Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28851) Elims válasza Anonymus23 (#28849) üzenetére


Elims
veterán

"...nekem is csak..."

:-DDDD Ebben biztos voltam. :-))
:R

Viszont ha már téves infó.
Vki tegye kérem tisztába az expertise-t.
Lehet ugye donate-elni a cuccokat.Viszont azt pontosan senki nem tudja,hogy mit/mivel.
Felhoznék mondjuk egy példát.
Egzotikus scorpio.Azt észreveszem,hogy növekszik az expertise szint,de hogy melyik cuccnak mivel növekszik a szintje azt már senki nem tudja Pontosan.
Van ugye mondjuk egy yaahl maszk -ez mondjuk egyáltalán nem növekszik-,milyen cuccokat kell junk-ba tennem,hogy donate-kor menjen a szintje (1-10-ig,utána pedig upgrade-elhessem).
Bent van az inventory-ban,hozzá van rendelve egy szetthez,azt tudom,hogy ha abban a cuccban mennék és azt használnám akkor menne,de vmilyen tárgyakkal is lehetne.
Yaahl maszk csak junk-ként megjelölt yaahl maszkkal lehetne növelni?
Vagy providence defense táska (csak egy példa).Ez is nálam van,szetthez rendelve.
Veszek fel egy csomó cuccot,már úgy veszem fel -persze előtte nagyjából átnézve-,hogy loot as junk.Utána az asztalnál expertise,donate all junk.Eltűnnek a junk-ként megjelölt dolgok,de nem tudom,hogy melyik cuccot növelte épp egy adott tárgy.
Biztos vagyok benne,hogy ti ezt kisujjból kirázzátok,vki írja meg kérem.
Szerintem több játékos pontosabban megvilágosodik majd.

(#28852) Anonymus23 válasza Elims (#28851) üzenetére


Anonymus23
veterán

A "csak"-ot a többi gear mod-hoz képest írtam.
CHD/CHC/HS irdatlan mennyiségű esett már full maxos.
Jó a kékből jóval több féle van, így ott jobban meg is oszlik, de a többi fajtából már szerintem minimum 10-10 db esett, 4-5 db van csak elrakva mindegyikből maxos, a többi ment csapattársaknak, ehhez képest a 13% PFE.

;) - The Power of the Light Side

(#28853) Anonymus23 válasza Elims (#28851) üzenetére


Anonymus23
veterán

Leírtam korábban, hogy mit hogyan lehet növelni:
27610

Ezt olvastad? :F

Annyi, hogy közben a Countdown változott, az elején már nem dobnak neves itemet a Hunterek, de a végén meg duplát, így nem maradsz le itemről.

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#28854) Elims válasza Anonymus23 (#28853) üzenetére


Elims
veterán

Ez egy nagyon jó,részletes leírás! :R :R
Kérnék hozzá egy kis pontosítást.Bár így is világos..

"Fegyvereknél / Nevesített gear és brand set itemeknél: 20 db-t kell az adott fegyverből /itemből donatelni, és ezzel Profcient lesz az adott fegyver. ...
Normál gear és brand setek: 100 db-ot kell donatelni az adott gear vagy brand szetből, hogy az adott item Proficient legyen..."

Tehát akkor mondjuk a heartbreaker maszkot csak heartbreak-er maszkkal vagy a xy rifle-t ugyanolyan xy rifle-lel tudom donate-elni.Szóval pontosan ugyanolyan tárgy kell a donate-hez.
Jól értem ugye?

(#28855) sony309 válasza Elims (#28854) üzenetére


sony309
őstag

Igen.
Vagy használod. Az is egy megoldás.

S3x, hifi & rock and roll

(#28856) persil válasza Elims (#28851) üzenetére


persil
nagyúr

"cuccokat.Viszont azt pontosan senki nem tudja,hogy mit/mivel."

De, gyakorlatilag mindenki pontosan tudja, egyreszt mert, teljesen egyertelmu, masreszt meg irja is a jatek. 🤷

De igen, most mar teljesen jol latod, azt kell adomanyozni, aminek novelni szeretned a szintjet.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#28857) Anonymus23 válasza Elims (#28854) üzenetére


Anonymus23
veterán

"Tehát akkor mondjuk a heartbreaker maszkot csak heartbreak-er maszkkal vagy a xy rifle-t ugyanolyan xy rifle-lel tudom donate-elni.Szóval pontosan ugyanolyan tárgy kell a donate-hez.
Jól értem ugye?"

