Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28351) arnikusz


arnikusz
veterán

Mivel a kb. 20 perc/ exo vonz :D megint CD van terítéken, tegnap Strikert vettem elő Contractor kesztyű és Fox térdes full red BulletKing expertise 18, ha van healer és Ongoing és a maradék DPS és nem Rabózik használható stacckelve 1,1 millió a sebzése és ezzel is elértem az 1024 M damázst.
A busy little bee nekem macerás. :)
Az új exo kesztyű Lady Death és nevesített Wyvern tokkal érdekes lehet, de még nem teszteltem. :))Természetesen olyan tokom van ami DPS. :DDD

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#28352) velizare válasza arnikusz (#28351) üzenetére


velizare
nagyúr

nem Rabózik
kiestem

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#28353) arnikusz válasza velizare (#28352) üzenetére


arnikusz
veterán

Alacsony SHD vékony hangú Agent palánta skillel felszerelve ráront mindenre fôként a Huntererre. :) ez a Rabó meghatározása..

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#28354) arnikusz


arnikusz
veterán

Liga küzdelmek. :DDD

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#28355) velizare válasza arnikusz (#28353) üzenetére


velizare
nagyúr

mondom.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#28356) Anonymus23 válasza arnikusz (#28354) üzenetére


Anonymus23
veterán

Több az attól, hogy a Manninget és Rooseveltet a lvl10 szinthez 1 óra alatt kell teljesíteni :DDD :DDD :DDD
Megint a takarítónő állította be az értékeket ;]

;) - The Power of the Light Side

(#28357) arnikusz válasza Anonymus23 (#28356) üzenetére


arnikusz
veterán

Majd hétvégén végigfutok rajtuk, inkább CD alapanygozás. Apropó a Picario holsterrōl és a16.1-rõl semmi :)

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#28358) arnikusz


arnikusz
veterán

Umbra kapott még egy esélyt ebben az összeállításban és jó csapatban alkalmas CD-farmra, a KingB 2,6-3,2 M sebzést ad le stackkelve. Busy Little Bee csak a szintezés miatt, majd normál PVE-ben kipróbálom.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#28359) persil válasza Anonymus23 (#28356) üzenetére


persil
nagyúr

Azt mondjuk en sem ertettem. Random csapattal is 20p.

Bar eddig sosem a time trial okozott nehezseget, azt legtobbszor kikapcsolt kijelzovel is meg lehet csinalni 10/10-re. Nalam mindig az olj meg, meg statuszolj tobbszaz ellenfelet teszi be a hanyingert. Igazan kitalalhatnanak valami otletesebbet, mert ez szimplan rossz, "munkava" valik tole a jatek.

Mint anno a silkroad-ban, az olj meg 3000(!!!) ellenfelet c. quest. Taps.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#28360) Anonymus23 válasza persil (#28359) üzenetére


Anonymus23
veterán

Azokat simán elrontották, így sikerült.

;) - The Power of the Light Side

(#28361) bobalazs válasza persil (#28359) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

jammer pulseon kivűl még mivel érdemes disruptolni?

(#28362) Anonymus23 válasza bobalazs (#28361) üzenetére


Anonymus23
veterán

Mivel 2 hétig tart a liga, ha megcsináltad most a küldetéseket 10-esre, akkor jövő héten futsz még 2 küldetést és kész is, ha nem sürgős, akkor nem érdemes ebbe külön effortot belerakni.
2 hét alatt kell összeszedni a 60 pontot, jövő hét Kedden resetelődnek a küldetések, azaz megint lehet gyűjteni a pontokat a most megszerzettek mellé.

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#28363) bobalazs válasza Anonymus23 (#28362) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Ja az úgy fasza is, akkor nem erőltetem.

