - The Power of the Light Side

(#27509) Anonymus23 válasza Mizol29 (#27504) üzenetére


Anonymus23
veterán

Eddig volt bugos, és ez a jó skin.

;) - The Power of the Light Side

(#27510) granini válasza Anonymus23 (#27508) üzenetére


granini
őstag

Köszi a részletes választ.. van 6500 SHD-m két karin, lehet akkor creditet tolok és célirányosan veszek pár dolgot.. igazából olyan 10%-ra akarom a 2 farmolós fegyverem felhúzni és ennyi.. az még pont egy olyan % amit szóló / group field farmra, legendary értelmesnek látok. Geart nem húzok, felesleges, nem nagyon kell armor..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#27511) sp8787 válasza arnikusz (#27506) üzenetére


sp8787
addikt

Mondom ,hogy igy szamoltam.
Az egyik ugye 10K=10 a masik 9K=12.

(#27512) sp8787 válasza granini (#27510) üzenetére


sp8787
addikt

Egy rakat fegyvert, meg par Named-t tudsz craft-olni utana donate.

(#27513) Anonymus23 válasza sp8787 (#27512) üzenetére


Anonymus23
veterán

Igen, ez is fontos, ezt el is felejtem mindig megemlíteni! Köszönöm! :R

;) - The Power of the Light Side

(#27514) sony309 válasza sp8787 (#27512) üzenetére


sony309
őstag

Köszönöm a segítséget, valóban haladósabb, ahogy írtad!

A gyártáshoz nyersanyag kell, az adományozáshoz "csak" idő, nem?
Nem egyszerűbb farmolni, mint összeszedni a gyártáshoz a nyersanyagot?

S3x, hifi & rock and roll

(#27515) arnikusz válasza granini (#27510) üzenetére


arnikusz
veterán

6500 felhasználható SHD-ből saccperkábé 3000-el feltolod 15-re a maradékból meg lesz az a fegyver bőven. :D
Azt írogatják mintha a ezzel a barmolással hozzányúltak volna a Heartbrekerhez is, nem stackkel úgy mint korábban. Csak kérdezem aki használja a buildet tapasztalt ilyet?

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#27516) arnikusz


arnikusz
veterán

A linkelt video 1:38-nál van a tábla milyen szinthez mennyi Proficient item kell, nem tudom volt-e már. [link]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#27517) Deck válasza arnikusz (#27507) üzenetére


Deck
titán

Na már tudnak a hibáról. Kíváncsi vagyok mennyien futottak bele... :U

PS5

(#27518) alibiman


alibiman
aktív tag

Hétfőn még 7-es szinten voltam, 195 / 200-on, majd kedden 6-os lettem, 15/200-al. :W

Vajon hányszor fogják ezt eljátszani?

(#27519) Deck válasza alibiman (#27518) üzenetére


Deck
titán

Vannak akik 16-ról mentek le 0-ra, csak mert Conflict-al játszottak. :))

[ Szerkesztve ]

PS5

(#27520) Mizol29 válasza arnikusz (#27515) üzenetére


Mizol29
senior tag

Én nem vettem észre a HB szettel kapcsolatban semmi változást. ACS 12-vel pikk pakk megvan a 100 stack utána átvált Kingbreakerre és olvadnak a mobok.

(#27521) Deck válasza Mizol29 (#27520) üzenetére


Deck
titán

Nálam sincs semmi változás nála. :D

PS5

(#27522) Nagus


Nagus
senior tag

Megint eltolták egy héttel a ruha eventet. :C

(#27523) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Egy kicsit visszautalva a tegnapi beszélgetésre, meg az Expertise vs SHD vs játékintelligencia dolgokra, most mentem egy legendás Capitolt, a 3 csapattársnak összesen nem volt 750 SHD-ja, és mégis vajsimán lement a küldetés 33 perc alatt.
1 healer (aki közben váltogatta a buildjét és skilljeit a pocketeknek megfelelően) + 2 skilles volt még rajtam kívül. Tök jól éreztem magam, én alapból nem szoktam kilépni a csoportból ha alacsony SHD-sok jönnek be, az első 5 percben kiderül, hogy agyatlanok vagy csak nemrég tolják a játékot.