Csak részben érted jól.
A Brand és a Gear seteknél nem kell specifikusan 100 maszkot meg 100 mellényt adni, hanem csak 100 (maradjunk a példádnál) Heartbreakert (tökmindegy ha ez 100 térdvédő, amit a vendortól veszel meg).
Igazából sokat segítene neked, ha átnéznéd az Expertise menüt, hogy hol mi van feltüntetve.

Donate mennyiségek:
Fegyverek (minden egyes fegyver típus): 20 db
Neves itemek: 20 db
Brand setek: 100 db (a 6 féle típusból összesen)
Gear setek: 100 db (a 6 féle típusból összesen)
Specializációk: Vagy használod vagy alapanyag donate
Skillek: Vagy használod vagy alapanyag donate

Értelemszerűen, ahol az adott itemnek megfelelő itemet lehet donatelni, ha használod, akkor azzal is XP-t kapsz, azaz lehet, hogy ott már csak teszem azt 4-5-10 db-t kell donatelni, menet közben.

;) - The Power of the Light Side

(#28858) granini válasza Anonymus23 (#28857) üzenetére


granini
őstag

Azt még akkor tegyük hozzá a teljesség kedvéért hogy ha hasznája az adott skill-t / itemet és úgy akar növelni proficiency level-t akkor az azért elég lassú, merthogy valahogy a megszerzett xp után adja a szinteket..

Viszont minél több van rajtad az adott itemből (ahol ez lehetséges..) ott gyorsabban fejlődik. Tehát pl értelmes ember nyilván nem vesz magára 4-nél több striker darabot, meg 3-nál több Providence darabot egy DPS buildben, de proficiency esetén ha felveszel 6 strikert vagy 6 providence-t egyszerre és úgy nyomulsz (mondjuk sok sikert hozzá..) akkor láss csodás gyorsabban megy fel a prof szint.

Ja és az is tény hogy passzívan is lehet feljeszteni bizonyos dolgokat. Tehát fegyvert, skill-t be lehet tenni úgy, hogy valójában sosem használod, sosem ölsz vele, de ha "nálad van / rajtad van" akkor kapja az xp-t fejlődik, ha használod ha nem. Én pl egy nemtom Ladydeath SMG-t az életben nem hasztálok, de betettem második fegyvernek a Famas mellé. Játszottam 4-5 estét a Famassal és passzívban a LD megkapta a 20-as prof levelt egy idő után.

Sztem kb mostmár tényleg mindent összeszedtünk ezzel kapcsolatban..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#28859) arnikusz válasza granini (#28858) üzenetére


arnikusz
veterán

A rajtad van sajnos ki......... belassult az első hónap után.
A Donate akkor gut, ha van min. 3-4000 SHD amit bevált az agent.
Volt más út de két hete a patch-al elvágták.
Most pl. épp fel akarom tölteni a készleteimet és indítok egy új altot lassan haladva 7 óra gyorsan 3 óra, és lesz 3900 SHD-m.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#28860) Elims válasza granini (#28858) üzenetére


Elims
veterán

"...mindent összeszedtünk ezzel kapcsolatban.."

Így van.
Köszönöm szépen!!! :R

És egy nagyobb kérdés..
Mitől lehetett ez a játékos a Legjobb countdown-ban?? :-o



Vmi glitch lehet benne?

(#28861) persil válasza Elims (#28860) üzenetére


persil
nagyúr

Attol, hogy tud jatszani.

Ezt most igy nagyon leegyszerusitettem, de a lenyeg, hogy a gear onmagaban nagyon keves, ha nincs mogotte megfelelo jatekos.
Persze, ha pc-n vagy, akkor csalhatott is, de most a "normal" esetrol beszelek.

"Vmi glitch lehet benne?"
Sosincs kizarva.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#28862) Anonymus23 válasza Elims (#28860) üzenetére


Anonymus23
veterán

Csak megkérdezem, de lehet megbánom. :F
Mit jelent az, hogy a "legjobb a countdownban"?