(#28364) Gigant20


Gigant20
tag

Új Magyar Division 2-es LFG Discord szerver minden platformra. Adjunk neki egy esélyt, csatlakozzatok! :)

https://discord.com/invite/EkCnUm7c8G

https://www.youtube.com/watch?v=reKByxoAKpw

Ha valaki bent van a magyar division facebook csoportba dobja már be oda is! És nem vagyok fent. Köszike! ;)

uplay: jul3s4ty_HUN

(#28365) arnikusz válasza Gigant20 (#28364) üzenetére


arnikusz
veterán

Csatlakoztam. :)

Más kíváncsi leszek az invisible DZ glitch ban hullámra, egy dolog érdekes az egészben addig amíg takonyosorrú youtuberek nem nyávogtak miatta nem foglalkoztak vele, míg most már rögtön.

Summit lvl 10 farm is ignorálva lesz, míg TU16.1-ről továbbra se semmi.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#28366) Gigant20 válasza arnikusz (#28365) üzenetére


Gigant20
tag

Mindig ez van. ha nagy a sírás elkezdenek "foglalkozni" vele. Aztán, hogy mi sül ki belőle meglátjuk.

A Summit 10 emelet farm-ot nem értem miért fáj nekik, de ők tudják. Elötte is volt "élet" és Xp farm ezután is lesz. Nem mondom, hogy nem fog hiányozni, de hát ez van. Mondjuk amennyit még játszok...

uplay: jul3s4ty_HUN

(#28367) Anonymus23 válasza Gigant20 (#28366) üzenetére


Anonymus23
veterán

Hozzányúltak a céllövöldéhez is, a konvojhoz is, ezt is hazavágják. :U
Mondjuk engem annyira már nem izgat ;] , szerintem az utolsó event alatt voltam utoljára Summitban, előtte a Golden Bullet alatt egy kicsit kiégtem :DDD :

;) - The Power of the Light Side

(#28368) arnikusz válasza Anonymus23 (#28367) üzenetére


arnikusz
veterán

Múlt héten visszamentem a Summitra, kb. fél órát bírtam. Most a csendes gyüjtögetés maradt, meg majd meglesem az új AC-t, de nem rendelem elö.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#28369) arnikusz


arnikusz
veterán

Tájékoztatás:
Ha esetleg Babyface chest esne az bug nem lehet elméletileg használni ilyen ügyik voltak a developerek és várhatóan 16.1-el javítják.

Más.
Továbbrai is a jól bevált damázs buildek javallottak egyik ilyen Firewall specialitás, Eagle B, Famas optimist talenttel, Chil out mask, fenris unbreakable mellény, bár az Obliterate is jó, Picarios holster, perfekt matador hátizsák, Contrator kesztyű, Fox térdes min. 1,5 M armor, van aki ceskát, groupot is belerak, meg ott a perfekt Vigilance zsák is. :)

CD nálam csak Survivalist speckó, Chil out maszk, Ridgeway mellény holster, kesztyű, és tok improvized hátizsák perfekt wicked AK Sadist és Scorpio a Huntereknek mindez 54 % chc, 114 chd és 80% elite védelem.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#28370) capulet75


capulet75
addikt

Üdv urak.
Ezt a rettenet sok disrupt-ot mivel lehetne gyorsan összehozni? Pulse-al tolom, de így elég lassú.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#28371) arnikusz válasza capulet75 (#28370) üzenetére


arnikusz
veterán

Majd jövő héten letolsz két küldit és megvan a 60. :)

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#28372) arnikusz


arnikusz
veterán

BabyFace mellény ami kozmetikai elem, de csak úgy szettelemként esik, brávó. :C :C

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#28373) arnikusz


arnikusz
veterán

Kedden jön a TU 16.1 mindent is javítanak, természetesen majd meglátjuk :D

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#28374) capulet75 válasza arnikusz (#28371) üzenetére


capulet75
addikt

60?