;) - The Power of the Light Side

(#27524) Deck válasza Nagus (#27522) üzenetére


Deck
titán

Komoly? :Y

PS5

(#27525) Deck válasza Anonymus23 (#27523) üzenetére


Deck
titán

Az SHD nem mutatja meg, hogy mennyire vagy jó játékos csak, hogy mennyi időd van a játékba. Ez teljesen így van. Viszont könyebb az élet magas SHD szinten, nyersanyag, pénz, stb.
Na mentem is floor 10-re farmolmi az SHD-t... :DDD

PS5

(#27526) Deck


Deck
titán

Tegnap esett egy Chill Out Mask CD-ba az egyik Huntertől. :C

PS5

(#27527) arnikusz válasza Deck (#27526) üzenetére


arnikusz
veterán

Berakták a loot poolba ennyi sikerált. :D

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#27528) Nagus


Nagus
senior tag

Ezt miért nem engedi tovább upgrade-elni?

(#27529) Deck válasza Nagus (#27528) üzenetére


Deck
titán

Expertise Level-ed csak 1-es azért.

PS5

(#27530) Nagus válasza Deck (#27529) üzenetére


Nagus
senior tag

Aha! lvl1 upgrade 10, lvl2 upgrade 100, mennyi a többi? :Y

(#27531) Deck válasza Nagus (#27530) üzenetére


Deck
titán

Elfog tartani egy ideig... :DDD ;]

PS5

(#27532) nyamsas válasza Nagus (#27522) üzenetére


nyamsas
aktív tag

Elvileg holnap kezdődik. Június 2. volt a kezdés, még tegnap.

Persze kérdés, hogy a Conflict módos bug, (expertise upgrade 0-ázás) mennyire kavar be megint.
Amit ki is kapcsoltak, ahogy olvastam, twitteren...

[ Szerkesztve ]

(#27533) NoOne1976 válasza Deck (#27501) üzenetére


NoOne1976
őstag

Ahogy látom, még Conflict se kell hozzá. Van hozzászóló, aki azt irja, semmi pvp mellett "73 upgrades removed".

Na, ez a content gyártás by Ubi. "Ne nyafogj, menj farmolj, kisfiam"

(#27534) Deck válasza NoOne1976 (#27533) üzenetére


Deck
titán

:Y :W :(
A durva, hogy a sok elment nyersanyagot se írják jóvá...

[ Szerkesztve ]

PS5

(#27535) Nagus válasza nyamsas (#27532) üzenetére


Nagus
senior tag

Úgy emlékszem tegnap 6 napot írt annyi van még hátra a kezdésig.

(#27536) nyamsas válasza Nagus (#27535) üzenetére


nyamsas
aktív tag

Holnap karbantartás, és az apparel event kezdése.
Meg szerintem a kompenzáció, a rollback-ért.
(De ez csak spekuláció)

[link]

(#27537) MortalMilka


MortalMilka
csendes újonc

Most le lett kapcsolva a conflict is vagy csak nekem nincs szerencsém? Nem szoktam PvP-zni egyáltalán csak szerettem volna a Rock'nRoll-t kiszedni. Most ha 5-10 percet ülök Q-ban akkor se talál játékot, tegnap még pillanatok alatt megvolt. Illetve kb mennyi ládából kellene kiesnie kb, mert sokan írták, hogy kb minden 10-ből esik 1 de én már 30 felett vagyok és még nem sikerült.

(#27538) Deck válasza MortalMilka (#27537) üzenetére


Deck
titán

ACS 12 jobb választás és olyan talent-et teszel rá amilyet akarsz. Persze ha csak az a célod h meglegyen akkor vedd tárgytalannak amit írtam.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#27539) velizare válasza sith7 (#27472) üzenetére


velizare
nagyúr

inkább roguelike.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#27540) sony309 válasza Deck (#27538) üzenetére


sony309
őstag

Gondolom a fejlesztés miatt kell neki!

S3x, hifi & rock and roll

(#27541) Deck válasza sony309 (#27540) üzenetére


Deck
titán

Azért, tettem hozzá a 2.részét annak amit írtam. :K

Nem rég meglehetett venni amúgy DZ kreditért is. Named Item Cache-be is lehet vagy DZ-be esik. Úgy tudom más lehetőség nincs.