Nem sokszor, de azért előfordult már viszonylag sokszor, hogy a végén a fő feladat nem lett meg, vagy csak csücskösen, mert mindenki csak fragelt és senki sem (csak én) csinálta a feladatokat. Volt olyan administration feladat, hogy az összes szerver mellett én álltam végig, mert mindenki rohangált mint pók a falon és lőtte a mobokat.

Én kb olyan magas ívben szoktam leszarni a küldetések és CD végén a score boardot, hogy csak na, meg se szoktam nézni, max az érdekel, hogy mennyi idő alatt toltuk le, a többi úgyis érződik a csapatmunkán. Én pl nullára értékelem azt a játékost, aki a legtöbb mobot lelövi, de közben simán elrohan egy feladatjelző mellett, és nem hajlandó kapcsolni/hackelni/állni egy picit, hogy haladjon a küldetés.

Szóval? Mit jelent az, hogy a "legjobb a countdownban"? :F

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#28863) granini válasza Anonymus23 (#28862) üzenetére


granini
őstag

Én vagyok a legjobb Countdownban és ezt itt mindenki tudja, szóval ezt el se kezdjük.. ;]
(apróbetűsrész: well, első crashig én vagyok a legjobb de az nálam max 1-2 perc, jó ha a huntereknek oda tudok köszönni.. )

Továbbá Raidben is én vagyok a legjobb csak azt meg szinte már sose játszom szal.. :DDD

[ Szerkesztve ]

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#28864) Elims válasza persil (#28861) üzenetére


Elims
veterán

Biztos,hogy nagyon kente! Egy barátom küldte a fotót,ő volt countdown-ban és röviden csak annyit írt erről a játékosról,hogy "Vert mindent".
De annyira nagyon jó nem lehet egy ilyen szettben.A barátom is jól játszik,jó szettje is van és őt is lenyomta.
Ps-en játszunk. :-( Ill. ti számítógépen. :-((

Anonymus: Szerintem mindent megcsinált,egyébként nem fogalmazott volna úgy a barátom.Biztos,hogy a legtöbbet ölt és a legjobb volt a feladatokban.
Tudom miről írsz. :-/ Kellemetlen -finoman fogalmazva..- helyzet az,amikor csinálnád a feladatokat,hogy haladjatok,de senki nem foglalkozik vele. :-/// Én egyedül kevés voltam erre.És mindezt úgy írom,hogy kb.20x voltam countdown-ban.. :-/ Én nem vagyok egy nagy profi vmi.

Granini: "Én vagyok a legjobb..."

Ennyi. :-)

(#28865) Elims


Elims
veterán

Kis érdekesség (legalábbis nekem).
Arnikusz szett,summit.Gondoltam berakok egy másik egzotikus fegyvert a scorpio mellé,nemezis-t vagy eagle bearer-t,hogy növeljék azok is a proficiency szintet,de ugye nem engedte..2 egzotikus nem lehet egyszerre.Kicseréltem a scorpio-t egy kis prütyögtetőre és mellé raktam az eagle bearer-t.
Ekkor jött számomra a meglepetés....
Olyat húz az a kis pici smg,hogy az eagle bearer-es szettet lenyomja.Úgy szedtem vele az ellenséget,hogy meglepődtem. :-) Eddig is helyt állt az Arnikusz szett,de most ezzel a kis vmivel,szűk helyen (ez a talent-je miatt fontos..) hihetetlen,hogy mit aprít!

Persze a scorpio-t nem fogom lecserélni,de így szintet húzni a puskákon,közben loot-olni jól beválik.

[ Szerkesztve ]

(#28866) arnikusz válasza Elims (#28865) üzenetére


arnikusz
veterán

Az SMG megkapja a Hunter F szett bónusz sebzést, van 900 rpm és ott a talentje a 21% chc-ről nem is beszélve, annyi hogy az armor damázs helyett a 8% fedezéken kívűli sebzés jobb lenne és társul mindehez a Mememnto zsák stackje.
SZVSZ a 21-es Expertise Scorpio lenyomja simán.
Az Eagle B elsődlegesen nem Hunter F-hez való, a Nego-n kívűl lehet rá szépen Damázs szettet építeni és DZ-ben mókázni.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#28867) zenekes válasza granini (#28850) üzenetére


zenekes
csendes tag

2 db/2900 óra... :U

(#28868) zenekes válasza Elims (#28865) üzenetére


zenekes
csendes tag

Miért kellene lecserélni?Hunter szettbe Scorpio+SMG...