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#28375) arnikusz válasza capulet75 (#28374) üzenetére


arnikusz
veterán

Matek számold a csillagokat. :P

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#28376) Anonymus23 válasza capulet75 (#28374) üzenetére


Anonymus23
veterán

Leírtam néhány hozzászólással korábban.
pl 28362-es

;) - The Power of the Light Side

(#28377) granini válasza capulet75 (#28374) üzenetére


granini
őstag

A League 2 hétig tart. Összesen 60 csillag kell hogy kioldj mindent és kiszedd a rewardokat. De egy hét alatt elég 30 csillagot összehozni, mert a második héten (kedden) resetelik az egészet - az addig összeszedett csillagjaid meg maradnak, amit addig kivettél megtarthatod, de lenullázzák a progresst és megint össze kell szedned 30 csillagot. Tehát a 2 hét alatt te eldöntheted hogy mindent megcsinálsz egyszerre, és kiszeded a 60 csillagot, vagy ha nincs kedved ilyen distrupt hülyeségekkel bajlódni akkor fogod a 3x hard time trial küldetést, és lenyomod őket az első héten is, meg a második héten is és így szedsz össze 2 x 30 csillagot ( tehát 10 csillag egy time trial x 3 misison x 2 héttel = 60). Ennyi.

Elvileg azt is megteheted hogy az első héten le se szarod az egészet, majd reset után letolod egyben mind a hat feladatot és úgy szedzs össze 60 csillagot. Teljesen mindegy.

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#28378) capulet75


capulet75
addikt

Köszönöm mindenkinek a hatékony információáramlást! :)

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#28379) Elims


Elims
veterán

Sziasztok!

A tidal basin küldetést heroic nehézségen hogy lehet megcsinálni?
Amikor a robotkityát védve kell tovább haladni,mindig meghalok a mérgező felhőkben. :-/
Merre kellene ott menni?

(#28380) Anonymus23 válasza Elims (#28379) üzenetére


Anonymus23
veterán

Gondolom a Tidal manhuntos küldetést tolod, mert ott van healing trapes küldetés.
Nézz meg egy YT videót, és látni fogod, ezt így nehéz lenne elmondani.

;) - The Power of the Light Side

(#28381) Deck válasza Anonymus23 (#28380) üzenetére


Deck
titán

Ilyen nehezek lettek a heroic küldetések? :D

PS5

(#28382) Elims válasza Anonymus23 (#28380) üzenetére


Elims
veterán

Már kerestem,nincs youtube videó. :-(

(#28383) arnikusz válasza Elims (#28382) üzenetére


arnikusz
veterán

Engeded, hogy a kutya kilöje a healt belemész , majd jön továnbb kicsit lassan reagál. Ja hazard buildben is megfekszel heal kutya nélkül. Alag miatt néha a kutymák álldogál elõször kb. 3.-ra sikerült.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#28384) Anonymus23 válasza Elims (#28382) üzenetére


Anonymus23
veterán

Már hogy a jó francba ne lenne???
Beírod, hogy Tidal Manhunt a keresőbe, nekem az első oldalon 5 videót dobott fel.
De ha még pontosabb akarsz lenni, akkor azt írod be, hogy Tidal Hornet Manhunt (mivel te ezt a küldetést akarod most megcsinálni, mert abban van egyedül ez a warhound), és tadám.

;) - The Power of the Light Side

(#28385) Elims válasza arnikusz (#28383) üzenetére


Elims
veterán

Köszönöm!!
A hónapokkal ezelőtti szetteden kivül van e újabb szett?
Nem mintha szükség lenne rá.. Az most is tökéletes!Bár a hősi/legendás küldetésekben sok helyen muszájból a taktikusban vagyok.

Anonymus: Így már megtaláltam. :-)
:R :R :R

(#28386) arnikusz válasza Elims (#28385) üzenetére


arnikusz
veterán

Damage buildet használok Gunner specializáció, Eagle B, Coyote maszk, Fenris Unbreakable mellény, az új Picario holster, perfekt matador hátizsák, Contartor glove, Fox nevesített térdvédő 1, 3 M armor mellett, ha DZ akkor Chilout maszk a Coyote helyett és 1,5 M armor.

Tervezek összerakni egy ilyen buildet: Technikus speckó- Kingbraeker -Flatline célzóval, az új Umbra zöld szett armor regennel, Mememto zsák, Belstone A. tok és az új Busy little Bee exo pisztoly.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#28387) arnikusz


arnikusz
veterán

Az apparel event törölve, aztán holnap meglátjuk mi lesz a bugfixekkel.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#28388) bobalazs válasza granini (#28324) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Hát az én véleményem az hogy most próbáltam ki először, illetve utána másodszor a heroic countdownt, és nem tűnt nehéznek. Lett skorpióm és szépen lehet vele csapatni, ha meg már van 2-3 ilyen skorpis emberke akkor már jó is. Azt hittem egyébként tovább tart az egész seperc lemegy egy ilyen.