PS5

(#27542) granini válasza sp8787 (#27512) üzenetére


granini
őstag

Hát nemtom.. SDH-m van, oké.. na de szénné nyomkodni ütemre a space-t hogy lehívjak creditet 10000-sével.. aztán egyesével megvenni a vendornál az itemet.. aztán junknak jelölni.. aztán odarohanni az expertise asztalhoz és bedonatelni.. aztán ja még hiányzik 9 item a level 10-hez akkor újra megvenni, újra craftolni.. aztán elrohanni a világ végére a clan vendorhoz és ott olcsón zöld szettet vásárolni.. aztán visszarohanni és megint donatelni.. aztán teleport settlementbe és ugyanez ésatöbbi.. :U :U :U

És akkor kb másfél óra faszkodás után level 4-ről 5-re lépett az expertise szintem.. és akkor még egy métert nem játszottam ma, tehát konkrétan csak ezt csináltam.. na gyerekek én itt hagytam ezt abba.. igazi mennyaf@szomba ubisoft.. rohadtul nem kell az a pár % wpn dmg a semelyik buildemre.. :N elengedtem..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#27543) Deck válasza granini (#27542) üzenetére


Deck
titán

A legjobb ha le*arod az egész új rendszert (új tartalmat ;]) Csak játszd amihez kedved van benne :K

PS5

(#27544) arnikusz válasza granini (#27542) üzenetére


arnikusz
veterán

A Zöld szettet megoldhatod CD-vel is targeted loot egy kör/15 perc alatt van 50 db és betörve alapanyag és még gammázol is. :))

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#27545) Deck válasza arnikusz (#27544) üzenetére


Deck
titán

Frissítés előtt én is ezt hittem de a gyakorlatban nekem ennél több kellett. Lehet valami bug volt?

PS5

(#27546) arnikusz válasza Deck (#27545) üzenetére


arnikusz
veterán

Hétvégén jobban esik a loot, ill. belebabráltak biztos mert korábban 1 Hunterből esett 4 db is, most 2, Bossokkból is ez van, ill. a kimentésnél szintén csökkent a mennyiség.
Nem izgat, szombaton elverem a 3000 SHD-t és megy tovább a kényelmes játék.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#27547) Deck válasza arnikusz (#27546) üzenetére


Deck
titán

Nekem eddig is kellett kb 80db zöld szett esetén, hogy maxos legyen a proficiency. Aztán, lehet bug-os volt nálam... Annyi van, hogy nem tudni mi van direkt és mi nem. :DDD

PS5

(#27548) arnikusz válasza Deck (#27547) üzenetére


arnikusz
veterán

Erre szolgál a filozófia alapvetés.
Mit tudunk azt tudjuk, hogy nem tudunk semmit.

Viccet félretéve ezt az expertise rendszert úgy dobálták össze, mint az SHD-t, hogy jó ideig elszórakozzanak a casual gamerek vele, de a számtalan bug és egyebek miatt, a gamerek továbbállnak és csak a fanatikusok maradnak ez egy lassú agónia már 2 éve.
Így kell felfogni, elő kell venni néha és jáccogtni vele a saját magad szórakoztatására.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#27549) Deck válasza arnikusz (#27548) üzenetére


Deck
titán

Inkább vitték volna fel a level-eket 50-ig és lenne borzasztóan ritka az 50-es. Mennyivel jobban jártunk volna. :K

PS5

(#27550) NoOne1976 válasza arnikusz (#27548) üzenetére


NoOne1976
őstag

Mikor kiderült, hogy mekkora exo szükséglete van a fejlesztésnek, én elengedtem a dolgot. Szerettem mindenféle buildben játszani, mikor mi esett jól, az adott helyzet mit kívánt. Esélyem sincs mindent maxolni és a kedvem is elvettelvették tőle. Vissza-vissza nézek, ami van donatelem, de annyira nem foglalkozom az egésszel, hogy azt se tudom hol álltam és van-e vagy mekkora visszalépés nálam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.