(#28869) Elims válasza arnikusz (#28866) üzenetére


Elims
veterán

"...armor damázs helyett a 8% fedezéken kívűli sebzés..."

Este már pörgetem is át. :R :R

"Az Eagle B elsődlegesen nem Hunter F-hez való..."

Pedig az elején -amikor "hozzám került" a puska- kipróbáltam.Nem volt rossz.Aztán összeraktam a szetted..ha őszinte akarok lenni akkor bevallom,gagyi vagyok ahhoz a szetthez (negotiator-os eagle bearer).Nem tudok benne úgy játszani,mint az Arnikusz szettedben (memento-s scorpio).Utóbbi nekem jóval biztonságosabb,elég védelem,elég sebzés.Piszokul eltalált benne minden!

Zenekes: "2 db/2900 óra."

Asztakurva!!!! :R :R Szóval te is tanonc vagy. ;-) :R :R

"Hunter szettbe Scorpio+SMG..."

A scorpio mellé egy rifle van berakva,talán m1a vagy vmi hasonló -amit régebben Arnikusz írt-.Tökéletes bele.Ha messzebb van az ellenség nem kell közelebb mennem,távolról szépen lemegy.

(#28870) arnikusz


arnikusz
veterán

Csak szólok Clan vendor betörnivaló Yaahal mellény alapanyagnak.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#28871) Anonymus23 válasza arnikusz (#28870) üzenetére


Anonymus23
veterán

Az a mellény PvP-re teljesen jó :K (tálentforgatós)

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#28872) arnikusz válasza Anonymus23 (#28871) üzenetére


arnikusz
veterán

Van nékem már gyó, bár az elkövetkezö idöben nem megyek DZ-be, nincs ott semmi ami már ne lenne meg.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#28873) Elims válasza arnikusz (#28870) üzenetére


Elims
veterán

:R
Sajnos nincs még clan vendor. :-/

Téves infó.Pár nappal ezelőtt azt mondta egy játékostársam,hogy dec.6-án (azaz ma) a summit-ban,hősin,a 100. szint teljesítése után kapunk vmi Mikulásosat.
Kíváncsiságból [lenyomtam] .Semmi. :-/
Persze,tudom,kicsit passzív voltam,de a legvégén nem nagyon szabad ugrándozni.
Volt vmikor olyan,hogy kaptatok vmit ilyenkor?

(#28874) arnikusz válasza Elims (#28873) üzenetére


arnikusz
veterán

Szvsz a miki cucc jövö héten lesz elérhetö.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#28875) Anonymus23 válasza Elims (#28873) üzenetére


Anonymus23
veterán

Mibe tart egy klánhoz csatlakozni ami klán lvl30-as már?
Gondolom nálatok (konzol) is van egy halom open klán, akik már régen 30-asok és nem kell admin elfogadás a belépéshez, és simán be tudsz csatalkozni, bevásárolsz, majd kilépsz. Kb ennyi.

;) - The Power of the Light Side

(#28876) arnikusz


arnikusz
veterán

Elsőre DZ South. :D

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#28877) st3v3np3t3r válasza arnikusz (#28876) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Mi WDC-ben löttük mikulásból :))

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#28878) Elims válasza arnikusz (#28874) üzenetére


Elims
veterán

Köszi!

Anonymus: Nagy ötlet!! :R
Remélem visszatudok menni az eredeti klánba.

(#28879) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Vizipisztolyról mi a véleményetek?
(Doctor Home)

(#28880) arnikusz válasza bobalazs (#28879) üzenetére


arnikusz
veterán

Azt írják trash.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#28881) Luzsi97


Luzsi97
friss újonc

Sziasztok! :) Ma kezdtem el a játékot, de egyelőre még csak néhány küldire jutott időm. Elsőnek 2 kérdésem volna felétek. Először is a fegyverekhez hol tudok modokat szerezni (scope, grip stb…) mert egyik árusnál se találtam még és ellenfelek se nagyon dobtak, csak fegyvereket. Másodszor pedig, hogy mennyien nyüstölik még a játékot? Nehéz társakat találni a küldetésekhez?