(#28389) arnikusz válasza bobalazs (#28388) üzenetére


arnikusz
veterán

ÁÁ majd min. 100 heroic CD után tegyünk ilyen nyilatkozatokat, ha nem fog kifagyni 2 fō állandó jelleggel stb. Ma 6 körbôl 2 ment végig, alig tudtam összekaparni egy Umbra szettet az esett kb. 100 elembôl, valamint az elitvédelmes Scorpio Ridgeway build is nehezen birkozott meg a Hunterekkel. Ezért csekély tapasztalattal ne tegyünk elhamarkodott kijelentéseket. :K

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#28390) arnikusz


arnikusz
veterán

Na kezdődik. :D
Ha jól emlékszem arról volt szó, hogy mindhárom roll lesz, így useless.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#28391) Gigant20 válasza arnikusz (#28390) üzenetére


Gigant20
tag

Jólvanazúgy! :D Mindek annyi DMG?! :) Legalább skill buildbe lesz weapon dmg! :D

uplay: jul3s4ty_HUN

(#28392) Gigant20 válasza arnikusz (#28390) üzenetére


Gigant20
tag

Amúgy meg a Closeren mindenki random atributot kapott! :D Megy a balhé a twitteren ,hogy kérik vissza a god roll (CHC, CHD) mellényüket. (sose fogják) Mondjuk aki kihúzta 20-ra és most Heal van rajta az szopacs! :D

uplay: jul3s4ty_HUN

(#28393) arnikusz válasza Gigant20 (#28392) üzenetére


arnikusz
veterán

Gáz Gézaság vala, maradnak a jól bevált buildek, azt az Umbra armor regent még kipróbálom, aztán vissza a Negohoz tegnap láttam CD-n egy 20.000 plusszos Agenten 20-as dps Nego Busy little build-et a fotóját majd felrakom kíváncsi vagyok így a jelőlgetés hogy adja a sebzést.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#28394) Gigant20 válasza arnikusz (#28393) üzenetére


Gigant20
tag

Még mindig nincs erősebb és jobb build egy jó perfect focus+m1 full crites buildnél, vagy a jó öreg headhunteres buildeknél és persze a nego is örök.
Amíg nem hoznak új talenteket (amit nem mernek) addig a régiek perfect változata nem fogja megváltoztatni a meta-t max egy kicsit amíg nem nerfelik mert ugy túl OP-ra sikerült.

uplay: jul3s4ty_HUN

(#28395) bobalazs válasza Gigant20 (#28394) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Gondolom volt már ezer féle google spreadsheet linkelve, egyet bedobnék én is.
Ránéznétek hozzáértők, mennyire friss, és hasznos?
[link]

(#28396) velizare válasza bobalazs (#28395) üzenetére


velizare
nagyúr

eléggé frissnek tűnik.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#28397) Elims válasza arnikusz (#28386) üzenetére


Elims
veterán

Köszi!!
Ha vmikor úgy adódik,csinálnál róla pár screenshot-ot?

(#28398) arnikusz válasza Elims (#28397) üzenetére


arnikusz
veterán

Felejtős nem adja mint a sima chc chd damage build.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#28399) arnikusz válasza Elims (#28397) üzenetére


arnikusz
veterán

Ez viszont szórakoztató. :)

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#28400) Elims válasza arnikusz (#28399) üzenetére


Elims
veterán

:R

Ma összefutottam egy jó játékossal.Ebben a szettben nagyon hajtott:







Érdemes lehet kipróbálni vagy nem szabad rá energiát pazarolni?
4 hard nehézségű küldetésből 2-ben ő volt a legjobb (4-en voltunk),2-ben én (persze az Arnikusz szettben -memento/skorpió-).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.