(#28882) st3v3np3t3r válasza Luzsi97 (#28881) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Szia, estét... elég sokan játszák még mindig... Fegyó kiegeket craft station-be tudtsz csinálni/craftolni majd,ha lesz hozzá blueprinted(tervrajzod) és nyersanyagod,azokat meg majd szintlépésenként kapod, meg majd 3as szintű control pointok elfoglalása után...nyersanyag kisntáskákból,dobozokból,fegyver- és felszerelésbontásból lesz, 40szint felett meg majd az shd órából is tudtsz kivenni

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#28883) Anonymus23 válasza Luzsi97 (#28881) üzenetére


Anonymus23
veterán

Igazából az a kérdés, hogy mennyire ismered ezt a játékot?
Mármint, hogy miről is szól, és mit is nyújt ez a játék?

Ehhez képest tudunk igazán válaszolni a kérdéseidre, mivel ez a játék egy open world looter shooter, és ami nagyon fontos, hogy nem egy lineáris játék, azaz az a térkép, amit most látsz, az szinte teljes egészében bejárható, és bár most végigvezet bizonyos küldetéseken, de ezek később is számtalanszor újrajátszhatóak 8különböző nehézségen), de a lényeg csak azután kezdődik, mikor eljutottál 30-as szintre, vagy ha megvetted a NY kieget (ezt nagyon érdemes megvenni), akkor 40-es szintre, és akkortól kezdve van értelme majd gyűjtögetni a lvl40 fegyvereket és felszereléseket, addig semmi értelme, mert mindenfelé statban ég és föld a különbség az itemeknél, és ha akarsz, ha nem akkor is fejlődni fogsz ha játszol, és nagyon hamar elavulnak a kisebb szintű itemek.

Lvl40-ig gyakorlatilag bármit felveszel amit dob a játék, meg lehet vele csinálni a küldetéseket és el lehet jutni a "végére", addig eldöntöd, hogy bejön-e neked a játék, és akkor lesz érdemes komolyabban vele foglalkozni, ha szeretsz szetteket kipróbálni, nem unod 100x ugyanazt a küldetést csinálni, és nem idegel ki, ha előfordul, hogy napjában akár többször is kicrashel a játék :K
Ha még ekkor is tetszeni fog, akkor a "vége" után kezdődik az igazi élet, és lehet farmolni a különböző dolgokat, meg kipróbálni az addig feloldott skilleket stb stb stb.

Az a "baj", hogy viszonylag összetett a játék, és ha itt elkezdnénk rádborítani ezt itt egy hszben, akkor az kb 30-40000 betűs hsz lenne, és még az élettől is elmenne a kedved, semmint elolvasni. ;)

Fegyver kieg modok: meg kell szerezni a blueprintet hozzá, és a crafolót asztalnál el kell készíteni, utána már bármely fegyverre rá lehet rakni, amin alkalmazható.
A tervrajzok esnek különböző küldetések jutalmaként, projektek jutalmaként, majd ha oda jutsz, akkor minimum 3-as szintű Control Pontok elfoglalásából (4-es szitn a max).

;) - The Power of the Light Side

(#28884) Luzsi97


Luzsi97
friss újonc

Köszönöm szépen a gyors és informatív válaszokat. Szerintem sokáig kitart majd a lelkesedés, mert jómagam is loot függő vagyok :DD . Illetve még eszembe jutott egy kérdés , miszerint fejlődés során mire érdemes elherdálni a pénzt? Vegyek fegyvereket meg armort, vagy inkább gyűjtögessek endgame-re?

(#28885) arnikusz válasza Luzsi97 (#28884) üzenetére


arnikusz
veterán

Felvesz szintlépés után elad vagy betör. 40 után pedig a játék stílusodnak megfelelö soecializávió és szett. Egyet tessék megjegyezni AR és ha odaérsz Scorpio shotgun..

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#28886) Nagus


Nagus
senior tag

Megint ez a kurva grind... 116 szint. A leg kegyetlenebb módokon kínoznám aki ezt erre lőtte be annó, miért nem lehet ilyen kis játékosbázis mellett ezt lejjebb vinni...

(#28887) NoOne1976 válasza Nagus (#28886) üzenetére


NoOne1976
őstag

Teljesen egyet értek. Ráadásul az egész szezonhoz 100 szint kell, itt meg újra egy bő százas. De még ezt is kibírnám, ha nem 2/3 hét állna rendelkezésre. Már a múltkori apparel eventnél is "hanyingerem volt" a convoyoktól...

(#28888) fudi2002


fudi2002
veterán

Ki hogy áll a stabilitással Pécén? Csak én vagyok ekkora looser, hogy 5-10 percenként kimerevedik és kilép? Jólvan, volt 1-1 jó hónapunk, mikor szinkronba kerültünk a fejlesztőkkel, de megint távolodik a kapcsolat.. Közben konfigot cseréltem, windowst cseréltem, a probléma továbbra is kísért :)

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#28889) arnikusz válasza fudi2002 (#28888) üzenetére


arnikusz
veterán

Fog is elmentek holidayozni. Van hogy újra kell indítani a masinát.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#28890) fudi2002 válasza arnikusz (#28889) üzenetére


fudi2002
veterán

Mondjuk a mélypont tart kb 2-3 hónapja, azóta ennyit tudok egyszerre játszani. Mondjuk már nem is erőltetem :)

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#28891) Warzoz válasza fudi2002 (#28890) üzenetére


Warzoz
senior tag

Két dologra jó ez így:
1. Leszokj a gémingről, hasznosabban töltheted el az időd.
2. Agyvérzést kapj az idegtől.

Vajon melyik lehet a cél?

(#28892) fudi2002 válasza Warzoz (#28891) üzenetére


fudi2002
veterán

Mással játszottam, csak néha ránéztem aztán pár hét pihi újra. Eleinte azért elgurult a gyógyszer, mára hozzászoktam. Ettől még várom a csodát ami nem fog jönni. :)

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#28893) Warzoz válasza fudi2002 (#28892) üzenetére


Warzoz
senior tag

Mind a csodát várjuk két agyvérzés között. :D

(#28894) granini válasza fudi2002 (#28888) üzenetére


granini
őstag

Egyik jáccótársam most törölte a játékot. Hetekig ugyanez volt nála, 5-10 perceket tudott egyben játszani mielőtt kifagyott neki. Tarthatatlan.. Hozzáteszem Shadow-n keresztül játszik, de vette a fáradtságot és hetekig levelezett az Ubi supportal erről, cserélgetett ő is komponenseket stb, de végül minden kombinációban az jött ki hogy mindegy milyen PC-n és milyen hardweren futtatod, a játék a szar, amiatt fagy. Ubisoft sarokba szorult, nem tudták neki megoldani, közölték hogy "hardware not supported" és szépen lezárták a ticketet.. Na ekkor döntött úgy a spanom hogy jó így ez nem kell neki.. :(

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#28895) bobalazs válasza fudi2002 (#28888) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Nincs csoda, de mintha az Intelligent standby list cleaner javított volna a helyzeten.
2 Gb-nál purge, meg akkor a timert is 0.5re forszíroztam.
Meg nem ultrán játszok hanem highon, nem izzad annyira a gép.

[ Szerkesztve ]

(#28896) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

Na szééép :DD Ubifos....

Android 12 Snapdragon 8+ Gen 1 SoC kevés lesz neki? :U:C
De a fos Exynos 2200+Android 13 elég lesz... Értem... Nem értem :))

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#28897) fudi2002 válasza granini (#28894) üzenetére


fudi2002
veterán

Ja én nem ezért cseréltem hardver, nem lágyult meg az agyam. Ennyire nem :)
Csak azért írtam, hogy friss win11, eddig 10 volt, változatlanul fostaliga. Ha valaki a win verziócserében hinne, ezért írtam.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#28898) Joccc07 válasza st3v3np3t3r (#28896) üzenetére


Joccc07
addikt

És ezt most így mi alapján is dobtad be ide? :F
Követed legalább Twitteren? Mert ha igen akkor is alaptalan a fosozásod.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#28899) st3v3np3t3r válasza Joccc07 (#28898) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Az alapján, hogy pár napja még elérhető volt a mostani telómra, ma meg már nem... Amúgy meg tényleg fos sajnos, a Division 2 telis tele van bugokkal, hibákkal, de mi így szeretjük :))

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#28900) Joccc07 válasza st3v3np3t3r (#28899) üzenetére


Joccc07
addikt

Azért ennél egy kicsit többről van szó. link

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.